Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените - бели петна по бельото
Въпросът ми тук е изцяло към женската аудитория защото спешно трябва да си отговоря на важен въпрос засягащ отношенията с дългогодишната ми приятелка. Ще карам на кратко. Значи всичко започне преди няколко месеца-като пъхах прането в пералнята хващайки поредните дрехи-една от тях бяха черните и бикини които е носила. Бяха обърнати наопаки точно пред мен и там точно където се пада цепката и видях едва забележима бяла засъхнала ивичка. Започнах да гледам редовно точно това по носеното и бельо и я видях отново още доста пъти. По принцип и имам доверие обаче това не ми дава мира. Въпросът ми към жените е когато носите тъмни бикини остават ли такива петна там? Например от секрета на влагалището или нещо друго? Питам защото ако женското влагалище не оставя такива петна то единствения вариант да ги има там е от сперма. Дали е възможно да ми изневерява и това да е засъхнала сперма и някой да и се празни вътре преди да се прибере? Рових и в чантата но не намчерих противозачатъчни.

Коментари

1-50 от 55

1.   Ти да не си на 16, извинявай??? Сперма.. ахахаа.. Разбира се че е нормално. Това е нормалния секрет от влагалището. И внимавай да не те види приятелката ти че и гледаш така бикините, егати унизителното. Нямам думи.

2.   Защо да ти изневерява? Вие двама не правите ли секс? Замислял ли си се, че спермата може да е твоя? Някой скъсан презерватив, може би? Или е просто бяло течение.

3.   О-о, 100% ти изневерява!

4.   Приятел, има бели петна по бельото на всички жени! Особенно много си личи на черни бикини. Това е вагинално течение или в много случай даже бяло течение. Не е сперма :)))

5.   Да ти кажа приятелят ми обича да ме възбужда много и когато се подмокря понякога имам едва забележимо петънце на гащичките.
Може и да има просто течение от там.
Според мен е добре ако това не спре да отиде на лекар.

6.   Глупости! Момичето има течение и просто остава по бельото. Втълпяваш си глупости.

7.   Оставам с впечатление, че си нямал други приятелки и сега тепърва научаваш неща, които ги пише в книжките за 12 годишни.
ВСИЧКИ жени имат секрет, мамка му, и да - като засъхне оставя бели петна!

8.   Ха-ха, какви мисли само ти минават през главата. Едва ли ти изневерява, може би има бяло течение..

9.   АБСОЛЮТНО НОРМАЛНО.

10.   тц тц тц... заведи я на генеколог, че има проблеми с бялото течение, жената, а не й рови за противозачатъчни.

12.   Не се впрягай излишно. Най-лесно е да я попиташ доректно. И да ти отговоря на въпроса, да, при много жени се получава, когато носят тъмни бикини. Така, че не се измъчвай излишно. Дори да ти изневерява, това не е признак.
Маги

13.   Съвсем нормално е. Всяка жена има такъв секрет. Не се тормози излишно.

14.   Глупости - сперма! Че коя жена прави секс с гащи? ! Вероятно има вид бяло течение. На мен ми се появява от враме на време, не е силно, след менструация изчезва, не винаги се появява. Здрава съм, ходя си на прегледи редовно и пр. Така, че това е или секрет от влагалището. Не си ли чувал за т. нар. "ежедневни превръзки". Те не са за времето в менструация, а за такива случаи.

15.   Олееее.
Напълно нормално е.
В определени дни от цикъла се отделя по голямо количество слуз/в дните на овулация/. Преди 14 - ден е по - скоро прозрачна, но след това се сгъстява и побелява...
Дано темата да е майтап.

16.   Напълно нормално е. Аз по принцип нося ежедневни превръзки за да не ми остават такива петънца. Не е сперма ха-ха!!

17.   ... не е задължително да ти изневерява, може да е така нареченото "бяло течение", за което пък причините може да са различни... Но според мен ако ти изневеряваше нямаше да си остави бельото ти да го переш... СПОКОЙНО.

18.   Номер 3 - не му изневерява момичето. Това е бяло течение. Ще спре след време, всяка жена е минала през това и 97% от жените ще ти кажат, че ако поддържаш хигиена ще изчезне както се е и появило - без да забележиш.

19.   Ееееей, я стига глупости, не ти изневерява, и аз имам доста често малко бяло по гащите това си е нормално, зависи в какъв период е, при мен след като ми свърши овулацията, следвашите около 10 дни, които остават до цикъла ми съм така!

