Споделена история от Секс и интимност

Истинско огорчение
Здравейте! Искам да споделя нещо, което наистина ме убива и на никого не сам казал все още!

Аз и приятелката ми сме заедно от 3 години и половина и сме имали сравнително нормален полов живот, казвам сравнително понеже по едно време бяха се появили едни проблеми, които са друга тема на разговор. Половият ни живот е доста разнообразен и не ни липсва въображение като цяло. Никога не съм се оплаквал от нея, нито пък съм чул досега оплакване от нейна страна. Винаги съм се стараел да я задоволя досега. Но с течение на обстоятелствата ние бяхме разделени известно време и аз по един или друг начин разбрах, че тя ми е изневерила и още по-лошо. За нея това е било най-страхотното й преживяване досега, понеже той е получил 6 оргазъма, а тя 4. Мога да преглътна факта, че го е направила с друг, понеже бяхме разделени, но в никакъв случай не мога да забравя, че за нея не съм аз тоя, който я е задоволил толкова пъти за една вечер.

Моля, ако някои знае нека да ми каже какво да направя, трябва ли да прескоча тая граница от 4 пъти за нея и 6 пъти за мен или има и друг начин да се справя с този проблем? Искам отново да получа вътрешното си спокойствие, което имах преди да науча всичко това. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Мило момче вярно е че не съм много голяма но знам от всички по възрастни че ако човек изневери веднъж ще го повтори! Не си ли мислил че ако ти изневери няма какво да правиш с този човек , а и защо да не го повтори след като си й простил ... просто ще си каже че веднъж си и простил и пак ще го направиш ! повярвай ми не си струва ю, няма какво да търсиш при нея вече !!! съжелявам ако съм те разочаровала !!!успех

2.   И аз съм на мнение, като номер 1.
И за да нямаш терзания и комплекси с други жени: Има жени, на които не им се прави често секс, има жени, които искат само един оргазъм на акт и да заспят отпуснати, има и нимфоманки, има и...всякакъв тип. Както и при мъжете. И друго. Има и много симуланти и симулантки. А ти ми обясни, как мъж ще стигне 6 оргазма, като българинът го получава само при еякулация? 6 пъти за една нощ? Ами той трябва от затвора да е излязъл току-що. А тя щом толкова бързо ти е изневерила, значи изобщо не държи на теб. Аз по-глупава ли съм?:))) Пък ти прощавай и уважавай.:)))

3.   Искам само да те попитам, от къде си сигурен, че това е вярно? Не е ли възможно да те лъже?

А и остави това, но според мен не би трябвало така лесно да прощаваш и да се примиряваш! Аз лично никога не бих простила изневярата, дори да е само една целувка.
Разбира се, ти си решаваш, но според мен няма вече какво да правиш с това момиче. А пък ако е вярно това, то ти сигурно вече няма да си й нужен. Ще търси нови удоволствия и сигурно ще те остави.

Но каквато и да е истината, дори и да е нямало друг, мисля, че трябва да я оставиш. Тя вече не те заслужава, след като те е наранила така!

По-добре потърси друго момиче, което да успее да ти върне спокойствието и да те прави щастлив! Успех :)

4.   Има много по - сериозни проблеми от твоите глупости! Хора болни от рак и така нататък, поумней и не ни занимавай повече с твоите детинщини!!!

5.   Гадно е постъпила, никога няма тръгна да разяснявам колко оргазма съм имала аз и той когато съм изневерила. Добре разбирам, били сти разделени тогава, но от едно уважение не е трябвало да го прави.

Естествено, че ще се чувстваш гадно, ако бях на твое място и аз бих. Просто го приеми "най страхотно й преживяване" и не се опитвай да гониш "рекордите" й ще бъде глупаво от твоя страна.
:)))

6.   Това не е изневяра! Вие сте били разделени, а човек има нужда от секс, я помисли малко! Изневяра е когато сте заедно, живеете и ти изневерява!

7.   По отношение на номер 4 бих казал само, че това което ти се случва или се е случило може би си го заслужаваш. Знай, че на света има милиони причини човек да се чувства зле и да изпитва болка. Според мен в някой случай душевната болка и мъка е не по-малка от физическата. На теб също ти пожелавам успех с поумняването, защото този сайт не напразно се казва сподели.нет и никъде, поне аз, не съм видял и забелязал, че има правило по което да си споделяш проблемите.

8.   Да ви имам проблема бе мъже! Вижда се колко самочувствие имате...и какво ви вълнува ...СЕКСА.. НАИСТИНА ТЪП ПРОБЛЕМ Е !

9.   Смени приятелката, всичко зависи дали ще си паснете.

10.   Еееех... Ами ако питаш мене най-правилния отговор е:
1. Той е свършил толкова много пъти, защото е некадърник!
2. А тя защото е била загоряла...!

Не се плаши, направи и една романтична вечеря и и покажи кой си! Успех братле!

