Споделена история от Секс и интимност

Защо млади мъже не желаят секс?
Здравейте,
тъй като има доста такива теми тук, реших да си задам въпроса по друг начин. Млада съм и хубава, на 26години. Той на 30. Изглеждам атрактивно и добре и никога до сега съм нямала проблеми със секса, дори напротив смятам, че се справям доста добре и това мое самочувствие е придобито в следствие на предишния ми опит. Но сега за пръв път се изправям пред такъв проблем- приятелят ми, с който сме от година заедно и страшно много се обичаме не ме желае.

Има проблеми между нас. Има караници и спорове, може би малко по-чести от колкото са в други връзки, но такива са ни характерите. Това на мен не ми пречи да го желая. Има с кой друг още тази вечер ако пожелая, но въпроса е, че не искам друг, а моя си мъж. А той е по-въздържан. Знам, че няма друга. Просто няма кога да се случи и най-вероятно щях да разбера.
Та мили мъже, които четете и пишете тук, въпроса ми към вас е какво може да ви накара да спрете да искате секс с приятелката си??

Той също е готин, знам, че има богат опит от преди мен. И направо не мога да повярвам, че ги е въртял по 2, по 3... Та той вече и веднъж в месеца го мързи?!?!

Коментари

1-50 от 82

1.   Е, явно не си толкова атрактивна за колкото се мислиш!

2.   Хм, сигурна ли си, че не е хомосексуалист. Сестра ми живя с такъв година, преди да се усети.
Иначе - ако е здрав и по принцип получава ерекция, значи 100% си има друга и е въпрос на време да те зареже. Нещо го спира - може би другата е обвързана, с теб живее и си дели наема да кажем, или има други зависимости, който го обвързват с теб. (навикът включително)
Не е нормално на един мъж на 30 или на 60, ако е здрав, да не иска секс с жената, която си е избрал. Е, освен, ако не е хомосексуалист, мрази те и не те харесва поросто след проблемите, както и си има друга жена, с която да си изразходва сексуалната енергия, както и вътрешно да ти отмъщава за тормоза и караниците. Успех

3.   Един мъж не иска сеск с една жена в 2 случая:
1. Скапан от работа
2. Има и друга, която го изцежда, а когато се прибере вече няма батерии....

4.   Според мен:
-Или си му омръзнала и не иска вече тази връзка
-Може да си има друга. Казваш, че ги е въртял по 2, 3 все пак провери.
-Не ми се вярва да не иска защото е скапан от работа, а може просто периода да е такъв.

Моят съвет да имаш малко търпение, изчакай малко, обърни внимание в държанието му и ако има нещо нередно-провери. А ак0 усещаш, че вече не сте както преди, т. е. да се държи по дръпнато или да е студен с теб трябва да поговорите.

5.   Нещо го потиска, може да е работа, стрес, безпаричие, дългове ти си до него ти най-добре може да прецениш.

6.   Или си дава сметка, че жена му е имала много мъже преди него (в случай че и ти си направила голяма бройка и той го знае) и това да го замисля дали ти си човека за него. Това е просто предположение без да се засягаш. Коментирал съм го с доста приятели и доста от тях не искат жена с прекалено голям опит за съпруга.

7.   Абе не го изживявай толкова, времето ще покаже.... :) Има такива моменти във всяка връзка.. :)

8.   Добре, да оставим на страна злобните коментари (номер 1 е жена, 100% съм убедена). Приемете и ми повярвайте. За него съм атрактивна и ме харесва, знам го със сигурност. Със сигурност няма друга.
Авторката ;)

9.   Съгласен със номер 3

10.   На теория и аз съм съгласен с номер 3. На практика от това, което казваш, ми е трудно да преценя. Дори бих казал: Да ти имам проблема! При мене е обратно, жената (гаджето) ако я оставя тя да си поиска ще се ебем на нейния и на моя рожден ден, най-много!

Като я просръчкаш малко, се навива, ама и това е супер убийствено, непрекъснато да трябва да си "просиш".

Авторке, ай са зейм, пък да остайме наште да са опраат? :)

11.   Случва ми се доста често да не ми е добре и затова отказвам секс.

12.   Преди се е напъвал да се самодоказва - с две, че и с три, машалла. Сега си му под ръка, има си спокойствието - вестник, телевизор, компютър, бира с приятели - и така ден след ден се отпуска. Може и да е социално заболяване на 30 годишните, но нещо не ми се вързва да лежи жена до него, че и атрактивна, и да не си поиска поне веднъж на ден, е, като прехвърли 50 може и да понамали. Няма дим без огън, поогледай се!
Мечо Пух

13.   Явно не знаеш как да си поискаш, поеми инициативата!

14.   Номер 10... И аз съм като тебе брато!
Вече сме 10 години заедно и става все по-зле. Аз съм единствения, който търси секс. Писва си, няма какво! Напоследък даже забелязах, че предпочитам една бърза самостоятелна от колкото да се моля и увъртам.
В месеца веднъж, ако се случи, това е!
Иска ми се да усетя, че тя ме иска отвреме на време, но все по-рядко се случва за разлика от преди.

