Споделена история от Секс и интимност

Анален секс прекалено често
Здравейте приятели.
Проблемът ми не е един от най сериозните, просто искам да чуя различни мнения по моя въпрос.

На 21 съм, жена. Имам приятел от 4 години. В последните две години започнахме да водим полов живот, а от около 7 месеца насам половия ни живот стана чудесен и много редовен-абсолютно всяка вечер.
Пробвахме анален секс преди време но не ми допадна особено и спряхме. Но от около 2 месеца насам, започнахме пак с опитите и наистина много започна да ми харесва, както на него, така и на мен.
той е много нежен. Правим го
само в края на секса, преди той да свърши.

Притеснявам се от това обаче, че абсолютно всяка вечер след нормален секс, ние правим и анален и с него свършваме.
Какво мислите по въпроса? Има ли някакви опасности? Като се има предвид че и двамата много си вярваме, за изневери не може да става дума, заедно сме 24h, работим заедно, прибираме се заедно....

Естествено, преди аналния се подготвям, не с клизми, но знам как да се прочистя, а и преди това да не съм яла особено много...

Моля ви споделете вашите виждания, дали това може да ми причини някакви проблеми.... или не....
дали не е маняшко всяка вечер... мислила съм че мога да го правя за разнообразие понякога, но чак пък всяка вечер... страх ме е малко.

Благодаря ви предварително приятели!

Коментари

101-133 от 133

122.   Наближавам 50 децата пораснаха и не живеят при нас. Правим секс веднаж седмично и основно анален. Знам, че щв ме критикувате, че съм извратена. Това искам, това правя. Споделям ви моя опит, не търся одобрение. Нямам проблеми с ануса, но мъжа ми е внимателен и търпелив.
Ж - 48 г.

123.   до н 50
Честно казано свалям ви шапка за това че сте истинска жена която знае какво иска и как да го постига, и то желание.
С жена ми винаги има кавги и проблеми за молбите ми непрекъснато за аналният секс, само думата НЕ чувам и си мисля да и тегля шута най сетне и да намеря гореща секси жена като теб, нямам те нито за извратена нито друго.. мисля че, си много сексуална натура и дано да ми падне една такава като теб дето иска анално, леле не ми се мисли какво може да се случи наистина направо буря от секс и оргазми и страсти :) мъжа ти е късметлия че има такава жена като теб, само моля те дай малко подробности как го правите и кои са позите дето постигаш най много оргазми с тях все пък нямам такъв опит като твоя а има ли предварителна игра за аналното пи вас... чакам отговора с нетърпение.. поздрави.

124.   Мога само да ти споделя, че аз имах връзка с жена, която искаше на края да завършваме с анален секс. Но това го искаше тя.
М - 48 г.

125.   до н. 123
Прочети пак поста на н. 50 но този път по-внимателно. Ще се изненадаш ;-)

127.   № 123 Толкова нетърпелива е била,да си напише сама коментар,колко разкрепостени,палава и т.н,че дори си е забравила номера лелката. :)

№ 124 Един човек пише по 5-10 коментара от различни "гледни точки",само че понякога,тези същите се оплитат във филма и правят грешки,като № 123

Не се учудвам от нищо и никой!

128.   до 127. Добре си описал "фимите", но при по-внимателен прочит си личи, че ти си "филмаджията". Крадеца вика "дръжте крадеца".

129.   Един човек, да разбере, че тук са големи фантазьори и филмари.
Евала за откровеността 127 в сайта има, няколко човека, които пишат и се представят, за различни "личности", а колкото до 128, така е като се припознаваш и си най-големия филмаджия в сайта, а и в реалният свят. :)

133.   Моята жена чак като забременя се нави за отзад. Удари я хормона и един следобед склони. На една страна, аз зад нея. След раждането по-рядко го правим, но не сме спрели. Тя пак си мърмори, че ще и разширя халката. Дори като си го вкарва мърмори и като влезе обръща плочата.

136.   Темата е стара, но сега я прочетох. Искам да кажа, че ние с мъжа ми правим по подобен начн секс. Но при нас по-скоро само започваме отпред и после минаваме отзад. Това става по мое желание. Разликата с авторката е, че ние не правим всеки ден секс, а два пъти седмиччно. Но иначе рядко пропускаме трази програма. Не помня от кога е така, но са доста години. Нямам проблеми с дупето.
ж 46

137.   Не често, но понякога, да. Харесвам аналния секс, но не съм някаква маниячка на тази тема.
ж39

138.   Като бяхме млади с жена ми, на нея и се струваше, че правим често анален секс. Сега на мен ми се струва, че тя го иска често.

