Споделена история от Секс и интимност

Близане на анус
Здравейте! Аз съм мъж на 32 години и НИКОГА досега не съм близал анус. Някои от моите колеги и приятели казват, че това е отвратително. Мисля, че просто е нужна здрава хигиена. Обръщам се към вас, за да ви питам дали е толкова отвратително близането на анус на жена. Някой от вас пробвал ли е накога?

Коментари

1-50 от 81

1.   Моят приятел ми го е правил и казва, че няма вкус на нищо, че не било гнусно, защото самата аз го питам: как не те е гнус? :D

2.   Ами не само го близни, вкарай го леко... Приятелката ти би следвало да се измие хубаво там преди секс...
Аз примерно леко вкарвам връхче в дупето на моя приятел - много му кеф... Вкус нещо да съм усетила - не! Мирис също няма...
Той на мен ми го прави от самото начало. Целува ме отдолу.. навсякъде, вкарва езиче, хапе, засмуква, плюнчи, прави кръкче около ануса, после вкарва леко връхчето на езика, навлажнява ме хубаво, за да мога посл да го поема отзад по-лесно...

Защо ме си пробвал.. като е ясно, че искаш?

В секса няма нищо гнусно, забранено и непозволено, когато обичаш човека насреща - всичко от него ти е вкусно ;)

3.   До месец не можех да проумея защо, по дяволите, искате да си вкарвате пениса в задника на някоя мадама. Ама това вече става прекалено! Не сте ли чували, че дупето не е нито за е*ане нито за плюмчене???

4.   Това действие говори за пълно отдаване и голяма близост, но от ануса се отделят фекалии, и не е хигиенично да си завираме в устата микроби и бактерии! Колкото и добре да е измито, риска е голям! Прочетете повече за чревните инфекции от бактерии!

5.   Да, би следвал да е хубаво - аз винаги съм добре измита и обезкосмена на това място...
Защо да миришело - та това е просто кожа.

6.   Аз съм мъж на 25. Не виждам нищо лошо в това. Ако някои от партньорите има притеснения относно хигиената - направете го под душа. Така момичето (а също и момчето) няма да се притеснява че "там" не е чисто...

7.   Номер 3... а така само ако плювнеш лекичко.. става ли? :)))))))))))))))))))

НИЩО да повторим НИЩО в секса не е прекалено.

Някой да се порови в историята и да види до какви "извращения" се е стигало още в древността. Доти най-кръвожадната армия, на Чингиз Хан.. умишлено той е затварял мъжете си в някакво пространство за дълъг период от време, за да станат гейове. Така на бойното поле те се биели за да предпазят живота на любовния си партньор... това е голямата тайна на кръвожадната армия.
Ами онези околосветски пътувания. На корабите умишлено за качвали кози и овце, за да се използват за задоволяване нуждите на екипажа! Древна Елада, Рим!
Та едно езиче в дупето не е извратени, нито прекалено ;)

8.   Не очаквай да мирише на цветя:D xaxax това е ба*и темата...

9.   Да правил съм го и не миришеше на нищо. На нея май и леше готино, а аз страшно се възбудих. Естествено хигиената беше на ниво:). :):)

10.   пробвал съм - мирише на боб ммммммммм

12.   За глупците от номер 3 надолу ще кажа, че за жената това е супер удоволствие. С език, с пръст, с член, това я докарва до полуда. Например, когато се чукаме доста време, възбудата и леко преминава и свършването и е пред проблем. Пресягам се, обхващам с длан стегнатото и дупе и леко докосвам сфингтера и. Следва почти моментален оргазъм. А дори и да е уморена една влажна целувка там долу я кара да настръхне. Що се отнася до бактерии и др. подобни, ще ви кажа, че най-много бактерии има в устата на човека. И това, че хигиената в съвременното общество мисля, че вече не се препоръчва, а просто е факт.

13.   Може и без обиди. Дървен философ!!!

14.   Е то да ти кажат истината, откога е обида, номер 13?

15.   Вече станаха два:(

16.   За жената е срахотно удоволствие понеже е ерогенна зона, а щом мъжът ми обича да го прави значи няма да е неприятно и за сведение най-много микроби има в устата

17.   Аз като жена да си кажа, че не е чак такъв страшен кеф, но не е и лошо. Аз и приятелят ми го правим и той на мен и аз на него. Според мен на него повече му харесва, а на мен ми е по-скоро разнообразие някакво.
Може би всеки човек е различен де, толерирам жени които го смятат за страшен кеф, но споделям и лично мнение.

18.   Ейййййй глупави жени този свинктер се отпуска и започвате да ходите по голяма нужда без да искате просто дупето е винаги отворено и фекалиите падат, падат... вземете се в ръце и пускайте никой до дупето ви.