15.   №3, има и трети вариант:

3. Да е разбрал, че в това - да се занимаваш с жени, хляб няма. И да е решил да използва енергията си за нещо по-смислено и конструктивно.

16.   Ж29: Имах 3-годишна подобна връзка. Проведох задълбочено проучване, разговаряла съм неколкократно с него... Причини могат да се намерят много, но повечето са на психологическа основа. Не е задължително да има друг/друга.
* възможно е да е преуморен и стресиран от проблеми, работа, дългове и т. н.
* възможно е да се чувства депресиран, заради това, че не може да постигне желания от него жизнен стандарт
* възможно е да има друг/друга
* възможно е просто да е Асексуален тип и да не се интересува и вълнува от креватна гимнастика.
Една сексуално активна жена трудно издържа и живее с подобен мъж. Ако все още не си се обвързала прекалено, премисли добре: кои са положителните и кои отрицателните му черти - на него, на характера му, на живота с него. Ако отрицателните се окажат повече или ако прецениш, че не би понесла подобен стил на живот, ... смени Човека.
Съжалявам, че те стимулирам към подобни действия, но в края на краищата твоето здраве (и физическо, и психическо), щастие и бъдеще май са по-важни от един Пън.
Не бързай, оглеждай се, преценявай хората, с които се захващаш в подобни начинания...
Успех!

17.   Мечо Пух, не ме плаши - мъжът ми е на 49 и правим всеки ден секс. Какво искаш да кажеш, че като стане на 50+, няма да е така ли?
Според мен, всичко зависи от двойката, от мъжа и жената, както и от здравословното им състояние. Ако един 30 годишен здрав мъж не иска секс с приятелката си - или си има друга, или просто не намира жената вече атрактивна, дразни го, заради кавги и кавгички, сексът с нея не му харесва, защото в миналото си е давал повечко зор, а тя е пасивната, знам ли... Тя си знае. Просто не е нормално. Не и на 30, 40, 50, 60 + години, не и ако мъжът е здрав.

19.   Авторке, номер 1 е 100% мъж. И като такъв мога да ти гарантирам, че със сигурност не си му толкова атрактивна за колкото се мислиш, повярвай ми няма такъв филм, мъжът да има до себе си жена, да живее с нея и да не му се прави секс с нея. Според мен си е намерил по - атрактивна от теб. Замисли се!! или си има проблеми човека и не му е до теб, какво толкова, седни поговори с него, пък все ще изплюе камъчето, рано или късно всичко се разбира.

20.   Може би го е страх да няма някакви болести или нещо подобно или може да има проблем с ерекцията... иначе няма мъж който да има атрактивна жена в леглото си и да не иска да прави любов с нея!

21.   Говорих с него. Каза ми, че ежедневните караници му пречат. Като имало някакво напрежение между нас или сме се скарали изобщо не му било до секс. Отделно работи много и се прибира капнал. Да, но все пак... не всяка вечер сме скарани. Възможно е наистина да приема споровете ни по-навътре и по-бавно да му минава. Защото на мен това не ми пречи да го желая.
Казвам, че проблема не е във външността ми, защото аз си знам как са нещата между нас.
А иначе темата я пуснах, защото ми беше интересно да разбера дали има тук и други мъже, които имат или са имали връзка със жена, която много харесват и казват, че обичат повече от всичко, са преставали да изпитват толкова голямо желание за секс със нея? И на какво се е дължало при тях? Интересно ми беше, защото има страшно много жени и момичета на различни възрасти, които се оплакват от същото. А уж мъжете били по-сексуални...

22.   Искаш ли да чуеш едно различно мъжко мнение? На 28 съм, в момента живея с едно момиче на 23. Заедно сме от 3 години, тя е от малък град, току що завърши. 2, 5 години от вързката ни беше чудесна по отношение на секса, поне 20 пъти на месец, малко дни пропускахме. После се случи нещо, дойде нов колега на моите години във фирмата където работя, сприятелихме се, сработихме се. Роден в града от където е и приятелката ми. Викам му, то малко градче, 1 светофар, 2 гимназии на кръст, трябва да я познаваш и му я показвам на телефончето на десктопа как съм си я сложил, горд, красавица... Този се хвана за главата! Нищо не казва, аз обаче настоявах, дори се разбеснях, скарахме се, щяхме да се сбием, усещах защо мълчи, но исках да го чуя. Е, чух го. Обясни ми, че по-голяма курва не познавал, в града им била всеизвестна в ученическите си години, този казва поне... 200 човека са я минали! 200!? !? Е, не съм правил секс с нея от тогава, чудя се как да скъсаме, мислех семейство да правим, деца да имаме, даже се бяхме разбрали като завърши да правим първото. Всяка вечер ме боли глава, или спортувам до късно и казвам, че съм уморен, или работя пак до късно. Няма отърване от нея обаче. Мислех, че след 3-4 месеца без никакъв секс ще си замине, ще изневери, тя иска да говорим, къде бил проблема? Мене ми е неудобно да кажа-проблема ти е, че си се чукала с 200 човека преди мене, тя ме пита не я ли харесвам вече... Не искам да я нагрубявам, смятам, че с времето без секс ще се разпадне връзката ни. Може и затова някои мъже да не искат да правят секс с вас, ако са чули нещо за миналото ви където има цял батальон баджанаци. Поне това е проблема при мене, много е красива, държи се много мило, обичах я, сега ме отвърщава мисълта да спя с нея, просто ми иде да повърна, по-скоро ще целуна тоалетната чиния отколкото нея.