139.   Аз лично много харесвам аналния секс със съпруга ми и го правим почти всеки път и той свършва отзад. Понеже му е много голям в началото докато се отпусна ми се налагаше да стоя с анален плуг през деня за да се разширя. Имам три размера и отдавна съм на на-големия, даже съм ходила с него на работа в офиса. Сега вече съм неговата анална кралица и на двамата много ни харесва.
Ж38

140.   Какво значи често, колкото на мен ми харесва. Ако ни съвпаднат желнията, добре. Иначе ако аз не искам, сори. Освен това за мен е добър вариант докато съм в цикъл.
ж 29

141.   139, никога не си го носила на работа, нали? Тялото не го задържа. Естествен процес. Опитвала съм, но не става за повече от 30-ина минути. Освен ако не съм седнала

142.   Като бях ерген, се виждах с една разведена мадама, по-голяма от мен. И не аз, а тя искаше на края да завършваме с анален. И това всеки път, което беше 2 пъти седмично. Харесваше и. Не го правеше заради мен. Рядко е искала само анален секс, но се сличваше. Така, че според мен този секс е според потребностите на жената.

144.   При нас е обратно. След второто раждане, жена ми сериозно наблегна на аналния секс. Обърнах и внимание, че може да не е толкова често. Отговори ми, че това го решава тя. Ако усетила проблеми от този секс, ще го разредим или ще го спрем. Тя се държи така все едно утре внезапно ще остарее и бърза да вземе колкото може от живота. Не се оплаквам, но мисля за нея. През два-три дни секс отзад, и това продължава с години...

148.   (Ж42) Какво значи често? Понякога, да, защо не!

149.   Според статистически данни 90% от хомосексуалните мъже и близо 5% от сексуално активните жени са правили анален секс. Специалисти обясняват, че причината за практикуване на този вид секс се дължи на множеството нервни окончания, които правят ануса много чувствителен. Може се усети и приятно стягане около пениса на партньора, който прониква.

Въпреки че много хора намират удоволствие в аналния секс, той крие и някои рискове, поради което се налага да се вземат мерки за безопасност, преди да се премине към действие.

Всъщност аналното проникване е най-рисковата сексуална активност, а причините са няколко:

В ануса липсва естествената лубрикация, която влагалището има. Проникването може да разкъса тъкани в ануса, което да позволи на бактерии и вируси да проникнат в кръвта. Това може да доведе до разпространение на сексуално преносими инфекция като ХИВ.

Според данните на проучвания излагането на ХИВ чрез анално проникване повишава с 30 пъти риска от предаване на инфекцията, в сравнение с вагиналното проникване. Излагането на човешкия папиломен вирус чрез анален секс може да доведе до развитие на анални брадавици и рак на дебелото черво. Употребата на лубрикант може да помогне, но по този начин разкъсванията не се предотвратяват напълно.

Тъканта в ануса не е толкова добре защитена. Външната тъкан има слоеве от мъртви клетки, които играят ролята на защитна бариера срещу инфекции. Тъканта вътре в ануса няма естествена защита.

Анусът е обграден с пръстовиден мускул, наречен „сфинктер“, който се стяга след дефекация. Когато този мускул е стегнат, проникването може да бъде трудно и болезнено. Повтарящият се анален секс може да доведе до отслабване на аналния сфинктер, което затруднява задържането на изпражненията. Упражненията на Кегел могат да бъдат полезни за предотвратяване или „коригиране“ на този проблем.

Анусът е пълен с бактерии. Дори никой от партньорите да няма сексуално преносима инфекция, бактериите, които естествено се намират в ануса, могат да инфектират партньора, чийто пенис прониква в него. Практикуването на вагинален секс, веднага след анално проникване, може да доведе до вагинални инфекции и такива, засягащи пикочните пътища.
Прочети още на: Аналният секс и рисковете, които крие | Puls. bg - https://www. puls. bg/seks-i-zdrave-c-53/analniiat-seks-i-riskovete-koito-krie-n-20966

150.   Според статистически данни 90% от хомосексуалните мъже и близо 5% от сексуално активните жени са правили анален секс. Специалисти обясняват, че причината за практикуване на този вид секс се дължи на множеството нервни окончания, които правят ануса много чувствителен. Може се усети и приятно стягане около пениса на партньора, който прониква.