19.   До номер 13: Извинявай, ако съм те засегнал. Не знам кой си, но коментари като 3, 4, 8 и 10 не мога да оприлича като по друг начин. И какво философско виждаш в мнението ми, не знам.

20.   Така е номер 18... то всичко пада, вървиш по улицата и след тебе пътечка от лайна... :)))))
Всички от 40 нагоре, които практикуват анална любов ходят с памперси.. а всички дето са дали да им ближат дупетата със своя черен срам, който ще е изписан а челата им до веки веков!

21.   Номер18 да нямаш нужда от лекар? Не знаеш ли че е мускул и освен да се отпуска се и прибира, не знаеш ли че се прави клизма. Е и никой не те кара да го практикуваш, но ние останалите не ходим с памперси. Ж32

22.   Аз съм 8 и 13 не съм глупак първо и за секса си има вагина.

23.   Има отпускане, естествено това не става веднага, но след определена възраст, може и да се случи, а и това да не знаеш дали ти се ходи до тоалетна не е най-добрия вариант + много по-лесно можеш да се заразиш с болести така. Като гледам колко хора изобщо го правят с презерватив.... яка работа....

24.   18-20 Ти си някакъв фригиден ощетен от природата индивид!
Няма нищо по възбуждащо за мен за лижа путето и дупето на една чиста мацка!!!

25.   Г-н авторе, вашият проблем е наистина драматичен. Сълзи напират в очите ми и болка облива душата ми, когато чета. Ха Ха Ха. Като ти се лиже-лижи това е!!!

26.   Изглежда ми педераска история. Там няма точки на удоволствието, а нервни окончания които управляват ануса да бъде затворен, иначе ще ходите оцапани до уши. Слабите еб*чи са готови и там да лижат, за да компенсират основната дейност, която трябва да вършат!

27.   до №18 пич иди на психиатър

28.   Абе вие ква възбуда и удоволствие усещате от близането на ануса :Д Това според мене са извръщения не секс... Що не хванете да си серете един на друг в устата :Д то май си е същото :Д никаква възбуда :Д тайната милички не е в ануса а между ануса и тестесите - за мъжете и клитора за жените.. ;)

29.   Горките жени, дето им се налага да спят с теб! И ти си на 32? !? Аз една мадама не я ли излижа от всякаде все едно не съм я чукъл. Най ми е кеф да ги чукам в дупето с език.

30.   Жена съм и за мен лично това е огромно удоволствие. Обожавам партньорът ми да завърти леко езичето си и дори леко да приложи натиск с върхчето. Подмокрям се за секунди! Спазвам отлична хигиена, разбира се. Аз също съм го правила на няколко мъже и мога да кажа, че полудяват и ако в този момент си бият чикия, свършват на момента.
Ако искаш да го правиш хич не се притеснявай. Няма нищо лошо и срамно в секса стига да е по взаимно съгласие!

31.   ми на мен ми се е случвало няколко пати да ближа ануса на приятелката си и само първия път беше някакво странно но е хубаво ;)

32.   здравейте, аз редовно лижа ануса на приятелката ми и тя се побърква от това, вкарвам пръстчета също и после я чукам там, побърква се както и аз,

34.   Пълня й дупенцето със сметана и после плъзвам езика си навътре, докрай. И изсмуквам всичко, разбира се, или си излиза после, като съм там. Сметаната е хигиенична и вкусна, нали така:)

И много обичам да я ближа, когато е в цикъл. Тези няколко дни са нашия Празник, зарязваме всичко друго и го правим през цялото време. Понякога цялото ми лице е мокро, от нея и заспивам така. А и нейното лице е мокро, от мен. И така тя е толкова красива!

Y D

35.   О, виждам, че има нужда от малък урок по анатомия :)
Значи, анусът, това е аналният свинктер, той се отваря при дефекация и при секс, разбира се. Навътре, след него е ректумът, който може да бъде основно почистен дори до стерилност. И след него следва ректалният свинкрер, който при секс, обикновенно е здраво затворен. Така че всякаква гнусливост е неуместна и единствено психично обусловена.

Y D

36.   Жена съм, но ще ти кажа какво смята моя приятел, понеже сме си говорили доста пъти. Него много го възбужда, почти всеки път, когато правим анален секс ме облизва. Аз смятам, че всичко зависи от хигиената на момичето и дали се е измила обилно с интимен гел и дамския душ. Ако всичко това е изпълнено, значи не е отвратително и хигиената е на 6.. все пак ти не бъркаш с езика си до дебелото й черво, а само леко повърхностно го докосваш с език. Голям кеф е за жената :)

38.   до 36.... Мъж. Напълно съм съгласен с това, че жената трябва да е измита и поддържана, защото съм попадал на жени при които липсва това. В момента се радвам, че съм с момиче което е страхотно и поддържа и триъгълника и ануса. Просто няма начин тогава на мъжа да не му е кеф, аз редовно я лижа и долу и отзад и е хубаво и на двамата. Но ми е доста дебел и малко трудно става отзад, с разни кремчета и т. н. но примерно вчера в кухнята бяхме и я бях надупил на масата да я лижа и чукам, и като го вкарах отзад адски много я заболя, но после свикна и все пак ми стана кофти.

