Споделена история от Секс и интимност

Притеснение преди секс при мъж с днешните очаквания от жените
Здравейте съфорумници! Драго ми е, както винаги да се допитам до Вас.
Малко за мен, мъж на 29 години, изглеждам добре и нямам комуникационни претеснения свързани с жените. Смея да кажа, че съм от по-старото поколение и мимилетни връзки не ме интересуват, а нормални жени ми е трудно да срещна в днешно време за нещо по-сериозно, с което да се раздам и вложа услия.
Не съм правил секс от година и половина, изпитвам неистов страх и притеснение от мисълта, че ще се стигне в някакъв момент до сексуален акт, ерекцията ми не е много добра ( по-скоро задържането, както и продължителността на акта, който мога да водя около 10мин има-няма без играта). Спрямо днешните очаквания на жените това много ме стопира и представата им за истински любовник или атлет вече не знам как да го определя. Говоря си с приятелки и жени около мен, всички те държат толкова много на времето, качеството, честотата и всичко останало, че все едно тръгвам на маратон, който няма да издържа още преди да е започнал и за това несъзнателно дори не искам и да се включвам, а това знам, че не е добре и трябва да отработя. Грешно ли е моето разбиране, че мъжът не винаги мисли за секс, лош ли съм, че не си представям секс всеки ден и по-малко от "златното" 3 пъти в седмицата, асекусуален ли съм от това мое разбиране- не знам вече..
Искрено ще се радвам да чуя вашите коменатари и размисли по темата.

Коментари

3.   Ако изградиш брутална физика, направиш татуировки, гледаш лошо и пуснеш брада, тоталната некадърност в леглото изобщо няма да бъде отразена от жените. За тях не е важно да си добър любовник, а да имаш мускули, татуировки, брада и да го раздаваш много тежко.

4.   Можеш да допълниш секса с лизане.
Можеш да ядеш банани. От тях ерекцията става много продължителна.
Спри да сасичаш колко време имаш ерекция. Все пак, като го правите никой няма да засича с хронометър, колко време го правите.

5.   Авторе, има и жената по-малко сексуални. Да, кофти е още в началото на запознанството да питаш или провокираш разговор за това, но е от ажните неща така, че е добре да споменаваш.
Така няма да има изненади и драми. Отпадат си, с които няма да си паснете, не си губите взаимно времето.
Но има жени, които пък точно такъв като теб ще харесат, не се спичай.

6.   Имаш грешна гледна точка. Не се напъвай да мислиш как ще се представиш и т. н. защото това е пътят към провала. Мисли по-егоистично за собственото си удоволствие, ако ще да е еднократна среща. Като се възбудиш добре и нямаш задръжки, крайният резултат ще е, че и жената ще е доволна. А ако се стягаш да се правиш на издържлив с държание по учебник, накрая изглеждаш като некадърно дърво. И стига оправдания от кое старо поколение си.

8.   Важно е да осъзнаеш, че няма универсална "норма" за сексуалната активност – всеки човек има различни нужди и темпо. Не си лош, защото не мислиш за секс постоянно, и това не те прави асексуален. Може би би било полезно да се съсредоточиш върху емоционалната и интимната връзка с партньора, вместо да се притесняваш за представянето си. В крайна сметка, истинската близост не се измерва в брой пъти или продължителност, а в качеството на връзката и взаимното уважение.

WhiteB

9.   Идръжливостта идва с практиката и с времето, не можеш да я очакваш от ден едно. Трябва да се напаснете с партньорката ти, а за това ти трябва практика и време. Бъди сигурен, че и при нея ще е същото. Колкото повече се заобичвате, толйова по - хубаво ще ви бъде. Така че бъди амел и действай. Мъжете не трябва да се стархуват и да са колебливи, защото това отблъсква жените. Успех

10.   Жените харесват обикновения живот, това е истината.

11.   С пред игра и после 10 минути ще се получи добро общо време. Водиш ти, не го мислиш колко е твърд, а като го усетиш готов- действаш. Хубаво е да го правш на по- празен стомах от към храна и питиета, да си отпочинал и в кондиция. И помни- всичко ти е в главата (горната) и от теб зависи.

12.   Честно казано не ми звучиш на старото поколение. Иначе, що се отнася до секса, според мен да е чест е вредно и за двата пола. Основната му функция е създаване на потомство – ето това си е вече древно мислене, докато изобретателността на човека го превръща в зависимост. Ние сме спецове в излизането от основната ни функция. Макар да съм наясно, аз също съвсем съзнателно, умишлено, живея съвсем различен живот от естествените ни програми, инстинкти.

Та, притесненията ти също са програми.
Номер 6 ти го е казал съвсем точно. Ако осъзнаеш, че всъщност мислиш като днешното поколение. И ако това е посоката, която избираш за напред. Той е много прав! Прочети написаното от него пак.

