Споделена история от Секс и интимност

Той не иска да е интимен с мен, дали е г*й?
Преди няколко седмици се запознах с едно момче. На пръв поглед изглежда леко нежен, имам предвид, че има дълга коса, прекалено много си я пипа, използва балсам за устни, лосион за тяло, дезодорант за интимните части, какви ли не неща, които са типични за една дама. Казах си, симпатяга е, ще му дам шанс. Води се, че сме гаджета от около месец, но и дума да не става за секс. Отблъсква ме, когато останем насаме само си говорим и изобщо не ми прави и намеци дори. Само се целуваме - нищо повече. Връзката ни се гради предимно на Скайп - пишем си там по цял ден, той постоянно ми говори за прически и ми изпраща клипчета с момичета и коментира с мен как изглеждат от женска гледна точка. Нищо мъжко не го вълнува.

Започнах да се притеснявам дали не е обратен. На последната ни среща се ядосах и му направих много сериозен намек за секс, започнах да го натискам, стигна се до секс, но той не успя да го вкара и му омекна... После се направи, че нищо не е станало. Постоянно ми се хвали как момичетата го зарибявали, как аз съм била късметлийка, че гледал все в мен, че бил много секси пич и някакви такива...

Незная струва ли си да продължавам, докъде ли ще стигне това...

Коментари

1.   Или е девствен, или е гей :D

2.   Хахаха, ясна е работата...

3.   Горкото момче...Може да не е гей, но в най-добрия случай е асексуален и нарцис.
Ако искаш го зарежи, но не го обвинявай. Не виждаш ли, че му е свръхсилите да е нормален, колкото и да се старае.

4.   Може да има проблеми, за това да не иска да правите сек
а това, че се занимава предимно с такива дейности не го прави гей!

5.   Гей е. Намери си друг :)

7.   Зарежи го. Сигурно е гей! Не си хаби времето, а и ако се разчуе...

8.   Мила
Той има комплекси този човек и ги избива с приятелството с тебе. Може и да е гей, може и да не е, но не се държи като мъж. Кажи му - или да бъде като мъж или го оставяш. Това е. Ако и след това те занимава със същите работи, повярвай ми...той не е за тебе. Питай го направо какъв е?

9.   Такива всеки ги пробутва на дамите, бил сваляч, е*ач и тн. и накрая се оказва че е бисексуален или гей.

10.   Явно е неосъзнат гей, може и да е осъзнат но да не иска да е такъв. Така или иначе връзката ви няма бъдеще така че разкарвай го