23.   22, знам за какво говориш. Аз самата идвам от подобен град и да ти кажа - дори в такъв град, особено в ученическите години изкушенията са много. Моите съученички много-много не му вдяваха, какво правят, скъсаха се да се натискат и целуват по дискотеките, коридорите... Не им дремеше, какво име ще им излезне. Аз ги предупреждавах, но кой слуша. Повечето си бяха дори девствени поне до 16-17, но вече имаха лошо име.
Аз реших да нямам приятел, докато завърша. Знаех, че момчетата от този град само чакат да им пусне някоя и да почнат да разказват. Въпреки това страхотни слухове стигаха до нашите, дори след като се бях изнесла отдавна и бях на хиляди километри от градчето, майка ми ми се обаждаше, че са ? казвали, че съм се била натискала по спирките там. Смях.
Имаше, разбира се, и момичета, които действително имаха леко поведение, но едва ли по-леко от това на момичетата на тяхната възраст в големите градове. В нашия град обаче, повече от скука, всичко се преувеличаваше, преиначаваше и изкривяваше до такава степен, че да не ти е скучно през цялата година. Особено мъжете, безработни и живеещи цял живот при родителите си, умираха да говорят глупости. И за мен и приятелката ми, макар че нищо не бяхме правили - просто си ги издразнила с отказа си или с нещо друго и да ти го върнели. На 19 бях станала - не бях се целувала дори, защото знаех, че всичко ще бъде използвано срещу мен в съда.
Съмнявам се, че твоето момиче е спало с 200 момчета - то толкова едва ли има. Може момчето да е чуло и недочуло.
Иначе, знам за какво говориш. Действително имаше 3-5 момичета в моя випуск, които бяха много отворени, бяха ги минали всички. Знам една, която роди на 18, не беше завършила даже. Наскоро попаднах случайно на нея - станала счетоводителка във фирма, с която работехме. Поздравявала ме, похвалила се, че ме познава. Питат ме хората, е - откъде, учили ли сте заедно бла-бла. Направих се на ударена. Как да им кажа - мили хора, вашата счетоводителка преспа с целия град, роди и явно е оставила детето си на родителите си, за да почне нов живот тук. Нищо не казах. И 4 от тези 5 момичета днес са майки и съпруги. Има и подобно момиче от моя град, което днес е най-известната водеща в национална телевизия, майка, съпруга.
Мисля, че дори да са били в миналото по-леки момичета, то това е било от найвност.... за тези 3-5 момичета. За останалите 30 от випуска мога да кажа, че само са се носили слухове и бяха добри момичета. И все още са, сме. Никой не ме е виждал да се натискам и да се целувам в градчето. Напуснах го без да се бях докосвала до мъж в библейския смисъл. И пак се намериха хора да злословят.
Направи си сметката за твоето момиче - щом може да не ти изневерява и да е точна толкова време, толкова голяма грешница ли е?
Дори да е била, това не значи, че не се е промеила. Защо не ? кажеш, какво си научил и не ? дадеш шанс да се защити - всеки има право на това, не мислиш ли? Не е честно да съдиш един близък теб човек на базата на думите на един единствен случаен човек.

24.   Номер 22, искрено ти съчувствам, обаче ми идва много наивно да вярвам така сляпо на някакви си приказки... Хората са злобни. А и преувеличават доста. И това е особено характерно за мъжката половина. Представи си, че споменатия от тебе пич- колегата, е бил влюбен в това момиче, много си я е харесвал. Тя го е отрязала. Не знам в колко голям град живееш, аз съм от София и като съм ходила при роднини в много малки градчета съм чувала и виждала как се одумват и преувеличават. Дори и в този сайт има много такива истории от момичета, които се страхуват да излизат на вън едва ли не, заради клюки, злоба и измислени истории. Там манталитета е друг. Поинтересувай се и ще разбереш за какво ти говоря. Явно това момиче е честно с теб и те обича. Можела е да избере и лесното- да си хване любовник, ако е толкова еблива, колкото ти казваш. Според мен ти не постъпваш честно спрямо нея и връзката ви. Не е ли по-добре да бъдеш директен и да й кажеш всичко. Така както тук си го разказал. Може пък нещата да са други. Но ти си знаеш. Не си търсил съвет все пак.

25.   Подкрепям с 2 ръце 24! Номер 22, сори че така ще ти го кажа, ама ти къв съпруг и мъж си тръгнал да ставаш, като вярваш на некъв дет си срещнал вчера повече от жената до себе си?! И ако се бяхте оженили и имахте деца, кво - утре-вдругиден ще чуеш пак нещо за нея и пак ли ще вярваш на всеки от улицата? Не знам дали си се срещал с техните, но и да не си, рано или късно ще ти се наложи да отидеш при тях в техния град, най-късно след като ви се роди дете. И там щеше да чуеш това сигурно. И кво, пак ли щеше да избягаш?

