Споделена история от Секс и интимност

Пениса ми нормален ли е за възрастта ми
Пениса ми е 13 см в ерекция обиколката е 14см, обиколката на тестисите ми е 14 см, а дължината 5 см. Това нормално ли е за 15 годишен

Коментари

1.   Не мисля, на мен ми е 26

2.   Нормално е, ще порасне още малко, спокойно. Ок си.

3.   Средно към малко е, но не бих го мислил.

4.   Да

6.   Нормално е.
С тези пениси, като почнете да ги мерите. Имам усещането, че по цял ден само това правите.

7.   Не, малък е.

9.   Повече от нормално, я виж видеото на Тота и д-р Енчев, както и Тото и разговора със сексолог.

10.   Пич, ти задача по геометрия ли решаваш, енциклопедия по анатомия ли правиш, какво?
Къде твоята възраст някъде съм го мерил с линията "колко е гоУем", къде успешно, къде не, ама през ум не ми е минало чак такъв справочник да правя.
Гледай си уроците, сваляй мацките. След някоя друга година сам ще разбереш, че това колко санта ти е плюс-минус няма никво значение за никой и за нищо в живота.

11.   Не е важно какво имаш в гащите.... Важно е какво имаш в главата!

12.   Не се комплексиран, напълно нормален си е. Не слушай такива като номер 1. Виж статистика в нета. Дори да не порасне повече, това не трябва да те комплексира.

14.   Доста е малък, моя на твоята възраст беше към 18см в ерекция.

15.   Не ми се пише същия коментар, както в другата тема. Може да го прочетеш там. Накратко - за по-широка приятелка малко падаш от класацията и трябва да компенсираш с трикове и така умения. За по-тясна мадама ще си добре, ама пак ще трябва да се стараеш, че по наблюдения масова предпочитат 2-3 см отгоре, ама с правилна техника лесно се наваксват. За тесните си перфектен, че даже може и малко отгоре.

16.   Добре е

17.   Не ти е много дълъг, но ти е дебел! Моят е 14 санта дължина и 14 санта обиколка и са ми казвали че ми е дебел!

М 20