Споделена история от Секс и интимност

Каква сексуалност имам?
Аз съм жена на 20 години, което прави секс и с мъже и с жени. Харесва ми еднакво. По улицата се заглеждам и по двата пола, като предимно жените, които ги загледам/хубавите/ ги гледам по 2 различни начина-такива, които са готини, но не ми харесват сексуално и такива, които много ги искам сексуално. При мъжете е по различно. От тези, които загледам/тоест хубавите/ги искам всички и ги харесвам по един и същи начин. Няма го това, както при жените някои да не ги възприемам сексуално.
Иначе това е само за секса. Връзки с жени немога, а и не искам да имам. Немога да се влюбя в жена. Влюбвам се и обичам само мъже.

Коментари

1.   * която
Поправям се преди да сте ме погнали:)

авторката

2.   Бисексуална си.

3.   Като станеш на 25 ще ти омръзне това със жените и не мога да разбера какъв е секса между жена и жена... Къде е удоволствието? Айде мъж с мъж е ясно ама...

4.   Влюбваш се и обичаш мъже? ! Ти си побъркана бе момиче! Кво значи "влюбвам се и обичам мъже"? Щом и жените те привличат какво ти пречи да се влюбиш и в жена? Би сексуална, която си мисли че ако се влюби в жена е лесбийка, а тва е такова престъпление, че сигурно ще те обесят. Вземи се малко в ръце и се осъзнай. На 20 станала не знае кво иска, помисли малко че е смешно тва!

5.   Щом казваш, че не можеш да обичаш жена, значи си си хетеросексуална! Да си хомосексуален не означава само физически да те привлича една жена, а и емоционално :)

6.   И аз мисля, че си хетеросексуална, но има и периоди, когато предпочиташ да го направиш с жени... Не знам защо, но си мисля, че този момент го има при всяка жена. Зависи вече от самата нея и от настроението й...

7.   И какво точно ти пука към коя дефиниция се зачисляваш? След десет години може въобще да имаш период в който н ти се прави секс, примерно да си заета с някаква духовна работа - тогава каква ще си? Просто си нормален, съвременен човек със своите състояния, търсения и предпочитания. Тези разделения на хомо, би и хетеро... са толкова излишни всъщност! Живей си живота и му се наслаждавай напълно! Плам

8.   Номер 3, удоволствието е същото като мъж с мъж, обаче е по-нежен секса. Номер 4, ако мислих, че да си лесбийка е престъпление щях ли да правя секс с жени? Изобщо не си права. Обаче лесбийка със сигурност не съм, защото умирам за мъже. Питах дали съм хетеро, или би. Знам, че това звучи странно, но немога да се влюбя в жена и изобщо не ги взимам насериозно. Жените са гаднярки и злобни като теб. Може и аз да съм такава, за какво ми е още една змия. Жените са ми само за леглото. До другите съм съгласна с тях. авторката

9.   разбирам те! и при мен е горе доло така

10.   Какво значение има сексуалността ти? Не се пише в личната карта, нито в някой личен картон нали? Бъди си такава каквато си и няма нужда да се чисилш към тия или ония.