Споделена история от Секс и интимност

Девствен на 25
Винаги съм бил доста срамежлив около момичетата, средното си образование изкарах в училище в което почти нямаше момичета, за съжаление и висшето ми образование беше същата история. В работата си съм заобиколен само от колеги и няма нито едно момиче с когото да комуникирам. Времето си тече и вече съм на 25 и до сега никога не съм бил с момиче или да съм имал приятелка. Депресирам се все повече и повече, вече почти нещо не ми доставя удоволствие. Нямам много приятели да не кажа почти никакви, на дискотека не съм излизал от над 5 години всякак вечер седя сам вкъщи и не излизам никъде. Преди години започнах да ходя на фитнес понеже бях дебел с надеждата че това ще ми помогне, е вече не съм дебел направих доста мускулесто тяло но пак продължавам да си седя сам. Наскоро ме приеха да уча магистратура в чужбина, но на мен вече всичко ми се струва безсмисленно и напразно. Все по-често се хващам за мисълта дали да не сложа край на мъките си и единственното което ме възпира е че съм единственно дете и не искам да причиня това на родителите си.

Коментари

51-71 от 71

55.   май всички тук си измисляте :Д...
АЗ ПЪК СЪМ НА 55Г. И ОЩЕ СЪМ девствена :д
.. БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...

57.   НАПРАВЕТЕ СИ КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ ДЕВСТВЕНИЦИ:D
Я се стегнете за 100-150 лв проблема ви е решен ако толкова държите да не сте девствени :/

58.   Танци, Фитнес, Спорт, Туризъм, Барове, ... варианти много -, ама не си посягай на живота!

p. s. Бивш девственик - правил за първи път секс на 28г.

59.   А си мислех, че аз съм зле като го направих на 18 за първи път с проститутка :D ;D ;D

60.   Мъже млади и сбъркани, как може да се мислите за девственици. Девствеността е проблем на момите и техните майки и бащи, а не на бъдещите съпрузи и бащи!!
Защо допускате да ви набиват в главата женски критерии за щастие и успех в живота?! Обратни ли сте тръгнали да ставате?

Сексът не е обич! Сексът е духовна деградация!
Да се занимаваш със секс, това значи да се откажеш от истинската обич, която е правила твоите предци здрави, силни и устойчиви на много по-жестоки условия от тези, при които хленчим днес!

Търсете си истинската половинка, на която можете да поверите живота си! Вече няма значение дали е по-млада или по-стара, а дали можете да й се доверите!
Девствената невеста ражда здрави деца и е вярна и здрава опора за мъжа в неговата борба с трудностите и опасностите на ежедневието. Мъжът без сексуален опит е здрав и надежден партньор. Огромната част от населението на земята все още се оправя с правенето на деца, без да е било нужно да се занимава с разврат!
Не е вярно, че трябва да станеш ку.ва или ку.вар, за да си намериш съпруг или съпруга. Безброй са начините!
Грижете се за здравето си, а не за самочувствието си на ку.вари! Грижете се бъдещето на децата си и семействата си!

61.   Здравословния секс си е нужда. Не знам за къде се пазят всички жени, лично аз ако искам да имам сериозна връзка с девствено момиче малко ми се струва трудно. Все пак в даден момент ще и стане интересно какво е да си с друг мъж, какво е с друг размер и т. н. Сексуалните контакти са необходимост, нивата на хормоните се променят както и характера. Извинявам се ама девствено момче с "топки" рядко ще се види, говоря от опит. Сексът е важен и за връзките прави ги по-здрави поради отделянето на окситоцин което създава идеята за щастие и задоволство. Ходенето на проститутки не си е работа, както и да го гледаш ако нямаш емоционална връзка с човека си е просто едно ебане, колкото да отпуснеш напрежението. На 24 съм нямам много голям опит с жените, защото не са ми навити ама както със всяко друго нещо си трябва старание и да не се отказваш.

62.   Авторе, гледам, писал си преди 3 месеца. Дано да си още жив.
Значи, виж сега - доста мъже както виждаш имат твоя проблем. Със сигурност не си струва да спираш с АБСОЛЮТНО ВСИЧКО заради това. Очевидно е, че проблемите на човек се равиват до невъобразими размери в главата му, но все пак това са си твои проблеми наистина, с които ТРЯБВА да се бориш. Нямаш друг избор. За това си роден. Има хора които борят проблеми които идват извън тях и им е много по-трудно. Помисли. Не омаловажавам проблема ти, но все пак... умно момче си, имаш още много неща да видиш. Повярвай ми.

