Споделена история от Секс и интимност

Не мога да изпитам вагинален оргазъм
Здравейте на всички! Моят проблем е че не мога да достигна до вагинален оргазъм! Имам приятел от година и нещо и без стимулация на клитора не мога да свършвам даже и това не е всеки път. Бих искала да знам дали е възможно да не съм достигнала полова зрялост на 20г. съм, защото някои хора казват че едва след 24-25г. започва половото озряване при някои жени. Чудя се дали е така или е до отпускане и в главата на човек. Мн искам да изпитам това удоволствие и то точно с този човек защото мн го обичам, но за съжаление и с предишни партниори не ми се е случвало. Ако някоя жена е била като мен и в последсвие е започняла да свършва нека ми пише на какво се дължи и има ли възможност никога да не мога да достигна до вагинален оргазъм? Моля пишете ми как сте и какъв вид от двата изпитвате! Благодаря предварително на всички!

Коментари

1-50 от 65

1.   Аз съм доста по-малка и мисля че не от възрастта защото до скоро и аз не можех а сега се радвам на прекрасни оргазми ..така че би трябвало да можеш стига да се отпуснеш и да дадеш всичко от себе си.

2.   Не е така... Това за половата зрялост е важно... Можеш да правиш секс в продължение на години и да си мислиш, че го приемаш както му е реда, но след време ще свикнеш и ще го желаеш наистина тогава ще свършиш.. и аз бях така.. и след 3 години започнах да свършвам всеки път. Успех и не се притеснявай.

3.   Номер 1 на колко си?

4.   На 13.

5.   Зависи от партньора и от психическата нагласа аз вагинален оргазъм изпитвам само с един мъж но аз при него се отпускам напълно той не ме е наранил по никакъв начин и може би затова се отпускам напълно не знам

6.   Мъж съм затова ако Ви прозвучи грубо моля за извинение. Дали вашия партньор се справя добре, дали не бърза с самия акт, дали размера му ви удолетворява, дали акта сам по себе си е с достатъчна продължителност? Отговорете си първо на тези въпроси, после търсете вина в себе си. Има и нещо друго - ако досега в живота Ви е имало един или двама мъже на по 18-20 години .... рано е още.

Не познавам жена която да не може да изпита вагинален оргазъм. Дали по лесно или по трудно, но става.
Ном. 2 е права. Съгласен съм с мнението и също.

7.   Мисля че е важно да сменявате позите и според мен най -сигурният начин е Той да е легнал а Тя (ти) да го възседне и в никакъв случай не бързайте, ако все пак ти мине през главата че пишката му не е достатъчна пробвай с по-голям вибратор но не му казвай за да не се обиди ако и тогава не стане... консултация със специалист... - може да пробваш и с едновременно стимулиране както вагинално така и анално... при моята жена дава резултат...

8.   Аз съм на 17 и също не мога да свърша, въпреки, че го обичам страшно много ... не знам на какво с дължи.

9.   И той се чувства безполезен..: (защото си стимулирам клитора... не мога да изпитам вагинален за жалост.

10.   Пак непросветени хора дават съвети!
НЯМА ТАКОВА ЧУДО КАТО "ВАГИНАЛЕН ОРГАЗЪМ"!!!
Има клиторни такива, със стимулация на "G" точката, което хора като вас наричат "вагинален оргазъм" и карат още по - непросветените от тях да се чудят що е това и да се стремят отчаяно към него, към нещо несъществуващо!
Въобще и мъже, и жени тука се надлъгват през глава, че и себе си на първо място! Давайте, нали и ние трябва да се посмеем!

11.   Здравей,
Аз съм жена вече на 32 години имала съм 8 секс партньори в живота си, но също не съм изпитала "вагинален" оргазъм.

Нямам ли допълнителна стимулация на клитора не получавам. /Дали аз дали партньора ми, но ми е необходима за да получа оргазъм/. Не виждам обаче проблем в това. Не си мислете, че ви има нещо.. просто хората сме различни.

