Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете
Харесва ли ви, когато жената показва сексуалния си интерес към вас, с някакво бельо или нещо друго, или предпочитате вие да имате инициативата?

Коментари

1.   На мен не ми харесва.

2.   Разбира се, че ни харесва. Що за въпрос.
Проблема е, когато показва интерес към всички мъже - тоест ходи и показва секси бельото си на всички.

3.   Първо да каже, че съм възрастен мъж, толкова възрастен, че имам чувство, че съм участвал в битката при Кадеш. Така зададеният въпрос има един логичен отговор:" Всеки нормален мъж ще е щастлив, ако една жена покаже своите предпочетения към него". Реалността е друга, това, за което говори уважаемата авторка е по-скоро в сферата на фантастиката или поне това не се случва за обикновените мъже. Обикновено такива предпочитания, даже мъжът или момчето да е с някаква височина към 183 см, да е умно, да е от добро семейство, да е атлетично, а е спортувало дълги години, да има интересна професия като научен сътрудник в областта на радиотехниката, едва ли към него ще се втурнат жените. Като правило те се ориентират към скъпите коли, дебелите портфейли, имения във Витошката яка, а ако има и някоя яхта той ще е направо неотразим. За сега яхтите не са излезли толкова на мода сред парвенютата, но набират популярност. За такива мъже, жени ще правят, предложения, ако трябва и бельото ще си свалят. Все пак говоря за една женска прослойка, която си е въобразила, че е елит. Още когато бях млад по време на "тъмният" социализъм, по -неразбираеми за мен причини, инженерите, та даже в областта на електрониката не бяха желан обект. Както каза веднъж една млада жена, по-скоро момиче за един колега: "Добра и хубаво момче, ама иженерче"Даже в театрални постановки се прокрадваше към инженерите и научните сътрудници, такива саркастични забележки. Не и спомням дали беше в театрална постановка или филм, но има сценка, в която майка поучава дъщеря си. "Ама какъв е този научен сътрудник, с който ходиш, . Нямали за теб някой келнер, шофьор на такси, виж дъщерята на едикои има приятел бензинджия, на други зет им месар, а ти инженер. Инженера служеше за посмешище. Като правило инженерите се женеха за инженерки, поне в 50% от случаите. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

4.   Да, харесва ни!

5.   Възрастен мъж съм или както ме определя дъщеря ни бумър, или в по-обидният вариант "Консерва или комунист". Не, че обиждам, ка ще се обидя на дъщеря си. Има много лицемерни мъже., но ще кажа, няма или поне аз не знам, един нормален мъж да е имал примерно 5-6 приятелки след брака. Думата любовница има някакво блудкаво, будоарно и нафталиново звучене. Нека никой не и въобразява, че мъжът тича насам -натам като разгонен нерез с пяна на уста. Средно статистичният мъж е по-скоро нормално стеснителен, комуникативен има чувство за хумор, много харесва жените, но смята, че не и достоен за тях. в голям процент от връзките не ги той инициира. Винаги връзката е започнала не като връзка, а като приятелски споделяния и разменяне на мисли на различни теми. Тези споделяния с времето стават по-лични и по-дълбоки, започват да се засягат дълбоки лични теми, случки, желания, сексуални желания, а от там до секс фантазиите е само една крачка. Може и при някакво посещение на вилата на колежката, което е помолила колега да я придружи, за да вида как майстор фаянсаджия или водопроводчик си е свършил работа. Просто колега изпълнява ролята на придружител, за да има колежката мъжко рамо до себе си, докато се разправя с оня мърльо майстора. Мъжът И с пот на чело, изкарва парите някъде из Северна Африка. Може пък да е помогнал на колежка да закара оборудване на вилата или пък на друга да е сглобил новата секция или спалня. Може на конференция или симпозиум колежката да се раздавала в дискотеката на макс и да е помолила да я изпра ти колегата Й до стаята Й. Може просто както вървят в полуздрача на безкрайните институтски стълби тя се е подхлъзнала, а колегата да я е задържал и по някаква случайност на звездите, плахо да а се целунали. Може тази целувка да е била искрата, която е запалила огън, който горял и в двамата. Може всичко да е започнало в градският транспорт в някакъв претъпкан автобус, те даже не са се познавали, само са се виждали защото в района където работят има няколко института. Някак с времето започват да осъзнават, че започнат някак неосъзнато да чакат другият да се появи на автобусната спирка, да си споделят нещо шепнешком в човешката навалица в автобуса, което е интересно и се отнася само за тях Установяват, че блъсканицата започва да им харесва защото телата се допират едно до друга, а някак от доста време го желаят, но все не им е достигало смелост толкова много, случайностите, толкова много скрити желания. Тези ситуации са безброй като звездите във Вселената. Никой предварително нищо не е планирал, нито предполагал, че ще стане, но след първият контакт винаги започват фантазиите. Когато вече връзката е реално, то тогава трябва се повече от предпазливи. Тогава в тези интензивни години нямаше мобилни телефони. А и сега, кой глупак по своят телефон ще води разговори. Много трябва да е тъп. Ами да даде на един циганин да купи два телефона с предплатени минути на свое име, да му ги плати да му даде нещо отгоре и по един телофон на двамата от двойката. Тези телефони не се носят в къщи, те са само на вибрация, тези телефони, се държат на скришно място и имат само един номер на другият от двойката, записани под някакви виртуални имена, а не да си донесе своят смартфон в къщи и да тича да говори с "майка " си или "шефа " от другата стая, хайде глупости. Даже аз наивният няма да се хвана на този номер. Един познат си купи цяла кутия от онези старите "Нокии" с малките дисплейчета. Бъдете умни и предпозливи, все едно, че ходите по поле къде са поставени ПСМ.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

