Споделена история от Секс и интимност

Аз съм туркиня и заради вярата си не мога да бъда обезчестена преди да се омъжа
Здравеите! Аз съм туркиня, и заради вярата си не мога да бъда обезчестена преди да се омъжа. На 19 години съм и имам приятел с които ходя от 3 месеца. Тои постоянно иска да спя с него, но аз отказвам заради вярата си. Не знам какво да правя ужасно много го обичам но родителите ми разберат ли ще ме убият. Така или инае ще разберат защото ще се оженя някои ден и ще се разбере че не съм девствена. Обичам приятеля си много, и ме е страх да не го загубя по този начин кажете ми как да постъпя.

Коментари

51-100 от 111

55.   Ха, добре де. Да предположим, че останеш девствена- те ще те омъжат за някакъв братовчед, които не обичаш и какво - това по-добре ли е, да си лягаш, с човек, които не харесваш....

Много е фалшиво това, да знаеш.Няма нищо подарено - или се бориш за щастието си, да губиш родителите си, но пък дъщеря ти един ден ще си живее нормален живот, или си девствена, женена за необичан човек, раждаш му деца и един ден ти ще си в ролята на майка ти.
Избирай.
Средно положение няма
Хера

56.   №52,
"Бог е един и той е Аллах" Eто това е доказателство в чист вид, за експанзивния тоталитаризъм на исляма! Във всички други религии "бог е един и няма значение кой с какво име се обръща към него". Само за исляма всички сме длъжни да славим едно име и то по определен начин... ТЕРОРИСТИ!

57.   В дупето скъпа, в дупето. То пак си е секс и на него ще му стигне. Па и блага ракия заради дупе не се пие

58.   Това тука е сбъркано още в заглавието: "...заради вярата си не мога да бъда обезчестена..."
Можеш и още как! Не се е родила, а и няма никога да се роди (повярвай ми), жена, която НЕ МОЖЕ да бъде обезчестена (верният израз е "дефлорорана", обезчестяването е друго нещо, не това, което имаш впредвид и означава отнемане на достойнството). Въпросът е дали го иска, а не дали може. А правото да го иска, се получава в зависимост от това на какво е ПОДЧИНЕНА. Ако е подчинена на корана, изпълнява неговата, а не своята воля. Ако е подчинена на общественото мнение, се съобразява именно с него. Ако, обаче, има собствено достойнство, се подчинява единствено на своята воля и разум. Единствено в този случай, дефлорирането не е равно на обезчестяване. Единствено тогава, дефлорираното момиче може да върви с гордо изправена глава -то не е подчинено никому. Обратно - момиче, което е девствено под натиска на чужда воля, всъщност няма собствено достойнство и с основание може да се смята за обезчестено. Девствеността на осъзнатото пълнолетно момиче е право на ЛИЧЕН избор. Дали е девствено или не, момичето трябва да е свободно в избора си. Достойнството и честта не се измерват с размера на отвора на химена, а с правото да отстояваш собствената си воля. А тя е първото, което религии, общество и властници, с всякакви средства и прийоми се опитват (и в повечето случаи успяват) да отнемат на обикновените хора. Има норми и правила, които касаят обществени норми на поведение и повеляват да не вършим неща, които биха наранили други хора около нас. Които забраняват да се месим в личното пространство на другите. Това са норми, които трябва да уважаваме, за да живеем в синхрон помежду си. Е, какво по лично от девствеността? Кой е дал право на всякакви самоназовали се моралисти да се месят на човека там, в тази не дори лична, а интимна област? Кого представлява №52 и с какво право дава наставленията си под формата на директна забрана (директно вмешателство с принуда и дори заплаха с измислените си отвъдни отмъщения) към авторката. Кого обслужва подчиняването на още един човек уж на измисления бог, а всъщност, на самообявилите се негови представители на земята? Да си дойдем на думата: Това е един елементарен пример как експанзията на подчинението стига до обикновения човек, за да го направи безволев и зависим. Без химия и дрога, без дори физически натиск и насилие. Само чрез обработване (постоянно и безотстъпно) на съзнанието му. Ето така тези хора с промити мозъци нарамват бомбите около кръста си и в името на "прекрасния" отвъден свят, се взривяват в търговски центрове и летища. Но лидерите им не го правят. Не дават собствен пример. Защо? Ами близко е до акъла - защото го правят за да се възползват от влиянието си и да живеят в охолство, яхнали страховете и нещастията, които сеят сред чужди и свои. Кой би захвърлил с лека ръка такъв мощен инструмент за експолоатация какъвто е религията?
Моме, ако искаш да си човек с достойнство, зарежи внушенията, а нарисувай перспективата за живота си в бъдеще така, както ти искаш да изглежда. Избери си живот, какъвто искаш и се бори да го постигнеш, включително срещу родители и религия (не казвам вяра, защото вярата е вътрешно убеждение и ти е нужна задължително, а религията е натрапеното отвън, за да те разяжда), за да можеш, дори ако загубиш, да си кажеш "Аз неможах да постигна мечтата си, но явно не съм била подготвена достатъчно за да го направя", а не " егати скапания живот! Ама пък, какво направих, за да не е такъв?". И остави девствеността си на мира. Когато ти дойде отвътре, просто я захвърли и продължи напред. Не и придавай значения каквито няма.
Съзнавам, че изказването ми е в стил, и на ниво, което от много читатели, може би и от авторката, изобщо няма да бъде разбрано, но зная, че има и умни читатели, които напълно ще го разберат. Дано и читателката си размърда мозъка и съумее да се измъкне от робията си, която околните й правят всичко възможно да НЕ осъзнае..

