Споделена история от Секс и интимност

Егоистично ли е спрямо мен?
Здравейте! Исках да споделя нещо, знам, че сигурно повечето от вас ще кажат, да го оставя да не се занимавам с такива мъже... и с право.

За съжаление нямах много късмет в сексуалните си преживявания до момента. Въпросния мъж ми беше втори, за мен това е само секс, не иска да се обвързвам с него, просто ме привлече само секскуално и това е, самото му мислене и разсъжденията не ми допадат за връзка с него, така, че уговорката беше такава-само секс.

До тук добре, но той се оказа много мазохистичен. Аз се раздавам докрай-винаги, в любовната игра... 15, 20 мин., в секса също не отстъпвам, очевидно е, че е задоволен той просто си го казва накрая. Така, секса не е зле, но не мога да кажа, че той се раздава толкова колкото го правя аз, просто стои на скамейката и се наслаждава на мача както се казва.

Казвал ми е, че е гнуслив, но не очаквах да е чак толкова, не иска да ми прави дори френка, а за оргазъм да не говорим, не успява да ме възбуди толкова. Все едно съм нечистоплътна, не се обезкосмявам, не се къпя или съм буквално казано грозна. Не мога да го разбера, не разбирам кое толкова го гнуси.

Един път го помолих, но той се направи на ударен, като ме пипне доло, че съм малко мокра и край, за него вече съм супер възбудена и се почва. Както и да е, не мисля това да продължава дълго, искаше ми се да свикна хубаво със секса, да имам повече опит, да сравня и т. н., за да може за напред когато срещна някой с който искам да бъда да е всичко точно. Според вас егоистично ли е спрямо мен това което правя?

Коментари

1.   Напротив, тези неща, които искаш са си напълно в реда на нещата. Обаче не трябва да молиш за тях, а твоя партньор ако е джентълмен ще ти ги направи без дори да повдигаш и дума за тях. Истинския мъж първо ще се погрижи за твоето, а после и за неговото удоволствие. От описаното от теб ми става ясно, че твоя е буквално сексуален мързеливец и егоист. Може да е неопитен, но е малко вероятно. По-скоро е загрижен само за своето удоволствие. Такъв не става дори и само за секс, па камо ли да живееш с него. Така че го разкарай и се огледай за друг, с времето ще натрупаш опит и ще знаеш приблизително кое как трябва да бъде. Надявам се, че поне малко бях полезен.

2.   Ами просто е недодялан. И аз съм попадала на такива партньори. Мислят си, че след една целувка и вече съм пред оргазъм едва ли не. Сменяй го най-добре. Или си му кажи, че не успява достатъчно да те предразположи.

3.   Щом отношенията ви са чисто сексуални, но сексът не те удовлетворява смятам, че трябва и сама да се досещаш какво да правиш.
Намери си по-опитен партньор, който няма да се държи толкова детински и егоистично.
За този ясно е, че го интересува само неговото си удоволствие.

4.   От къде го изкопа това дърво? И как те е "привлякъл сексуално" след като е такъв!?

5.   От авторката
Благодаря ви за мненията, номер 1, 2 и 3-радвам се, че мислите по един начин за написаното. Определено ще послушам съвета ви, все пак не съм обвързана с него. Едва ли ще тръгна да търся някой който да ме задоволява просто ей така, аз имам търпение относно секса, влагам много от мен искам да е запомнящо, но просто ми се иска някой ден да срещна някой който да ме привлича по всякакъв начин, а след случката с първия ми приятел определено не ми трепва от вътре, нямам тръпка към никой(тук ще спомена само, че не живея в България от доста години вече и тук чужденците не ми допадат, има много българи, но повечето са едни... леле мале, хвани единия-удари другия, просто много се променят някои, имат се за големи мъже. Единствено това ме притеснява, иначе не ми липсва мъжко внимание, но просто все едни такива мъже, нито интелектуално нито визуално ме грабват. Иначе не се отказвам, ще дерзая! Благодаря ви.

6.   Вие май сте мънички все още, зарежи го на секундата, не е егоистично, ами е точно обратното-потъпкваш себе си по този начин, не се притеснявай за опита-ще дойде :)

7.   Съгласна съм с номер 6, според мен потъпкваш себе си по този начин. Дори и за секс не става този мъж, след като гледа да задоволи единствено своите желания и не се вслушва в твоите.