И не винете мъжете и големините на пенисите им. Прав е №10 за G точката... но не всеки я открива. №9 съпруга ми полудява от възбуда, ако аз се стимулирам докато правим секс... така, че както казах хората сме различни :)))

12.   Ами правите пози, който стимулират Г точката виж в интернет.

13.   Номер 10 е права. Няма вагинални оргазми! А и какво като си стимулираш клитора - не си ли чела, че клиторът е именно източникът на оргазъм и е еквивалентен на главичката на мъжкия член, само че много по-чувствителен. Неслучайно при някои племена на момичетата им са отрязвали клиторите, за да не изпитват сексуално удоволствие!

14.   Мисля, че ти сама го каза.. може би не си дост. зрялост.. 5 год. бях с бившия ми какви ли не ги правехме, но без клитора.. .. нищо! С новия ми, хем му е по малък след година и половина без секс разбрах че такова животно вагинален.. има има и още как.. ще му дойде времето.. , а между другото този моя сега даже не го харесвам ...:)

15.   Вагиналния оргазъм е прехвалена измишльотина на мъже, които ги мързи да доставят клиторно удоволствие на жените си. Почети малко литература по темата, повечето жени никога не са изпитвали подобно нещо през целия си живот (включително и аз), за сметка на това си тровят нервите като бленуват за някаква фантасмагория.

Единственото близко до ,,вагинален оргазъм,, е стимулирането на г-точката, тя не се открива лесно - мъжа ти наистина трябва да е зарибен да я открие. Няма да се получи по нормалния начин, разположена е на такова място че първия път се достига с ръка, но пак повтарям мъжа трябва да е изряден и търпелив изследовател. След това вече се търси поза, в която да се достига и стимулира, чрез половия му член - и това е доста голям зор.

Самия вагинален оргазъм не струва - той е по скоро плод на самовнушение, превъзбуда, следствие от силното желание и от цялото безинтересно лашкане, през коиото жената се опитва да почуства нещо, резултата е едно измъчено бледо копие на оргазъм, доста сексолози са на мнение, че това дори не е истинско изживяване, а по-скоро ,,клетъчна памет,, (например ако сме се парили на огън през живота си само като погледнем такъв или понякога даже и само да се помисли за момент организма си припомня болката и даже я ,,чуства,, за секунди).

Та и тук е подобна история, мозъка на жената извиква спомен от преживян оргазъм с цел задоволяване на възбудата. За да се стимулира все пак г-точката по време на акта, трябва да се подбере в повечето случаи почти невъзможна и натоварваща поза, тя е просто доста по-чуствителен участък от влагалището, но нищо повече, за разлика от клитора, който е нагъчкан с ,,клетки на удоволствието,,. За да е пълно изживяването е най-добре да се стимулират и г-точката и клитора. Това си е голяма мъка за мъжа ако иска да си ползва и члена в неудобната поза и поне едната ръка, за какво да се мъчи човек, за мен най-добрата комбинация е - аз на него, той на мен. Но вие си знаете колко искате да се изтормозите - накрая мъжа се чуства непълноценен, че трябва да вложи огромни усилия за нещо, което той достига лесно, жената също се плаши от целия този цирк и се възбужда по-трудно. Единствно мога да ви кажа обичайте се и се грижете ;) един за друг.

16.   Според мен всичко е до нагласа
а пробвали ли сте с вибратор
въпроса е някой да те възбуди доста добре и да получиш поне един оргазъм и след това сичко ще си доиде на мястото

17.   Номер 1 на 13 ли си доколкото разбрах ахах и се ебеш ?

18.   Важно е партньора ти да знае как да те накара да изживееш оргазма. Моят обича да съм отгоре, върховно се кефи тогава, но не забравя да ме гали и дразни клитора ми през цялото време. Клиторният оргазъм за жената е важен, просто защото до вагинален стигат много малко.

