Споделена история от Секс и интимност

Ах, този сън...
Преди няколко дни сънувах, че го правя с момчетo C., с което преди около 3 години се забивахме около 2-3 месеца. Спахме само 1 нощ заедно, но не сме правили секс. В момента си имам приятел, с който сме заедно от 2 г. и 8 м. Много се обичаме, но напоследък покрай сивото ежедневие и многото проблеми някак си желанието ми за секс с него беше понамаляло. След този сън, обаче, започнах да го желая още повече отпреди и когато правим това, което правих със С. в съня си направо откачам.

Отдавна не се бях сещала за С., но като че ли съдбата се намеси и 1 ден след съня ми се срещнахме и се държа доста добре с мен, като забелязах и че ме огледа от горе до долу ;) Той е наясно с факта, че съм обвързана, но въпреки това усетих някакво сексуално напрежение между нас(мисля, че и той също). Направо не знам какво ми става-досега не съм изневерявала на приятеля си-той ми е единственият дори и не съм отговаряла на много момчета, които ми пишат в чатовете, камоли да правя нещо друго с тях. Изцяло съм се отдала на него, но сега след тази случка се чувствам някак странно :D

Сега споделете вие-имали ли сте подобни сънища и как са се развили нещата след това? :)

Коментари

1.   Може би просто дългата връзка вече се е изчерпала и затова така силно желаеш С. Изясни си дали си заслужава да оставиш приятеля си заради другото момче и не бързай, защото е възможно да сгрешиш.

Поздрави, DaRa

2.   Готова си :)

3.   DaRa, аз няма да правя нищо със С. Дори снощи ми се отдаде такава възможност, но аз се вразумих навреме и нищо не е станало. Не искам да погубя толкова дълга връзка заради една авантюра с неясен край. :)

4.   Попадала съм горе долу в същото положение. Имах връзка година и няколко месеца, и също сънувах че го правя, но с един съученик /той не ми е бивш/ даже преди да го сънувам изобщо така не бих му обърнала по специално внимание, но след съня всичко се промени.. започнах да гледам с други очи на съученика си, дори когато целувах приятеля си в мислите ми беше той /съученика ми/, а към приятеля ми постепенно изстинах, и така докато не скъсахме.. просто моите чувства изстинаха.. един сън може да промени коренно чувствата ти.. разбира се, не сме скъсали само заради това, но постепенно започваха да се появяват някакви проблеми и т. н.... но ти не се поддавай, ако твоят приятел е добър и те уважава и обича, мисля че един сън, не би поставил невидима бариера между отношенията ви :))

5.   Браво! Радвам се, че си осъзнала кое е правилното за теб!
DaRa

6.   Мерси, DaRa. Номер 4, не възнамерявам да изневерявам на приятеля си-обича ме, както и аз него. Надявам се да не се разделяме, защото имаме планове за общо бъдеще, но знае ли човек какво ще му поднесе животът утре. Знам, че С. ще има някакви симпатии към мен дори и след известно време. Просто ми е като шесто чувство, а то никога не ме подлъгва. Така че, ако не дай си Боже се разделим с моя, ще си имам едно на ум. :) :D

7.   Номер 2, поясни се за какво точно съм готова? :)