Споделена история от Тинейджърски

Изнасилена и пребита
Здравейте. Едва пиша историята, но наистина имам нужда да споделя. Аз съм на 18 години.

Преди два дни излязох с гаджето ми на дискотека. Танцувахме, забавлявахме се, всичко беше идеално. Тогава приятелката ми ( която чаках ) ми се обади да изляза да я посрещна. Така и направих. Излязох, но тя още не беше дошла. Реших да я почакам. След няколко минути се появиха някакви силни момчета, очевидно пияни, и ме завлякоха нанякъде. Съпротивлявах се, дращех, хапех, удрях, но не можах да се отскубна. Те ме заведоха в някаква тъмна уличка до едни кошчета за боклук и ме хвърлиха на земята, сякаш бях парцал.

Изнасилиха ме, после си зашушукаха нещо и единия започна да ме блъска, да ме нарича безсрамница, уличница, глупачка и т. н. Не знаех какво става, изпаднах в шок, започнах да викам и да плача. Не ме оставиха. Пребиха ме, после не помня нищо. Събудих се в болницата, оказа се, че ръката ми е счупена и имам счупено ребро.

Попитах лекарите какво точно е станало и какво правя тук. Те ми казаха, че някаква жена ме намерила и им се обадила. Изпаднах в шок, отказвах да говоря. Приятелят ми беше много тъжен. Беше до мен през цялото време, но аз се чувствам сякаш съм виновна. Ако не бях останала навън, това нямаше да се случи, нали? Сега се моля единствено да хванат онези грубияни и да ги тикнат в затвора...

Коментари

1.   Ужасно е това, което ти се е случило и не, не си виновна. Това може да се случи на абсолютно всяка жена, през светлата или тъмната част на деня. Виновни са изродите и повярвай ми в затвора ги чакат много лоши неща (там "много обичат" изнасилвачите).
Дай много точно показания какво е станало - за всичко, което си описала тук - обидите, пияното им състояние, че си се съпротивлявала, че си плакала и си ги молела да те пуснат, плюс побоя. Всички тези обстоятелства ще доведат до по - тежки наказания за изродите. Опиши ги много подробно и как си ги драла и хапала, за да ги намерят по - лесно. Няма да ти е лесно, но се налага, за да ги хванат и накажат и да ти олекне поне малко.
Много съжалявам, че ти се е случило това и ти пожелавам бързо възстановяване и максимални присъди за тези нещастници.

2.   Не си виновна, но нека четът приятелите - не оставяйте момичетата си сами в тъмного, мъже!
Иначе, страната е малка, полицаите си ги знаят - ще ги хванат. Имам позната, която е имала подобна съдба - хората са пратени в затвора за по 5 години и са си ги излежали. Има справедливост.
Но едно ще ти кажа, трябва ти професионална помощ, за да се справиш с травмата. Имаш нужда от подкрепата на приятеля си, довери му се.

3.   Я, се вземи в ръце, за какво си виновна, за това че си жена, че си отишла да се забавляваш, че имаш приятелка или че има идиоти, лично аз мисля че за нито едно от тези неща не си виновна. Предполагам че си уведомила полицията, но ако не си го направила незабавно го направи има огромна вероятност да ги хванат, а какво ще се случи с дупетата им като ги вкарат в пандиза няма нужда да ти описвам, ти не си виновна за това. Консултирай се с психолог за да ти помогне да преодолееш преживяното желателно е това да направи и приятеля ти така ще му е по лесно. Тъпите изнасилвачи винаги разчитат на това жената да си замълчи и да се чувства виновна, е да ама не, ТИ НЕ СИ ВИНОВНА ЗА НИЩО.

4.   Искренно съжалявам за това, което ти се е случило. Ти нямаш никаква вина и съм повече от сигурен че си се борила изключително смело. Твоята храброст е уникална. Бъди сигурна че тези жалки мелези ще бъдат намерени. Ако можех лично щях да се "погрижа" за тях. Ако някога имаш нужда да споделяш, тук съм - *****

-Death_Blade ^

Moдератор: Не публикуваме лични данни.

5.   Много филми гледаш... няма такова нещо, щяха да го кажат по новините....
А и едва ли ако беше истина щеше да имаш сили да го опишеш точно така...

6.   Не че не е възможно, но това е сюжетът на новия турски сериал по БТВ.

7.   Недей да мислиш за това. Развлечи се с някой филм или нещо от рода... Аз съм на 13, но имам опит от сериал4етета, които гледам. Не бъди подтисната.... потърси помощ от такива като теб...