61.   Религията в днешно време е изключително слабо застъпена, според мен, когато се говори за секс. Аз съм на 17, девствен съм, но имам огромни симпатии към една туркиня на моята възраст и като цяло въобще не се замислям и не се сещам, че е туркиня (само, когато и кажа или чуя името естествено). Според мен, проблемът е в родителите, те са пречката, а не религията. Зависи от това дали те са религиозни или не. Според мен тяхното мнение е реално погледнато това, което възпира, а не религията - не тя те плаши и това, че ще гориш (което е е*ати простотията) в Ада, а какво ще кажат вашите... В крайна сметка, не знам дали казах нещо смислено, защото е 23:30 и ми се спи ужасно много, а и защото съм малък и нямам опит нито в секса, нито в живота. Мисля, че съм атеист и съм почти 100% убеден в това и според мен, ако можеш да преодолееш вътрешната борба в себе си, която е остатъчна в следствие на общото ни историческо минало с мюсюлманите, значи нямаш проблем. А колкото до това какво ще кажат родителите ти, кажи им, че това е твоят живот и че ако те искат да те видят щастлив/а ще те оставят сърцето да те води... Мир, хора, не се мразете, религията трябва да е спътник по пътя на хората, а не пътеводител! :)

62.   Има и друг вариант :анално боли повече но ако той толкова иска това е решението

63.   Вземате анален гел в изобилие, можеш да целуваш змията, само пазете свещената хралупа и всичко ще е ток и жица. Лично на мен ако ми пуснеш програма по другите два канала, тоя дето го пазиш, ще ти го оставя да си го къташ за мъжа ти.

64.   Не е важно каква си важно е да го обичаш и да си сигурна че няма да съжеляваш след това

65.   Имам страхотна идея точно за теб! Прави секс сега без никакви притеснения.... отдай се на приятеля си и когато един ден се омъжиш, за да докажеш че си девствена (т. е. да има кръв) внимателно следи месечиния си календар за цикъл и прави секс с мъжа си точно в 1вия ден когато ти се падне цикъла, тогава тече много малко кръв и ще излезне. че все едно е било заради половия акт :)

