Споделена история от Секс и интимност

Болка по време на секс
Здравейте. Аз съм на 19 години и искам да се извиня за неудобната тема. Въпросът е там, че от близо 2 - 3 седмици започнах да имам полов живот. Първият път, когато го правихме имаше болка, но нямаше кръв и така... до тази седмица. Появи се малко кръв ( дори приятелят ми го забеляза върху презарватива) и така ми зацапваше на бикините до по някое време. Задавах си въпроса дали не е от месечният ми цикъл, но той ми бе свършил преди 2 - 3 дни, а след като ми свърши не ми бе зацапвало. Но проблемът е, че винаги, когато правим секс ме боли. Възбудена съм, готова съм и точно когато си вкарва главичката на пениса ме поразява болка, сякаш го правя за първи път. Аз съм тясна и дълбока, но болката ме притеснява. След като проникне в мен изцяло, няма болка, а само досаден дискомфорт. Да съм успявяла да свърша максимум 2 пъти. Дали с времето ще се обработи до максимум влагалището ми и ще спре да ме боли, или ще се пращам на чичо гинеколог? Искам да разбера има ли и други жени с този проблем? Но се чудя също, че може да ме боли, заради едно топче отстрани, на което не съм му обръщала внимание. Ще съм ви благодарна ако ми отговорите.

Коментари

1.   За болката е нормално ще мине с времето!! за кръвта хм не съм много сигурна дали може да е от цикъла при мене се случи обратното правехме секс появи се малко кръв и след 2 3 дена ми дойде не энам. за "досадния дискомфорт" би трябвало да е точно обратното досаден дискомфорт съм изпитвала при гинеколога при секса не.. за топчето сама си прецени дали е за гинеколог по добре да се ходи де, но пък и да се филмираш от най малкото не е добре че аз за една порязана папчица ходих....

2.   И аз бях като теб първите няколко месеца... след това вече отмина болката и всичко е както трябва, не се притеснявай!

3.   "Болка по време на секс"? !? Сладка болка ;-)

4.   Ако правите секс редовно би трябвало тази болка да е отшумяла вече. Не се притеснявай от кръвтта може би се е скъсала девствената ципа, ако първия път не е имало изобщо, но за да си напълно спокойна иди си на гинеколог