Споделена история от Секс и интимност

За срамните устни :)
Пиша по повод една от публикациите на мъж, който намирал срамните устни на приятелката си, която иначе била много привлекателна, за прекалено големи..

Е мъже, какво разбирате под големи срамни устни? Колкото един дамски показалец? Или повече? Според мен големи са онези срамни устни, които са увиснали и като че са разтягани на страни. Все едно някой ги е дърпал, та не се е спрял. И после са си останали така - увиснали. Иначе всички останали са си нормални. Не е хубаво да са толкова огромни, че да стряскат с вида си, нито пък да се подават толкова малко, че да се чудиш има ли ги изобщо..

Много ме учуди, че се възмущавате, че на някоя девойка били и "слузести"! Когато жената е възбудена, се овлажнява, а секретът, който се отдел и всъщност един вид е предназначен за "смазка" за по-лесно проникване на пениса, е мазен. Така че мъже, осъзнайте се. Един истински любовник не мрънка, щом има секси жена до себе си...

Освен това, имайте предвид, че обикновено, когато виждате срамните устни на партньорката си, тя е разкрачена, а в тази поза те се "отварят". Не изглупявайте за бога!

Коментари

1.   Сега като прочетат жените с подобни срамни устни, гледай какъв рев се надава... пластичните хирурзи ще си имат работа.

Моите са ми нормални - изобщо не се поддават, големите ги покриват. Не знам, но не пречи ли, не дразни ли, когато малките срамни устни са по-големи от големите? Как носите дънки и карате колело?

Колкото до мъжете - хич да не ви дреме за тях. И тяхните пишки не могат да спечелят конкурс по красота, аз предпочитам да имам огромни срамни устни, отколкото малък пенис или какъвто и да е пенис!

2.   Понякога се чудя колко точно ограничен трябва да си, за да ти хрумне да сравняваш срамни устни и пениси. WTF? !? Други неща в хората БИ ТРЯБВАЛО да ви вълнуват, но както и да е, няма да цитирам прочутата мисъл на Айнщайн за вселената... да не вземе да се обидите...

(постът е насочен към всички настоящи и бъдещи почитатели на темата)

3.   На жена ми са големи (по големи от големите) и аз ги обожавам. Целувам ги и им се кефя много. Обичам да я лижа и да я гледам как се гърчи от кеф! А после за отплата получавам винаги страхотна свирка, така че КОЛЕГИ не бъдете егоисти, отплатата си заслужава!

4.   Аз съм жена и смятам, че срамните устни не бива да са скрити, нито да са от онези, които наричат "хотентотски престилки" и падат като завеси. Хубаво е да са нормални. Но също смятам, че един мъж, който мрънка какви били срамните устни на сексапилната си жена не е добър любовник, защото добрите любовници намират срамните устни за секси, а не се гнусят. Все едно за нас пенисите да са отблъскващи, а всички знаем, че не биха спечелили конкурс за красота.

5.   Понеже вече има подобна тема, която е от преди 4 години, но още е добре посещавана, авторката може да метне поглед и там:

http://spodeli.net/1/story-54.html

И понеже точно снощи писах там коментар, няма да пиша тука отново, само ще кажа да прочете мнението ми под коментар 415, 417 и 419.

6.   Аз предпочитам големите да са релефни, а малките да са наистина малки, леко да се подават, а не провиснали като шунка :)

7.   Аз бих се радвал на всякакви. Ако ще и да не са симетрични. Ще ближа наред.

8.   Аз всякак ги обожавам :}

9.   Моите са такива големи. Така съм родена, но никога не съм го приемала това за някакъв вид "дефект" :)
Харесвам се и мисля, че е много секси. А проблеми с мъжете не съм имала. Получавам орални ласки и то достатаъчно :)
Единствено понякога, ако нося по-тясно и впито бельо не е особено приятно-дразни тази чувствителна зона и усещам болка.
Ж. 27г

10.   Из шоплъка има един термин, п. тка капаклийка, демек с големи малки устни. Колко по-големи толкова по-хубаво. Не мога да кажа за размерите, но при мен се потвърди и при секса и при лизането е направо главозамайващо. Мммм да си ги смукнеш и лекичко така като дъвка, ... а после да прокараш между тях език ехаааа. Тук който пише, че големите са кофти 100% е девствен. А №1 пък изби рибата. Прави се на жена и задава тъпанарския въпрос, дали дългите срамни устни не пречат на дънките и на каране на колело. А бре юнак, на теб топките пречат ли ти да караш колело? !

11.   До 9, не е хубаво да носиш тясно и впито бельо, защото води до стерилност. Сперматозоидите виреят при 34 градуса Целзий и кесийките като се отпускат и отдалечават топките от тялото поддържат по-ниска температура. От глупостите, които пишеш си личи, че не си жена.

12.   Защо продължавате да ги наричате срамни!? Та това са най-прекрасните устни на света. Аз ги ближа и смуча независимо какъв размер имат. Екуса и миризмата им ме възбужда ужастно много. Жени, не се тревожете как ви изглеждат устните, тези които мрънкат, неразбират нищо от секс.

13.   Номер 11, ти тъп ли си? Кви сперматозоиди, след като номер 9 е жена и в темата се говори за срамни устни? Вярно е, че впитото бельо не е препоръчително за мъже, поради причините, които казваш, ама тука за съвсем друго става дума...

Кубрат

15.   Може би това е една от малкото теми за това, която като чета и се чувствам малко по-добре в тялото си. На 16 съм и моите не са малки, но не бих ги определила и като "огромни и увиснали" по-скоро са несъразмерни, но кой твърди че красотата е в симетрията?
И все пак.. срам ме е да се покажа пред момче, ами ако той е от онези, които не си падат по по-големи срамни устни?