Споделена история от Секс и интимност

Моят порок - Помогнете!
Искам да споделя за моя порок, дразня се и искам да се огранича, ако някой има съвети как да стане това, да сподели.

Та, порока ми е, че много мастурбирам, често. През ден-два задължително. А по някой път и всеки ден.
Захласвам се честно казано. По някой път си губя целия ден, занимавайки се с това.

Но поне едно знам и съм сигурен че няма да направя. Няма да опра до проституки. Знам къде и как да го направя, да намеря, знам къде са и къде да ида, но чрез порното се пазя и не позволявам да пропадам, все пак съм вече на 20г.

Това е положителното в цялата история. Поне над това имам контрол- никакви проститутки.
Чрез порното си задоволявам фантазиите, и само чрез него. Дори, когато се обвържа-пак така. Няма да използвам момичето си и да я моля да ми прави това и онова, което съм видял в порното и ми е харесало.
Просто ще си го гледам там и това е.
А с половинката ми, ще правим сладка любов.
:) Това е също полезната част на порното.
То задоволява фантазиите ти, но не и момичето, да я пришпорваш и тя да се чувства като използвана в леглото за всякакви шантави фантазии, например на тоя и оня.

Но ще се радвам ако споделите, как и с какво да си отвличам вниманието че да огранича тва мастурбиране. Някакъв по-ефектен начин, някакво друго занимание. Тези които имат същия проблем и са го преодоляли да пишат как са го преодоляли.

Все пак всеки си има пороци, като наркотик е, все пак е начин на задоволяване на тялото.

Благодаря за вниманието :)

Коментари

1.   Намери си постоянна партньорка в леглото. От начало ще са маратони с часове вероятно, но като се поизмориш, потребността ти ще се уталожи леко във времето. Ти си здрав, прав млад мъж и не мисля, че имаш проблем. А до това какво ще правиш с жената до теб - може и да попаднеш на такава, която харесва да гледа порно и да експериментира. Въпросът е в това двамата да искате едно и също нещо и над никой да не действа принуда.
G.

3.   Това не е порок. А си е напълно нормално. И като акт, и като количество на чикиите..
Пише ти го Жена.

4.   Какво ще пришпорваш, бе :D??? Да не мислиш, че жените си падат по твоята "сладка любов"? Искат здрав, перверзен ебан! По-добре проумей, че жените говорят едно, но в главите им много често е друго. Иначе някой друг ще "пришпорва" приятелката ти :)))