По същество - ясно е, че варианта с проститутката е смешен, само определени хора са способни на такова решение на проблема, ясно е също, че ти не си в тази група. И по-добре. Аз как се справих със същия проблем на 23(тоест преди 3 години)? Веднага казвам - намерих си хоби. Не ме биваше в него. Шах. Шах онлайн. Определено не можеш на такова място да очакваш да срещнеш много жени, но пък определено знаеш, че ще са свестни. ( Нека вметна нещо - другите хора също имат вътрешни проблеми - всички. Повярвай ми. Не казвам да ги търсиш, но със сигурност ще попаднеш на нещо подходящо за теб.)

На теб ти трябва ЖЕНА. Така. Това и ти си го знаеш. Но ключът е - не я търси. Не мисли нон стоп за това. Не обсебвай мислите си с нещо което ще те докара до ръба. Хвани се да правиш нещо което не можеш, нещо което изисква много време и все пак някаква комуикация с хората. Връщам се към моя пример, ако конкретиката ти е по-интересна. Значи - включвам се да играя шах онлайн. Там намирам идеалната жена за случая си - по-възрастна от мен, поживяла си, сприятеляваме се с нея като с мъж. Аз също нямам много приятели като теб, даже никак. Но онлайн когато с определена група хора се борите за нещо примерно отборно е мнооооого по-лесно да намериш наистина свестни приятели, с които знаеш, че никога няма да се срещнеш очи в очи ( а някога това ще ти се иска ) и между тях понякога има и жени.

Сега - ти може би наричаш всеки случай в който някой като теб е успял късмет. И мислиш, че за такъв случай трябва да си късметлия, а както всички знаем средностатистическият българин не е. Но - голямо но - не си прав. Не е късмет а математика - има толкова много хора с толкова много проблеми които все пак се отварят малко към света с помощта на съвременните технологии, че повярвай - проблемът ти сам ще се реши. Само не мисли за него. Това е сега основната ти цел - не мисли за това. Това е най-важното. Имаш много по-хубав живот от много хора. Повярвай ми. Не го пропилявай.
Май се олях. Спирам
ПП Три години по-късно съм женен с нормална жена и дете на път. Само началото е трудно. И ключът вече ти го дадох - не го мисли ;) .

63.   Номер 57, да си направим - защо не? А ти ще бъдеш ли президент на клуба? Отраканите като теб обикновено са по-девствени и от пеленаче. Толкова си забавен, че дори ще те използваме за рекламно лице на клуба. Сигурен съм, че две минути с теб ще откажат дори най-разгонените хора от мечтите за секс. :)
Тук има ли други кандидати за клуба или вече да уточняваме подробностите около създаването му, а записващите се ще ги събираме след това? :)

64.   Приятелю, отиди на проститутка и ти гарантирам, че скоро ще преодолееш тази психологическа бариера

65.   Всеки мъж си има различни причини, затова че не е бил с жена. Най-общо това са някакви трудни за преодоляване комплекси, които пречат на момчетата да са конкуретоспособни спрямо другите мъже. Разбирайте го както искате, но за мен това е вътрешният страх, който ти казва, че няма да се справиш. Всеки човек си има някакви вътрешни страхове, които не е успял да преодолее. Нещо като да се страхуваш от височини(за да стане по-ясно).
Аз например се страхувам от сериозно обвързване с жена, защото мисля, че не бих се справил с отговорността да я обгрижвам и да задоволявам всичките й нужди. Не знам дали бих се справил, при положение, че едвам се грижа за себе си... А всяка жена иска да получава внимание от мъжа до себе си, и то в огромни количества!
Само ще уточня, че моят проблем не е липсата на сексуален опит(макар, че нямам такъв), а комплексите които имат, и които не са един или два. Виждам, че и авторът има подобни на мен проблеми. Живее с родителите си, стои си в къщи по цял ден, без да се среща с никой, демотивиран е.... Направо все едно е описал моя собствен живот. Но пък аз, за разлика от него винаги съм бил заобиколен от жени, но така и не се възползвах от това... Съветвам автора, първо да се пребори с вътрешните си страхове, преди да предприема каквото и да било!
А момичето, което толкова търси нищо чудно да го чака зад ъгъла, просто трябва малко да се огледа. Аз лично срещнах първото момиче, към което изпитах някакви чувства, твърде млад - само на 15, а следващото чак на 25, и то по чиста случайност. Проблемът е, че се страхувах да имам връзка с тях, и да поема всичките отговорности свързани с поддържането на една сериозна връзка с жана.
Не че момичетата не са ме харесвали, просто аз не бях инициативен. Да кажем, че не съм достатъчно оправен, за което известна вина имат и родителите ми.
Но не ми се иска сега да влизам в такива детайли за себе си. Важното е автора да знае, че има надежда за него и да не се концентрира толкова върху проблема. Просто трябва да си повярва, че може да се справи. Жените по някакъв странен за мен начин, разбират дали мъжът срещу тях е достатъчно уверен в себе си. И точно това ги привлича или отблъсква от него. Външият вид също има значение, но едва ли само тава е причината да си сам. Успех желая на всички с подобни терзания!

