Споделена история от Секс и интимност

Не знам какво става с него и дали е нормално
Здравейте !
На 25г съм, съпругът ми - на 38. Незнам какво става с него и дали е нормално? Въпросът ми е към мъжете, а и към жените, на които се е случвало.

1. Правим секс средно 2 пъти в седмицата!? /за мен е недостатъчно/

2. Когато го правим, почти всеки път му спада по някое време, след което пак продължаваме, но му спада когато сменяме пози и т.н.
Незная дали все още го възбуждам и вижда в мен страстната гореща жена, която го побърква или просто е спокоен физически и знае че ме има /женени сме от 1 година/.

Или има друг елемент помежду ни /в което не вярвам/, ако не е на работа си е вкъщи винаги!? .... но все пак .....
Страшно съм объркана, искам да бъдем щастливи, но незнам дали аз правя нещо неправилно или съм го отегчила някак си или той не вижда секса в мен, така както преди :(

Коментари

2.   Кофти... Знам какво е, с моя сме от 10 месеца /само!!!?!/ обаче този проблем го има и започвам да го усещам :( Аз наистина си го обичам и не бих се разделила с него, обаче той си е мъж, както и аз жена и имаме нужда от секс. Въпреки това според мен един мъж трябва никога да не е сигурен в жената до себе си, иначе неминуемо се стига до такива "омръзвания". Това е и моя глупава грешка :(

3.   Tова е криза на средната възраст но вие пробвали ли сте да расчупите нещата в леглото смисъл ти да се облечеш по ексотично или по секси да има игра в такyв смисъл тряа пак да запалите пламъчето...

4.   А: Да, когато визуално има стимулация е по-сексуално агресивен. Но това предполага вани, свещи, вино, секси белио всеки път когато го правим ли? Незнам какво още трябва да направя???

5.   Здравей,
Честотата на правене на секс е строго индивидуална и зависи за съжаление от ужасно много неща. Физическо, психическо и емоционално състояние, степен на съблазън и куп други фактори, които не можем да контролираме, влиаят активно на половата активност.

Не подценявай и факта, че всеки неуспех или полу-успех (а мъжа много добре знае кога си е свършил работата добре и кога не) се отразяват негативно на неговата уверенест при всеки следващ път. За съжаление на 38 години 3-4 пъти седмично е напълно нормална честота (пак подчертавам това е строго индивидуално), а ако добавим и вероятно сериозна практика през всичките години след 18 годишна възраст, мисля че нещата си идват на мястото. Спорта може да подобри леко резултатите.

6.   Не смятам, че не го задоволяваш или, че те мисли за недостатъчно сексапилна вече. По-скоро е проблем на физическа или някаква психическа основа. Поговорете спокойно и открито. За такива неща е хубаво да се говори. Може да потърсите и специализирана помощ, което много често помага и отприщва проблема!

Успех

7.   На психическа основа е. Явно е натоварен с други мисли и не успява да се оттърве от тях по време на секс.
И на мен ми се случва понякога.

8.   Може просто да е ГЕЙ!

9.   Преди самия секс се събличай много бавно и постепенно. С интервали от 5-10 минути между всяка дреха. Заставай така, че да те вижда гола в т.ч. и под кръста. Като само се прегърнете, се усещате на допир, но се губи визуалната възбуда. При мъжа е доста по-голяма. Можеш да използваш и огледала за да те вижда отпред когато си с гръб към него и т.н.

10.   Абе когато се чукате, разнообразявайте си позите - мойта баба я чукам по два пъти на ден, защото всеки път ми излиза с различни номера...

11.   Приятелят ми е на 43, аз на 26. И ние все по-рядко правим секс, понякога вината е и в мен. И двамата много мастурбираме, отделно един от друг. Опитай да гледаш порно с него и прави това, което и онези кучки там. Сбъдвай фантазиите му, твоите също. Не трябва да има нищо забранено в секса. Колкото по-разкрепостени- толкова по-добре.