Споделена история от Секс и интимност

Флирт в офиса
здрвейте, много моля зя някакво мнение, защото направо ще се побъркам. Имам един колега с който пламна искрата още когато постъпи преди около година, но нещата се случваха много бавно. И той и аз имаме сериозни връзки, но нещата не са розови. Отначало само си говорехме, след това започнахме да излизаме уж служебно, после ми поиска телефона, започна да ми пише sms, обаждаше ми се, по цял ден си разменяхме e-mail, на служебната поща. Отнасяше се с мен много добре, говореше ми неща за бъдещето и колко ме харесва и държи на мен.

След 3 месеца дебнене ме покани на гости в тях и се сещата какво се случи, беше невероятно. На другия ден нещата бяха същите, докато в един момент, аз започнах да се чудя какво точно се случва между нас и го попитах. Той ми отговори, че много ме харесва и му е приятно когато е с мен, да си помисля много хубаво какво искам, защото нещата били сложни и за двамата. Спрях да го притискам, така отидохме още веднъж в тях и пак си легнахме, след 2 дни се разделих с приятела си и му казах, той каза, че може да разчитам на него. След няколко дни го попитах какво точно иска от мен, само секс или нещо повече.

Той ми отговори, че секс му звучи добре. Аз се върнах при приятеля си, защото се почевствах излъгана и самотна. И така след това спря да ме търси. Но се държи по същия начин с мен. Отново се интересува как съм, какво се случва с мен, но не ме търси. Просто не знам какво се случва. Моля за съвети.

Коментари

1.   Леле, ти се раздели с твоя, заради това нещо и после пак се събрахте с твоя и се чудиш сега какво да правиш с това нещо? ! Пълен игнор!

2.   Жена на години, пък мислиш и действаш като 12, 13 годишна тинейджарка! Изглежда че колегата си го превличаш само сексуално, и не иска нищо по сериозно и затова сега гледа да не те търси много и да не излизате за да не се влубиш в него и после да се чуди кв'о да те прай. Ако те обичаше до сега (една г. ) щяхте да сте заедно истенски а не само за едното е*ане. А това че постоянно ти звани и се интересува как си що си... е нормално. Все пак не може да ти звани само когат го сърби пишката.
Momiche na 16.

3.   Направо не мога да повярвам как има мъже като приятеля ти. Първо бих ти разбил муцуната щото си лъжлива разпоретина и после с такъв шут бих те изритал в курвенския гъз, че ще се приземиш някъде около Ихтиман, па дано те братята роми там че да видиш какво се казва братско ебане...

5.   ''Аз се върнах при приятеля си, защото се почевствах излъгана и самотна. ''

Жена, бива ли да си толкова нагла?

Била си се почувствала излъгана от е.. бача ти? А приятеля ти не е ли излъган? От това, което си написала ми стига да разбера, че си просто една егоистка, която мисли само за себе си!

Заради ей такива като теб всички българки ги наричат курви, между другото.

6.   Е ти пък не пускаш клона, докато не хванеш другия :)) Оставяш приятеля си, защото си лапнала по колегата и буквално си искала връзка. Тъй като той не иска айде пак при бившия, хем на сигурно, хем с надеждата, че колегата ще изревнува и ще оцени какво "щастие" е държал. И сега ако ти подсвирне ти си си дигнала опашката и си готова пак да зарежеше приятеля си :))) хахах е бива наглост ама чак толкова... И не се надявай много че ще стане нещо повече от секс, просто защото е видял с каква лекота си тръгваш и се връщаш при приятеля си. Ти би ли искала връзка със себе си :) не нали :)))
момиче 23

9.   Курвенски номера

10.   Изобщо някой знаели цялата история на това момиче, че да го съдите.

11.   Един съвет, така и така я обичаш тая работа с различни, поне пари взимай, ати само за спорт! Излъгана и самотна, а? Поне парички взимай, а тези дето те съдят по-горе, да не би да са девствени? И никой от тях не е вършил грях? Особенно №3 - света вода ненапита! По-добре №3 да се ритнеш отзад, че сигур си го заслужаваш, но съм сигурен, че такива като теб най-много к. р.. в целуват задочно! Всяка сутрин различен! "Мила как спа" - и готово! Хайде ритни се отзад! ХАХАХАХАХАХА