Споделена история от Секс и интимност

Секс роли
Здравейте,
Интересно ми е дали си падате по секс ролите- примерно на ученичка, медицинска сестра...?
Аз съм жена на 26г. и до сега никога не съм се замисляла за нещо подобно, нито пък някой от гаджетата ми е искал да играем роли. Но новият ми приятел още в началото ми сподели, че обичал това. И иска да го направим. Веднъж той ме изненада. Сега е мой ред :)
Има ли други мъже тук, които също карат партньорките си да влизат в разни роли и да се обличат в различни костюмчета? На мен ми е интересно, обаче се чудя дали не е много рано за такива неща и дали достатъчно го възбуждам след като иска да се преструвам, че съм някоя друга? Вие какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Аз си падам по секси белъо. Иначе това с ролите по-принцип звучи добре, но напрактика 3 минути след началото сме просто двама голи хора които правят секс. и нещата се обезмислят.

2.   Мисля че това е интересно... :) Поглед на важна госпожица и костюм - изкуствени заешки ушички, опашка и пухкави пантофки... :* Това е костюмчето:)))

Кумчо Вълчо

3.   Преди години случайно попаднах на аматъорски изпалнения на компютъра на приятелят ми.... Имаше най-различни секс сцени с разни костюмчрта... белезничета и тем подобни... от сърце се смях на заешките ушенца и пухкавото опашленце, които беше сложила бившата му приятелка.. За мен това е комично... на границата с унизителното... Но щом на на двамата партнъори им е добре така окаъ.. Приемам го за другите, но аз лично не бих го направила:)

4.   Каква друга еротична фантазия да очакваш от Кумчо Вълчо освен заек!

5.   Секс ролите наистина са забавни, на мен ми допадат на 100%. Но не е задължително да разполагаш с целия гардероб на Народния театър, за да създадеш илюзия за друг образ. Достатъчно е рязка промяна на гласа, на настроението, на поведението, на погледа и магията е готова :)

6.   И на мен ми допадат секс ролите-възбуждащо е! Например наговаря те се той да е строгия учител, а ти малката девствена ученичка. Обличаш набързо някоя къса поличка, дълги чорапки и се връзваш на две опашки. Отиваш при него водите диалог, той е много ядосан и изведнъж започва да те натиска. Ти разбира се, се дърпаш, защото си девствена и се правиш на невинна. После се сещаш какво следва, даже за да подсилиш малко сюжета, може да се правиш че те боли и да го молиш да бъде нежен. Правила съм го и съм убедена, че почти всеки мъж, ще бъде приятно изненадан:)

7.   3, смешно, унизително? Направо не мога да повярвам.

По темата: за мен това си е чиста проба разнообразие, за която съм с две ръце и два крака. Но разбира се да попаднеш на съмишленик в леглото, който умее да влиза в роли и да не разсъждава като номер 3.

Какво пошло, смешно или грозно има в една красива, сексапилна жена, облечена като жената Котка, медицинска сестра, Зайче и прочие. Толкова е секси, вкарва се разнообразие и цвят не само в леглото, но и в мислите и фантазиите. Но много съм съгласна и с номер 1, в крайна сметка, след няколко минути сме нищо повече от двама голи души, правещи секс.

Лоша