66.   Не се притеснявай от секса, в него няма нищо страшно, и аз може да се нарече че бях девствен до 23 годишен, просто бях перфекционист относно външен вид на момичетата и още куп неща и в един момент перфектната ми обягваше и реших да опитам с компаньонка на 18, но дойде доста дебела и грозна жена и като стана време да ми сяда отгоре ми стана лошо и нищо не направих.. Само ми съсипа психиката и освен свирката друго не харесах.. След това в един късен час на 22 си викнах друга, беше мацка, но явно психологически не можех дс направя нищо и се оправдах с това, че съм умирен и в крайна сметка птичето кацна на моето рамо като станах на 23, едно момиче напираше за мен, мой тип и все още съм с нея, обичам я и тя мен, в началото секс не се получаваше, не я познавах, притеснявах се и исках да бъде с любов, но с повечко търпение от моя страна и лъжи, че съм го правил с какви ли не в крайна сметка неусетно след 2 рия месец заедно и 6, 7 неуспешни опита (тъй като се възбуждах от всичко друго и всичко се получаваше, без самият секс) след този период може да се каже, че сексът върви сякаш го правя от 13 годишен и ни носи и на двамата голяма наслада, защото има любов, а и разнообразие.. Сексът е нещо човешко и въобще не е сложен, в момента съм безкрайно щастлив на първо място че обичам, а на второ-трето че водя пълноценен сексуален живот и съм опитал всичко, нямам никакви притеснения вече, но ми беше доста трудно в началото да се отпусна, да бъда нежен с момиче което познавам отскоро или груб, защото аз нормални неща не харесвам и не ставаше, спадаше ми след като слагах презарватива на секундата и се излагах, но винаги намирах оправдания докато сега правя така, че по-добър от мен да не е имала, а и да се надяваме да не си помисля и да има, обича ме, обича ме, но ако бях продължил с жалките си сексуални опити, защото почнаха и караници на тази тема и засягане, най-вероятно щяхме да приключиме връзката си, а аз тотално да се депресирам и никога да не правя по такъв начин нещата които правя сега, просто това е нещо човешко, нещо лесно и при мен специално е първо в главата, защото обичам жените повече от себе си, а там долу после стават нещата, и аз нямах доверие в жените и никога не бих имал, гледах на моята фейсбуци, телефони и всичко останало в периода докато не ни се получаваше с притеснение, сега ги гледам със самочувствие и в крайна сметка държи на мен, това е най-важното, но няма да и призная, че ми е първата, тя е имала доста повече от мен и това ме съсипва, но в крайна сметка ако не беше тя, нямаше да обичам, нвмаше и секс да правя

67.   Не е точно така номер 65 - истината е, че за да е девствен един мъж на тази възраст то това означава, че жените не го харесват (т. е. той няма какво да им предложи. ) Дали ще е грозно лице или наднормено тегло, дали не се държи по начина по който се очаква да се държи един мъж или пък просто човекът е зле-устроен финансово няма значение - просто той няма какво да предложи на срещуположният пол. Тъжно е за съжаление, но някой мъже са обречени да останат сами в живота

68.   Да, точно това имах предвид по-горе в коментара си. Но е много важно и това, което очаква да получи отсрещната страна... Представи си, че се намери момиче, което ще е доволно и на малкото, което може да и предложи един мъж. Проблемът конкретно при мен, е не това, че нямам какво да предложа, а че не съм достатъчно уверен, че ако се пробвам нещата ще се получат както трябва. Мисля си, че няма да се справя, и не искам да натоварвам момичетата с огромни очаквания, а после да ги разочаровам. Отделен е въпросът, че може би има нещо в излъчването ми, което отблъсква жените. Сякаш усещат тази моя неувереност и недодяланост, още преди да са ме опознали. А и доста рядко ми се случва да срещна момиче със сходни на моите интереси. В повечето случаи харесвам момичетата външно, а след като опозная характерите им се разочаровам. Прекалено големи разлики откривам в разбиранията си по много въпроси, между себе си и повечето момичета.

