Споделена история от Секс и интимност

Клизма преди анален секс?
Здравеите. Бих искала да знам когато отидеш в аптеката какво трябва да търсиш "Уред за клизма" или какво задавам глупав въпрос но не знам и за това питам и също ако може някой да ми каже м/у какви цени варират тези работи необходими за клизма преди анален секс. Питам защото веднъж опитах анален секс с не беше зле като исключим края въпреки че приятелят ми не разбра за това поради други причини но ще се радвам да не ми се повтаря неловката ситуация. Благодаря.

Коментари

51-100 от 133

58.   Mj В литература за йога се препоръчва един или два дни в седмицата гладуване, така че не виждам никакъв проблем, да минеш само с млеко. Е ако правиш непланиран секс или пък по-често, тоя режим ще ти се стори тежък. Специално на мен ми стига веднъж седмично да съм жена и в леглото. На дамата №51 бих опонирала, за презерватива при пасивните. Заради болестите го предпочитам, но несравнимо по-приятно е, като усещам, че партньора ми свършва в мен. Всъщност обичам да сменям анал с орал и тогава вкусовете са изключително приятни, а представата, че го правя е страшно възбуждаща. А за микробите, и хлора, може да има нещо вярно, но при мен нищо страшно не се е случвало, въпреки, че си правя чревен душ повече от 20 години. Ако се отвори йога може да се намери и потапяне във вода с разтворен анус. Просто си вкарваш тръбичка, потапяш се и оставяш водата сама да влиза и излиза. Правя го когато съм на морето, но не е лесно, защото трябва да се научиш да владееш мускулите си. Дълбочината на потапяне не от значение, защото налягането е отвсякъде. Когато се научиш имаш чувството, че организма ти вдишва и издишва вода, много е интересно. Аз лично препоръчвам да се използва вагинален спекулум, защото може да те разтвори до 12 см., така че очистването е 100%. Разбира се преди влизането трябва добре да се намажеш с неразтворим от водата лубрикат(маргарин например). Подобна клизма става и във ваната, но водата много бързо става кафява ;-)
Tranianka

59.   Мj. Номер 55 -57. Твоят метод с това водата да е чиста до третия път, колко време преди секс го правиш? За колко време можеш да бъдеш сигурна че си чиста? Аз с моя до 1О тия път съм имал случай, когато и 2 дни съм абсолютно чист, е но не всеки път де. Благодаря за съветите, определено ще ми бъдат от полза. A всъщност днес май открих че иригатора е бил по полезен от даския душ. С дамския душ влиза и въздух, с иригатора не. Ще видим какво ще се получи. Tranianka съгласен съм с теб за кондомите. Наистина удоволствието е по голямо без тях. А вагиналния спекулум за да стана по халтав ли ми го препоръчваш? Не бях се сетил за него. Трябва да го пробвам, ама ще трябва да ръсна повечко кинти, за да си купя нов-стерилен.

60.   Mj. До авторката и всички останали. Иригатора не е подходящ много май за тези неща. Не можеш да усетиш дали в теб има още вода и може да изтече при акта и пак ще стане гаф, доакато с дамския душ я контролираш и знаеш колко горе долу е влязла и колко трябва да излезе от теб. Да влиза и въздух, но изискават се жертви. Въздуха лесно се изкарва с малко повече напън. Аз лично съм най -доволен от този метод. A третата вода при мен въобще не е гаранция че съм чист, наистина трбва поне 10 чисти води да изтекат последователно една след друга за да съм сигурен поне 90%. Аз отново този метод ще напиша и него бих го препоръчал на авторката. С вода от бойлера или преваерна вода с разтворено в нея съвсем малко количество сол с темепература до телесната се пълни една 10 литрова кофа. Взима се дамския душ и след като човек се е изходил вече се започва промивката. Пълни се дамския душ от кофата с вода, поставя се накрайника му колкото се може по навътреи и се изтисква балончето. Задържа се няколко секунди водата и след това се отпускат мускулите за да изтече. Процедурата я повтарям докато не изтече съвсем чиста вода и то поне 7 последователни пъти. Не се лъжете че след 3 тата вода всичко е наред, защото след нея четвъртата може да е толкова мътна че ума ви да залезе. Така че до 10 та вода го правя лично аз и нямам проблеми. За да бъда сигурен че няма повече вода в мен, изливам водата от балончето на дамсия душ и го тикам без нея ако има вода тя си излиза, ако няма имате газове, които не са продуктивни. Щом до петия път газовете са непродуктивни и няма вода значи всичко е ок. Тази процедура аз я правя 2 часа поне преди секса. Тоест 2 часа след като сте завършили с клизмата не бива да се прави веднага секс, за да може перисталтиката да се възтанови, това ще стане като спрете да усещате куркане или подуване в корема и леките болко около перинеума и половата област -абе то ви е малко некомфортно след това -вие сами ще си усетите кога се е разкарала тази некомфортност. Не знам до колко е безопасен този начин, но на мен не ми е създавал проблеми до сега и мога да кажа че ми е гарантирал чистотата по време на секс. Аз пробвах и някои от методите тук, но не ми понесоха. За други да си призная ме е малко страх, ама някой ден може и да опитам чревния душ. Явно на всеки различните методи и начини действат по различен начин и просто трябва да използваме този които ни носи максимален комфорт. За мен това е този който описах сега. Желая на всички да намерят своя и да го споделят. Успех в клизмитее :)

61.   И още нещо при този метод няма значение какво сте яли. Единствените храни, които аз ибягвам няколко дни преди метода са варивата -боб, леща , грах. Всичко останало може да се яде и няма проблем.

