Споделена история от Секс и интимност

Странна мания
Здравейте! Знам, че това, което ще ви кажа е откачено, но е самата истина и се налага да живея с този факт. Прави ми голямо удоволствие да ми виждат пениса жени, които не познавам. Правил съм какво ли не за да може "уж" случайно да ми го види някоя. Мога да дам и пример - като идват удома да отчитат водата (инкасаторките са жени) издебвам точния момент и отварям вратата по хавлия, уж че току що съм излязъл от банята, но не завързвам хавлията и оная ми работа се вижда свободно. Това много ме възбужда и след като инкасаторката си замине съм с чудовищна ерекция, която е несравнима с нищо друго. Само при факта, че някоя непозната ми го е видяла откачам... кажете ми това има ли някакво решение?

Коментари

1.   Показвай си го по скайп на други откачалките дето пък се кефят да им показват пениси :D

2.   Аз си го показвам по превозните средства. Имам го - показвам го. Ако бях жена щях да си показвам циците. А и щом жените ходят почти голи къв е проблема и ние да си ги вадим?

3.   Аз пък се възбуждам и подмокрям, ако мъжа е готин и члена му е голям. Грозниците неме кефят. По парковете има много като теб но повечето са дуртаци.

4.   Обикновен ексхибиционизъм. Не се лекува, трябва да си го изживееш. Психо/хипнотерапията облекчава малко симптоматиката.

5.   Ексхибиционизъм се нарича и ги има такива по паркове и градинки предимно, защото иначе може и боя да си изкарат. Май не се лекува. Прав е № 1, за да си нямаш неприятности.

6.   Ужас.

7.   Хей, авторе къде изчезна? Сподели и как подруг начин си го показваш. Възбуждащо е.

8.   Аз също го практикувам това нещо, правил съм го на всевъзможни место-паркове, градинки, улици, спирки, в автомобил в автобус, пред блокове в магазини и на много други места. Мъж на 29 съм и не целия с това да плаша жените, просто бих дал всичко за да ме погледа за миг дори някоя жена. Никога не го правя пред деца, предпочитам жените да са на възраст от 25 до 50 години. Иначе от опит жените между 30 и 40 години се заглеждат най много в такива ситуации

9.   Ексхибиционизъм... Внимавай да не излезеш по шлифер в някоя детска градина и после в ареста... Така се става

10.   Аз съм жена на 32г. и също изпитвам огромна възбуда от това уж случайно да се разголвам пред непознати. Най-горещата сцена беше, когато дойдоха да ми прекарват интернет-а. Отворих точно като автора по хавлия а после оставих открехната вратата на спалнята(уж случайно) докато се обличах. Иначе редовно излизам да взема нещо от терасата на бързо, почти гола

11.   N10 аз съм N3 и когато си седя на пейката в парка и видя, че някой от тези които мастурбират си разтварям краката за да вижда бельотоми. Понякога съм без бельо. Пробвай. Много е възбуждащо, че го правят докато те гледат. Тези са безопастни и небиха те нападнали. Те само обичат да се показват но не и да правят секс реално. Успех!

12.   Голотата е нещо натурално и може би с времето се е загубило тази натуралност и сега се крием. Смятам че не се възбуждаш от непознати а от факта че ще те видят. Пробвай с нудистки плажове, сваляй по лека дрехите и е добре да има още някой с кой да споделиш

13.   Намери си момиче или жена, за да преживееш множество фантазиии. Явно ти е скучно и това е начин за спасение на тв ерекция.

14.   Това е странно... поне за мен. Но е и някак сладко! Обаче определено при подобна случка първата ми реакция би била да изпадна в потрес. Пък след това може и забавно да ми стане...

16.   Абе вие луди ли сте, ексхибиционистите не заслужават грам разбиране, а килограми бой. Спомням си като бях 4-5ти клас мисля, след като си взехме бележниците с момичета от класа и си говорихме на една улица в 2 часа следобед и един такъв дърт изрод си мастурбираше пред нас, децата. Супер се стреснахме! Виждала съм много такива, в дворовете на училищата - много пъти! Един такъв изрод баща ми и негов приятел го гониха да го стрелят, но понеже са плашливи копеленца и бягат много бързо. Изрод ексхибиционист /бивш учител/ редовно си показваше патлака пред децата в двора на училището, в което преди работеше. На този съм му сложила забрана да припарва в заведението ми - а той е толкова нагъл, че вдига скандали, че съм нямала право. Изроди сте. Лекувайте се, психари такива!