39.   Аз съм мъж, скоро приятелката ми ми го направи за пръв път - вкара си езика в ануса ми, аз я натиснах към мен и в същото време с другата ръка си правих чекия - свърших за секунди. Скоро искам пак да опитам.
И на нея й правя това, не ми е никакъв проблем.

40.   Това е едно от любимите неща, които провя на жена си. За мен, а и за нея, е невероятен кеф. Просто обожавам да я лижа и да осмуквам дупето и М32

41.   Абе това дет го е писал №7 за Чингис хан претърсих целия нет и не намерих никаква инфо относно тва... Тва не знам от къде си го чул ама ако може някои да прати някакъв източник че ми стана интересно :)

42.   Аз предпочитам да ближа ануса, защото повече ме възбужда. Мога да кажа, че ануса го ближа за собствено удоволствие, а вагината по-скоро за тяхно. Определено ануса е по-чист от вагината. Няма миризма или кисел вкус както е при *утките :))) Естествено, ако жената е някаква мизерна, която не си бръсне задничето или не се мие преди полов акт, няма да ти е приятно!

43.   Опитвал съм под душа когато ануса на жената е много добре измит. Трябва да си използвал за предпочитане и анти бактериален сапун и да си измил също част от ректума (колкото да си вкараш пръста). После като си отдолу можеш да ближеш ануса и или даже леко да вкараш връхчето на езика си в него. Обикновено жените много се кефят и възбуждат а ти ще видиш че сфинктера й (мускула) ще пулсира само след няколко близвания.
Най-добре е тя да е направила клизма, но и под душа както описах по-горе става :). Успех!

44.   отнотсно това, за чингис хан не го знам, но знам, че най-добрите войни на тива са били гейове, поради същата пречина, мъжкият секс

46.   За мен няма нещо ненормално в темата.. нали за това е сайта, да поискаш и споделиш мнение ;) на който му е гадно, не му харесва - да не чете.
1. на мен ми е полезно
2. а аз лично не бих желала, защото също мисля, че няма да ми е приятно, но на гаджето ми му харесва и не го спирам да го прави

47.   Това е най-голямото удоволствие и за двата пола.
Кубрат

50.   Приятелят ми прокарваше езиче там, а и често го вкарваше леко... много му харесва, на мен също.
Веднъж, докато му правех френска се спуснах по надолу, той първо замръзна, но не ме спря и аз го дарих с такива ласки. Страшно му хареса, после сам си се нагласяше да го правя.
Нито миризма има, нито вкус, нито пък е гадно... всъщност на езика ми му е много приятно, защото там е мекичко като кадифе...

Обичам да целувам и да бъда целувана навсякъде!

51.   Още един без грам идея за секса, на тия години трябваше вече да знаеш. До сега поне от любопитство да си опитал. Били му казали еди к'во си. На първия ми скок с парашут, ми говореха само за самолетни катастрофи и не отворили се парашути. Ама скочих. На първото ми влизане в пещера ми обясняваха как можело да стане земетресение и да ни затисне нещо, ама влязох. Ти все едно живота ти зависи от това. Заминавай да лижеш, та да разбереш.

52.   и аз удобрявам идеята мъж съм нямам гейски наклонности, но там си има нерви и си правят кеф

54.   Жена съм. Никкава гнус - обаче като става въпрос за малко обич. Само със секс - не знам. При обич гнус няма -и двамата сме си го правили един на друг. Разбира се, хигиената е важна, но то се подразбира. Как ще е гнусно?? Не е!! :))

55.   № 50 - вярно е, изненадах се, членът има аромат /не казвам миризма! /, но отзад -не. Точно като кадифе е, много много нежно, много много лично и сигурно и затова толкова адски възбуждащо - и моят приятел се стегна, ама съвсем бавно и полека го направих, после говорихме. Изненадал се от себе си, харесало му. Аз пък, само докато го целуна там и моментално се възбуждам, на секундата.

Вижте, хора, като има обич и разбиране и привличане, всичко е ок, стига сте говорили за гнус. Ако това е гнусно, тогава едно раждане какво е? Слуз, кръв и болка, ама нали даряваш живот. Да не би после никога да не правите секс с мъжете си? А като правиш секс с приятел или съпруг се предполага, че си дарявате любов. Какво по-хубаво?

56.   Въпреки, че обичам дебели пениси и вибратори, винаги изпитвам страхотно изживяване когато ме чукат с език в ануса.

58.   Аз редовно го правя и двамата го обожаваме

1-50 от 81