20.   Глупости, това е секрет от влагалището или някакъв вид бяло течени-
Било от гъбички или възпаление

21.   Ти определено не си в час! Най-вероятно е секрет от влагалището в резултат на течение. Стига си се правил на Шерлок Холмс и си се ровил из бельото на жената. А и ти с това недоверие къде си тръгнал???

Ели

23.   И на мен ми остава такова петно, но е от влагалището. Спокойно, не ти изневерява.

24.   хахах, момичето има бяло течение, бе кретен (към номер 3). Не се тревожи, човек, ако не използва ежедневни превръзки това е съвсем нормално да се получи, ако има бяло течение. Учудвам се на неграмотността...

25.   хахахахах това ме разби просто :Д:Д:Д:Д как може да си толкова необразован? ! Няма значение успокой се НЕ ти изневерява!!! Да има жени на които им остават такива петна по бельото, не е от спрема успокой се.... не си вкарвай такива филми :)

26.   може да има гинекологичен проблем, например бяло течение, възпаление или нещо такова. не бързай със заключенията, при мен също се получава понякога.

27.   Може да е бяло течение

28.   Пич, яко си се филмирал искам да ти кажа. Няма такова нещо. Почти сигурно е влагалищен секрет, 90% от жените го имат.

29.   ОМГ!!! :х Ако ти бях приятелка досега да съм се застреляла. Ти нормален ли си??? За теб уважение, лични граници някакви няма ли??? Проверява бельото, бърка в чантата???

Не мога, просто не мога да скрия възмущението си!!! Отвратителен си.

Д.

30.   Според мен не ти изневерява, девствена съм и все пак ми се появява такова бяло течение... така че прави си изводи... Това ако не се лъжа е един секрет които се появява след цикъла.. по време на менструция лигавицата на матката е нарастнала и след кеая на менструацията лигавицата започва да се бели ако не е насъпило оплождане... Проста логика, а ако се съмняваш във верността й, говори с приятелката си, но по такъв начин, че да не си помисли, че и нямаш доверие...

31.   На това твоето му се вика параноя, честно. Приятелката ти просто има леко течение. И на мен ми се образуват такива петна.

32.   Абе не се вкарвай във филми излишни. Това си е съвсем нормално нещо, а и може да се дължи и на някакво бяло течение или друг инфекция. Съмнявам се приятелката ти да е толкова тъпа, че да се оставя да и се празнят директно в нея. Най-малкото говори за липса на елементарни познания как се предпазва от нежелана бременност и болести.

Спи спокойно и си я чукай редовно :)

33.   Леле, леле... само не споделяй тези си ''съмнения'' с дългогодишната си приятелка, че ако съм на нейно място ще си отрежа главата! Пък ти ако някой ден си видиш кафяво на гащите отзад, да не си помислиш, че си се изпуснал нещо - най-вероятно са те кле*али някъде без да си разбрал!

34.   Човече това си е чисто и просто бяло течение! И спри да ровиш в бельото на приятелката ти!

35.   Преди приятеля ми да почне да се празни в мен нямах нямах никакви петна по гащичките.

36.   О боже, ама че тъп въпрос! Естествено, че всички ги имаме... И ако ти изневеряваше според мен щеше да е с презерватив...

37.   Боже, Боже....! Момче, вземи прочети малко за женската полова система и тогава си прави такива безумни "изводи"!

38.   Едва ли е изневяра. По-скоро е от секрета. Така че дишай спокойно. А и не е нещо опасно. ((:

Малката

39.   Спокойно.. това е абсолютно нормално. И аз съм жена и имам влагалищен секрет, който е бял на цвят, и когато нося черни бикини доста често ми се появяват бели петна. Така че според мен не ти изневерява :) Но пък знам ли...

40.   глупчо не поставяй непременно съмнения за приятелката си щом въобще не си наясно с женското тяло няма тук и сега да ти обяснявам какво се предполага но е тъпо и ограничено веднага да се мисли за изневяра щото такава едва ли има заради едни бикини гледай си живота с момичето и не прави глупости

41.   Човек, ти чуваш ли се /до номер 3/. Това е вагинален секрет и всички, повтарям ВСИЧКИ жени го имат. Аз съм детствена и го имам, значи не ти изневерява! :)) Надявам се да съм ти помогнала :)

42.   Не се притеснявай и не си вкарвай излишни филми в главата. Не ти изневерява! И при мен е така.

43.   Че авторът е абсолютен глупчо - ОК, но и половината от коментарите също са глупави.