19.   има вагинален оргазъм ного ясно вие от къде падате

20.   Няма такава глупост като вагинален оргазъм,защо се хващате на такива глупости и възрастта изобщо не е от значение.

21.   а, бе 20, я ми обясни, ако правите секс кучешка поза и жената достигне до оргазъм без да се пипа ,ти как му викаш на този оргазъм?

22.   и как се нарича оргазъма достигнат при кучешка поза, според вас?....

23.   Абе аз едно не мога да разбера. Как някои всезнайковци смеят да твърдят че, видите ли, такова животно вагинален оргазъм няма!!! Изпаднах в пълен потрес и недоумение...Като не сте го изпитвали по добре не пишете глупости ами хващайте вибраторите и СПЕШНО почвайте да тренирате!Усещането е върховно и няма нищо общо с клиторния оргазъм, който сам по себе си е много по лесен за достигане и едва ли не, можеш да го получиш и в градския транспорт, само от друсането...

24.   Здравейте, имам въпрос. Oт около 6 месеца насам клитора ми е по-малко чувствителен, сякаш по-малак (неплътен, слаб незнам и аз) и лесно бива нараняван.Като цяло при допир донася удоволствие но не като преди. Дали е временно и на какво ли се дължи?

25.   ох айде и аз да се изкажа ....10 години правех секс с мъжа си преди да получа оргазъм ...а какво е оргазъм знаех благодарение на еротичните сънища които сънувах...гладна кокошка просо сънува нали така казват ...един ден тои откри ,че имам такова едно малко нещо там долу...е все още се учи какво точно трябва да направи ...но от време на време успява....иначе е нежен ...лизането му е любимото ...размера му е голям...но като рече и отсече ,че такава жена като мен няма дето само с галене по клитора се възбужда ...ох какво да ви разправям 10 години живях с мисълта че съм повредена ...докъто не си вкарах интернет та там да прочета, че повечето от жените ,като мен имат нужда от стимулиране на клитора...отделен е въпросът ,че когато си 13 години само с един партньор нещо тялото ти истива за ласките му ,а това има отношение към възбудата а тя към оргазма ...но това си го знаете .

26.   №15, как може да твърдиш , че този вид оргазъм, който никога не си изпитвала "не струва"? Аз пък съм изпитвала и клиторена и със стимулация на G-точката. И е много много хубаво нещо. Просто полудявам , когато ми влезе. А ти си като "лисицата, като не стигнала до гроздето и казала , че е кисело."

27.   ами 24, претрила си го бре! :D

29.   брашо, номер 15, много изчерпателно...

30.   Номер 24, аз също имам подобен проблем и като го поразгледах по-внимателно, открих, че преди беше като затворена розичка, а сега сякаш се е поотлепила една кожичка. От там и е по-болезнен на пипане, съответно не мога да се радвам на същото усещане при стимулацията му... така че може и да има нещо вярно за претриването :)))

Колкото до клиторния и вагиналния оргазъм - тези понятия са измислени. Оргазмът си е един и се случва на едно място - мускулите на входа на влагалището, които контрахират по абсолютно един и същ начин. Просто се стимулират различни ерогенни точки, за да се случи това. Ерогенна точка е клиторът, ерогенна точка е G-точката, ерогенна точка има високо горе на края на влагалището, където започва маточната шийка. Разбира се, тук голямо значение има на коя жена кои ерогенни точки са й по-чувствителни. Едни се възбуждат по-лесно от стимулиране на ерогенните зони вътре във влагалището, други - на клитора и последните са доста повече.