11.   Е номер 7 а дано и ти имаш баща болен от рак и майка от шизофрения! Аз съм номер 4, ама ти го пожелавам да ти се случи щом съм си го заслужила! :) Както ти си сигурен, че съм си го заслужила, така и аз ти го пожелавам щото и аз съм сигурна, че го заслужаваш хихихи!:)

12.   Абе вие тъпи ли сте или прости?! Или и двете?! Особено за номер 4 немам думи... Разбирам, че номер 7 те е засегнал/а, обаче тва твойто... е прекалено просто!
Момчето има проблем, така както всеки от нас си има! Това, че неговият проблем не е като твоя, не означава, че трябва да се изказваш така грубо! Той е споделил тук, за да потърси съвет, а не да го упрекваш така нелепо! Като не зачиташ чуждите проблеми, номер 4, защо влизаш в тоя сайт???

13.   Аз съм номер 7 към номер 4 и 11. Изглежда и ти си болна от нещо, за да се смееш за такива неща и да ги пожелаваш на другите. Не знаех какъв точно ти е проблема и затова писах (ако не си забелязала) "може би го си го... и т.н.". Искам да знаеш следното. Всичките ми баби и дядовци починаха от рак, а що се отнася до майка ми и баща ми, те си имат други заболявания. В предния си коментар исках да кажа, че не е необходимо да обвиняваш някого за това, което е споделил дори и да е най-голямата глупост, защото всеки си приема проблемите по различен начин и всеки ги изживява по свое му. Разбира се че загубата на близък човек е нещо сериозно или болестта му, но това не значи че това са единствените неща които могат да те наранят и да те накарат да се чувстваш зле. А що се отнася до твоите родители, искренно се надявам те да се оправят, защото все пак няма невъзможни неща и всичко може да се случи. Знам че в момента си много негативно настроена към света, но това нещо рано или късно ще ти се отрази зле в негатовна гледна точка. Това, което ти е на главата в момента не е никак приятно и леко за теб, сигурен съм, но не забравяй и следното "Такъв е живота!" - гаден, суров и несправедлив! Пожелавам ти наистина успех!

14.   Ти не си Господ да казваш кой какво е заслужил! Аз съм вярваща за разлика от теб.

15.   Добре опитах се да бъда сравнително мек с изказванията си, но ти прекаляваш. Единствения луд тук е не автора или аз ами ти, защото си изпълнена с агресивност, породена от факта, че не можеш да направиш нищо по отношение на проблема ти с родителите и затова нападаш останалите, за да ги накараш да се чувстват така както и ти се чувстваш. Не искам да съм груб, но нека да спрем да спорим, защото по тоя начин не постигаме нищо.
П.С. Аз съм Бог толкова колкото си и ти!

16.   Подкрепям номер 12 :) номер 4 като имаш проблеми има други теми в които можеш да се оплачеш ако искаш ако не не се бъркай. Както на теб ти е тежко така и на това момче. Айде всеки да си живее по своему.

17.   Хайде да игнорираме мнения 4,7,11,12,13,14 (без интервал, в случая) и да кажем, че най добе е да я зарежеш и оставиш да мечтае...

18.   Момчето има проблем а вие вместо да му помогнете се карате ужас! Много глупави хора...

19.   Абе тая курва ли е с извинение?
Аз да бях на нейно място щях да си гледам живота с тебе не да ходя по други.
Не е важно колко пъти я задоволява оня защото той може да няма и сърце.

20.   слушай момче, вътрешно спокойствие можеш да потърсиш само ако приемеш бог за твой спасител, тогава ще мохеш да подредиш живитаси по важност и така ще разбереш, че удоволствията не се включват ами ще преоткриеш себеси във всичко ще разбереш смисала на живота си... ако жалаеш вътрешно спокойствие. отоди във най блиската църква.

21.   слушай момче, вътрешно спокойствие можеш да потърсиш само ако приемеш бог за твой спасител, тогава ще мохеш да подредиш живитаси по важност и така ще разбереш, че удоволствията не се включват ами ще преоткриеш себеси във всичко ще разбереш смисала на живота си... ако жалаеш вътрешно спокойствие. отоди във най блиската църква.

22.   Авторе, аз ако бях на твое място нямаше да се чудя как да свърша 6 пъти за една нощ или неща от този род.
Проблемът ти не е в това дали си способен да преживееш 6 оргазма или пък "приятелката" ти 4.
Ако бях на твое място по-скоро бих се чудила как най-скоро да разкарам гаджето си и да си живея спокойно, без да ме нараняват.
Разбираш ли, тя не те уважава, подритва и смачква всички хубави моменти които сте имали някога.
Трябва ли ти такъв човек? !

23.   Интересно би било след почти 3 години и половина автора да напише какви са взаимоотношенията им сега. Постигнал ли е 6 сеанса или мацката е отишла при другия, големия ебач... или може би се е примирила с възможностите на приятела си?