Споделена история от Секс и интимност

Гълтате ли?
Според секс-психолозите гълтането на спермата от страна на партньора е израз, че приемате човека до себе си на 100 %.

Вие гълтате ли и защо - защото знаете, че му носи удовоствие, защото на вас ви харесва или защото искате да му покажете именно това - че го приемате? Споделете!

Коментари

51-100 от 120

62.   Гълтам и по трите причини

63.   Гаджето ми не съм я карал нито веднъж, но и показах, че това ми е любимото свършване. Кара ме да пия сокове от ананас и прочие за 6 месеца 3 свършвания в устата само и нито веднъж не го глътна, но ми е била гъста и солена и трябвало да пия сокове и сладки да ям много, ако я глътне ще се чувствам страхотно (аз се раздавам за нея максимално) и ще чувствам, че е само моя (не че не го знам де), но съм малко импулсивен и си променям мисленето в нервите за секунди от ревността ми, а едно свършване в устата ще държи влага дълго време, тя ми го показа след доста време от връзката ни, че е възможно да се случва

64.   Момиче съм на 16 години и от 3 години имам приятел (пак на 16) с който ми беше и първия път. От както му правя свирки винаги гълтам, а той се гърчи от удуволствие на мен също ми е много готинко някаква сладникава му е спермата. Аз не виждам проблем ако не се прави с всеки срещнат. :)

-Пъфелина

66.   АЗ съм мъж, до сега само моята си сперма съм опитвал и то с целувки от устата на партньорката ми, моето лично вкусово наблюдение е, че си е гот, и наистина като е с любим човек е вкусна и дрогираща!

67.   Не, не го правя. Гадно ми беше, докато правихме опити да забременея, когато се миех след това в банята и само като усетих мириса й, бях на ръба да повърна. А не съм от най-гнусливите. всичко е индивидуално...

68.   Аз съм гълтала на много мъже, стига и те да ме уважат орално - някои се дърпат - те не заслужават гълтането, защото аз го разбирам като пълно отдаване на човека. Той изпитва превъзходство над мен - помпам му самочувствието и ми дава бакшиш, когато е за една нощ. На мен ми е все едно. правя го заради мъжа.

69.   Моята приятелка за 7 месеца връзка само един път ми е гълтала, а след 5 тия месец ми позволи свършване в устата с плюене няколко пъти, т. е. Не позволи, а тя ме накара, аз не мога да я задължавам за това, но от време на време правим това, а свършване на лицето не иска, което ми е още по-приятно, не мога да я разбера

70.   Аз ако ви се източа в устата жени, ще се задавите. Моята е твърде много. Доста повече от нормалното. При мен този номер с гълтането е почти невъзможен.

71.   Да, правя го. Защото ми харесва, а и на него.. Но на мен не само ми харесва, обожаавм го, обичам да свършва в устата ми, да не говорим за лицето. Самата мисъл дори в момента ме възбужда, обичам да свърша по няколко пъти, на различни места :3 ммм / спермата е полезна, четете има много информация в интернет :) и мацки - не е стискайте, направете кеф на приятелите ви :р

73.   Всичко до капка!

74.   Когато обичаш някой мъж, си готова да му правиш всичко което той иска, а даже от горе ти става най-любимо защото го обичаш, защото той може да ти е гаджето, любовник, съпруг, бащата на децата.
А когато не го обичаш почваш да мислиш много повече, даже смея да кажа и единствено за това което само на теб ти харесва но никога за неговите нужди или желания, когато го обичаш се чудиш само как да се раздаваш, а когато все ти е едно какво иска той, или какво желае в секса и все му отказваш да го правите анално или да му гълташ или да му целуваш страстно и да го прегръщаш с двете ти ръце и в началото така и на края на акта, значи хич не ти пука за него ни в секса ни след него.
това за един мъж се нарича ТРАГЕДИЯ.
А после защо мъжете тръгват по чуждо, ами дайте му каквото желае и си обичайте взаимно, гарантирам ти че, той едва ли ще мисли за друга.
Леко съм пинала, за това ми ще ми извините за тежките мисли но истински.

