Споделена история от Други

Имате ли носталгия по 2020-2022
Много ми залипсва този период, дори пандемията, когато маските ни пазеха от пръднити и ароматите донякъде... и когато метрото беше почти празно. Офис парковете бяха супер за работа тогава, защото малко работихме от там. Сега пак са пълни като каторги или кошери с разни хора, които са като пчели работнички. А от 2022 година ми липсва пролетта, колко хубави неща имаше по телевизията и изобщо прекрасно време, имах и нова любов, дори кабинетът на Кирил Петков ми липсва хаха.

Коментари

1.   Липсва ти кабинета на Кирил Петков? По принцип ако си под 18 е хубаво да си учиш уроците а не да пишеш във форумите на батковците и каките.

2.   Не, годините преди пандемията бяха хубави. Тогава имах онова чувство, за което говориш. През 2016 не се чувствах добре. Обаче като мина време и стана 2019, се сещах за хубавите моменти през 2016... Сега като минаха няколко години и не се сещам с много хубаво за 2021-2022, защото беше една съвкупност от гадни токсични отношения с кофти човек, който отказваше да приеме реалността.

Но определено има в живота ми момент на такива усещания. Примерно през 2012 ти е кофти за нещо и си мислиш, че си в труден период... Минат няколко години и си викаш ееех колко беше добре през 2012... Надявам се хората ме разбраха.

3.   Мазохизъм или тъпа шега.

4.   1 на 36 години съм, какви уроци, хаха.
2 така е, но 2012 имах наистина гаден период и не ми липсва. На мен си ми липсват добрите години, не трудните.

5.   Какво да ми липсва, тогава бяха най-гадните години в цялата история? !? ! Ваксини, маски, локдауни през 1 седмица, милиарди хора умряха от тая проклета отрова, с която доброволно се тъпчеха като говеда, и сигурно все още се тъпчат! Самота, изолация, депресия, параноя, паника, страх, смърт - това са единствените думи, с които мога да опиша тоя гаден период от човешката история, дано не се повтори никога отново!

6.   Точно това бяха най-гадните години! Ти добре ли си?

7.   Не, бях на 13.. през 22... сега на 15... се чувствам страхотно..

8.   Да си призная, малко ми липсва онова шантяво време, в което идиотите носеха отличителни белези по лицата си и профилните си снимки в социалките Сега, в цивилно време е малко трудно да ги разпознаеш от пръв поглед, особено навън

9.   До 1 "1 на 36 години съм, какви уроци, хаха. " - Пропуснатите...

10.   Не, не ми липсва времето, когато за да вляза в магазин, такси, учреждение трябваше да нося маска, да открия юбилейната си изложба трябваше да си вадя документ от лаборатория, гостите - също или да са ваксинирани. Всяка сутрин започваше със статистика за заразените и умрелите, това ли да ми липсва? Най-малко пък ми липсва кабинета на киро и кокорко.

11.   Оле авторе, ти не си у ред бе... Тука последните години бяха именно най-шибаните и скапани, изобщо не искам и да си ги спомням дори, даже и към миналата вече 2023г не искам да се връщам(макар че бях по програма през цялата година, на работа, ама дотам се изчерпва всичко "хубаво" в нея), просто... отвратителни години бяха, само това мога да кажа не на 100%, ами на не знам колко процента! ... Такива безумия бяха тогава, много зле, направо, да не говорим че скока на цените на всичко(не само на храни) таман се задаваше, от лятото на 2021г насам направо нямам думи какви надценки са станали в голяма част от стоките... Че и преди ковид-а пак не беше много хубаво де, но все пак... последната ми що-годе по-спокойна и приятна година лично за мен, беше 2016г, и може би и 2018г, поне до есента, защото и 2017г ми беше много скапана и неприятна, по ред причини, пък допреди 2016г-абе не искам да се връщам към последното десетилетие общо взето, само може би 2012-2013г, докато все още следвах в Шумен... тогава си беше най-хубаво.
Но тая тема наистина ми се вижда леко абсурдна, с такова питане(то разбирам, че от разни там съображения тези иначе безумни рестрикции на някои хора са им дошли даже добре), ама чак да ми казваш, че ти липсват маските навсякъде, ограниченията и т. н. си е просто безумие, ама...

12.   Номер 8, прав си!

13.   Не чувствам липси, ама бих избрал да съм дете през 90-те.
Чак рима има, ха-ха!

16.   Какви гадни години бе луди хора, тогава взимах 1600 на месец, с бонуси и работа на празниците някои месеци стигах до 2000 и отгоре чисто. Сега съм на 1500 чисто, в друга фирма. Та как да не ми липсва?

17.   10 да бе тук само художници сте, повярвах ти.

18.   Когато имаш трудности днес ти се струва, че преди една две години е било по-добре. Точно за тези две години на пандемия да кажеш, че са ти били по-добри от колкото сега не го разбирам. Още малко, ако сме били във война на скоро пак щеше да се появи някой който да каже, че са му били по-хубави години от колкото сега.

19.   18 ами тогава нямаше война, а сега има две наблизо до България, малко ли е? И музиката беше по-хубава тогава, и ТВ сериалите. Че и филмите, до колкото ги имаше.