Споделена история от Секс и интимност

Споделено
Здравейте, от известно време имам връзка с една жена която е по голяма от мен с 15 години и когато го правим тя изкарва звук през сливката си дори без да съм и го вкарал все още! Може ли някой да ми каже на какво се държи това? Ще се радвам някой да сподели мнение!

Коментари

1.   Ако е това което си мисля- вагинално пръцване (извинете за израза, не знаех как да го кажа). Получава се когато нещо се е разкрачила и влиза въздух там. И по някакъв начин трябва да се извади, затова най-често при рязко мърдане излиза този въздух с налягане и затова се чува така. Не е от възраста при всички се случва :)

2.   Много е широка отдолу и се пълни лесно с въздух, най-вероятно да е от това. Дори на млади момичета се случва, не е опасно. Особено ако е раждала няма какво да се чудиш.

3.   Съгласна съм с №1 и №2

4.   Брато ти сигурно в тая ще можеш да си пъхнеш и раката нали? ! Опитай се с уста да премахваш въздуха!

5.   Спукана вътрешна гума ;-)

6.   Номер 1, ти четеш ли внимателно историята, кажи ми точно как се получава вагинално пръцване БЕЗ той да го е вкарал? Такова пърдене всеки е виждал, но или по време на самия секс, или след това, обикновено при изправяне след задна. Ако се случва преди секса, няма как да е това, за което говориш.

7.   С уста да премахнеш звука? Що за глупост? хаха аз съм млада жена и на мен ми се е случвало и не мисля, че е защото съм широка, защото съм супер тясна. Просто се случва понякога, когато супер много съм се овлажнила отдолу!

8.   Сигурно много са минали през нея и бог знае какво са правили че са стиганли до такова положение! Но виж ако ти е приятно продължавайте!

9.   В твоя случай "сливката" е диня!