66.   Много хора авторке ти казаха много неща сега и аз ще ти кажа българите аз съм българка те са свикнали жените тоест ние българките да им пускаме ние живеем в рай точно в това отношение ти знаеш нас никой не ни следи дори когато ми бе за първи път баща ми след това говори с мен абсолютно открито дори ме попита дали ми е харесало. Но за съжаление вашите родители още немогат да понесат това и не биха направили подобен жест към децата си другото което е че ранния секс нищо не променя със всяка бройка се чувстваш само по използвана и мръсна така че пиленце и Българка да беше щях да ти кажа пак това "Пази нежното си младо тяло за мъж не за пикльо мъж който ще те оцени не тялото ти а теб и мъж който няма да проговори за секс" по това би разбрала че един мъж те обича който независимо българин турчин французин и т. н. иска теб не секса с теб!

67.   Е то... вече няма значение, минали там 3-4 г вече, тя я спала, я не. Няма вече голям смисъл акъл да се дава. Но, вярно, Бог е един и неговото име не е задължително да е Аллах. Той е Бог и Словото му е към всички хора на земята, както Бог, така Аллах, така Йехова и тн. и религията е измислена от самопровъзгласили се хора за Божи наместници. Никой вярващ не трябва да се кланя на хора! А само от Бог да се плаши, ако изобщо има вярата за Него в сърцето си. Бог не желае да мърсим сърцето си, ако правим секс и после ни оставят - това боли и те прави пуст отвътре. Българските мъже, толкова грубо и неграмотно се изказаха на места тук... Показвайки как само едното ебане им е в главата, вярно, че мъж, ако те обича няма да настоява толкова за секс, а ще е щастлив, че те има изобщо. В дупето викат тука големите ебачи... Не всички жени си умират просто да им го слагат, пичове... Секса за тази жена ще е поради любов, за да опознае и обикне още повече човека до себе си, а не едно ебане, ама на вас това ви е далеч, явно. И да... пази младото си - нежно тяло за един истински мъж, а не за момченце, дето няма да те оцени.

68.   Изпраскай се, бе момиче! Какво чакаш още? Няма нищо по-хубаво от един страстен и див секс!!!

69.   Според мен мила, трябва да изчакаш - сексът не е най-важното в една връзка, има мног по-важни неща, като истинска обич, отдаденост, всеотдайност и грижовност, лошото е че сме слепи за да ги видим. Що се отнася до религиите и според християнството е важно връзката да е благословена от Бог. Аз сам българка и сам възпитавана от вярващи родители. В най-трудните си моменти моменти, той винаги ми помага. Бих искала вразката ми с човека, който ще обичам и с когото ще прекарам живота си да получи одобрение от Бог.
За това, ако момчето ти наистина те обича, с цялото си сърце, ще бъде готов на всякакви жертви за теб, дори и да изчака подходящия момент - това ще е и добро изпитание за това колко успешна е любовта му. Послушай сърцето си!!! Успех :-)))

70.   Казано е след брака секс недей да слушаш простотии щом те обича ще те чака има и други начини да му задоволиш нагона обич е да обичаш деца внуци и др а неговото е докато го вкара ами после ако не те вземе тогава 2 3 4 и тъй нататък аз бях така обичам те докато си разтвори краката после бяхме 5 месеца икрай сега имам друга приятелка българчека но не ми пуска казва ми след брака и аз все повече я обичам пази се за 1 брачна нощ а тези които разправят че живеем в 21 век да си живеят честноста е гордоста на мъжа и на баща ти не слагай черно петно на челата им

71.   70, така ли прочете в курана - жената значи е една ципичка. Ти беше ли девствен на първата си брачна нощ, авоторе? Или се надяваш още на 100-те девственици в рая?
хайде, гледай сестра ти да не се... с братовчед си преди сватбата. Ако е станала белята, черното от челото се трие с една малка интервенцийка при гинеколог - хопси вопс и най-голямата проститутка може да стане девственица - толкова струва вашата ципица и оцапаните чаршафери!

