Споделена история от Секс и интимност

У мен ли е проблемът
С приятеля ми живеем заедно от 5 месеца и правим секс от 8.
Проблемът ни е следният - на него му спада по време на акта почти всеки път.
Правя му френска, целувам го - втвърдява се много, започваме същинската част и след 2-3 минути максимум в мисионерска (примерно)... буквално го усещам как омеква и дотам...
После се започва едно усилие от моя страна да му го вдигна отново.
Задъхва се много и свършва трудно понякога. Не може да свърши с фелацио, трябва помощ чрез ръка (неговата).
Свърша при анален секс иначе без проблем, въпреки че и тогава е имал засечки.
Уж имал опит с много жени (негови думи), но не вярвам да е така, след като трудно издържа да е активен повече от 5 минути...
Може да караме по-дълго, само ако аз го яздя.
Според вас какъв може да е проблемът?

Коментари

1.   За мен установих, че като се въздържа от порно и мастурбация само за три дни. Вече започвам да получавам много силни ерекции -продължителни. Не ми се мисли какво ще се случи при въздържане повече от три седмици. Но също така имам здравословно тегло и тренирам редовно с тежести (клекове, лежанки, тяги) и отделно от това тренирам кардиото си с бойни спортове. И това трябва да се вземе от значение, защото проблема може и да е нездравословно тегло, ниски хормони.

2.   На колко години е приятеля ти, здравословно как се чувства?

3.   В теб е, че още го търпиш и се мъчиш да накараш умрял кон да рита. С времето ще става още по-зле. Може да е и гей.

4.   Може да е на другият бряг.

5.   На 39г. е, уж ходи на фитнес през 2-3 дни.
Има разширени вени по наследство, за други проблеми не знам.

6.   Вариантите са 2 - или в теб е проблема или е в приятелят ти.
Отидете на сексолог да ви помогне.

7.   Вредни навици - алкохол, цигари и най-вече порно. Заменя порното/чикиите с активен спорт, спира алкохола и цигарите и ще е жребче.

8.   Не е бил с много жени. Няма опит. Трябва да смени няколко жени и ще се оправи.

9.   Ниски нива на хормоните. Посещение при ендокринолог от негова страна.

10.   Секса френски, любовта китайска.