Споделена история от Секс и интимност

Среща с друга двойка
Здравейте, да ви разкажа за моята история.
Със съпругата ми сме женени от 9 години и имаме две прекрасни деца. Всичко между нас върви супер и в семейния и в сексуалния живот. Незнайно как започнахме да си говорим за тройка с друга жена и жена ми каза, ако не намерим жена да го направим с мъж, но без да я чука, само да му духала. Направо се изумих и ми дойде малко ту мач.

Коментари

1.   Темата може и да е фейк, но все пак да си кажа. Какви са тия двойни стандарти? Ако сте с жена, нямало проблем ти да я чукаш и нея, ама ако е мъж, има проблем жена ти да му духа?

2.   Не

3.   Много порно зяпате и двамата. Бъдете родители, а не някакви разкрепостени животни. Това е кръшкане.

4.   Кандидати много. Спокойно ;-)

5.   Моят съвет е давайте. Един път сте млади и ще ви се отвори такава възможност. Ако не ви/ти хареса, няма да го повтаряте и толкова. Но биг дийл. Но като цяло с двойка човек се чувства по-спокоен. Относно духането... мисля, че жена ти е доста тактична и се е постарала хем да си поиска, хем да не те нарани. М38

7.   Не разбирате ли, че автора опипва почвата и настроенията.

Жена съм и предвид женската природа ще кажя, че повечето мъже не са в състояние и една-единствена жена да задоволят, а налитат на тройка с две.
Логичната тройка е 2-ма мъже с 1 жена, но и двамата да я чукат.

8.   До номер 1, нещо не си разбрал…. точно обратното е. Няма проблем тя да му духа, но има проблем аз да чукам друга

13.   Ами какво може да ти кажем авторе? Аз по принцип съм широко скроен човек, ама такъв секс не е за всеки. Само ти си знаеш как би могло да ти повлияе. Може да разкрие нов свят и за двамата и сексуалния ви живот да стане невероятен. Но може и да съсипе брака ви. Може да останете разочаровани от преживяването, в смисъл, и драмата да сте очаквали нещо кой знае какво.

Има неща които е по-добре да си останат фантазия. Примерно, иска ти се да правиш оргия с 5 мацки. И ок, представяш си го и би било страхотно. Но ако тръгнеш наистина да го правиш, най-вероятно жена ти да поиска развод и да си съсипеш семейството. Та от тая гледна точка, поговори откровено с жена си и каквото и решение да вземете, нека да е добре обмислено. Ревниви ли сте? Как би се отразило това на по-нататъшния секс между двамата? Имате ли някакви опасения?

Аз лично смятам че такива сексуални експерименти са по-подходящи за вече изчерпани връзки (в сексуален план) или за хора които по принцип са си суингъри. А от моногамия да тръгнете да експериментирате с тройки при положение че сексулания ви живот не куца, ми се струва доста рисковано.

14.   Номер 7, ако можех да ти дам номера си тук, щях да те поканя лично да видиш какво опипвам като си тома неверни.
И още нещо, не знам защо историята ми не е публикувана цялата и най интересната част липсва

16.   Мога без никакво съмнение да ти кажа, че само за теб сексуалният живот е "супер".

18.   16, нека ги разбирам нещата малко повече от теб и да съм по на ясно кое, как е…Кво ще кажеш? А ти кво си мислиш си е твоя работа