Споделена история от Секс и интимност

Тя се дърпа
Здравейте на всички!

Ето какво стана... Значи с моята приятлека сме гаджета от близо 2 години. Преди 3 седмици решихме да го направим, аз и бях първия.

Бяхме в къщи гледахме филм хапнахме и като стана малко по късно я хванах за ръката и я заведох в стаята където бях запалил свещи и бях посипал с рози...

И так аз веднага се съблякох и останах само по боксерки, започнах нежно да събличам и нея и нали знаете...
Когато стигнах вече до същинската част тя беше много тясна и много малко успях да и го вкарам така 4 5 пъти. Накрая вече не издържах и реших, че ще и го вкарам рязко и внезапно. Но май бая съм натиснал, защото изпищя и очите и се напълниха със сълзи. И веднага го изкарах тя започна да плаче аз я притиснах към мен.

На следващата сутрин тя каза, че страшно много я е заболяло и от тогава вече не иска да става дума за секс.

Моля ви дайте съвет как да я придумам пак да пробваме

Съжелявам ако има правописни грешки

Коментари

1.   Имам известен опит ида ти кажа единствения начин да разкъсаш химена е да проникнеш малко по-рязко. Това не значи да го направиш с засилка, но все пак трябва да понатиснеш. били сте 2 години гаджета и чак сега започвате да правите секс. Това не ми се виждамного добре. От опит знам, че една жена дори и да е девствена, ако обича мъжът до се бе си ще го желае и сексуално.

2.   Като си малоумен (с извинение) и го правиш от раз - така ще е. Имаш ли идея някои момичета каква болка изпитват от това? ! Тя сега се страхува да не я изпита отново и затова ти се дърпа. Покажи и хубавата страна от секса - удоволствието. Прави и френска, с пръсче за да усети удоволствие и когато видиш, че е достатъчно предразположена действай. НО внимателно! :)

3.   Пич, защо така грубо бе?
Чакал си, чакал си... ама е можело още малко търпение да проявиш като е дошъл същинския момент. То няма да е само първия път, няма да и е приятно поне още 3, 4 пъти вярвай ми. Виждам, романтик си падаш, това е добре, но прояви нежност и търпение. Извини и се подобаващо и и кажи, че ще си по-внимателен следващия път, нека има любовна игра, възбуди я максимално, на кое момиче, не му харесва да и правят френска??? ! Успех!

4.   не и говори за секс идните две-три седмици
нищо друго не можеш да направиш

5.   Ти си на 14 или 15? :))) Колко наивно и дори се извинява за грешките, ето това е готино хлапе, не като повечето тук!

6.   Човек, за момичето самата идея за секс (първи път) е притеснителна, знаеш ли колко страхове ни гонят? Чист гаф си направил трябва да изчакаш малко да се отпусне и следващия път бъди много нежен и търпелив. Заедно сте 2 години трябва да се познавате на вода сам трябва да се сещаш каква е тя като личност, но предполагам, че няма да и е все едно за болката. Поговори с нея, извини и се, кажи и че е станало без да искаш и следващия път ще гледаш да си лек като перце.

7.   Ти си разгонен грубян! Дано те зареже момичето... егоисти!!!

МнОгО ЛоШа

8.   и аз така а ма на следващия път свърших работа. Вече няма да е боли така. Брато действай

9.   Само така пич следващия път го вкарай със засилка. Засили се направо от другата стая и виж как ще се разтопи от кеффф.

10.   Ти добре ли си знаеш ли какви болки изпитват момичетата, особено ако нямат 16. Номер 7 да права или прав от една страна, но все пак има и нещо романтично в него. А към автора - първо я възбуди малко френска, пръст зарочваш с 1 после 2 и така до 4 и, като вкараш 3 може да я заболи, просто спри и и се извини после пак продължи, пак малко френска и накрая тя ще скрони, и само да ти кажа много, много и ще 1000000000000 пъти много вимателно. И никога рязко просто внимавай, защото много боли! Просто бъди романтичен и внимателен.

11.   Аз пък като прочетох за тия рози, веднага ми мина през ум, че ще почне да пищи още като легне върху тях... :)

12.   Аз пък съм чел подобна новинарска история, където загорелият любовник приготвил легло от рози, сграбчил любимата си и я метнал върху леглото с пламнала страст. Въобще не съобразил мераклията за бодлите...

Егати филма.

13.   така трябва... ако не се отвоти добре първия път после ще я боли много ясно.

14.   Много ясно, че ако опитваш първия път да и го вкараш от раз ще я заболи много. Трябвало е като си го вкараш малко 4-5 пъти, както казваш да спреш до там... и другия път повече. Тоя ясно, че ще трябва да я понатиснеш, за да и го вкараш ама няма да стане на един път. Когато я натискаш я целувай в устата едновременно-целувката ще я отпусне малко и тя няма да се стяга толкова долу и няма да е толкова мъчително и за двамата. Може да и сложиш една възглавничка под дупето за да и се вдигне малко таза нагоре -за да ти е по-удобно... Но каквото и да правиш да знаеш, тя все ще се чувства като нанизана на кол първите няколко пъти.
Само имай търпение. Остави я за една седмица и после пак опитайте и така лека полека докато ти влезе напълно.

16.   Пич как няма да се дърпа ... Трябвало е да бъдеш по-внимателен! Както казаха по-горе преди мен - започни с френска, после 1-2-3 пръстчета, целувай я много нежно навсякъде и ще видиш как тя сама ще си го поиска ... поне ще се отпусне и няма да мисли толкова за болката :)

Ако не стане първият път, пробвайте пак след няколко дни. Ние жените страшно много се плашим от първия път, все едно отиваме на клане :D Още си спомням първият ми път отзад много прилича на твоето преживяване, един невнимателен пич като теб го вкара рязко и не сълзи ми потекоха ами не знам какво, та с тва нещо шега не бива...

Първите 3-4 да не кажа 5 пъти няма да усети никакво удоволствие, да не говорим, че дори да не си девствена, ако не го правиш по-дълго време, при първото проникване пак ще усетиш лек дискомфорт! Другият път бъди по-внимателен, успех

17.   Виж сега, като палиш за първи път двигателя е нормално да затяга леко буталото. За сега няма да и даваш много газ, като се разработи чак тогава пълната газ. Хубаво е и повечко масло да има. И пак казвам не отначало пълна газ, да скапеш мотора!