В крайна сметка обаче, оргазмът си е един. Друг е въпорсът, че този оргазъм един път може да е по-силен, друг път - по-слаб. Имала съм най-различни по сила при абсолютоно един и същ вид стимулация на клитора например. От друга страна, ако G-точката не е толкова силна ерогенна зона, то е нормално една жена която е изпитала оргазъм от нейната стимулация (т.е. така наречения вагинален оргазъм), да смята, че усещането не си заслужава хвалбите. Ако пък клиторът е по-слаба ерогенна зона, някоя жена може да ви каже, че "клиторния оргазъм" не струва. А то, пак да повторя - оргазмът е един, случва се на едно място, просто се стимулират повече или по-малко чувствителни ерогенни зони.

Пък да не забравяме и еротичните фантазии, които под формата на сън могат да ни докарат до оргазъм и без никаква ситмулация... така че друга неоткрита от мъжа "ерогенна зона" е нашия мозък. Намерете си фантазия за място или случка, която да ви възбужда и си мислете за нея по време на секс (най-добре да включва настоящия ви партньор, но нещо по-лудо), така всичко ще си дойде на мястото. :)

Късмет и всичко добро.

32.   Аз съм на 18 години и от 3 години съм със един и същ партньор, но за съжаление не мога да получа оргазъм (освен клиторен ). Опитвали сме всякакви пози дори ме е стимулирал с ръка но не става. Много често имам усещането че трябва да изхвърля нещо : ) неизвестно какво, но не мога. Понякога се притеснявам. Изчела съм сума ти литература в интернет и книжки разни, но почти всичко си противоречи (различни хора с различен опит) вече почвам да се обърквам даже : )

33.   32, спокойно, първо е важно, че можеш да свършиш клиторно, това е много добре. Не всички жени могат да свършат вагинално, а тези, които могат са по-възрастни и дори доста след раждането. Не е от партньора ти, просто трябва време да узрее женската сексуалност.
Най-важното е да не се гипсираш на тема „оргазъм“ на всяка цена. Нека на първо място сексът ти доставя удоволствие, нека е израз на любовта ти с партньора и на близостта ти с него. След акта, нека той те довежда до оргазъм с ръце и устни клиторално, но само ако имаш желание за това. Не гледай порнотата, жените там симулират. Жената може да има задоволителен секс и без оргазми.
Мастурбирай редовно, за да се опознаеш.
Успех
П. П. аз бях като теб, почнах сравнително късно със секса - доста над 18 и чак в средата на 20-те стигнах до вагинален оргазъм. Била съм също само с един партньор. Сега разбрах и какво съм искала да изхвърля и не съм могла. Оказах се от жените с доста течни оргазми. Чети и тук http://www. cosmopolitan. bg/love_sex/p3_4372_0. html
Първо обаче постигнах оргазъм с изпразване от парауретралните жлези доста над 20 и при мастурбация.

34.   Аз сам на 20г и също не получавам вагинален оргазъм. Без стимулиране на клитора нищо не става :( мислех, че ми има нещо, но вече и аз незнам. Дали не сам дотигнала подходящата възраст.

35.   Вагинален оргазъм ИМА. И е в пъти по-силен и по-дълъг от клиторния. Жалкото при мен е, че мога да го изпитам само с вибратора. С мъж не се получава и, това е. На няколко пъти аха-да стане и.... той вземе че свърши. После продължаваме пак, ама вече не е същото и не можем да напаснем ъгъла, аз се изнервя... много е кофти така. Важно е темпото и продължителността на акта. При някои става с монотонен и бавен секс, а аз започвам да усещам, че ще свърша при бързо чукане и то само на задна. Жалко, че съпруга ми не може да издържа дълго. И втори и трети път все бързо свършва, а ме дразни, че не прави и никакви опити да го контролира. Поне си имам вибратора. Понякога се чудя, ако пробвам с друг дали няма да се получи? Знам ли?