На авторката ще кажа да си търси нормален мъж - българин, за да може поне дъщеря ? да живее нормален живот!

72.   Абе какви са тези тъпотии, аз съм туркиня влюбена съм в българин, но няма да мога да бъда с него. Пак се почна с тъпите простотиии от преди 500 години. Мюсулмани и гяури, ама вие турците кога ще поумнеете абе то само вие сте на света, ами какво да кажем за другите нации, които не вярват в Аллах, например католициите. В света има толкова много хора които са католици и христяни, като канадци, испанци, англичани и т. н и те ли не са ви присърце, защото не изповявдват вашата религия. Ей затова няма да бъдете приете в ЕС и ще си останете със същите стари разбирания от преди 500 години. Момиче говори с приятеля си и се разберете, обясни му как са при теб нещата и решете заедно, защото искренно се надявам любовта ти към този човек да не само от твоя страна. И запомни няма бели, черни, турци и гяури има ХОРА. Всички са равни, така както и любовта е за всички без значение каква религия се изповядва. Успех!

74.   Нашите не са турци а тюрки. Да си сядате над уроците да учите и да не пишете глупости. В Тюркменистан сигурно също са турци :). Не грамотни

75.   Хах.. Ако той те обичаше нямаше да те притиска! намери си друг приятел.. За какво ти е такъв? !

76.   http://www.youtube.com/watch?v=7uMnTCn-Kvk
Ислямът горещата тема на 21 век

78.   Слушай следкато го обичаш този твой приятел и той иска да прави секс с тебе защо не му дадеш да те чука отзад там немогад да разберат че си ебана или му духай поне

82.   Абе, моме, пише ти един православен българин!

Истината е, че Бог е един и за двете вери, Иисус Христос или Исха Месхи по вашему, вечна му слава, е непреклонен. Плътското съединяване преди брака е блудство!

Не ги слушай тия диваци и глупаци атеисти, няма 21 век и тинтири-минтири, ако те обича, ще се венчае за тебе и точка!

Сега ще ти кажа нещо, когато вярата беше за българите на първо място, народа и държавата благоденстваха! Сега нали виждаш какво става при върлия глупав атеизъм!

Вслушай се в словото, всичко там е чисто, но трябва да си много силен, да го изпълниш. Но атеистите са слабаци, и го отхвърлят, щото са мъже-фусти.

За твое сведение аз съм на 27 и не мисля да спя с жена преди брака, за да бъдат благословени чедата ми!!!

Не ги слушай тия диви материалисти и комплексари

Поздрави

83.   82 - защо не си женен тогава?

Християните в Средновековието са се женили на 15, затова са били девствени, на 27 вече са имали 5 деца, вместо да пишат глупости по форумите.

Хвани и стани монах, защото не вярвам някоя жена да се навие да стане жена на фанатик като теб.

Най-големите злини в човешката история са направени от фанатици като теб - почва се от Кръстоносните походи, та до наши дни. Мислите се за прави, но не ви мигва окото да убиете зверски хората, които намирате за грешни. Не ви мигва окото пред жени, деца, старци и болни.

Бог ще ви съди, но едно ще ти кажа - такива като теб, Той няма да приеме в царството Си.

85.   Фанатик е баща ти, с ивинение

Не съм женен, защото нямам баща и сам се боря да събера някой лев за собствен дом, да съм чист за жена си, да са благословени чадата ни, затова

Като не знаеш, не празнослови.

Казвам и пак казвам, че всичко освен брака е блутство, Божието слово е живо и не подлежи на времето.

Действително гневя се на неправдите и ако бях в Средновековието, сигурно щях да се боря с настървение, но не сме в тези времена, все пак.

Гледам да се смирявам, защото гнева и изкривената гордост са противни Богу.

Но всеки има право на мнение, аз казах своето

От 82

86.   Подкрепям 82!

Не виждате ли какво става около нас, как се се увълчили!

Хората са заглушили светият дух и се водят от низките си страсти.

Та нещо толкова свято като любовта между мъж и жена те са превърнали в спорт!