Ако познаваш мацката си и знаеш, че не може да й имаш доверие повече от на филанкишията - ОК, ама тогава къде си тръгнал да прайш семейство с нея? Гадже се избира по външността и по еб*нето, жена за майка на децата ти се избира по характер!

За мойта ако ще й най-добрия ми приятел, дето се знаем от 20 години, да ми каже, че я е еб*л - ако тя каже, че не, значи не е! Имам причина да й имам това доверие и съм се убедил предостатъчно пъти в него.

А, и не забравяй: Всеки прави грешки, особено в гимназията. Когато си с някой, си с него заради (общото ви) бъдеще, не заради различното ви минало!

26.   Това са пълни фантазии, живота е много по-различен и рано или късно ще го разберете сами, а до тогава може да си фантазирате на воля!

27.   Един мъж като е чукал 200 жени е голям баровец нали? Трябва да започне да се гледа с лошо око и на тези мъже.

28.   22 пише. Айде айде, всички клюкари, тя милата невинна? Колегата ми защо да ме лъже? Напротив, казва ми го защото ми е и приятел. Аз още в началото имах резерви към нея, една миловидна физиономия, невинна, тих гласец, а секс фурия. Всеки ден, не можеш я спря. Тогава ми прищрака, че хич може да не е невинна, но се оставих на течението. Аз не съм правил секс с 200 жени. В началото на връзката ни съм й обяснил, че не обичам леки жени, не понасям курви, тя си сложи маската и ме излъга. Не ми пука, че всеки правел грешки, особено в гимназията. И аз съм бил в гимназия, но не съм ходел по курви, а тези момичета, които правеха секс наред ми бяха най-противните, цял живот от такива се пазя като дявол от тамян. Обичала ме, ха-ха, да помислим само - младо момиче от малък град, хубава външност, миловидно личице, скрива информация за миналото си(най-вече за сериозната бройка спали с нея мъже) и се лепва за мъж с отлична заплата, добра работа, хубава кола и собствено жилище??? Как ви звучи? На мене ми е ясна картинката, не съм на 18, а на 28 и достатъчно амбициозни курвички съм виждал и недопускал до себе си да не ме оцапат, но тази успя под прикритието на любов, миловидност, красота и здрав секс. Аз обаче си имам правило-курвите вън от живота ми. За съжаление грубостта не ми е присъща наживо към жените, както и лошия език и ще трябва бавно да я разкарвам. Това да прекратя секса с нея беше добър старт, бутам я към изневяра и после го използвам като убедителен предлог да я разкарам. Не ми пука изобщо дали ме обича или не, да е мислила, нито спя с нея, нито я целувам, както казах-кенефа ще целуна по-скоро, нея не. Не понасям хленченето й, сълзите й, спя с гръб към нея и й бутам ръцете ако почне да ме пипа. Ще видим докога ще изтрае, дано си замине сама, но къде такъв късмет за мене, няма жилище в града, докато не си намери някой да я вземе у тях ще ми кибичи в къщи до край. Искам секс, но ме отвращава, а и ме е страх, курвичка, ще гледа да забременее от мене 100% съм убеден, особено като знае, че искам деца. Ужас, не искам да съм лошия и злия, но някои жени не разбират, че като спреш да я целуваш, прегръщаш и да прави секс с нея означава - махай се от къщата ми, не те искам повече в живота си. Толкова ли е сложно за разбиране? Дори сега пиша късно, защото още не си е легнала, чака ме, няма такова нахалство, пак ще трябва да говорим, колко съм уморен и бла бла бла, че нямам любовница, просто моментно... Ще я чакам да си легне и заспи и тогава си лягам и аз, сутрин раничко на работа, след работа спорт до късно, до към 8, прибирам се, душ поне час, 9, отбиване на поредната секс атака-10, висене пред компютъра докато тя заспи и пак затварям кръга. Почивните дни е по-сложно, но напоследък все имам работа в службата и се измъквам уж за час-два, а пак се прибера в 8 вечер уморен пребит. Ще моля големия шеф за командировки...

29.   до 28 от 23.
Действително исках да ти помогна, но сега като чета - имаш право да се гневиш. Не разбирам обаче, защо не ? кажеш в прав текст, че късате. Не е нужно да е грубо. Просто късате. Дай ? срок да си намери друго жилище, да спи на дивана ти и готово. Ти в момента си тровиш нервите, не се прибираш в собствения си дом и това не е добре за теб. Не е здравословно просто. Щом не ти дреме за момичето и без това, защо се тровиш така.
Не си прав обаче, че когато една жена иска секс с приятеля си и е добра в леглото, то тя е била с 200 мъже и е била курва. Аз съм била само с приятеля си, той също се съмнява в мен, въпреки, че той ме е учил да се целувам даже и не съм спала с други мъже. Просто с времето поех инициативата, влюбвах се повече и повече в него, почнах да се чувствам сигурно и добре с него и да се отпускам, чета книги за любовно изкуство, гледам да му е добре с мен, а и имам нужда от него и да - имаме секс всеки ден, ако не сме по командировки и при роднини. ( а, и никога не бих забременяла от него, без той да иска, ползваме винаги презервативи по моя инициатива).
Какво сега - всички жени, които си харесваме приятелите, курви ли станахме?

