Споделена история от Секс и интимност

В мен ли е вината?
Здравейте на всички.
Моят проблем е следният.
Аз съм на 25 той на 33.
Излизаме от известно време, говорил сме си на различни теми както и за секс.
Знам, че от както предишната му приятелка е починала не е бил с друга около 2 години преди да ме срещне.

Той е много мил, внимателен, нежен, но....
Като за начало не се целува добре.
Както и да е това о коригираме в момента.
Започнахме любовната игра, но и с френската е доста скаран, пръсти не използва, много си стяга езика и не ми е хубаво.

Накрая просто не можа да го вдигне.
Каза, че е от притеснение, целият трепереше беше нервен.
Стана ми тъпо.
През цялото време докато си лежахме, ме галеше и казваше, колко съм красива и секси и как може да стане тъка.

Аз се опитах да ми направя свирка, за да се възбуди, но той ме спря и каза, че няма да се получи.
Чудя се аз ли съм виновна, или той се е притеснил.
Другото, което е как да го науча да ми прави френска, тъка, както на мен ми харесва.

Коментари

1.   Не си виновна ти! Просто опитай още един два пъти, но от сега да знаеш, той не те желае. Просто няма страст между вас.

2.   тая "френска" станала задължителна бе! аз съм истински мъж и не си завирам лицето между краката на жените.

3.   Как да го научиш? -> като говориш с него, докато го прави и го ориентираш.

4.   Спокойно всичко с времето си ;) Не казваш от колко време сте заедно, като гледам ще да е от скоро. Та не пропускай фактите, че е имал приятелка, преживял е нeйната загуба, бил е сам две години. Сещаш, когато някой е сам дълго със спомени, и тъжи вътрешно, какво се случва - ограничава предишното си аз, самозатваря се, става колеблив, несигурен в себе си, дори губи желание за каквото и да е.

Супер, че искаш да подобрите секса си, но може би малко избързваш. Мда, правилно е да искаш да ти доставя удоволствие, но мисля, той не е в ритъм с твойта вълна от емоций. Не се е отпуснал съвсем. И нали дълго не бил с жена, се притеснява да не сбърка някъде, и така и прави грешките. Типично е, за един несигурен и от дълго време самотен мъж. Предразположи го, чрез повече внимателност и ласки. Още му е трудно да свикне с теб, но когато свикне, всичко ще вие на ооок ;)

Виж амм, за да се отпусне, е хубаво да му кажеш че се справя добре, така ще има самочувствие, иначе ще се притесни още повече! ... И ха, какво ми хрумна, защо не си доставите взаймно удоволствие, чрез една игра? :) Тамън ще ви помогне да се опознаете, и той ще се отпуне повече. Превърнете секса в игра :) Условията са прости, единствено е нужно да доставиш удоволствие на партъора си, под неговите наставления. Представи си го, ти го наставляваш, какво и как да прави за да ти хареса, после наред си ти на него. Какво е страхотното на това, ами че ще те опознае, ще разбере, какво ти харесва, и как :) Както и ти за него.

~winterfire~

5.   Звучиш ми като малко неопитно мом(и)ченце.

7.   Здравейте.
Да от скоро сме заедно.
Месец време.
Е днес нещата се получиха.
Просто си говорехме и аз му обяснявах, да не се тревожи толкова, ако толкова много имам нужда от секс просто ще си пусна порно и ще мастурбирам.
Той ме попита как го правя, аз започнах да му разказвам, как ще се галя и тнт.... и той се възбуди.
Беше много хубаво.
Благодаря много на номер 4, , ~winterfire~ ''. Рядко срещано, но той не харесва свирките.
До номер 5 мога да ти кажа, че съм доста опитно Момиче.
Просто не съм попадала в подобна ситуация и не знаех, как да постъпя.
Най лесно щеше да ми бъде, ако си тръгна и не го потърся повече, но не това искам, но едва ли ще ме разбереш :)

8.   Съгласна съм с номер 4. Много избързваш. Не може от веднъж в леглото и хоп- вече секса да е най-прекрасния. Още повече ако се държиш прекалено агресивно-сексуално това може да го притесни още повече. Прави му и ти комплименти, а не само той на теб. Ти колко пъти му кажа, че е хубав например или че го желаеш. Дай му малко самочувствие!