Споделена история от Секс и интимност

Червенокоси мадами
Имам фетиш към червенокоси жени, особено ако са със светли очи и задължително бяла кожа. Лошото е, че много рядко се срещат мадами с този цвят на косата или пък се боядисват мургави мацки, на които не им отива. Няма значение дали е боядисана или естесвена, просто като видя светло момиче с червена коса направо се побърквам, а и този тип обикновено се оказват наистина страстни, цветът на косата определено има отношение към характера. Интересно ми е какви асоциации навява червената коса на другите мъже? А също ми е интересно как се чувстват жените, които са или някога са били червенокоси и те самите смятат ли, че цветът на косата им е толкова тясно свързан със сексуалността им?

Коментари

1.   Женени с деца (Ал Бънди) и той е харесвал червенокоси :)

2.   Според мен проблама ти е в процесора --)

3.   Здрасти,
Има една приказка- Щом е червена, значи е извратена! Хахаха
Според мен цветът на косата няма общо със сексулаността на жената. Всичко зависи от характера и темперамента на момичето. Така че, която си е перверзна фурия, си е такава, независимо от цвета на косата!
Аз лично съм била известно време с червена коса, после с черна, а сега съм на руси кичури. Изборът на цвета на косата е свързан с желанието за промяна, състоянието на човек, себеусещането и т. н., но не и със сексуалността!

4.   Харесвам червенокоси и руси, черните ме отвращават (освен ако не са с много къса коса)!

М22

5.   Ема Уотсън ти трябва на тебе :)))

6.   Бела Торн (Bella Thorne) ще ти е лика прилика ;)))

7.   Обади ми се!! :D, червенокоса съм, е боядисах се, но преди бях руса и съм със зелени очи така, че... Шегувам се, все пак ми повдигна самочуствието към червената ми коса

8.   И аз имам същия фетиш при това от малък :Д. Първата червенокоска, която ми завартя главата се оказа нимфоманка :))Не знам дали е случаиност или не, но до днес идеалната жена във фантазийте ми е с червена коса

9.   "Има една приказка- Щом е червена, значи е извратена! "
Ами има и една- Щом е руса, значи цици друса.
Ами имаш интересен фетиш, значи си малко като Питър Паркър, ако си спомняш филма. ;)

10.   Номер 9-за брюнетките нищо не каза, иначе другото е вярно:D

11.   Аз си падам по това, несамо косата да им е червена или руса а и котенцата да им са в същия цвят. Натурално, без прически)))

12.   Да не повярваш колко мъже харесвали червена коса. Оправихте ми за днес деня и ми погъделичкахте егото.
Сега на въпроса. Всяка жена може да се боядиса в червено, но не всяка може да бъде сексуална.
Маги

14.   Аз едно време много харесвах червенокоси жени. Побъркваха ме. Затова си намерих естествено червенокосо гадже, което понастоящем ми е жена. Сега продължава да ме побърква и е невероятно сексуална и добра в леглото, но още първия път, когато правихме четворка, забелязах нещо странно. Като видя жена с черна пичка, просто се побърквам понякога.

15.   Оххх.. направо ми олекнаа и ми повдигнахте самочувствието!! А аз си мислех, че мъжете не си падат по червенокоски.. :Д (С естествен цвят съм)

16.   Светла кожа, сини очи и червена коса, направо утре ще съм със самочувствие на макс :D

17.   пък аз си мислех, че само аз се заглеждам по червенокоси, а то какво излезе. M21

18.   Пипи Дългото Чорапче ;-)

19.   Разни хора, разни идеали.
Прочетете това:
http://spodeli.net/1/story-28822.html

20.   И моето самочувствие е повдигнато :D

21.   Ненавиждам червенокоси жени! Имал съм такива познати и гаджета, невероятно подли кучки са!

22.   Червенокосите са агресивни и мъжки, злобни са. Освен това изобщо не са добри в леглото, груби са и квичат така все едно чукаш кучка.
Пуснете си порно с червенокоса ако не вярвате и го сравнете с русокосите порноактриси. Или си хванете за една вечер русокоса например и другата вечер преспете с червенокоса. Разликата е огромна. Русата е много по-женствена, много по-страстна, много по-емоционална. Ако искате червенокоса вампирка да ви изпие кръвта в леглото, ваш проблем.
Освен това няма никакво значение дали е естествена или пребоядисана жената, щом като е решила да смени цвета на косата си или прическата си, значи и нещо в харакера й е променено.