62.   До 60. Ами така както го описваш щом не ти изтича всичко и ти си правиш нещо като чревен душ. Клизма е само когато си пълниш и почистваш ректума. Душа се прави по здравословни причини или няколко часа преди секс. Тъй като в секса участва само ректума, а пениса не навлиза по-нататък минути преди това е нужна да се прави само клизма с много малко течност(около 0,5л). За да се добро почистване, обикновено е достатъчно два сеанса. При душа може и 20 пъти да се пълниш, и все да си излиза нещо кафяво, защото не може да се контролира докъде влиза водата. Аз си правя промивка на ректума без да клякам, така водата остава там. Вярвай ми, че много държа на на чистотата, защото при секса обичам да сменям анал с орал. до 59 спекулума си го купих за разтягане на ануса, но може да се използва и за различни игри сам или с партньора. Не си купувай пластмасови, те са добри за разтваряне на вагината. При анално разтваряне може да те наранят, защото мускулатурата на ануса е по-упорита.

63.   До 62 , ама ти искаш да кажеш че две промивки на задника, с дамския душ са достатъчни за да е наред всичко, само трябва да не клякам -ееее евала ще го пробвам. Знаеш ли колко мъчения ще ми спести това едно 3 часа спестява. Днес го пробвам даже ей сега веднага. Две промивки от 500 мл, а дано ако съм чист за секса направо те позлатявм.

64.   Охххх... значи като почнете с тези въпроси.... вие дупка нямате ли си? .. имам предвид, такава, предназначена за това... толкова ли ви е скучно вече ве... не съм против това, нито старомодна... но е някак тъпо.... и отвратително също, отам тя изкарва нещо с размерите на члена ви ;) а и мъката дето тряада прежвееш докато ти стане приятно... че и срама с таз клизма... отвратиелно звучи на истина... само представата за това може да е готина... но подготовака и... всичко останало.... не мисля, че е връх на удоволствието :).... без да ме съдите, просто изказвам мнение... а авторката очевидно си няма друга работа ;)

65.   До № 62 Иронизираш ли ме или не четеш всичко което съм писала? ! Точно аз съм тая, която започнах темата за чревния душ. Ако ще си чистиш само ректума понякога стигат и две малкr клизми, защото фекалиите там са само преди да се изхвърлят. Ако си вкарваш по-голямо количество вода и тя навлезе в дебелото черво, където фекалиите на някои по възрастни хора могат да се задържат и седмица, не се знае колко ще ти трябва. Можеш да се помпаш и 20 пъти и все да си e кафяво.
Tranyanka

67.   Здравейте и от мен... от скоро и аз започнах да се интересувам от аналният секс, и тъй като съм на 21 години съм си доста затвореничка от зад. Метода който аз прилагам е с душа само като насоча по-силна струя в ан'са и се усещам как се напълвам. Проблемът ми е, че след първите няколко вливания се изчиствам и когато поодмине 15/20 мин започва да тече ужасно мръсна вода явно задържала се в по-вътрешни черва, и аз започвам от начало с промивките но с вторите опити вече ми идва и болката във входа на ан'са и все не мога да се пречистя както трябва за половият акт, и определено после и пръст не мога да си вкарам там толкова чувствителна ставам. Явно трябва да изчакам 2 3часа да се успокои.
Та и моят въпрос е полезно ли е това което го правя само с питейна вода директно от чешмата???

68.   Номер 67, започва да те боли защото раздразваш ануса със силната струя на душа. А и по този начин не успяваш да се почистиш хубаво(както и сама си забелязала). Аз го правя с пръст и душ гел. С пръстите хубаво измивам от вътре, после изплаквам и става супер. Никога съм нямала до сега проблем. Също така имам едно шишенце от балсам оцветител на Престиж. То е със заострен и тънък връх. Пълня го с шампоан и вода. Но пак си използвам и пръстчето...