Първо - НЕ Е БЯЛО ТЕЧЕНИЕ, а си е ФИЗИОЛОГИЧНО ТЕЧЕНИЕ! Вагината е лигавица и като всяка лигавица си се поддържа мокра. Само жените в критическа нямат такова течение и доста ползват дори специални кремове, за да не изсъхне вагината, защото сърби и боли.

Няма момичето и гъбички и други глупости, просто си е нормална, млада, ЗДРАВА жена, а авторът действително има проблем и е доста необразован.

44.   Гледай сега - жена съм на 24 години..авторът описва, че има коричка - това говори за изобилно течение. нормалната влажност на нашите приятелки не се запича по гащите, те за това са т.н. "големи и малки срамни устни" за да задържат влагата, защото иначе сърби и боли. Не позволявайки изтичане на секрета. А това пък, че мадамата не си пере бельото на ръка и че се оставя по гащите й да се е запекло - говори много лошо за хигиената й.
Бяло течение е!
до 43 от Плам

45.   До 44 - няма такова нещо което го описвате мисля че човека преди вас доста по ясно е прозрял нещата след като засъхне вагиналния секрет няма как да не хване коричка бял при това а дали е лоша хигиената няма как да коментирате защото не живеете с жената да знаете как се поддържа най-лесно е да се оплюе човека само че в тази история няма драматизъм и нередни неща просто не му е работа на мъжа да пере гащите на жената тя ще се оправи и споко жената е нормалнна и се дръж нормално с нея а не със съмнения и подозрения

46.   В интернет пише, че не било нормално да изтича нещо от влагалището. Не се хванах, но с моя цистит се притесних и отидох на гинеколог. Разбира се, нищо ми нямаше и секрет ми изследваха.
Големите срамни устни били задържали влага... в/у гащите? При засъхване има кора, образовайте се малко преди да изкарвате течението на всички жени белег за инфекция.

47.   Пич, знаешли колко мръсотия поглъщаме докато ги лижем. Ама се врем там и ни е кеф. Пак ще си ги лижем щото и на тях им е кеф. Не ти изневерява. Споко. Те си текът ние ближем.

48.   до 45.. Според теб е нормално на гащите да има коричка???

49.   Тук две трети от жените са злобарки. По същия смисъл човекът ако търсеше литература за половата система на жената щяхте да го наречете мръсник и извратеняк. А той къде да търси, може би не знае, затова изследва развитието на феномена с времето. По принцип момичето ако прави секс с друг или се възбужда от нещо толкова, че да се вижда по бельото щеше да го крие или да си го пере сама, така мисля аз.
Един мъж, срещу женската злоба

50.   Много ме развесели тази история :)))) Според мен пък е сладко от страна на автора, все едно гледам сценка от някой комедиен сериал.. как само чака гаджето му да си свали гащите и той тича да й ги проверява :D А пък никой нищо не каза за това, че автора пуска пералня все пак.. Пак много мило и сладко :) Авторе, не се притеснявай, нормално течение :)

51.   И защо пък злобарки, номер 49? Аз нищо по-нормално не виждам от това, като не знае къде да търси, да търси при първоизточника. Да беше отишъл и да я беше питал - така и така, първо, второ... Аз ако съм, ще обясня на моя мъж. Ама да ми рови из бельото и особено из чантата - а, не. Че и месеци наред? На теб това по-нормално ли ти се вижда? Това е все едно аз да ти пусна боксерките в пералнята и да забележа остатъци от сперма по тях и веднага да реша, че си 'фърлял някъде другаде. И не само, ми да почна да ровя по телефони/джобове/акаунти.... А то - естествен физиологичен процес.

И между другото, аз ако разбера, че не знам си колко месеца гаджето ми е живяло с идеята, че аз му изневерявам и ме е следило под лупа, вместо да дойде да ме пита нещо толкова елементарно (! ), смятай, че с тоя човек повече няма какво да градя.

Все пак мисля, че тая история няма как да е реална.
Ако е, авторе, гледай приятелката ти да НЕ разбира. Никога.

Д.

52.   48 пише ти все пак жена и то на зряла възраст каквото се случва с момичето се случва с хиляди жени така че да не разсъждаваме безсмислено кое е нормално и кое не всички ходим на гинеколози имаме деца тъй че при едни вагиналните течения са по обилни при други по-малко всички сме различни но не всички сме болни да се разберем всяка жена държи да е в нормално състояние и надали би и било безразлично ако има проблем и пак повтарям на господина от темата НЕ МУ Е РАБОТА ДА ПЕРЕ ЖЕНСКО БЕЛЬО.

1-50 от 55