Споделена история от Секс и интимност

Анален секс прекалено често
Здравейте приятели.
Проблемът ми не е един от най сериозните, просто искам да чуя различни мнения по моя въпрос.

На 21 съм, жена. Имам приятел от 4 години. В последните две години започнахме да водим полов живот, а от около 7 месеца насам половия ни живот стана чудесен и много редовен-абсолютно всяка вечер.
Пробвахме анален секс преди време но не ми допадна особено и спряхме. Но от около 2 месеца насам, започнахме пак с опитите и наистина много започна да ми харесва, както на него, така и на мен.
той е много нежен. Правим го
само в края на секса, преди той да свърши.

Притеснявам се от това обаче, че абсолютно всяка вечер след нормален секс, ние правим и анален и с него свършваме.
Какво мислите по въпроса? Има ли някакви опасности? Като се има предвид че и двамата много си вярваме, за изневери не може да става дума, заедно сме 24h, работим заедно, прибираме се заедно....

Естествено, преди аналния се подготвям, не с клизми, но знам как да се прочистя, а и преди това да не съм яла особено много...

Моля ви споделете вашите виждания, дали това може да ми причини някакви проблеми.... или не....
дали не е маняшко всяка вечер... мислила съм че мога да го правя за разнообразие понякога, но чак пък всяка вечер... страх ме е малко.

Благодаря ви предварително приятели!

Коментари

51-100 от 133

59.   Аналният секс е притивоестествен, покварен и вреден!

60.   59, ами то и оралният е такъв, и петингът също, да не говорим за мастурбацията... и какво от това - всички ги правят.
Чак пък покварен... - тука вече откровено преиграваш!

И на мен не ми е приятен аналния, ама няма да тръгна да говоря като теб, като от някаква секта.

61.   Аналните изживявания са супер. Аз съм мъж и много ми харесва половинката ми да ме ..... "работи" отзад. Правим го редовно, но никога не съм имал проблеми с това да се "изпускам".

62.   №61, винаги има първи път ;)

63.   Сигурно е така, но го правя от доста време и досега не съм имал проблеми.

64.   Сигурно е така, но го правя от доста време и досега не съм имал проблеми.

65.   Сигурно е така, но като се има впредвид от колко време го правя и то редовно без да съм имал проблеми не мисля, че ще имам някакви грижи за в бъдеще.

66.   Сигурно е така, но като се има впредвид от колко време го правя и то редовно без да съм имал проблеми не мисля, че ще имам някакви грижи за в бъдеще.

67.   №61, никога не казвай никога

69.   "Често" е много субективно понятие... Всяко нещо става вредно когато се прекалява с него. А всеки ден си е прекаляване!

70.   Правете докато имате желание. Сега сте заедно и живота е един, щом ви е хубаво, значи е хубаво. Ако се разделите или го правите с други партньори... ще е по различно защото това ще е друг живот, друго изживяване с други хора.

71.   Няма проблеми. С моята приятелка вече 5 години живеем заедно и правим секс абсолютно всяка вечер, а в почивните дни даже по няколко пъти. Орален, вагинален, анален - тази последователност е всяка вечер. Не използваме презервативи и двамата сме си супер!

72.   Хора, не правете анален секс, моля ви. Там има фекални маси... Може да се заразите със спин и други болести... След втория път ще започнете да... "цапате" гащите... Хемороидите са много болезнени.... Недейте!

74.   Фекалните маси се отстранява по съответния начин, за болестите си има предпазни средства, а за цапането на гащите... никокога не ми се е е случвало, а аз го практикувам доста честичко. Така че - успех на авторката, пожелавам ти много приятни изживявания.

75.   Тая статия е пълна глупост (като много неща в информационните агенции и т. н Интернет)- според много изучавали сексологията хора- бисексуалността е лъжа и няма доказани реални случаи- а аналния секс (може би и оралния) се практикува (предполагам) от гей мъжете- някои от които могат да са облечени и като травестити (но гей мъжете и импотентните мъже нямат физическо влечение и физическа възможност да получат ерекция с жена и т. н). Предполагам, че някои от жените са ползвали делдо- вагинално. Чувал съм, че много от коментарите в информационните агенции и т. н Интернет и т. н- се пишат от журналисти от самите тези информационни агенции (а и едва ли някой би чел нещо от техните теми- въпреки, че те официално пишат, че много повече хора са чели техните теми).