76.   Номер 20 ми е много странна.Не бил целунала детето си с тази уста с която съм гълтала сперма''.А как го целуваш като си лапала х*й ? Такива тъпи изказвания с извинение ме убиват.Не се излагайте.
ж 17

78.   Номер 20, само мога да съчувствам на горкия ти мъж!!! За щастие не всички, които сме раждали сме си "променили възгледите". Иначе щяхме всички да ходим с огромни рога :D

80.   обожавам!! харесва ми като цяло.. радва и мен и него, а и не ме цапа..

82.   До 74, абсолютно си права (нищо, че си пийнала)!! :)
Аз съм мъж и правя абсолютно всичко, което иска жена ми. За съжаление, не иска (или не обича) да гълта. Първият път (преди 4 години) така го изплю, че на мен ми стана гадно. От тогава и аз не искам, някак си, да го правя. Скоро поисках да свърша в устата й, съгласи се веднага, но... не го глътна :)
Много ми е чудно, защо човек, който непрекъснато повтаря, че те обича, очевидно, се гнуси от теб? ! Не знам как да я накарам, пък и не искам... щом не й харесва...
Според мен, жена, която иска да забременее от мъж, който обича, и която е готова да приеме спермата му в утробата, не би трябвало да изпитва гнус към вкуса й.
Чудя се дали това не е проблемът на много бездетни семейства, които са абсолютно здрави, но не могат да заченат... Как мислите Вие?
А, колкото до гълтането-лично при мен удоволствието не е толкова от самото гълтане, колкото от това, че веднага след свършването (очевидно в устата) мога да се налсадя на нежното докосване от езика и устните!!! Ефектът се губи ако свърша някъде другаде и тогава го поднеса (в смисъл, вече е късно) :))))
Поздрави!
Мъж на 38

83.   Обожавам оралния секс с мъжа ми,НО гълтане- не мога.....Аз понякога се съгласявам да ми свърше в устата-особенно когато съм силно възбудена,но после внимателно го изплювам в салфетка по възможност без да ме вижда, за да не изглежда като отхвърляне....Не мога ...Просто не мога да го глътна това нещо,съжалявам-самата консистенция ми е гадна,чувствам ,че ще повърна,като сопол е ...с извинение.Иначе мириса е понякога толкова сладък и приятен.
А иначе мога да му го ближа и смуча до безкрай...

85.   32, я стига глупости, да се развежда човека заради един минет! Минета изобщо не е важен! Аз също не лижа и не обичам жена ми да ми прави минети, правила ми е като беше по-млада, но отдавна тези глупости сме ги изключили от сексуалния ни живот! Като почнете да се захласвате по тия свирки! Друго си е да и вдигна дългите и едри кълки, ч да и го вкарам до мъдете и да се изпразня с кеф, след като тя изблещи очите и почне да вика от кеф!

86.   Жените който не гълтате защо не покажете малко въображение? ! Ми леко я поснете да се стече по вас да стигне до гърдите ви и погледнете предизвикателно партньора си. Няма да го обидите повярвайте ми само ще му запалите клечката

87.   Зависи. Понякога само се жабуркам и плюя

91.   Към жените които не гълтат, а плюят. Не го правете демонстративно в салфетка или да тичате в банята. Така перверзно можете да изпуснете спермата от устата си, да потече по брадичката или по пениса, по ръцете ви...да размажете...
Правете от всеки дефект-ефект

92.   74, когато обичаш и уважаваш себе си пък, не си готов/а да правиш компромиси с тялото си и с възгледите си.
Тоест, ако на дадена жена й е противна например идеята за анален секс и противоречи на възгледите й, ако ще и любовта на живота й да е, едва ли ще пожелае да го направи (в смисъл да й дойде отвътре). Иначе доста жени го правят ВЪПРЕКИ възгледите си, т. е. правят компромис със себе си, която според мен не е правилно. Все пак този мъж заради когото прави компромис, днес го има, утре може и да го няма, ама тялото и психиката ще са си с нея за цял живот и последствията ще са за нейния задник (който ще и трябва все пак) :)

Друг е въпроса, че ако дадена жена се съгласи на нещо само за да угоди на мъжа, това се усеща (когато е без желание и страст) и в крайна сметка и той няма да изпита кой знае какво удоволствие.

Абе дори незнам защо ги пиша тея романи. Кой каквото прави, на неговия гъз се пише (при жените и в буквален смисъл :D).