И не говорете, а повярвайте, и си дръжте патладжаните в гащите и не си чешете сливите наляво и надясно

87.   Един приятел живее с приятелката си туркиня на семейни начала и нямат никакъв проблем със секса, модерни здравомислещи хора са и не се подлагат на недораслите комплекси на обществото. Религията няма нищо общо със секса. Ако се обичате и не робувате на предрасъдъци нищо няма да ви пречи, но ако не сте самостоятелни по - добре се пазете от близките си за да не ви въвлекат в проблеми!

88.   Подкрепям 82 във всяко отношение и не очаквах това изказване от мъж. А за религията и Корана добре си помисли! Аз вземам клас по религии в момента в колеж и бих те посъветвала да прочетеш биографията на пророка Мохамед. Очевидно, че е бил превъзходен военен лидер, но за религиозен дума да не става. В Корана пише "Не бъди агресор, не нападай", а също и да не се отмъщава. Щом Мохамед е престъпил много от заповедите дадени му от Бога??? като е нападал и завладявал с насилие различни племена и народи (като сирийци, византийци, евреи и др. ) и лично се е саморазправил и отмъстил на двете арабски племена в Мека, които не са го приели в началото, то прави каквото искаш с живота и тялото си. Според мен трябва да се прави предбрачен секс, защото някои мъже имат сексуални проблеми и това може да остане скрито и после да ти разбие целия живот, така че добре си помисли дали да чакаш. Дали този е правилния партньор, ти сама си знаеш, ако чувстваш че не е, със сигирност изчакай! Успех, късмет и чети повече за религиозните лидери преди да приемеш всичко за чиста монета!

89.   Поздравления за 82.
Момиче, не прави секс с момчето до женитбата. Ако се обичате много, след кратко време ще се ожените. И ще бъдете щастливи. Ожених се за девствено момиче. Нямам никакви съмнения около нея. Тя също се гордее. Това не са предрзсъдъци. Мъжете обичат секса, но искат да се женят за девствени. Това е истината.

90.   Ами 21 век сме независимо от религията важно е какво искаш ти. Не само мюсюлманите, но и християните според религията не би трябвало да правят секс преди брака. Но в днешно време мъжете и жените не се женят до 30г. Сама прецени дали ще чакаш да тогава

91.   Туркиня или Българка, все едно. Добре правиш че му удържаш. Това е въпрос на чест. Обясни му че като се ожените ще те има цялат и ще правите много секс. Кажи му че само с въздържание сега той може да докаже истинската си любов. Ако наистина те обича ще чака.... Успех!

92.   До 88, 89, 91

Поклон ви правя, братя и сестри! Ето че има и здравомислещи хора в изроденото ни общество.

То всеки си обича така нареченият секс, аз не обичам тази дума. Ама ако не можеш да се въздържаш преди брака, много трудно ще успееш след това :) Тука става въпрос и за воля.

Аз например, всеки път когато пожелая някоя девойка, веднага гледам да отклонявам мислите си в друга посока, доста молитви падат, защото иначе няма как се издържи, поне за мен е така.

Иначе си имам и кинти в момента, за жилище ми трябват още малко, работя като вол в чужбина, но съм твърдо убеден, че ако искам да имам чисто и необременено потомство, трябва да пазя тялото и ума си чисти до брака

А ако не мислех така, почерпка на някое девойче за 100-на лева, сладки думички-лъжи и цяла нощ веселба... но някак си е мнооого жалка тая работа

От 82

93.   Искам да ви попитам нещо.

Какво повече може да даде един мъж и една жена на партньорката/а си от чистотата на тялото и духа си?

Но за да бъде това отдаване трайно, то трябва да почива на здрава основа. Такава осна и според мене е само брака.

94.   Абе, вие мюсюлманите няма ли най-накрая да разберете, че не живеете в затворени общества... ако сте толкова крайни отделелете се някъде и си живейте сами, ако ли не, ще се наложи да осъзнаете, че живеете в 21-ви век и тия дивутии са отживелица. проумейте г вече

95.   Разправят, че туркините масово и по традиция се "трескат" отзад...