76.   Зависи от размера и продължителността на акта. Ако члена е малък - до 15 см и акта е кратък - до 10 минути, тогава няма проблеми да се прави анален секс всеки ден. Ако жената е с по голям ханш, обикновено също няма проблеми. Ако е и над 40 години - също помага /с времето и практиката тялото се отпуска/. Всекидневния анален секс е отличен начин за реализация на мъжете с малки пишки, които свършват бързо.

77.   Веднъж на 6 дни. Не бива по-често. Така казват лекарите.

80.   Наистина "често" е много субективно нещо, пък и аналните приключения не са за всеки. На мен ми харесва да ме работят в задното дворче с лубриканти, без лубриканти както се случи и свършвам почти всеки път, когато ме боднат отзад. А на който не му харесва ..... сори, да не се занимава.

81.   С жената го правим 2-3 пъти седмично и за нас толкова е о'к

82.   Наближавам 50 и в началото на брака ми се тревожех по същата причина, макар, че оргазмът с такъв секс е нещо неописуемо! С годините обаче мъжа ми постепенно загуби интерес към... дупето ми и го правихме рядко. От известно време се виждам с по-млад мъж и пак започнах, след три години прекъсване. За моя изненада, усещането е като, че ли ми е за първи път, независимо, че беше внимателен. Заболя ме и нямаше удоволствие. Дори той си помисли, че съм била девствена там. Не му развалих илюзията. След 3-4 път нещата си дойдоха на място и го правим всеки път.. там, но се виждаме рядко. Моето мнение и опит е, че ако се практикува семейно и внимателно този секс, ануса изобщо не се отпуска. Дори обратното. И от гинеколожка съм чувала подобно мнение. Дъщеря ми е на 24 и ми е споделяла, че прави такъв секс. Не виждам драма в това.

86.   Такаааа, да споделя и аз :) Младичка съм 24 годишна, ноооо си правя анален. Огромно значение има партьора ти, преди го бях правила с един... заклех се че повече няма да си го причиня и сега доста трудно се навих... Сегашния ми партьор обаче, оле мале, възбуждам само докато ви пиша хора... страхотно е, знае какво прави и го прави внимателно. Само да кажа че боли и веднага спира! А не като ония "щи мине " ми казваше и продължава по-бързо.... определено беше идиот... както и да е. Аз съм инициатора на аналния секс, за това знам кога да се подготвя. Чистя се с душа задължително, правим го без презерватив. Махам накрайника на душа и остава само маркуча, НЕ си го вкарвам в дупето а го слагам точно на дупката като предварително съм нагласила хладка вода. Струята не трябва да е слаба, но и не прекалено силна, че да не ти излязат работите през устата :D Оставям да влиза вода около 30-40/сек. колкото издържите, после стискам докато мога и сяда на тоалетната. Повтарям го още веднъж за по-сигурно. Това мисля че отговаря на вапроса как се чистим а душ :) Естествено мия се и със сапун, мажа се около ануса с мляко за тяло, тъй да му е приятно на човека да се доближи до там :) Харесва ми, много даже :) Сама си искам да ме чука отзад, даже когато мастурбирам си представям точно това... ама така яко, да ме изкърти.... ооооххххх, отивам в банята че много взе да ми се иска пак ;)

88.   От начало бях фен на този секс. С жена ми си паснахме по това още от гаджета. Но от както роди не е същото. Сега като иска анален иска от мен да съм съвсем бавен, да не излизам, да издържам повече без да свършвам, да и стимулирам клитора, изобщо леко досадно. Не съм и казал, защото я виждам колко яко свършва. Цялата се разтриса, рита на посоки и говори несвързано. Тогава свършвам и аз. Хбавото е, че е веднаж седмично, в петък или събота. През седмицата се кефя отпред. И на нея и харесва или поне така ми казва.

89.   С мъжа ми го правим 4 - 5 месечно, само когато аз искам. Така сме май от 23 години или малко повече. Една разлика забелязваме и двамата. В първите години когато е в мен много слабо можех да си стегна ануса. Сега така се стягам, че чак го боли. Което е доказателство, че ако се практикува семейно и умерено, този секс е полезен за сфинктера, колкото и абсурдно да звучи.