36.   Оргазъм можеш да получиш без да правите секс, Стига да си разположена за секс и да го искаш, Проблема е че не сме възпитани да разположим женския партньор както трябва за секс, мажете не гледат да задоволят жената а тях самите си
Проблема е в приятеля ти не те е подготвил както трябва много бързате да правите секс, той трябва да те усеща когато
имаш тръпка и тогава да проникне в теб.
Накарай го да те лиже, ти го дръж за главата за да те усети кога е момента. Гледай те секс с либийки и сладете кога идва тръпката на излизания партньор ако го постигне това сте имаш оргазъм. Ти си на години които имаш тръпка за секс но него постигаш че не сме възпитани за секс а се учим взаимно нямаме опит в секса няма с кой да практикуваме а и жените са предпазливи за това удоволствие че раждат опит се натрупва от постоянно го практикуваме тогава другия път става по добре и по добре

37.   Здравейте! Аз съм момиче на 20години, от 5 години правя секс, сегашният ми приятел ми е 5-тия интимен партнъор и... така и не съм свършвала.

Никога! След изчетените коментари от вас, вече не знам как да го нарека, но никога не съм изпитала оргазъм било то вагинален или при стимулиране на незнайно къде намиращата се джи - точка. Иначе при стимулиране на клитора - нямам проблем! В началото, когато започнах да водя полов живот наистина не знаех за какво иде реч и изобщо не мога да говоря за сексуално удоволствие. Но вече.. на тази възраст, а и след опита ми това е съвсем желано, но за съжаление явно непостижимо удоволствие от мен. Просто не мога и не мога...! Хубаво ми е на моменти (и пак до известна степен), но само толкова! Понякога усещам, че аха да свърша и... приятелят ми вече ме е изпреварил. А това е друг проблем, даже мисля, че е основния - той свършва прекалено бързо - е не прекалено но 5-6 мин. не съм засичала с хронометър, но това определено ми е НЕДОСТАТЪЧНО! И дори не се опитва отново - казва ми "еми кв'о да направя" - и аз направо откачам. Не стига, че е бързо, но и най-много 1, максимум 2 пъти на ден (преди го правихме по-често, не мога да си обесня но от както заживяхме заедно либидото му спадна). Като си искам пак ме изкарва нимфоманка. Най-лесно е да е да си купя вибратор, но и това не искам. Аз го обичам и искам да съм с него, но сексът наистина не ни върви. Опитвам се да говоря с него, той казва че няма проблем.. но за мен има - аз съм раздразнителна и незадоволена! Какво да правя - моля ви дайте ми съвети! Ще ви бъда много благодарна!

38.   Оргазъм можеш да получиш без да правите секс, Стига да си разположена за секс и да го искаш, Проблема е че не сме възпитани да разположим женския партньор както трябва за секс, мажете не гледат да задоволят жената а тях самите си
Проблема е в приятеля ти не те е подготвил както трябва много бързате да правите секс, той трябва да те усеща когато
имаш тръпка и тогава да проникне в теб.
Накарай го да те лиже, ти го дръж за главата за да те усети кога е момента. Гледай те секс с либийки и сладете кога идва тръпката на излизания партньор ако го постигне това сте имаш оргазъм. Ти си на години които имаш тръпка за секс но него постигаш че не сме възпитани за секс а се учим взаимно нямаме опит в секса няма с кой да практикуваме а и жените са предпазливи за това удоволствие че раждат опит се натрупва от постоянно го практикуваме тогава другия път става по добре и по добре

39.   При мен единствената поза, в която достигам вагинален оргазъм, е задна прашка. Ж27

40.   Ще пропусна всички коментари на жените, които мислят вагиналния оргазъм за Sci-Fi. Просто е безмислено да се говори с хора, които следват поговорката "Гроздето не съществувало, щото било високо". За тях ще кажа само да си свалят едно порно с Female ejaculation, да зяпат и сравняват. По тези порно филми всичко е истина. С приятелката ми винаги се приготвяхме с допъонителни одеала под нас, за да ПОДГИЗНЕ дюшека. Може да ви се струва смешно, но години наред тя беше на седмото небе, въпреки дребните нудобства.