Иначе - за твоето момиче не знам. Има истина в това, че точно миловидничките момичета имат по-голям опит, защото искат да си докажат нещо, знам ли. Аз изглеждам доста „опасна“ и нахакана, а в това отношение бях желязна, точно защото само се отбраняваш от нежелано мъжко внимание, внимаваш име да не ти излезне (и без това изглеждаш нахакано), изобщо - внимаваш, докато знаеш, че миловидните ти колежки са огън и жупел, ама какво?
Имах дори приятелка, много добре изглеждаща и независима, която не беше спала от 2 години с мъж.
И моят приятел като почна да ме целува си мислише, че му се правя, но не беше така.
Не знам сега, но без значение, какво е било миналото на приятелката ти - щом те отвращава, не можеш да я понасяш и т. н., просто скъсай с нея. Не се товари психически, защото всичко ти се трупа. След дълъг работен ден, след стресове, човек има нужда от уютен, приятен дом, в който да се прибере, легло, в което може спокойно да спи, а и от друг човек, с когото да сподели този уют, да се люби, да излезне някъде, да хапне на спокойствие... Ти това го нямаш. Имаш само яд и омраза у дома. Не чакай тя да те остави, къде да отиде? Дай ? срок да се изнесе, може и под предлог, че искаш пауза малко и после скъсай.
Не знам, заклевам ти се - не съм била с друг мъж, а искам всеки ден да бъда с партньора си и по негови думи не е имал жена, която да е била по-добра в леглото. В гимназията ми викаха „ледената кралица“. Сега каква съм? Курва ли съм също по твоето определение?
Ако ти се случайно в бъдеще срещнеш друга жена и тя те пожелае също, какво ще правиш? И от нея ли ще се отвратиш?
Е, това сега не ти е проблем, по-скоро се отърви от сегашната си приятелка, щом не я искаш вече. Твое право си е.

30.   Относно горните коментари искам да попитам каква е връзката между това колко си отворен и сексуалността. Ясно е, че по-отворените имат по-големи възможности, но по-срамежливите да не би да имат по-малко желание.... 29, не зная как са те били учили да се целуваш, защото според мен това си идва от вътре.... Вярно е, че човек може да не знае някои неща, но повечето, според мен, ако стават добре, то това е главно заради страстта. Едно е да се говори за възможности, съвсем друго да се слага връзка м/у срамежливост и сексуалност.
28, може да си на 28, но не се държиш като такъв. Дори тя да се окаже такава, това, че сам на прекратяваш отношенията си с нея, е зле, тук, обаче, има повече от това, което казваш. Освен това, до колкото разбрах темата е малко по-различна. Ти не само не искаш секс, ти не искаш никаква близост с приятелката си.
Според мен, най-доброто обяснение на въпроса в темата е е омръзването. Възможно е и да изневерява. Авторке, не си дала достатъчно информация.... можем само да гадаем.

31.   От 24: Добре де, 22, аз все пак не мога да разбера защо не говориш с нея. Подло е да постъпваш така. Да приемем, че си прав относно съмненията ти. Но все пак ти си бил с това момиче 3 години и колкото и да се преструва, все някога щеше да се издаде. Секс фурия била? ! Смешно. Аз съм минала през същото със сегашния ми приятел. Харесвах го много и веднага се влюбих. Знаех, че има много повече опит от мен и още в началото се напрегнах да се покажа секс тигрица ха-ха. Не исках да съм някакво дърво и тайно го ревнувах от миналото му, може би ме е подтискала мисълта, че е бил с много жени преди мен. Заради това и исках да се покажа "на ниво" :) А той започна да ми казва иронично, че съм била нимфоманка, ненаситна... да се съмнява какъв опит съм имала преди това. Е, не бях девствена, но и нямах кой знае какъв опит.

32.   До 22,

адски ми е странно как може 28 годишен мъж, който е със самочувствие на успял човек, да има сериозна ексклузивна връзка с момиче три години и изведнъж да се остави на първия срещнат да го убеди, че приятелката му била някаква си. ОК- имай едно на ум, ОК- говори с момичето, ОК- забави малко развитието на връзката си, но е адски детинско от твоя страна да оставиш живота си и връзката си на приказките на първия пикльо, който ти се изпречи, само защото видиш ли той нямало защо да те лъже, пък и приказката ви върви. Ами, ожени се за него, на него направи деца. Не се заяждам, просто е наивно и незряло от твоя страна. Разбирам, че си афектиран, че си имал планове за бъдещето си с този човек, но такава случка, (не)решена по този начин може само да те деформира и да ти попречи в бъдещи връзки. Разбираш ли, че ти ще станеш мнителен, ще се затвориш в себе си, ще искаш да си намериш жена, която хем да те обича, хем да не иска да спи с теб много често, за да си сигурен, че не е к... а. Реши си проблемите като мъж, а не като мекотело, за да имаш втори шанс да си щастлив някой ден. Защото щастието не е в това да имаш просто красива приятелка с миловидно лице, а да си имате доверие, да корите планове за бъдеще заедно, да искате да сте заедно на старини.