90.   с жена ми го правим от време на време, не водя статистика. тя ми казва кога е готова и... това е. тя свършва всеки път и то много диво. бившата ми пък се сещаше за такъв секс понякога когато е в овулация. никога не съм го правил много често

92.   Колкото пъти се видя с любовника ми, толкова пъти го правя и анално. Не съм му заклета фенка все пак.

93.   Жена ми беше пощуряла по едно време, като наближи 40. Гинеколожката и казала, че е нормално да иска анален секс. Държа я около година и половина. Сега не е така, но не го е забравила де.

94.   Ако вкарва само главичката и се изпразва няма страшно. Ако го вкарва целия и го движи напред-назад - трябва да се внимава за отпускане, протъркване и хемороиди.

95.   Не се смятам за фенка на аналния секс, но от време на време разнообразява сексуалния живот с мъжа ми и ако съм достатъчно възбудена съм успявала да стигна до оргазъм.

96.   Имах връзка с жена, която много харесваше след оргазма и да сваля презерватива, да вкарам главичката в дупето и и да свърша. И беше убедена, че това не се брои за анален секс.

97.   Ж-34г.
При мен е проблем да се настроя за такъв секс, а после и да влезе. След това да му мисли ако свърши бързо.

98.   При мен зависи от мъжа. Един направо ме побъркваше, все едно беше в главата ми и знаеше какво искам. С него правех често анален и беше върховно! Но след него направих няколко опита с други мъже и се отказах да опитвам. Трагедия! Сега просто не правя анален, да не се разочаровам.

99.   жена, 37 г.

Може и да е права. Когато влезе за малко, само да свърши, мускула после веднага се стяга. Иначе ако правя секс там, после поне 20-на минути е отпуснато и пръста ми влиза свободно там.

100.   С жена ми правиме анален секс всеки ден. С нетърпение чакам събота и неделя, защото тогава го правим и сутрин и вечер. През седмицата е само вечер, защото жената не иска да ходи с "това" в себе си на работа. Сутрин само вагинален и свършвам обикновенно в устата й. Освен, че не ми дава сутрин когато е на работа, други проблеми нямаме.

101.   Виждах се супер тайно и нелегално с една разведена лелка и веднаж я питах дали иска да правим анален. Тя не се шокира. Само ме пита: Миличък, във форма ли си за такъв секс? Не разбирах. А тя: Подготовката е досадна и дълга. После ми трябва повече време да свърша там. Ако ти издържиш само 5 мин., само ще ме ядосаш? Почувствах се като мъжка богомолка, която ще бъде изядена от женската. Все пак издържах много повече от 5 мин. и лялата наистина се изкефи. И колкото до темата, тя не беше никак широка... сещате се къде. Нищо, че гонеше 50-те.

102.   Момче, моята жена е на 53 и не и се е разширил ануса. Тайната е, че още от млади и казах, че този секс ще го правим само когато тя поиска. Понякога е по-често, понякога минават месеци. По-важното е, че на нея и до ден днешен и харесва и стига до оргазъм. С годините си намерихме начин, дори само в една поза го правим.

104.   Ами не е често, но когато искам го правя отзад. Мъжът ми знае как точно ми харесва и с годините става все по-добре. Не се съобразявам с желанията му по този въпрос, защото той всеки път ще иска там.
Не смятам, че не ми е наред нещо защото изпитвам удоволствие от този акт. Цял живот съм така и нямам негативни последици и не ми личи по ануса. Всеки избира за себе си какво да прави.

105.   Моят проблем е от друг характер. С гаджето ми правим и анален от време на време. Но тогава тя ми сваля презерватива, защото иначе не и харесвало. Уверяваме, че няма да имам проблеми, защото си прави клизма, но аз не съм сигурен, че е толкова безопасно.

