Споделена история от Секс и интимност

Кога? Или за новото гадже с любов
Здравейте, Споделящи хора. Няма да се бавя с увъртания, просто имам едно питане. Имам си нов приятел. Виждаме се сравнително често и прекарваме изключително време заедно, но кога е нормално, да се прави секс с нов човек? Колко време трябва да мине, има ли нещо като неписан закон по темата. Това е второто момче в живота ми и съм притеснена по темата, защото наистина много го харесвам и не искам да си направи грешни изводи за мен. :) Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Няма точно определен срок за това в кой момент да си легнеш с ново гадже. Ти за първи път ли имаш връзка с момче?
Мисля, че тези неща стават спонтанно, поне при мен е било така. А ако не се чувстваш готова, спокойно кажи това на гаджето си

2.   Ами няма точна рецепта, въпрос на усещане е, ако се чувстваш готова, попитай го той какво мисли, ако те кара веднага да си легнеш с него значи не е точния човек, но изчака ли те тогава когато ти го искаш бива, изпитай го предварително, сама ще разбереш дали си струва да рискуваш.

3.   НЕ НЯМА! Когато си готова но подобре изчакай малко повече за да разбереш дали са му сериозни намеренията относно вашата връзка.

4.   1 месец мисля, че е ОК :) Ако за това време се появят обезпокояващи неща, изобщо не стигайте до там, а се разделете навреме.

5.   Ами месец и половина, два докато се опознаете добре мисля, че е достатъчно.

6.   2-3 седмици

7.   Кога... хммм... ако мен ме питаш, когато и двамата сте готови! :) Най-лесното е да си легнеш с него, стига само да му намекнеш че го желаеш, да имате време и място и все ще се стигне и до там ;) Ама, ... като цяло зависи и от до колко се познавате, или както в една тема имаше, дали е девствен (защото ако е, това би по-забавило нещата :)) Закони, писани-неписани няма! ... Закона е само от повика на страстта, рядко и на сърцето, ако го желаеш чисто и просто, ако го обичаш :)

Прави са някои, като казват че са нужни месец-два, за да се опознаете! Важно е да го познаваш, да знаеш какъв човек е :) Но е добре и да намесиш нещо сексуално, с което да разбереш дали е готов да бъде с теб и в по-интимен характер! Но след като досега не се ставало въпрос за секс, явно той е свястно момче, и може би няма да подеме тази тема сам! ... :D A ще изчаква за някакви признаци от твоя страна ;)

~winterfire~

8.   Ж30: Рецепта няма... Зависи от лични морални мотиви... Да се опознаете, да сте готови, да сте... При мен минимумът е 30 дни ежедневна комуникация. Но всичко зависи от Човека...

9.   Изчака месец, два да видиш как ще се развият нещата и да се убедиш че той не е с теб само заради секса.

10.   Според мен тук не съществуват термини като "срок" : ) Всичко е относително и зависи от човека до теб, може да те влече много и да го поискаш дори и на първата седмица, а може и никога да не изпиташ желание да правиш секс с този човек : ) помисли си : )

11.   Това е въпрос, чието разгадаване усмисля живота ми. След години изчисления и анализи успях научно да докажа, че това трябва да стане на 482 ден. Отворен съм да дискутирам други научно обосновани твърдения.
Това е в рамките на шегата. Ти си тази, която трябва да прецени кога е настъпил момента. Надали хора, които не те познават и не знаят ниюо за връзката ти могат да ти дадат компетентно мнение.

Бат Вес

12.   Номер 10 добре го каза!
А, аз да добавя, че чука ли ти се - чукаш. Ако пък не, виж колко време можеш да му "играеш" по нервите. Малко мъже - (подчертавам - МАЛКО) останаха дето да не си мислят за секс още на 1-ва среща. Митът за леките жени избледня и е вече отдавна подритнат към кошчето на небитието.

И тъй като в мъжките ни тикви, освен за работа, коли и спорт, ОСНОВНА тема за размисъл си остава сексът, бъди сигурна че младежът ще те оценява ДО ГОЛЯМА СТЕПЕН и по това качество - колко си добра под завивките.

Може да съм груб, но пък съм справедлив! :)

Хайде със здраве!

Кумчо-вълчо

13.   благодаря хора, за всичко :))) оказа се че пича е леко девствен, не че аз имам особен опит, но го водя ужж... как да е. надявам се всичко да е наред и за напред :)