Не познаваш приятелката си от вчера. Говори лошо за теб, че си решаваш проблемите по този начин. Наистина не искам да звуча груба. Казвам ти го от личен опит. И аз не обичам конфликтите, никога не викам, не обичам кавгите и грубостите. Предпочитам да си изляза и да не се върна повече отколкото да се обяснявам и да искам обяснения. И веднъж наистина приключих връзка по този начин (заради други хора). Връзката ни така или иначе щеше да приключи, в това не се съмнявам, и не съжалявам, че събрах сили да и сложа край, но не го направих по правилния начин (така както ти не го правиш сега). Отне ми адски много време да повярвам в някой друг, защото не анализът ми за предишната ми връзка беше базиран на това какво правят и казват други хора.
Може би и твоята връзка е обречена, както беше моята, може би и ти ще намериш щастието отново, но поне я прекрати като мъж, а не като мекотело.
Успех (и дано не съм те обидила, не ми е това целта).

33.   До Авторката,

има такива моменти. Някои мъже са по-чувствителни и не само, че пренасят проблемите си от работата вкъщи, но и не разграничават секса от другите отношения. Ако има проблеми в работата, не му се прави секс; ако мисли, че имате проблеми във връзката, не му се прави секс. Това са чувствителни мъже, които правят много чувствен секс. Не са механични, а изживяват всичко. Кофти е, ако им се случва често, но пък, когато всичко им е наред, нямат равни :)
В такива случаи обаче разговорите за това защо не искат да правят секс само ги натоварват. Започват да гледат на това, че не им се прави секс, като на още един проблем, който има нужда от решаване. А това рядко е така. Така че, моят съвет е да не говорите за това известно време, а по-скоро да насочите усиличта си в това да създадете спокойна и уютна среда в дома. Да накарате приятеля си да се отпусне психически, а след това и физически.
Успех.

34.   До 22. Не мога да повярвам, че заради някой си, който познаваш от скоро, искаш да прекратиш 3 годишна връзка. Помисли добре как си се чувствал през тези 3 години... не си ли бил щастлив, не си ли бил обичан, не си ли мислил за семейство с това момиче? 200 мъже... ха-ха, как се минават 200 мъже бе момче... то мъжете на които им се носи славата на големи еб*чи едва ли са минали през толкова жени....

А и не знаеш какви неща може да направи простичката завист... Видял я е на телефона ти, познава я, искал я е преди време (все пак каза, че тя е хубава и от малък град) а тя го е отрязала... Започнал е нарочно да ти говори такива неща, защото тя го е отхвърлила и просто иска да разбие и нейния живот. В края на краищата, това твое поведение не е никак на ниво...

Кажи и директно "Не искам да съм с теб, защото си к*рва" и да се приключва. Момичето може и да си е добро, но добре да е изрисувано от подли хора. И нали знаеш, че именно когато мъжете не могат да надделеят на една жена и да я вкарат в кревата, започват да говорят, че тя е курва и не си струва да спят с нея... Само за да запазят самочувствието си пред приятелите си са способни да кажат 1000 лъжи в минута, включително и това, че са я "минали".

За 3 години би трябвало да и имаш доверие и да не вярваш на случайни хора. И що за глупости са това "Имам добра заплата, собствено жилище..." звучи като обява за запознанства...

Мисля, че момичето те обича, щом те търпи все още... И знаеш ли какво, няма да се учудя ако сега я зарежеш и след време я видиш с въпросния ти "приятел". Момичето е хубаво и съм сигурна, че ще си намери някой достоен мъж, който да и има доверие. После ще гледаш жално и ще съжаляваш, но ще е късно.

И не си мисли, че няма къде да отиде... все ще се намери... родители, квартира, приятелки, братовчеди... едва ли е стигнала до там, че да е с теб, защото имаш жилище. Обмисли добре какво искаш и бъди директен... не проваляй и нейния живот!

36.   Ами не може ли просто да те домързи да правиш секс? А пък и жена, която толкова много и се иска и ми се натиска просто ме отвращава, да си слага табелата и да изкарва пари... Хубавото е, че има жени, които не са курви в душата си... Хайде успех от мен...

37.   Имах приятелка чийто мъж постояно гредаше порно и не искаше да прави истински секс, е тя си намери друг.

38.   Имах пък и аз приятелка с мъж като 36. Е, ами тя си намери друг.

39.   Абе 36, ти разбрал-недо(ебал)разбрал какво се изказваш. Кой ти говори за жена, която много се натиска? ! Ще й се иска естествено. Като си ляга всяка вечер до мъжа, който обича и харесва естествено, че ще й се иска. НЕ нормалното е обратното!!

40.   До 38 с жена ми нямам проблем, правим секс повече от достатъчно, имам си и любовница... До 39 май не си прочел темата внимателно, аз ако съм нещо изнервен от работа или друго и тя да ми се лигави насреща, ами няма да стане... Просто желанията трябва да съвпаднат... Все едно тя да я боли зъб и аз да настоявам за френска... Много хора се мислят за човеци, но просто са се отдали на една първичност и нищо друго не ги вълнува... А пък колкото до "дори напротив смятам, че се справям доста добре и това мое самочувствие е придобито в следствие на предишния ми опит"... Точно като науча за придобития опит и я чувствам толкова... че ми се отщява... Така, че разни хора разни идеали...