106.   Аз пък от време на време се виждах с една кака в склада на офиса ни, но в така обстановка всичко беше за кратко и освен класическия секс най-много да ми е правила френска. Но веднаж бяхме на хотел за цяла нощ и докато се боричкахме и се започвахме, тя ми каза "Ако объркаш местата, не се шашкай. Няма да ми извадиш очите я, .... " и ми намигна. Намекът беше повече от ясен. Но първо започнахме отпред и така свърших. Втория път обаче правихме анален. После ми каза, че нарочно прави така, защото втория път мъжа е вече по-спокоен и внимателен, издържа по-дълго време и ерекцията не била толкова силна.

107.   Не знам, може би 2- 3 пъти месечно. Но всеки път ми трябва време да свикна. Все едно съм девствена. И странно, там с презерватив не ми харесва.

жена- 34

108.   Жена ми казва, че след анален по-лесно ходи по-нужда и не и кърви дупето. Така, че 2-3 пъти месечно,... Рядко е по-често.

109.   Здравей,

опасност няма от това да правиш анален секс стига да внимавате.
Аз и моята партньорка сме заедно и сме си верни един на друг и често практикуваме анален секс.
Не ползвам презервативи защото изпитвам некомфорт и се късат дори с лубрикант но за сметка натова постоянно ползваме лубрикант и така главно аз пазя нея да не я нараня.
Опасността както всеки лекар би казал е че ако имаш раничка получена от охлузване тогава ще е опасно(води до многото болести... ) да го практикувате но това са неща който и вие сте кадърни и знаете без да ви казва който и да е било.

Отдавайте се практикувайте го не се притеснявайте и не спирате да се обичате.

ПП не смесвайте анален и вагинален, при постоянен некомфорт или болка се обърни към лекар, винаги използвайте лубрикант за аналния

Поздрави

110.   Жената рядко дава там, но една малка палавница няма нищо против.

111.   Хубавото е, че жената като мина 40 все по-често иска в дупето. Лошото е, че е все в банята- с много шампоан и прави, един зад друг. Май на нея и харесва повече.

112.   Тя и преди 40 го е правила, но не с теб.

113.   Здравейте! Момиче на 22 години съм. Преди около 3 години бях пробвала с бившият си приятел анален Секс, но ме болеше ужасно много, спряхме и си казах, че повече никога няма да повторя тази своя грешка. Но както често се случва о хората са казали: " Никога не казвай никога"... Със сегашният ми приятел, който обожавам сме от 4 месеца заедно, а от 2 живеем заедно. Преди да го направим много ме беше страх да не се изпусна по време на акта тъй като не съм си правила клизма да но не... Извади го по чист от чистото. Интересното при мен е че със сегашният ми приятел го правя да не кажа всеки ден, но през ден два най много ( имали сме и случай 3 пъти за един ден), а неговият не е малък или поне за мен не е 20 см и по принцип по-трудно свършва, но там свършва за норматив. И последно, първият път използвахме нещо катонлубрикант, но не точно то е специално за дупе такива болки бяха.... Докато ако не го овлажняване по никакъв начин няма болки и всичко е ок. :) Лек и успешен ден от мен :)

114.   не прекалявайте, защото ще ти се отпусне мускола с времето, и ще почнеш да се изпускаш... смисъл такъв като си на вън и няма тоалетна, ще стане..

118.   Достатъчно често, че да не ме боли в началото, но и не толкова често колкото мъжа ми иска.

119.   Жената преди не обичаше отзад, но напоследък сама го търси. Усети че така има по-силен оргазъм. Правим го легнали настрани. Тя ме кара докато я чукам в дупето, да и търкам клитора с пръсти. Толкова се възбужда, че започва да се натиска все повече към мен и да си го вкарва все по навътре. Така получава уникален оргазъм.

120.   Правете всичко. докато сте млади и имате желание. И ние с жената бяхме като вас, когато бяхме млади. Сега мойта вече няма желание, правим го нередовно, не и било до секс. Това ми тежи и вече често започнах да се питам дали не направих грешка с избора си на съпруга преди години. Но вече с деца няма връщане назад. Върза ме с децата таз хитруша и отряза секса, а пък аз си имам нужди. Така че избирайте внимателно спътник в живота, да не съжалявате после цял живот.

121.   Има го и обратното. Гаджето да иска повече от мен да го правим анално. Само ми прошепва на ухото "искам отзад, готова съм". И ни беше добре и на двамата. Разбирах, че преди мен с доста го е правила там но не ми пукаше.

51-100 от 133