94.   м 30. Много държа на гълтането и не мога да бъда с жена , която не гълта. Аз се възбуждам страхотно от облизването на жената и изсмуквам всичко! Ако жената няма същото чувство, значи не сме подходящи. Когато й свърша в устата , после я целувам. Обичаме и след 69. Забавлявайте се и без задръжки, щом се обичате!

98.   Когато ме боли гърло правя гаргара с юнашко мляко и капачка ром. Става и с ракия. Много ми помага

99.   98. Малко фантазираш. Ако смешаш сперма с алкохол тя се пресича и трудно ще си правиш гаргара с нея.

А иначе винаги гълтам, защото на мен ми е приятно.
Trannyanka

100.   99, какви други опити, освен смесването с алкохол, си правила със сперма? Пробвала ли си с брашно /дали става тесто или пак ще се пресече/? Или с кока кола?
Какво точно ти е приятно когато гълташ?

101.   Спермата е полезна за кожата - обикновено плюя и си я размазвам по тялото

102.   Гълтам защото не харесвам вкуса особено, но много обичам моя приятел. Когато той свършва ачленът му е по- надълбоко спермата дори не докосва езика ми и не се налага да я опитвам. Иначе акоя изплюя ще мине през целия език и ще я усетя. За това е по-логично да се гълта без много драми и пориви за повръщане, естествено трябва да знаея как точно да гълташ без да се разлее в цялата уста.
Ж21

103.   мъж на 33 год. харесва ми да ми гълтат, но доста жени не го правят, за разлика от мъжете с които съм бил. Също така ми харесва и аз да гълтам и то много когато духам на някой пичага. Вярно вкуса е различен... ама чак пък гаден. Жените също имат различен вкус долу, но определено на гаден не съм попадал.

106.   Семенната течност предпазва от рак на дванадесетопръстника.

108.   Дрън-дрън. Спермата нищо не лекува, нито предпазва от каквото и да било. На всичкото отгоре мирише лошо и има гаден вкус.

109.   Споделям коментара на 74. Много истински думи пропити показващи дълбоката същност на нещата, до болка познати на определен % от мъжете. Първо си мислех, че не е писан от жена коментара, но после си казах че все пак е възможно да има и такива проникновенни жени, наистина мислещи не само за себе си. Поздрави и успех!

111.   здравей те, мили момичета, които гълтате с удоволствие, ако искате да гълтате сперма, а не можете да понасяте вкуса и, и това ви спира, направете следното, когато му дойде и вие усетите че тя спермата напира вкарайте си го в трахеята, така спермата ще влезе директно в гърлото в което няма вкусови рецептори и няма да усетите никакъв лош привкус, успех ви пожелавам

112.   Горния коментар фейк!!!
От трахеята отива в белите дробове!
Ако жена е написала тази глупост, трябва да внимава да не и се изпразнят в гръбначния стълб... може да се парализира.

114.   С приятеля ми сме заедно от доста време и секс се прави често. Вече нищо не ме притеснява и от нищо не се сраамувам. Гълтането е нещо което му доставя огромно удоволствие, нещо което вече приемам за нормално и освен това е научно доказано, че спермата е много полезна. Когато започнах системно да му доставям това удоволствие се замислих за това дали е полезно за мен и проучих нещата!
А от болестите които се предават сте прави да се притеснявате, ако духате на всеки втори!

115.   Аз съм момиче на 22г
Обожавам да гълтам и начина по който спермата се стича по езика и непцето ми, бавно слиза наду по гърлото ми. Правя го за свое собствено удоволствие и съм пристрастрена към вкуса.

Говорих си с един мой приятел (гей) той ми е споделял че от малък обича да гълта собствената си сперма, също така обича да чувства сперма по цялото си тяло.

