Споделена история от Тинейджърски

Как да премахна тъмните кръгове под очите си?
Здравейте ,
реших да ви пиша днес защото имам един проблем ,
който ми пречи ...
Незнам как да премахна сините кръгове под очите ми не знам как са се получили , но на мен не ми харесва като се погледна в огледалото . Моята майка казва , че не са били личали аз знам , че не е така дори онзи ден ме видя една приятелка с , коята не сме се виждали та тя почна да ме разпитва защо са ми такива очите , питаше ме дали не мога да спя , плача ли дали не е станало нещо - аз се почувствах ужасно казах и , че няма нищо такова .
Сега ви Моля , да ми помогнете с някакво решение безвредно за кожата под очите да ми кажете ако знаете как да ги залича защото аз съм на 16 г . момиче .
Благодаря за коментарите Ви !

Коментари

1.   И аз имам подобен проблем ... какво ли не, съм пробвала,но честно да ти кажа никакви бабини трикове не помагат. С резенчета краставица за 10-15мин пробвай,всички много го препоръчват,друг вариянт е картофи -сурови режеш и слагаш.Чувала съм за лъжици и ледчета,но ледчетата са доста студени,а там кожата е много тънка и чувствителна и може да почервенее.Най-добрият вариант е да слагаш коректор или 3-4 тона по светъл фон дио тен под очите.Така наистина ги прикриваш.Иначе аз съм изчела адски много по този върпос,може да са наследствени,може да имаш проблеми с бъбреците.Знам, че не трябва да пиеш вода преди да си легнеш,както и не прекалявай със солта,защото това се отразява на торбичките.Дано съм помогнала,успех :)

2.   Аз имам сьщия проблем от 11 годишна но с нищо не се махат
пропуснах да спомена че съм на 19 и сега като чета горния коментар се сещам че като бях на 12 ми казаха че имам песачинки в бабреците

5.   Да бе с фондйотен нищо ни се постига а става още по зле, нали аз злагам и имам страшни бръчки пад очите и мисля да не се мажа вече, а да ползвам лечение.

6.   Сега ще ти кажа нещо, което правя от 4 месеца и има страхотен ефект ;х. Имам много тъмни сенки под очите - кафеви, а съм със албиноско бяла кожа. и стои многоооо странно. взимаш мокра кърпичка ( обаче преди това я измий ) защото ако има парфюм трябва да го махнеш да не ти дразни на кожата. Вечерта преди да легнеш правиш чистата мокра кърпичка на една дълга лентичка ( сгъваш я ) и я слагаш във фризера. На сутринта тя ще е замръзнала, но би трябвало да може да ? оправиш форматта ;д.. Вземи я и я сложи на кръговете под очите. прави го всяка сутрин ( няма да видиш резултата веднага ) но определено след около 3 седмици ще почнат да се заличават.

7.   Благодаря за савета

8.   № 6.. колко време трябва да държим кърпичката върху кожата си?

10.   аз лично пълня чаша догоре с лед, изчаквам чашата да се изстуди и я допитам до зоната под очите и я държа известно време. Става също и с лъжици, оставени за известно време в хладилника. Успех

11.   Аз знам... направете си кафе чисто и да е наситено силно и след това потопете кърпа или малко бяло парцалче в кафето но трябва да сте го сложили в хладилника малко сложете кърпата на очите и леко втривайте по синината. За да се успокой кожата после картоф или краставица се слага отгоре и след 3 4 дена най-много започват да изчезват :)))