41.   40/36 - то ти сам се изкара твърде мързелив за секс, сори. Моят мъж никога не го мързи, правим го всеки ден, а работи много човекът... и аз работя много, и зъб развален имах, ама за секс с него никога не ме мързи и като ме боли глава го карам да правим секс, минава! (от много години сме заедно при това, срам ме е да кажа дори) P.S. Пробвали сме да изкараме един ден без секс, лягаме си и нещо така ни липсва, почти ни е смешно и пак се почваме. Само един път тази година сме лежали в едно легло без всякаква сексуална активност - след 20-часов път. Сутринта наваксахме. Да не искаш да правиш секс с любимия, няма значение под какъв предлог... Това не е нормално...

42.   Напълно подкрепям номер 22.

43.   до 41: благородно Ви завиждам, дано да сте все така ненаситни един към друг... А пък мързелуването, съчетано с нежно гушкане, понякога е доста приятно... Приятна вечер...

44.   Добре, жените от статията ме нападнаха:). Защо? Защото казвам, че жена, която е спала с повечко мъже е курва и се почувствахте засегнати ли? Имам самочувствие на успял мъж, да и е абсурд да позволя на някаква курва-селянка да ме врътка. Кое в поведението ми не е мъжко? Как да постъпя? Ти уважаема знаеш ли, че мой приятел изхвърли изневерилата му приятелка гола на улицата, а след нея отгоре изхвърли и дрехите й? Моята не ми е изневерявала, по-точно да кажем-искам да си вярвам, при положение, че е лапала на толкоз много мъже може и да ми е кръшкала много пъти. Не искам да я унижавам, обичал съм я, спал съм с нея, искам просто да се прибера и да я няма, без обяснения, без сълзите й които да ме карат да се чувствам кофти. Искам просто като изляза сутринта и се върна вечерта нея и партакешите й да са аут от дома ми и живота ми. Малък намек ли е да отказвам секс с нея, да отказвам дори да я целувам, прегръщам? Със сигурност ще й е лесно да си намери друг мъж и факта, че упорито иска да остане с мене още повече затвърждава тезата за амбициозната курвичка. Коя жена ще търпи подобно отношение? Никоя, а тая моята търпи. Търпи да не я прегръщам целувам, докосвам, любя, търпи и реве тихичко. Колкото до колегата ми, който ме светна за нейното минало-както ви казах се сприятелихме първо, не е някой си там дето идва и казва тази е такава и такава, в началото дори не искаше да ми каже, думите му с ченгел от устата съм му ги вадил. Освен това сме почти на еднакви позиции, той е на моите години, има си също солидна заплата и бъдеще, стана тя да се занимава със злословене за някаква си там. Ще се пукна от яд само за това, че оставих да ме излъже. Аз на жени не вярвам, всъщност дори и да сме говорили за деца и брак аз винаги съм имал резерви, дори някак си в ума ми виждах и един развод след това. Още от първия секс с нея пък си казах-ааа, тука има нещо, не може тя, хубавелка, ангелче, на 19-20 да е майсторка, тая има богат опит и нещо ме послъгва. Да видим до кога ще си играе пачаврата на влюбена, проявяваща неистово търпение женичка. Сега междудругото се замислям-май най-добре ще е да й изневеря пръв, да домъкна някаква жена в нас пред нея, тогава може да се усети да се изнася...

45.   44, аз горе ти писах - прав, неправ, ТИ СИ ЧОВЕКЪТ, който може да избира, с кого да бъде и с кого не.
Защо просто не ? кажеш, че чувствата ти към нея са се изпарили и да ? дадеш срок от един месец да си намери друго жилище, а до тогава да спи в хола. Ти в момента много повече я нараняваш, а и своя живот правиш труден.
Аз не съм спала с много мъже, спала съм само с един, и пак се почувствах засегната от думите ти, защото намекваш, че една жена, която е по-активна в леглото, едва ли не е к.. ва. Едно ще ти кажа от женска перспектива - може една жена да е преспала действително с 200 мъже, ама като ти няма мерака, ще е дърво с теб. Ако си бил с проститутка, може би знаеш, за какво говоря - особено, ако не е професионалистка.
Аз съм била само с един едниствен мъж, той има много голям опит и пак съм най-добрата, според него. И той почва да се съмнява вече и да намеква неща, което не мога да разбера - хем знае, че съм била само с него, хем ме ревнува, защото съм била много добра в леглото С НЕГО и щом имам такова желание КЪМ НЕГО, то тогава можело и да изневеря, защото пък той бил в миналото с много обвързани жени и бла-бла-бла. Ей това е. Няма просто оправия с мъжете, били с много жени, повредени отвсякъде! Сигурна съм, че когато приключи тази ти афера, ще бягаш от всички момичета от провинцията (амбиционирани курви), дори девственица няма да ти е достатачна, особено ако вземе и тя да иска повечко секс и да експериментира. (тези номера трябва да ги е научила с друг мъж, когато си бил в командировка, даааа... ) Изобщо - УЖАС. П.П. И като толкова те е страх от амбициозни провинциалистки и нежелани бебета - ами казвай, че си под наем и ползвай кондоми!