Въпреки че много хора намират удоволствие в аналния секс, той крие и някои рискове, поради което се налага да се вземат мерки за безопасност, преди да се премине към действие.

Всъщност аналното проникване е най-рисковата сексуална активност, а причините са няколко:

В ануса липсва естествената лубрикация, която влагалището има. Проникването може да разкъса тъкани в ануса, което да позволи на бактерии и вируси да проникнат в кръвта. Това може да доведе до разпространение на сексуално преносими инфекция като ХИВ.

Според данните на проучвания излагането на ХИВ чрез анално проникване повишава с 30 пъти риска от предаване на инфекцията, в сравнение с вагиналното проникване. Излагането на човешкия папиломен вирус чрез анален секс може да доведе до развитие на анални брадавици и рак на дебелото черво. Употребата на лубрикант може да помогне, но по този начин разкъсванията не се предотвратяват напълно.

Тъканта в ануса не е толкова добре защитена. Външната тъкан има слоеве от мъртви клетки, които играят ролята на защитна бариера срещу инфекции. Тъканта вътре в ануса няма естествена защита.

Анусът е обграден с пръстовиден мускул, наречен „сфинктер“, който се стяга след дефекация. Когато този мускул е стегнат, проникването може да бъде трудно и болезнено. Повтарящият се анален секс може да доведе до отслабване на аналния сфинктер, което затруднява задържането на изпражненията. Упражненията на Кегел могат да бъдат полезни за предотвратяване или „коригиране“ на този проблем.

Анусът е пълен с бактерии. Дори никой от партньорите да няма сексуално преносима инфекция, бактериите, които естествено се намират в ануса, могат да инфектират партньора, чийто пенис прониква в него. Практикуването на вагинален секс, веднага след анално проникване, може да доведе до вагинални инфекции и такива, засягащи пикочните пътища.
Прочети още на: Аналният секс и рисковете, които крие | Puls. bg - https://www. puls. bg/seks-i-zdrave-c-53/analniiat-seks-i-riskovete-koito-krie-n-20966

151.   Като говорим за статистика, в САЩ 7% от жените правят по-често анален секс, от колкото вагинален. 15% го правят от един до три пъти на месец, а 26% няколко пъти годишно. Така, че процента на практикуващите не е никак малък. Аз съм в 15-те процента. ж 46

152.   Не го правя често, не съм против. Приемам се за средностатистическа жена.

153.   Със жена ми която повече от 15 години се дърпаше, сега всеки път изпитва оргазъм от анален. вече е на 50 за сега няма проблеми. за мен от както има разнообразие. несъм имал нужда от друга. за по нататък не знам да ли ще има проблем ама за сега е кеф. оспех

160.   Бях си поставила за цел на 30 години да съм отказала цигарите и аналния секс. Вече съм над 40 г., успях да спра само цигарите...

161.   Щом го правя с мъжа ми, не изневерявам, не е често за мен.

162.   Ж 55 Няма друг толкова силен и интензивен оргазъм колкото при аналния секс. Обичам да ми прави френска и да го усетя вътре в мен но прониква ли в дупето започвам да хапя чаршафа и пак се чува. Няма сила която да ме накара да спра да го желая отзад.

164.   Да има, ще започнеш да се изпускаш...

165.   Не знам дали е често, 3 до 5 пъти на месец. /ж43/

168.   Оргазмите ми при анален секс са многократни по силни и по интензивни от вагиналните, цялата почвам да треперя от уникални оргазми, незнам за другите но аз не мога да живея без анален секс.
А понякога на поза странична ползваме и дилдо за отпред едновремено.. ей тогава чувствам се в друго измерение.

169.   Ние го правим по-често, но само защото жена ми го иска. Тя харесва такъв секс.

172.   Искам по-често, но не става. Мъжът ми не е фен на този секс. ж43

173.   И да е често, не мога да откажа на жена ми.

174.   Аз съм на 26 години и не съм го правила отзад, за сега. Едновременно ме е страх и си мисля за този секс.

175.   До 174, има едно златно правило когато ти е за първи път и въобще първите няколко пъти. Почва се бавно, нежно и постепенно, с много лубрикант. При лубриканта няма понятие много лубрикат, колкото повече толкова по-хубаво. Партньора ти трябва да бъде много внимателен с теб и да пипа внимателно и нежно. Правилото е усетиш ли най-малък дискомфорт или болка трябва да спреш.

101-133 от 133