Сега към авторката, както и към всички жени в този форум, които въпреки че не са изпитвали такова чудо, все пак имат надежда:

1. Намерете си ПРИЯТЕЛ, не гадже. Не момче в което сте лудо влюбени, а някой на който имате доверие. Някой с който си споделяте всичко, даже и колко ви боли, когато ви идва цикъла. Сега може да ви звучи и гадно, но този човек трябва да смята за напълно нормално когато се напишкате върху него(изпуснете) и си пръцкате по време на секс.
Повтарям, не трябва да сте влюбени в него, а да му имате ПЪЛНО доверие. Две различни неща са.

2. Не трябва да имате изкуствени взаимотношения. БЕЗ НИКАКВИ лъжи. Не се правете на това което не сте. Не се правете на по красива, заради него. Не си мислете че сте грозна или имате недъгаво тяло. Без грим, фон дьо тен, изкуствени цици... и други простотии. Вярвайте в себе си.

3. Пак повтарям - Доверие. Най-важното е това. Имайте си доверие за всичко. С нормално гадже с което искате да легнете на 2рата среща нищо няма да стане, освен ако вече не сте се научила как да постигате оргазъм.

4. Карайте го да ви прави масажи. Цялото тяло. Ако трябва курс за масажисти да изкара. Ако това е специалния човек за вас и вие за него, всичко би направил. Само няколко седмици ще му отнеме, а на вас удоволствие за цял живот.
Масажът е важен за да циркулира кръвта по-добре. Особено върху ерогненните ви зони. Ще ви отнеме около 1-3 месеца, не се отказвайте на втория път. Ползвайте масажно масло.

5. Чувство за хумор. Смейте се докато правите секс. Не си мислете как се представяте в секса-добре или зле. Това говори че имате комплески. Те се избиват с чувство за хумор. Пак ви казвам(потретвам), за това ви трябва приятел, не любовник, към който изпитвате емоции. Някой с който ви е забавно и животът е лесен.

6. Тук само съм чувал - на мен не ми се е случвало(моята приятелка), но ако ви се пишка - пишкайте. Доколкото знам това са първите симптоми, ако досега не сте имали в. оргазъм. Предполагам след като се напънете да пишкате ще ви изтекат водите, вместо това.

Успех!

41.   Мила, според мен проблема при някои идва оттам, че непременно искат да получат вагинален оргазъм и мислят само за това, а не за самия секс като цялостно изживяване! Значение има и кога ти е дошъл цикъла, т. е при мен дойде на 12, а на 19 вече изпитах първия си вагинален кеф :D Ето ти една изпитана рецепта: легнете си с приятеля ти, пуснете си някаква възбуждаща музика.. нека започне да те гали, опипва, целува и след 20 минутна любовна игра се качи на члена му и започни да се приплъзваш напред-назад.. удоволствието е гарантирано и за теб и за него! Успех :))

42.   Аз смятам, че освен съзряването и психическата нагласа играе роля. Аз имам подобен проблем - свършвам рядко вагинално - предимно клиторно. Но пък ми се е случвало да свършвам докато спя. Сега като го пиша и на мен ми е странно, но докато спиш си максималко отпусната и релаксирана, нали? Е малко преди да свърша се усетих всъщност какво правя докато спя - свивах и си отпъсках вагиналните мускули...
Аз чак след първата година с приятеля ми се поотпуснах, но все още не напълно.. така че..

43.   И аз на 20 години не можех да свърша по друг начин, освен със стимулация на клитора. 7-8 години по-късно вече започнах постепенно да изпитвам и вагинални оргазми и то не всеки път и при всяка поза. Доколкото знам обаче някои жени може така и да не изпитат такива и според мен изобщо не е болка за умиране, нали си имаме клитор :)

44.   Има вагинален оргазъм. Лично при мен се случва по-рядко и като усещане е по-слаб от клиторния. Но по никакъв начин не мога да се заблудя какъв точно получавам. Важното е да се получи изобщо мисля аз. За прословутата G-точка не знам какво да мисля, но ако се открива с пръсти при мен ще си остане неоткрита, защото не ми и е приятно да ми вкарват пръсти там.