23.   Аз харесвам чернокоси, но на руси и рижи не бих отказъл, стига да са дебелички, цицорести и естествено окосмена!

24.   Чернокосите пък са твърде сериозни и трудни характери, освен това са много властни.
Идеала ми е леко закръглена, но не и пълна и не с прекалено големи гърди блондинка! :)
Блондинките са най-добрите отвсякъде погледнато!!!

25.   Червената и черната коса състаряват, за разлика от русата и кестенявата, които подмладяват и омекотяват! След русите, най-красиви са кафявокосите! Те пък са умерени и спокойни като личности.

26.   Споко пич, аз имам същия фетиш! Загубих девствеността си с една рижава кака и оттогава съм полудял на тема червенокоси!

28.   Ммм повдигна ми самочувствието аз съм бяла с тъмно сини очи и тъмно червена коса :DDD

29.   Истинските червенокоси жени са голяма рядкост, иначе и аз много ги харесвам. В моя град не съм виждал такива, виждал съм само боядисани.

30.   русо гладно няма най сексапилни са русите най отвратителни черните червените не ги споменавам защото са ми безлични

31.   Бела Торн е момичето което току- що описа!

33.   Еееее мерси, мерси... с червена коса съм, зелени очи и мнооооого бяла кожа. повдигна ми вамочувствието ;)

34.   Падам си по абсолютно същия тип, които автора описва. Бяла кожа, червена или рижава коса и светли очи. Ммм, ако са и слабички мога направо да се побъркам. За жалост никога не съм бил с такъв тип жена. Бил съм с червенокоси, но не естествено, а боядисани.

35.   Абе червенокоси, руси, брюнетки, от долу са еднакви.

36.   Ами има англичанки много червенокоски. На мен лично не ми допадат, но всеки си има негов си вкус. : )

37.   До номер 22- Човече, ти не си наред.

39.   Защо бе, 37? Ти да не се позна? ;))

40.   Ами аз съм от този тъп. С много светла кожа, светли очи и червена коса, по принцип истинския ми цвят е тъмно рус, но с червено се харесвам повече. Да ти кажа, цветът на косата не оказва много влияние на сексуалния ми живот, винаги съм харесвала секса, сега като минах 30, даже още повече, но не мисля, че е заради косата, по-скоро характерът ми е такъв, леко див.

41.   Faye Reagen човече - жената фетиш!

42.   аз съм червенокоса и съм метълка-до номер 21-защо според червенокосите са подли кучки? аз съм с тъмно-зелени очи, леко матова кожа и червена коса-по рождение косата ми е много тъмно кафява- аз като съм с червена коса изобщо не съм подла-признавам че имам труден характер-номер 22 -говориш празни приказки! :d - за русите кво да кажа-пълни к *** и са -например чалгаджийките-познавам от моя град една руса кифла-Симона и тя е такава -търчи след всеки срещнат-много е тъпа тая-така че червенокосите и чернокосите са ми любими и гаджето ми харесва-обожава червенокоси -така че мненията ви не ме засягат ;d Черната Лейди -20 г

44.   Аз самата съм с дълга червеникаво-рижава коса (естествена), с бледа кожа и ярко зелени очи, горе-долу както ти описа. :D Наистина е доста вълнуващо и приятно да получаваш постоянно комплименти за косата си, често са ми казвали, че приличам на Пипи дългото чорапче, Линдзи Лоън, Елена Катина, Faye Reagan, anyway. Но да, наистина е приятно чувството да се отличаваш с необичаен цвят на косата. ^^

45.   През средновековието червенокосите жени са ги изгаряли на клада, защото са ги мислели за вещици. Ето такива асоциации пораждат у мъжете. :)

46.   Номер 30 и какво искаш да кажеш, че Моника Белучи и Пенелопе Круз са грозни и противни, ьащото са брюнетки ли?

47.   Имам една колежка, която е червенокоса, със сини очи и бяла кожа, пухкава и леко пълна, по погледа си личи, че е много еблива, как си облизва устните в мое присъствие!