46.   22/44 - евала брато, на курвите не им е мястото до почтени
мъже, не ги слушай тия жени дето я защитават,
няма да промени курвенското в себе си, тва е бомба със закъснител, рано или късно пак ще изплува истината,
жена която е спала с толкова мъже има опит, прикрива се и премълчава истината, та кой почтен ще я вземе с такъв стаж?? освен "балък" като тебе в незнание

47.   Значи според вас, цялата поредица 22-44, 46... , да разбираме че жена спала с повече мъже е курва!? И още няма място до вас, дори да ви е вярна, да търпи липсата на секс/разговори/разбирателство, защото преди е била с много и факта, че може да се е променила е нищо.

Девствена съм преди да ме сложите в купа курвички. За мен една жена трябва да е вярна на партньора си, но в миналото може да не е възприемала нещата така, да е била млада и глупава, да се е връзвала на идиоти с празни обещания. Хората се променят, може примерно в следващата година всеки месец да съм с нов приятел защото бла-бла-бла, после да срещна един мъж, преуспял, готов за семейство, човек на място- не мога ли да поискам той да ми промени мнението за мъжете и точно с него да съм вярна и искрена!?
Защото, уважаеми 22, факта че не те е напуснала, че не ти е изневерила //ако беше щеше да се усетиш// говори сам по себе си че тя те уважава. И ще те търпи. Кое я прави курва- да ти кръшка всяка нощ, да излиза по купони нонстоп да флиртува със всеки, ИЛИ да стой и да чака ти да си добре, да иска да обсъдите проблема, да се интересува дали те привлича?

Не знам, аз като девствена се обиждам на подобни коментари, не знам как ще е това за една жена с опит...

48.   Хаиде сега все жените са виновни, а мъж спал с много жени как се нарича?

49.   И какво, 22, държейки се по този начин я наказваш за евентуалното й минало, част, от което ти не си бил... а и дори не си сигурен дали е така. Такива като теб заслужават наистина да попаднат на изпечена ку*вичка, да ви върти наред номера... :)

50.   Да приемем фактите така - момчето докато се учило, следвало, трудило и лишавало от удоволствия в името на бъдещето, това същото момиче с богатия опит не е спестявала времето си за удоволствия, секс, купони, лек живот и т. н.
и в един момент хоп - двамата под общ знаменател.... е как да стане тая, всичко си има цена на тоя свят,
всеки гради сам бъдещето си и защо трябва тая жена да бере плодовете наготово... и стига с това била млада и глупава, ами мъжът до нея не е ли бил млад?

51.   50 мислих да си мълча, ама нейсе.
"момчето докато се учило, следвало, трудило и лишавало от удоволствия в името на бъдещето, това същото момиче с богатия опит не е спестявала времето си за удоволствия, секс, купони, лек живот и т. н. "
Какво общо има едното с другото? Никъде не се споменава колко партньорки е имал той. Аз също съм била на партита, но се изучих и се издържах сама, докато се изучавах и се изучавах на чужди езици, два, в университет, където се смята, че трябва да се пишат ниски оценки, за да може университета да си запази името.
"всеки гради сам бъдещето си и защо трябва тая жена да бере плодовете наготово... и стига с това била млада и глупава, ами мъжът до нея не е ли бил млад"
Защо на готово? 22 никъде не казва какво прави тя, с какво се занимава, казва само какво може да предложи той.
22: Ей тук имаше една изпоцед за мъж, дето е спал с около 300 жени, всекидневно се сблъсквам с мъже, които се хвалят с бройката си, и тя не е едноцифрена, едва ли и при теб е така. Обаче жената не трябва да я е гнус да те пипне нали? Защо? Защото си мъж... И после питате и разпитавте на ляво и на дясно: свършиха ли се българите, че българките тръгвате с чужденци. Нямате никакво уважение към това, което имате в къщата си. Ако няма много партньори: Тя не може да ми прави свирка и в леглото е като дърво. ако има много партньори: тя е курва... Наистина ли смяташ, че е така или просто те е страх от конкуренцията и сравненията които може би тя е направила с партн'орите си? И не е ли по-важно за един мъж да остане последен в леглото на една жена? На мен това би ми било по-важно, да знам, че съм последната в леглото му, а не поредната. И докато сте такива, ще ходим българките по чужденци, порсто защото това са хора, които уважават.
Лола
П. П. Имал хубава работа, жилище и пари... това ли е всичко, с което можеш да се похвалиш? Даже няма и да те погледна.
П. П. П. Нали знаеш, че всичко, което си изброил можеш да изгубиш в един момент, и нищо от това, което си изброил не можеш да вземеш в гроба?

52.   Лола, мислят по този начин, защото, според тях този, който "дава" е унизен и употребен. Така мъжът е големият еб** с опит, а жената- наеб***та и употребена от много мъже. Качеството на употребения предмет се разваля....
Не се шегувам, хората трябва да се вгледат малко в себе си.
Вярно, че тук ставало дума за по-големи бройки, но не се знае и колко е истина, даже бих казала, че е много вероятно да не е, както вече и се каза и авторът е много наивен. Това негова ли тема стана?

1-50 от 82