69.   Въобще не означава, че жените не го харесват като е девствен един мъж до 25г... Аз съм имал от 15 годишен предложения от всякакви жени, но съм напирал и свялал само една през живота си, защото търсех и мечтаех за перфектна визуално, перфектна като човек и всичко и да ми обръща внимание, в случая беше точно така и пренабрегвах други момичета в училище заради нея, но открито не й казах, че в един момент я обичах и исках нещо повече, а се държах като пордния глупак.. От тогава само мечти по нея и 2 неуспешни опита с компаньонк, явно без любов не мога.. И до 23 годишен бях девствен, но едно момиче ме свали и сега съм с нея, мой тип е, малко и критерия спадна от супер моделките, но е хубава и слаба мацка и си я обичам, правя секс сякаш го правя от 15 годишен, дори съм по-жаден за секс, защот за мен е нещо ново, но първите 2 месеца няколко опита.. Бях много зле като се стигнеше до секс, но психологически се отърсих от всичко, видях че няма нищо страшно, човешко е и е фасулско, ако е и с любим човек е още по-яко и го правим с кеф :) моето птиче кацна на рамо, най-важното е че се обичкаме, не толкова че се чукаме

72.   Бах на 25 год не е лесно дори да си вече на 30 или 35 се някоя мацка ще се ярне ама най много мразя когато си хвана гадже и някой друг да се опитва да ми сваля гаджето и да ми се бърка в отношенията ми с гаджето ми как човек да води нормален живот и да флиртува на спокойствие с любимото си момиче като се някой ти пречи и това много ме дразни като толкова искат да си намерят те гаджета ко ми се бъркат там където не е им работата отношенията са само между мен и гаджето ми защото аз я обичам а те просто искат да я изчукат и да ми развалят отношенията с нея и тогава се ядосам и си кажа че момичетата са бахти курвите честно.

75.   При жените е по кофти когато не са правили секс
Едва ли ще отидат на проститутка?

76.   Като гледам, колко девственици е имало преди 10 години, направо падам! Това, което са писали в коментарите е нереално. Както е казал н8 няма девствени момичета над 16. То и да има е, защото са много грозни, никой не ги иска. А сега започват да водят полов живот от 11-12 годишни.
При мъжете обаче е друго. Логиката сочи, че сега дори трябва да има повече девствени мъже. Жените са станали още по-меркантилни и изискващи за външен вид, кола, пари, къща, екскурзии и пр.. Сега ако не плащаш всички разходи за жилището, колата, екскурзиите (задължително един път лятото в Гърция), излизанките и тн, си аут от играта. А и май ще става и още по-зле, така че...

Сега като се замисля, днешните кифли трябва да се молят да нямат мъжка рожба. Щото детенцето им е много вероятно да е бъдещият 30 плюс годишен девственяк, тотално отхвърлен от наследничките на мамината професия..

77.   Ами аз съм на 34 и съм девствен много ми се иска да бъда с жена но жените не искат да имат нищо общо с мен общо взето причините са изброявани многократно и в тази и подобни теми и общо взето аз ги разбирам. Жалко за това образовано момче че се е отчаял още на 25 дано сега да е между живите ако е така вече трябва да е на 36 и дано да му е потръгнало в живота.

78.   За жена може да не е чак толкова зле (ако е възможно) да остане девствена докато намери мечтания мъж. Може да излезне доста важно с кой една жена си губи девственоста. Има отхвърлена от днешната наука теория която се нарича телегония. Но в миналото е била популярна. Тя гласи че всички мъже с които жената е имала сексуален контакт оставят следа в пококолението но най- много първия с който губи двственоста си. Възможно е дори детето да прилича повече на първия мъж отколкото на баща си. Казват че матката има генетична памет и пази информация за всичките мъже с които е спала жената.
Казват че резултатите от съвременните изследвания по темата се пазят скрити. Логично е ако е истина да се крие понеже това ще доведе до катаклизъм в западното общество. Повечето девойки (особено с много бройки) трудно ще си намерят съпрузи.
Ако търсите жена за семейство, за всеки случай проучете ако можете с какви е спала, и най вече какъв е бил първия и паркньор. Спомням си че някои от моите съученички се изчукаха с най- големите келеши- двойкаджии и хулигани, лошите момчета които бяха най- нахални и дръзки, натискаха ги по ъглите, обарваха ги, дори някои момичета ядаха и бой. После от тези пичове нищо не излезе, някои минаха и през затвора.
Аз лично не искам майката на децата ми да е имала нещо общо с такива. Също и да е спала с много мъже и да ми се размият гените в случай че тази хипотеза се окаже вярна.

79.   Днес към 30% от мъжете са с труден достъп до жени. Поне изследвания в щатите показват такава цифра. Като гледам май в България положението не е много по- добро. Сексуалната свобода прави секса недостъпен за около една трета от мъжете. Какъв парадокс само. А жените са по- съгласни на краткотрайни връзки с вървежните мъже отколкото да си занижават критериите.

80.   Авторе, какво става с теб?
Напиши нещо да се успокоим че си жив и здрав.
Виж темата за 30 годишния ИТ. Има и по- закъсали.

51-71 от 71