6.   И така, и така.
Обичам да ме дразни, за да мога да я превзема. Но да не прекрачва границата. И все пак да е ясна и директна.
Ако ми прати снимка по бельо ще се изкефя, но ще си кажа "яко е загоряла", но ако ми намекне леко, че е с любимите си дантелени гащички... мммммм... друго е

7.   Жената ако е хубава, стегната и изпъната и чаршаф да облече ме възбужда. Виж някоя мекица със виснали или без гърди и портокалова кожа, ако ще и виктория сикрет да облече няма шанс да ми го вдигне.

8.   Мога да кажа моето мнение М на 42г допада ми когато жена ми се облича предизвикателно, носи еротично бельо и т. н.

9.   Като го покаже ще ти кажа. Засега само лъжат.

10.   В това е смисъла на еротичното бельо- да ме влудява и възбужда. Това е ясен знак и до подкана няма да се стигне. Няма как да не ми харесва.

11.   Бельото жените го обличат за собствено самочувствие, на мъжете не ни пука особено. Но жената да показва страст винаги е хубаво - с думи, движения или докосване

12.   За мен важно е съдържанието! Опаковката няма значение!

13.   До авторката. Да, естествено, че ми харесва. Да бъде женствена, да ми покаже, че ме харесва, да ми покаже, че име желае. Харесвам много клинчетата- черни, бели или в бежово. Мнжг харесвам да ми показва също така да е с къси полички, рокли, особено, ако има и хубав чорапогащник. Също така и прилепнал спортен екип като анцуг, ако спортува. Искам да не се притеснява от това, защото така показва женствеността, а освен това и особено с полите, че иска да направи впечатление и да ми се хареса..
Първият път когато бях с първото ми гадже, тя беше с черен клин. Не подозирах, обаче че иска да правим секс още на първа среща. Затова отказах. След това на няколко пъти сменя цвета, докато един ден започнахме да се натискаме, беше мокра и с превръзка. Всъщност, това е нещо, което правеше постоянно. Не се притесняваше да разбера след като имаме любовна игра да е с ежедневни след което по-късно когато сме се отпуснали отиваше да ги сменя. Харесваше ми в нея, че обичаше спорта, но не само това, че спортуваше, а и имаше интерес в няколко посоки. Обичаше да се движи!!!
Няма да правя аналоги, но понеже попита. Да, искам приятелката ми с която ще съм да е женствена, да го показва по всякакви начини, че да ми се хареса. Зная, че новата ще бъде още по-добра, просто защото ще е И отговорна с поведението си в сексуален план. Ще иска стабилна сериозна връзка