Споделена история от Секс и интимност

На 55 и още сексуално активна
Аз съм жена на 55 имам внуци и мъж. С него отдавна не живеем заедно, но и не сме разведени. Той живее в наследствената ни къща на село а аз в апартамента ни в града. За оточнение не правя секс с него той е от тази порода, че на 60 живота свършва и трябва да си гледам внуците!

Имам внуци гледам ги и то почти постоянно но не съм им майка.
В един от сайтовете за запознанства намерих един мъж които ми хареса на 35 със семейство, фантазии и най-важното искаше секс и връзка без обвързване. Секса ни беше невероятен.... За това на 50 и няколко годишните правете свободно секс!!! Прекрасно е!!!!

Коментари

101-112 от 112

170.   169, съчувствам за проблема. Мъж на 29 съм, през карантината се запознах с около 40 годишна жена през сайт за запознанства. Имахме две прекрасни срещи, изпълнени с много страст и сексуална енергия. Достави ми удоволствие, каквото моите връснички не са успявали. Смятам, че и аз съм я задоволил, съдейки по мокрите чаршафи и звуците от задоволство, които издаваше.
Сигурен съм, че и ти привличаш мъжкото внимание и сексът ще се появи в живота ти, не само в сънищата

171.   162 много вярно. Охх, така ми се иска да съм само с един мъж, много е грозно изневери, общо взето като ви чета, едва ли не е норма. Не, че и аз не си представям друг мъж, един конкретен, но ми се иска да вярвам в любовта и единствения. Била съм само с двама, за една вечер не съм навита, но и аз не се знае дали няма да съм от тея дето мъжа им не им връзва. Тялото не е вечно стегнато, на 30 съм раждала и поувиснала... Е, и аз си мислех, че на 50, жената е бабичка, но аз и на 30 се чувствам баба... Ох, живот ли е..,

172.   Браво за хубавата тема, никой не става по малад,телата ни остатяват лека полека,но за хубавият секс с много отношение и желание ,няма възраст

173.   Браво за хубавата тема, никой не става по малад,телата ни остатяват лека полека,но за хубавият секс с много отношение и желание ,няма възраст

174.   Много добра тема.

175.   Бабке как е вече на 63, има ли я същата страст? Аз съм на 70 и имам голям мерак да осмуча нещо младо, но явно с мерака ще си умра. Бабката ми е на 65, но хич не се сеща за секс, поне при мене. Дали на тази възраст жените още обичат секса, или са само теории? Възрастните жени какво ще кажат, тук най точно може да се научи истината. Е самолета не е като на 30 години, но все още сутрин се буди преди мене, и много ми се иска да го мушна на жената, ама като я гледам, че няма мерак, и набора и той клюмва. Какво ще кажете, ако на тази възраст започнем в натура, а после продължим с някакви играчки, пръсти, език? Дали на жените ще им допадат такива изпълнения? Авторката казва, че е активна, но какво е мнението на наборките й, това ще е важно за мъжете?

176.   Основният проблем е в стереотипа. "Какво ще си кажат хората"... Винаги ще се намерят хора "да си кажат" нещо, което на нас не ни се ще. Във всяко отношение. И какво от това? Нима веднага, всеки път напускаме работа понеже някой колега/жка ни намира кусур? Съобразяваме се с мнението на някоя(и) съседка(и) и...?
Моето отношение към хора позволяващи си да ме анализират е - да вървят по дяволите! Всеки разполага само с един живот (неясно колко дълъг) и всеки може (и трябва) сам да решава как ще го изживее.
Секс. На някои им се прави до дълбока старост. Други - не им се прави... по рождение. Ами тяхна си работа. Някои изневеряват. Рядко не носи вина за това и "прецаканият" партньор. А и не съм съвсем съгласен с клеймото "изневерил". На единият му стига/може само веднъж месечно. Другият - има нужда от... повече. Да речем, че става дума за хранене. На мен ми стига съвсем малко, на жена ми - не. Трябва ли да се чувствам засегнат от това и да роптая? Не, че косвено изобщо не съм засегнат, но какъв живот би било това ако постоянно недоволствам от този факт? В крайна сметка сексът е една човешка необходимост не кой-знае колко по-различна от необходимостта от хранене.
По-млади с по-стари... Някои обичат агнешко, други - мусака. Има вегетарианци и вегани. Пак ще кажа - ами тяхна си работа.
За финал бих попитал младите, които не си падат по 50 защо изобщо четат тази тема? При тях има много повече сексуални проблеми за обсъждане.

177.   Здравейте:
Поздравления за авторката.Напълно ви подкрепям .
Малко самочуствие и вяра в себе си никога не са излишни.
Нали знаете че стара риба и стара жена няма.Наслаждавайте се
пълноценно на вашият сексуален живот .Колкото повече толкова
по-добре ,ще се почуствате друг човек.
Относно негативните коментари и особено към ком.-1.
Голям праз че сте млада и опъната.Определено не вярвам да сте
по-чуствена,по-страстна и по-опитна от една зряла жена от 40години
нагоре.Така или иначе всички жени ни наричат курви.
Вие не правите изключение, единстветият ви плюс е младоста ви.
Но до колко ще се възползвате от нея зависи единствено и само от вас?
Ако си вдигате краката само за спорта което е характерно за повечето млади жени ,фактът че сте млада и опъната няма да ви
помогне,това е временно,впоследствие потъвате в забрава.

178.   Незнам защо повечето хора си мислят, че живота свършва на 50г. и най вече, че повечето не правят секс от 30годишни. Ами то секса като някой работи не е за всеки. Голям майтап са тея дето са писали злобни коментари. Аз съм М на 47 и не се давам на по младите, жена ми от пъвото раждане се заряза и не се въстанови физически. Та след 21год. брак правим секс редовно но на мен ми е все тая, правя го колкото да правим секс. Отдавна със се отказал да се опитвам да я докарам до оргазъм, мисля си, че след раждането стана и фригидна. Но преди няколко години свалих една мацка-да мацка която е по голяма от мен! Жена за години не се пита тя е на толкова на колкото изглежда. Така мисля аз. Та мацката трябва да е на около 54г. Леле какъв секс правим не е истина. За втори път в живота ми се случва да попадна на такава жена, не жена а просто пожар! Правете секс и любов и не гледайте годините щом има привличане!

179.   На тазивъзраст, хванеш ли се с младо жребче, дупе да то е яко, буквално! И се купи качествен лубрикант. ж51

180.   М38, Правил съм секс с жени от 52 до 63. Важното е да имат пламъче в очите и желание. Това много привлича. Пък и много ме възбужда да гледам готина зряла жена как ми смуче пениса.

181.   180, голям кеф е да гледаш зряла жена, която е майстор и ти го лигави с нюх... слюнка се стича навсякъде, тя цялата е олигавена, а ти стенеш. Веднъж ми се случи и бях на косъм от инфаркт! Нещо нереално!
М, 32

101-112 от 112