96.   Мила аз също съм мюсюлманка на 16 години съм но не съм си и помисляла за секс имала сам и по дълги връзки който сама съм приключвала ако един мъж те обича ще е готов и 10 години да те чака това е моето мнение

97.   Някой може ли да ми каже по какъв начин може да се венчаят православен християнин и туркиня (нефанатично вярваща)?
Както написа 82 Бог е един за всички. Иначе религиите губят своя смисъл. Но така или иначе религиите в съвременния свят са изопачени с цел да се управляват по-лесно хората и това няма нищо общо със самия Бог и вярвата ни в него. Просто начините, по които се обръщаме към него са различни и всеки сам за себе си е решил или приел как точно да изразява вярата си. Затова смятам, че е лицемерно и неоснователно да се сменя религията (все едно че никога не си вярвал)! Има ли начин да се съберат двама обичащи се хора пред Бог, ако са от различни религии? Ако някой знае отговора ще му бъда много благодарна да го сподели.

98.   Здравей, 97

Сестра ми, православна християнка, се венча за католик, нямаше проблем. Вярно че са християни, но от различни деноминации.

99.   Ако те зареже, само защото не правите секс, не те заслужава. И не разбирам вашата религия.. природно вродено е да правиш секс.. И ти се лишаваш от своите желания и нз още от какво, само за да не прегрешиш.. Ти си индивидуална личност и ти решаваш какво да правиш с живота си! Но при вас е толкова ограничено всичко, че каквото и да кажем, е безнадеждно. Както е написано в първите коментари.. Можеш да си възстановиш девствеността!

100.   Никоя от религиите не казва "не прави"! И аз съм туркиня и какво от това? Да, до сега не съм имала полов живот, но все някой ден (ако намеря подходящия човек), може и преди да се омъжа за него ще спа с него.. Живота си е твой, но не забравяй за постъпките си отговаряш само ти.. Вярваща съм, но религията не са в това какво сториш, а дали си способен да бъдеш в "рая" или "ада".. Помисли добре, ако няма да съжаляваш просто прави това, което ти се ще! А и относно родителите, гинеколозите ги има навсякъде спокойно! И да съжаляваш след време за това, просто не идва края на света споко!

Аз съм от малък град, имам приятелка - туркиня, която ходеше с едно момче от бая време - 4-5 години, тя му беше първия, но се разделиха и се (от доста време) тя си намери друг, турчин, вярващ мюсюлманин, но я прие в смисъл нямат проблеми, че тя го е правила преди с друг! Много зависи от човека за, който след време ще искаш да се омъжеш :) Успех в живота, и бъди винаги вярваща каквото и да си сторила, се моли на Аллах, винаги ама ВИНАГИ! :)

101.   Еййй, луди хора. Ми ти си на 19 години. Като не могат да приемат факта, че си правила секс родителите ти и ти обърнат гръб значи не те обичат. Да не ти пука какво мислят те, прави това което ти е на сърце. Винаги съм се ядосвал на хора които са със такива възгледи. Не смятам че е нормално човек да се ожени девствен. Трябва да си живеем живота докато сме млади иначе после ще съжаляваме много. Ако ти се прави секс прави да не ти пука за религия или родители достатъчно си голяма сама да взимаш решения...