14.   От всеки става ли виртуозен цигулар? Става ли успешен пилот, алпинист, писател? Не, нали. Ами и в секса е така. Не на всеки е вродено това. И няма нищо общо с бради, фитнеси, татуси и пр. глупости на №1. Истински добрите любовници са малко. Повечето са пълна посредственост, както във всички сфери на живота. Говоря и за двата пола. Жените все пак могат да имитират оргазъм, да изиграят страст, ах, ох, ама мъжът няма ли ерекция и спадне ли му няма как да го скрие.

15.   Ще ти кажа нещо, всичко е на подсъзнателно ниво. При мен е много важно да не мисля за друго и да няма нещо в живота ми което да ме притеснява така странично, защото ми се отразява на ерекцията. Като стане време опитай да се забавляваш и да мислиш колко ти е приятно с дадения човек

17.   Aз пък нямам поне физически, може да съм преуморен, може да съм стресиран, може да съм притеснен, уплашен - винаги имам топ ерекция :D казвали са ми че ги чукам като кон хаха.

Обаче пък на другия фронт с комуникацията с жени, не че имам дерт, ама не съм "играч" да й говоря тип Казанова, гледам я право в очите, ако ми даде знак че ме харесва, може и да атакувам, пасивна му работа :D

18.   10 минути е напълно достатъчно, останалото е лакомия. Нищо то няма, нормален си.
Ж 31

19.   Няма смисъл да си разтреперан, не отиваш на заколение. Според мен тук опира до възпитание - ако си отгледан само от майка, като мен, не е имало кой да ти дава съвети и си неуверен, а и си свикнал, че като се държиш добре, жената е доволна. За жалост нищо от това не е полезно в леглото. Бг жените (мнозинството) се възбуждат повече от твърд и първичен подход, граничещ с насилие. Просто се тренирай да разчупиш всички задръжки и да я натискаш и чукаш като животно. Повярвай ми, по-доволна няма как да бъде и ще иска още. В началото изобщо няма да ти идва отвътре, но другото просто не работи.

Преди години ми се случи да си легна с една и бях супер притеснен. Целувах я нежно, лизах я, питах я какво ѝ харесва. Еми не се получи. Когато тя ми духа, беше като отвързана, биеше си го в гърлото, още повече се спекох. Като сложих кондома бързо омекнах, казвах си тази е свикнала на някакви горили. Слязох пак да я лижа и тя ме избута, каза че много-много не ѝ харесва да я лижат. След това излязохме един-два пъти и тактично ме отряза под предлог, че скоро заминавам в чужбина и няма смисъл да се виждаме. Веднага ми беше ясно, че е защото сексът не се получи. Поуката е, че като си нервен и твърде внимателен само се излагаш.

20.   До Номер 18, дали е наистина така? Не съм автора. Моята бивша приятелка искаше по два пъти на ден, по не 10 минути, а минимум 30, а и дори час. С виагра съм издържал и до час и половина(тя не знаеше). Но в един момент ми идваше в повече и повече и накрая стана веднъж на няколко месеца, защото аз не исках.

От друга страна виждам повече и повече публикации тук и във фейсбук за жени с много високо либидо, и често съветите са да зарязват такъв мъж. Т. е обричат ги да бъдат сами.

Бе не всичко е до секса бе.

П. П на 31 съм.

21.   Еми за мене си много зле в леглото и приказваш старомодно, но аз съм много сексуална, а повечето жени не са. Не обичат секса толко много и само се правят на интересни. Специално тия дето вечно са в дълги и сериозни връзки, са точно такива.
Аз не можех да срещна мъж, който да е сексуален, да прави страхотен секс и да иска връзка с мен. Повечето са залухани като тебе и жените се примиряват с такива, щото другите търсят само секс. Така че като не могат да си намерят такъв дето искат, накрая някоя ще се примери с такъв като теб.

22.   Кво старо поколение, на 29 си. Първият секс с нов партньор рядко е много добър, да не кажа никога. Трябва време да се напаснете, и желание от двете страни. Каквато и да ти е ерекцията е добре да я свършиш първо с език. Не бягай от хубавото и успех!

23.   №21, не всеки търси високо-оборотно момиче, което е овършало десетки, а защо не и стотици мъжки органи. Много от мъжете са гнусливи и контакти с такива старателно избягват. Може пък да страдате от някаква форма на нимфомания. Защо не се опитате да организиране нещо като секс-парти и Вие като главна участница. Нека пред Вас да е рекорда на Валерия Месалина, която обявила състезание на най-известната проститутка на Рим, коя от тях две ще приема повече мъже за една нощ. Някъде към двадесет и петият, проститутката "пресъхнала", но Месалина продължела с ентусиазъм да приема клиент след клиент. Завършила много зле, Клавдий се осъзнал и един центурион И резнал красивата главица. Лично аз съм много гнуслив, моите партньорки винаги са били момичета и жени с добър произход, високо образовани, културни, възпитани. Не горя от желание да се завирам в разни полови тръби, където десетки или стотици, с различни полови и хигиенни навици са се завирали. Мерси, ще пропусна. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"