8.   Номер 6,
Не мисля, че авторката говори за " турския сериал ".. Аз лично го гледам, но сюжета е съвсем различен- първо, момичето - Фатмагюл, не е била на дискотека- второ- не е изнасилена на тъмна уличка, трето- приятеля й Мустафа е ядосан и т. н и т. н

Номер 5,
Може и така да е, но може и момичето да е предпочело да няма намеса на медии, ти няма откъде да знаеш.

Авторке,
Искрено ти съчувствам за това, което ти се е случило. Ти не си виновна, виновни са ония мелези, които са го направили. Горе главата и късмет!

Кели

9.   Ако историята е истина- радвай се че някой те е намерил и че приятелят ти е неотлъчно до теб. Случилото се е ужасно и ми е много мъчно за хората които страдат от изнасилвачите. Бог ще ги накаже- и твърдо заявявам че вярвам в Бог по много причини.
Noood

10.   Напомня ми за тая от сериала "Пепел от рози".

11.   Абе ти от новия сериал Пепел От Рози ли го видя тва и го поизмисли по малко по различен начин? А и ако си с счупена ръка нямаше да можеш да напишеш това.

12.   Познавам изнасилено момиче и не смятам, че историята е истинска.... просто е ужасно да се гавриш на тази тема. Ако те бяха изнасилили наистина нямаше да говориш по този начин, когато тя ми разказа за случилото се, дори след години и то по наложителни обстоятелства, не мога да го обясня, но повярвай ако те бяха изнасилили нямаше да говориш по този начин...

13.   Абе, честно казано, в тия минусови температури ми се вижда нереалистично...
Пък и от толкова държавни и частни психолози, гадже и приятелка, точно пък тук да седне да споделя...

15.   Аз лично, какъвто и извратен изнасилвач да бях, не бих си го извадил в този студ на някаква тъмна уличка.

16.   Номер 5,
Те не казват всичко по новините, мой човек!!

Siiext

17.   Какво ви става бе хораа? Защо винаги тежките драми на хората ги сравнявате със филми, нали повечето филми от реалния живот се правят. Не ви ле е срам малко, момичето си споделя мъката, а ви допълнително ръсите сол на раната. Ужас, човек да не смее да сподели подобни проблеми. Един, психар решили да го направи, ще го направи, независимо дали е студено или топло. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

18.   ей го на, тия турски сериали до нищо хубаво не водят...
момиче, вънка всичко се пука от студ, едва ли някой може да вдигне самолета... Ако ти се беше случило такова нещо нямаше да искаш да си го припомняш, още повече без никой да те е карал на толкова хора.

Не си правете шеги с такива работи!

19.   Е за това никакви дискотеки, дома с ядене убава музичка не да се канти и да съм олян с облак от диммми

20.   ехх, ама как ми прилича на историята от сериала ''пепел от рози'' :)

21.   Така аз не гледам турски сапунки, така че незнам дали е от там, ако изторията и изстинска - Ти си едно смело момиче, ако е измислена - ти си психопат!

22.   Те ако по новините казваха колко момичета са биле изнасилвани всеки божи ден, трябваше до сега да направят специална емисия само за това. Пияния човек си е загрял тялото с алкохол, не е изключено да си го извади дори и при тези температури.

23.   Това, което описахте е ужасно. Имаше ли други хора, които да са видели извършителите? Извършена ли Ви е съдебномедицинска експертиза? Разпитвана ли сте от разследващия орган? Има ли камери на входа на заведението? Тези неща са много важни. Помнете, че в първото заседание можете да се конституирате и като частен обвинител, освен, че служебно сте конституирана като потърпевша. Това ще Ви позволи да поддържате обвинението, дори, ако евентуално прокурорът се откаже от такова в хода на процеса. Също така добре е да подадете и граждански иск по чл. 45 ЗЗД за обезщетение за непозволено увреждане. Но трябва да е в същия процес и пред същия съд и състав. Ако имате въпроси пишете *******

Moдератор: Не публикуваме лични данни.

26.   Много сте гадни... Момичето е преживяло нещо ужасно, а вие говорите за турски сериали. Ужасно е наистина, съжалявам.

28.   Ако е истина историята ти - съболезнования за случилото се, леко възстановяване и се моли системата да проработи и да получиш справедливост.

Ако си измисляш колкото да се намираш на работа - забавлавяй се, и аз покрай теб се намирам на работа да ти отговарям на щуротиите :)