102.   Има и други дупки :) в края на краищата никой не е казал, че трябва да си девствена навсякъде :)
Познавам доста туркини и всичките преди да се омъжат са си девствени отдолу :)

107.   Ако знаеш само, колко са ми бутали в университета туркинчета. Имаше и две братовчедки идваха забрадени, а в колата ми си държаха дрехите и се преобличаха да не се излагат. Едната омъжена, другата не. И двете си ги пляках. Тази омъжената беше грозничка, мъжа и искаше и билетите дето е пътува по градския транспорт да му дава за отчет. Другата красавица, като Снежанка от приказките. Бащите им бяха ДПС активисти големи клечки в техния район. Много добри по характер бяха, ама ако не препишеха трудно взимаха изпита. Помагах им и те ми помагаха, не били яли свинско, не е вярно всичко ядеха. Като се зажени Снежанка ми писа, че и трябват 250 лева, явно се направи на честна, подарих и и една турска златна лира за спомен, да я даде на първото си дете. Дадох и, толкова хубави мигове съм имал с нея и няма нещо дето да не правят, а пък женената направо и беше кеф да я ебе някой дето се отнася с нея като дама. Мъжа и беше явно някой темерут. Та така, а ти си намери някое свястно момче, от голям град и бягай в цивилизацията. Религията те дърпа назад, бъди съвременна жена.

109.   До 92 ясно переш чики? като луд

111.   Човек сам избира в какво да вярва! Не е нужно да вярваш в нещо понеже масата от хора вярва в него. Не е нужно и да вярваш във всичко от религията, която изповядваш. Имайте по-свободно мислене! :)

112.   Спокойно, религиите са написани от хора за хора. Не ставайте смешни!

113.   здравей! аз съм с македонски произход и ще ти кажа нещо- животът си е твой - зависи какви са разбиранията на родителите ти- баба ми ми е говорила че преди да се омъжа не трябва да го правя-вече ще ставам на 21 години и мисля че ми е време-говорила съм с майка ми на тая тема и тя потвърди-приятелят ми каза че ще бъде когато съм готова-проблема е друг-работата е там че живея в такова тъпо село -незнам как го направиха град-всички там са клюкари и постоянно се интересуват от живота на хората-направо са Мара подробната :D - това лято аз и приятелката ми Валя-с която сме приятелки още от детската градина-заминаваме на работа на Златни пясъци-поне знам че там ще си прявя всичко на спокойствие- приятелят ми е католик и е от Унгария и аз си го обичам-ако трябва ще го викна на Златни пясъци и да си свършим работата като хората-без да има любопитни хорица като в тъпото село дето живея-така че ти си решаваш все пак-момиче на 20

115.   №113, темата е отпреди 7 години. Авторката вече е не на 19, а на 26 години и вероятно вече е щастливо омъжена, че и с дечица.
Всъщност ще е много интересно, ако авторката сподели как се е развил животът и след публикуването на темата. Как е решила въпроса с "безчестието" (навярно анално), колко връзки е имала оттогава, променили ли са се възгледите й за живота, за хората, за любовта, за вярата...

117.   Първо, ти си пълнолетна и вашите не могат да ти търсят сметка. Второ, кой в днешно време чака до сватбата? Дори да не си девствена, потенциалния ти жених едва ли ще е очаквал да си, въпреки религиозните предписания и прочие. Трето, както казаха по-нагоре, има хименопластика т. е. възстановяване на девствеността, така че ако толкова държиш да се омъжиш девствена, можеш да се възползваш по всяко време.

118.   Когато бях в твоето положение правех само френска и понякога анален. За съпруга си бях "чиста".
Шерин

121.   Има нещо наречено анален секс, така хем ще му доставиш удоволствие, хем ще си спазиш религията.

122.   моята жена е помакиня аз съм християнин да ви кажа честно много добре се чувствам имам си 2 празника, дядо мие супер готин пиеме си ракията слушаме сръбско много ми е гот. в началото ми беше трудно да го гледам как се кланя. ама свикнах не ми прави впечатление въобще нека си вярва. жената не беше дествена първия бил мюсулманин ама до свадба не стигна ли. поне знам че сам номер 3 не 333 така че кво ти пука. няма да живееш с майка ти. а и да ти кажа, ще го познаеш ако не те кара да си сменяш вярата, че е искрен. моята жена си пее разни неща то не ми пречи. един човек го взимаш такъв какъв то е както казват и за хубаво и за лошо

51-100 от 111