Толкова ли съм нахален?
Искам аз да съм приоритет за някой. Искам аз да съм на първо място пред другите хора. Искам да съм най-ценения. Искам да съм най-обичаният. Но ми казват, че съм нахален. Е, толкова ли много искам? Как за някой може, а за други не?

Коментари

1.   Мега нахален и още как! Нямаш право да искаш нищо от друг човек. Всичко трябва да е доброволно, без усилия, без условия. Може за някой, но ти не си този някой! Гледай себе си само.

2.   Аз съм същата и да, в днешно време това е много. Много искаме. Рядко ще срещнеш такъв човек. Не е хубаво да имаш големи очаквания, защото обикновено оставаш много разочарован накрая.

3.   Търси качествени хора, това е решението.

5.   Може да искаш още много неща, но ще ги получиш ако ги заслужиш. А за да ги заслужиш трябва са положиш усилия. Това е положението. Искал той... Ама какво предлага насреща не казва, , ,

6.   Нахален си. Щом директно ти го казват, значи смятай. По принцип един мъж като ми е досаден, го оставям на си в. Така директно да кажа на някой, че е досаден, значи се е олял.

7.   Нахален си само ако го изискваш от някого (от точен човек). Иначе си е твое право но трябва да си наясно че можеш да го имаш само от по грозна и по бедна от теб жена. Няма как да го получиш от жена която е наясно че е красива и често й се случва да получава предложения и комплименти от мъже. Когато човек е наясно че разполага с голям избор няма как да цени един човек който е на неговото или по ниско стъпало

8.   Тези неща дето ги искаш, не се искат, а се дават. Това можеш да направиш ТИ. Ако го правиш редовно, има някакъв шанс да получиш същото. Но това е шанс - не гаранция. Научи се да не се разочатоваш от това.

9.   Всички искаме да бъдем приоритет за някого, да се чувстваме обичани и ценени. Това е естествено човешко желание. Важно е обаче да помним, че истинската връзка се изгражда на база взаимност, уважение и компромиси. Да искаш да си на първо място в живота на някого не е нахално, стига да не забравяш, че и другият човек има своите нужди и приоритети. Понякога в една връзка ролите се променят и се редуваме да бъдем на първо място. Важно е не само да получаваш, но и да даваш – това е, което прави любовта балансирана и истинска. Също така е добре да се запиташ дали самият ти поставяш себе си на първо място. Когато започнеш да се обичаш и цениш, ще привлечеш хора, които ще направят същото за теб. Не бързай, защото истинските взаимоотношения изискват време и търпение. И когато срещнеш правилния човек, ще усетиш, че не трябва да изискваш, защото ще получиш обич и внимание по естествен начин.

WhiteB

11.   От автора до 8: аз давам всичко това на единствената ми любима жена, но в замяна получавам лошо отношение, и дори вика че съм нахален, че искам да съм пред другите.