45.   АБЕ, ВИЕ НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ БЕ, ХОРА? ! Клиторът е цял ОРГАН и това, което се вижда е само главичката му, има си и ствол и крачета даже.. Научното име на ствола е кавернозно тяло и се намира от двете страни на влагалището и пикочния канал, като продължава в 2 крачета, които са дълги около 8 см. И в целия орган има почти толкова еректилна тъкан, колкото има и в пенисите! Жени/момичета не сте ли забелязали малките срамни устни след секс как са се удебелили и са лилави? ! това е когато сте много възбудени и клиторът ви се е напълнил с кръв.. същото е и при мъжете, само че при тях е главичката. Четете преди да пишете глупости :)

46.   Номер 45 е напълно прав, има даже филм на дискавъри по този въпрос, казва се "why is sex fun" - гледайте го, за да се образовате малко от малко...

48.   За ном. 37 - зарежи го този мъж! Представяш ли си че ще прекараш живота си с него??? Ами на него още отсега не му пука, а ако имаш проблеми??? Като чета ако си бременна той като нищо да си намери любовница и да каже: "Нормално е! "
Прочети ном. 40 - страхотно казано "Защо не го прочетох преди да се оженя... "

49.   Много по лесно ще ви е с вибратор. Купете си 30-40 сантиметрови и готово.

50.   Аз искам да попитам номер 14, 26, 33 дали са раждали вагинално, защото съм чувала, че една жена може да изпита вагинален оргазъм само след вагинално раждане, а аз съм раждала два пъти секцио и според тези изказвания не бих могла никога да го изпитам

51.   като цяло, аз да ви кажа за себе си... размера не е от абсолютно никакво значение. както са казали хората и 6 см са предостатъчни, но от личен опит бих казала, че и те са много с правилната нагласа се получава. огромна роля за достигане на максимално удоволствие играят и мускулите. стягайте и отпускайте-коремни, седалищни и жагинални мускули. ДА има вагиналем оргазъм, както клиторен и анален. наи-големия кеф е, когато изпитате едножременно клиторен и вагинален. и да-може да се изпитва вагинален оргазъм и без стимолиране на клитора...

52.   Здравейте и от мен. Аз съм на 42 години. Започнах да получавам оргазъм на 20 години, и то след раждането на първото си дете. Вагинален оргазъм не съществува, това е становището на специалисти в областта от много години.
И няма как да е по-различно, тъй като във влагалището няма необходимите нервни окончания, които да бъдат дразнени, за да се получи. Клиторът е този, върху който трябва да се работи, за да се получи оргазъм.
Пожелавам на всички дами да опознаят себе си и след това да се стремят да достигнат до оргазъм, а на мъжете да бъдат по-работливи между краката на жената, защото само така и двамата ще бъдат удовлетворени и доволни. Успех!

53.   Как да няма вагинален оргазъм? Има при стимулацията на Gточката, която се намира на два пръста от вътрешната страна срещу клиторът, интензивното и стимулиране води до вагинален оргазъм, а при някои жени и до така нареченият "скуирт оргазъм" съпроводен с изпразване, изхвърляне в момента на оргазма на прозрачна течност. За да се достигне до този оргазъм обаче е нужно по продължително стимулиране на въпроснтата точка, което изисква умения от страна на мъжа. Много жени го получават при самозадоволяване, най вече при използуване на вибратор, за това ви препоръчвм да сенаучите да го изпитвате именно по този начин, което ще ви помогне да насочите партньорът си към "правилното място"и да се насладите на мощният оргазъм.

1-50 от 65