Споделена история от Секс и интимност

Колежката ми е като затворена книга
Мъж съм на близо 30 и работя в голяма международна компания, в международен екип. Локално сме само аз и колежката, работим заедно от страшно много време. Още от самото начало я харесвам, тогава бяхме доста по-млади и само с гаджета. Последните години обаче станахме все по-близки. Имам чувството, че и тя иска да сме интимни, но не ми дава ясни знаци, за да предприема някакви крачки. Лошото е, че и двамата сме семейни, но тя има и дете, а аз не. Иска ми се да го направим поне веднъж преди да се разделят житейските ни пътища, но нямам топките да опитам, защото не съм сигурен в нейните намерения, а и заради последствията. Когато правя някакви сексуални шегички, или пък използвам вулгарни думи в контекста на разговор, тя се забавлява. В същото време обаче, тя никога не е използвала такива термини. И все пак, има по-голям интерес от ежедневието ми, отколкото нормален колега би имал. Чудя се как мога да разбера дали би имала същите, чисто платонически намерения към мен.

Коментари

1.   Като я попиташ примерно?

2.   Чисто платонипеските намерения не включват екс, противоречи си.
А за по-големият интерес от ежедневието ти-нормално, близки колеги сте за много години, почти приятели.

4.   Ще разбереш като я питаш нея. Ние не сме ясновидци.

6.   Що за пимиярщина да налиташ на омъжена жена с дете, а си и женен?
Вероятно отскоро, щом нямаш деца.
Какво искаш?
Като не ставаш за брак, защо губиш времето на жената, с която уж си създал семейство?

7.   Е ако седиш и чакаш да падне тавана, ще си останеш с мечтите. Покани я да се видите в по-интимна обстановка и си пробвай късмета. Само да знаеш, че след това няма връщане назад към чисто колегиални отношения.

8.   Питай жена си, тя ще те посъветва

9.   Това, което прави тя, се нарича възпитание. Как не разбрахте мъжете, че това, че се държим добре с вас, не значи, че ще ви лапаме к…а.
Ж25

10.   Аз разбирам автора. На всеки се е случвало да има поне 3-4 връзки с жени, които са майки и съпруги. От своя страна и той има съпруга и дъщеря, който обича с цялото си сърце. Да това е силно емоционално натоварващо, деяние и чувство. Тази разкрачена поза е изморителна и неустойчива за дълъг период от време. Ако го попиташ защо се забърква в такава ситуация и той самият няма логическо обяснение.. Случва се, живота си, прави странни шеги с хората. В тази ситуация е все едно, че ходиш със завързани очи по поле, в което има заровени ПСМ. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   9ти номер, жените сте същите и на мен заради възпитанието 3 колежки ми лапаха к**а. После слушам как хубаво съм флиртувал...

12.   Не се чуди, а действай. И аз бях като теб. Какво ще си помисли, какво ще кажат колегите... Да не се изложа... И накрая действах.. Кеф. Напуснах работа, а мацката продължи да ме търси... Ех защо се чудех цяла година??? Падне ли ти действай...

13.   Разкажи й за еротичните си фантазии. Ако ги възприема и удобрява, действай. Започни неволно с докосвания- ако не се дистанцира, добре. Ако се навъси и те опляска, пак добре- ще си наясно.

14.   В същата ситуация дълго време се чудех дали да се натискам с колежката или не. И двамата сме в 30те, но тя е към края, а аз в началото. В крайна сметка както се майтапихме на обяд тя ми каза да я целуна и аз го направих. От тогава се натискаме при всяка възможност. Никога не сме говорили за секс или нещо повече, но имаме ли възможност се награбваме страстно и за момент времето спира, после си продължаваме с работата все едно нищо не е било. Може би това е нашият начин да разтоварваме стреса. Мога да кажа, че сексът с жена ми също е по-вълнуващ от тогава. Чувствам се като преди десет години и това ми харесва.

15.   Много ''добри'' съвети ти дават, ама ако на някои от тези със съветите жена му изневери с колегата, който в случая си ти, ще реват какви жени имат!
Обаче иначе раздават съвети на мераклии като теб как да им изневерят с, например, тяхната жена!
Вижте се отстрани какви _______ сте (думата по избор, във всеки случай нелицеприятна)!