116.   Даа определено е супер яко да правиш свирка и накрая за награда да усетиш топличка сперма как ти се разлива в устата.. Това е любимата ми част и на вкус е приятно даже. А като видя колко му е яко на моя мъж докато ми се празни в устата и направо свършвам.. Чесно.. Якият секс не е за гнусливи ;)

117.   Мм, даа. И аз съм свършвал точно от кефа, че й доставям върховно удоволствие с лизането, та чак свършва в конвулсии. Не разбирам обаче значението за мъжа дали тя ще глътне спермата му или ще я изплюе. Мойта не я гълта (поне всичката... може би количеството понякога й идва в повече). Като да има някакви "резерви". Аз я предупреждавам, но тя все пак я поема в устата си и се изнася към банята. Е не тичешком и не знам дали изобщо я плюе (в последно време). Допускам, че е променила нагласата си. Искам да подчертая обаче, че за мен няма никакво значение дали я гълта. Ако наистина ви харесва защо да не го правите и обратното - ако не ви харесва не виждам никакъв смисъл в саможертвата. Аналогията с аналния секс е пълна - на някои просто им харесва и няма нищо ненормално в това да си го практикуват, но не виждам смисъл единия партньор да търпи болка, да се чувства унизен, но все пак да се съгласява, понеже на другия му харесвало...

120.   Аз четох някъде, че тя е полезна и съдържа почти всички витамини.

121.   Абе какви са тея гнусни работи, разбира се, че НЕ!

125.   Аз съм бисексуален мъж и доста често гълтам сперма. Гълтам предимно когато съм възбуден, ако вече съм свършил ми е гадно. Спермата е интересна субстанция и доста тежка като храна, понякога имам чувството че претоварва храносмилателната ми система, но не мога да разбера кога, защото друг път няма никакъв проблем...
Психологическия ефект е ясен, наистина е някакво пълно отдаване да те осеменят така. И докато за жените е нормално да бъдат осеменявани, за един мъж да глътне спермата на друг мъж е още по-специално изживяване...
Относно предаването на зарази, при орален секс теоретично има опасност само когато имаш открита рана в устата, при леко кървене на венците например, ако въобще има някаква вероятност то тя е много малка.

128.   Не мисля че ако си я глътнеш сам ще се разболееш

130.   Номер 20, как въобще смееш да целунеш децата си? А преди това си лапала х. й? А може би целуваш и баба си? О Боже, само не казвай, че целуваш и татко си? ! Извратено, Номер 20, мнооого извратено...

133.   Направо като чета колко много жени гълтат и не мога да повярвам. Принципно съм бил с доста жени, два пъти съм се женил, но и двете ми жени не обичат оралният секс, бившите гаджета също. Все пак сегашната ми съпруга редовно ми прави свирки, но проблема е, че не довършва, защото мрази сперма да и попада в устата. За гълтане и дума не може да става. Иначе, от време на време и пръскам по малко в устичката, къде неволно, къде нарочно, но тя веднага спира, плюе и довършва с ръка. Много се обичаме, тя е жената за мен, но наистина е малко гадно, че не довършва. Аз лично не държа да ми гълта, но си умирам от кеф да излея семето си в устата и. После ако иска да плюе, но поне да ме довърши орално. Всеки път, когато тя усети, че свършвам го вади от устата си и на ръчна ме довършва, много е тъпо.
Иначе с разни гаджета като младеж редовно им пълнех устичките, но само няколко гълтаха. След като се разведох с първата си жена, 2 години чуках само млади мацета и задължително при свирка им се празнех в устата. Поне половината жени мразят свирките, но от тях поне половината редовно правят, защото обичат гаджетата си/мъжете си. Та ако говорим в проценти, около 75% от жените правят редовно свирки, но за гълтането 90% не го правят.

134.   Много обичам да ми свършват в устата. На мъжа ми това му е любимо и винаги финишираме така. Понякога си фантазирам за някой мъж, че му правя фелацио и потичам от възбуда. Вкъса не е върховен, но реакциите на тялото на партньора са божествени и невероятно възбуждащи.

135.   Гълтам на мъже, в които съм влюбена.

136.   За първи път полудях истински за мъж като наближих 50те.
И както бях пълно дърво преди него, превърнах се в абсолютна мръсница и неудържима експериментаторка с него!
Преди да го срещна не ме бяха лизали, никога... и свирки не бях правила...
Така успя да ме предразположи, че свърших експлозивно още при първото в живота ми лизане...
После се заиграх с него и направо ми се искаше го изям! Беше нормално надарен, но за мен си беше най-топлия, най-твърдия, най-гладкия, розов и желан, мъжки атрибут!
Със сигурност беше неумела свирка... , но направена с най-голямото желание на земята!
Всичките задръжки ми паднаха и удоволствието по лицето му беше заразително...
Нито ме притискаше, нито налагаше ритъм или каквото и да било... просто се наслаждаваше...
Затова когато усетих, че краят наближава, просто не му позволих да се отдръпне и свърши навън, а го притиснах към себе си и изгълтах всичко до последната капка...
Когато искаш и истински желаеш един мъж, изобщо не се и замисляш за вкус, консистенция и т. н.
С него преоткрих себе си и винаги и досега поемам всичко до дъно, започна се с най-първата свирка и няма как да се промени!

137.   Как да накарам моята жена, ако не гълта поне да ми позволява да и се празня в устата? Просто е много гадно, всеки път, когато поискам да го налапа, тя да почва пазарлъците да не и свършвам в устата. Аз пък напук, нарочно се правя, че е станало случайно и понякога първия изстрел е точно в устата и. Нейната реакция е супер гадна, веднага тича в банята, даже зарязва хуя ми понякога без да довърши дори.

138.   До 137

Нищо не можеш да направиш!
Гнусливи жени - бол!
И аз не можех и да си помисля да лапам докато не се влюбих безпаметно!
Гълтането насила не става... дори напротив!
Докато я работиш, пръскайки уж небрежно там дето ТЯ не желае, ще ти го връща тъпкано!
И аз бих ако ми натрапват нежелано свършване в устата!
Със сегашния ми свършвам с огромен кеф в момента, в който и той... в гърлото ми! Самият факт, че го влудявам и изстисквам в устата си, ме побърква от възбуда!
Гледам го как се гърчи от кеф и се старая като за последно дори само за да чуя стоновете му...
Идея си нямаш какъв секс се получава след това...
Но съм така само с него...
С предишни не съм се и замисляла за свирки... какво остава за гълтане...

А ти или сменяш жената или се примиряваш...
Ако напъваш, само повече ще я отвратиш...
Намери си жена дето да се подмокря от желание от погледа ти само... С кандърми никога няма да разбереш какво е страстна и готина свирка...
Успех!

139.   До 138. Виж, няма как да сменям жената, която обичам. Тя не е поредната ми курвентия, а моя жена. Снощи например, ми направи такава яка свирка, че чак свят ми се зави, даже сама не се усети, въпреки стоновете ми и пак и пръснах в устата. Честно казано, не ми пука, като ми дойде ми е все едно къде се празня, важното е, че тя се старае за мен и ме обича. Не я бих заменил за никоя жена. Много пъти съм имал възможност да чукна нещо странично, но не искам и вече 5 години съм с не, тя е моя жена, сладка, нежна и много мила (е, по някога и тя като повечето жени си има странности). По голям съм от нея с 5 години и когато започнахме връзка, тя беше супер неопитна в секса. Била е само с 2 мъже, като с единия (курварин) е спала само няколко пъти и го е хванала, че тъче и на други станове. С първият (с който е имала доста дълга връзка), с който е била, секса е бил пълна скръб, то дори е липсвал. Слабите и нескопосани любовници нанасят щети върху женската сексуалност. Но с мен тя постепенно се поотпусна с времето, макар да ми коставаше време. Проявих доста търпение и с времето нещата значително се подобриха в секса. В началото тя дори не искаше да правим секс на светло, не искаше различна поза от мисионерската, изобщо не искаше свирки. Напредъка е огромен и с времето става все по-уверена в своята сексуалност и изпитва все по-голямо наслаждение. Тя не знаеше какво е оргазъм, не беше изпитвала удоволствието от кунилингус. Просто онзи на нищо не я беше научил, но след като подходих с любов, нежност и разбиране, сега нещата са коренно различни. Да, признавам си, че понякога ме дразни това, че го вади от устата си като се празня, но това е защото преди се празнех на повечет жени в устата и пак повечето не гълтаха. Макар това с гълтането да не го разбирам. Изобщо не ме вълнува дали ще гълта. Важното е да има свирка и секс. В крайна сметка най-много обичам да изливам семето си в нея самата и кой квото ще да говори от свършване във вагината по-сладък оргазъм няма.

140.   свиква се с гълтането и вкуса само опитайте, не е страшно, накрая ще ви хареса и ще се пристрастите....

51-100 от 120