69.   До 67 вече няколко пъти го казах и пак ще потретя. Ако си пълните и дебелото черво, ще е мръсна водата до утре. За анален секс е достатъчно непосредствено преди това с по-малко вода, така че да се проплакне само ректума. Аз си плакна с вода от душа предимно за почистване няколко часа преди това, но както и ти си забелязала не излиза веднага цялата. Така може да се постигне точно обратния ефект, при секса и отпускането на ануса да се излее луда гадория. Ако искате да лудувате цяла нощ или с няколко партньори най-добре е два дни глад и основно почистване на организма, с пиене на разхлабително.
Tranyanka

70.   Mj 67. Вслушай се в съветите на Tranyanka. Тя е доста опитна. А ако не искаш да те дразни толкова, пробвай с вода от бойлера, която да бъде с температурата на тялото. Студената вода свива сфинктерите и затова не можеш и пръст да вкараш после. Топлата действа по разхлабващо и отпускащо от нея, ама да не вземеш сега пък със вряла да се чистиш. Температурата трябва да е колкото телесната ti

71.   Mj здравей, относно за полекото разтваряне отзад ползвай спекулум. Много е добър и удобен, А за да няма болка и за по добро поемане отзад аз ползвам гел с масло на Жонсън.

Anonimen

72.   67-споко, всичко е въпрос на тренинг и най важното трябва да си спокойна. Ползвай да не вкарваш силна струя отзад, а да се пълни с норнална струя, усеща се едно запълване и започва да тече отзад вода. Правиш го няколко пъти и повтори след 15-20 мин. Това което е останало след първата промивка излиза и то. И со готова. Ползвай топла/не гореща вода. /

Анонимен

73.   Благодаря за съветите от утре се подлагам на лека диета и ще видим как ще процедираме :)))) Много сте изчерпателни и мили :)

74.   Да се напише десертация по темата :))

75.   Mj 74, Ами определено има нужда от дисертация по тази тема и то голяма. Хората днес са по разкрепостени, правят всякакъв вид секс, е не всички си признават какво точно вършат, но... Много малко знаем за правилната хигиена на аналния секс, не се знае по колко пъти е полезно да се прави, не се знае колко точно е достатъчно да се чистим. Когато задавам въпроси на медици и преподаватели в университета всички гледат смутено и нямат отговор за въпросите ми. Както казах дори и баналната клизма не е описана като хората в уебниците, да не говорим пък за другите видове очистителни процедури. Определено света вече има нужда от книга със заглавието''Аналният секс-удоволствие и хигиена ''. Виж номер 74, добра идея ми даде може да се заема с писането на такъв труд. Ще бъде обаче доста трудоемко, ще трябва да се ровя из чужди източници. Сега съм задал няколко въпроса на специалист проктолог -хирург(лекар за ануса), но май и той може смотан като останалите да се окаже. Ще видим. Някои казват че за да не изпитваш болка при аналния секс -добре е да го правиш поне на 2 дни веднъж и донякъде има логика. Един ден почивка на другия ден пак -така мускула свиква на тренинга и знае как да се контролира(Това не са научни данни , а само предположения). Но света или в частност България в момента има крещяща нужда от такава литература, не само защото се множим ние педалите, ами и защото както виждаме доста момичета и жени практикуват този вид секс.

76.   74 до MJ : Да ти кажа, родителиите ми са лекари, а майка ми има някаква мания по прочистването на организма, че толкова много безплатни лекции съм изслушала, хубаво е да си чистим организма от токсините, но за сажаление, толкова нездравословно живеем, че сами си докарваме всичко на главата. Мой близък познат почина наскоро от рак на дебелото черво и ми беше много мъчно за него. За тези неща трябва превенция и то от най-ранна възраст. Кой курс си иначе?

77.   76 . Mj Моите съболезнования .5 курс съм,имам още мъничко ....поне до титлата от там нататък .

78.   здравейте аз правя поне два пъти седмично анален секс. досега не съм се чистила. изчетох всички коментари бяха ми полезни ама неразбрах при клизма с дамски душ трябва ли да си пъхна цялата тръбичка или е достатъчно само половината. а що се отнася до удоволствието и болката то е друго. болката е само в началато а удоволствието голямо. аз обичам да сменям орален с вагинален и анален секс. ще серадвам ако ми отговорите на въпроса. колко дълбоко да си вкарвам дамския душ цялата част или само част от него. благодаря предварително

79.   Здравейте аз искам да попитам друго. Правя си клизма с душа и както бяха писали по горе докато не видя че водата е чиста така че от 5 до 10 промивки. Така обаче издържам само няколко часа 3-4 правя секс и след това започва да ми къркори както се казва корема и се появяват газове. Как мога да избегна това къркорене и газовете?

80.   до 79. Това не са газове е въздух, който ти е влязал в ануса по време на секс. Получава се например при поза кученце, когато керемчето ти е от долната страна и се получава вакум. От опит го зная, че при мисионерска поза или с крака на раменете не следва пръдкане. Същото е и когато си на конче, но тогава лично аз имам болки ако на партньора пениса е по-дълаг от 16 см

81.   сртанно защото го правим с краката на раменете, всъщност не всеки път ми се получават но сравнително често и да точно така не са газове а въздух

82.   Здравейте на всички! Чак сега виждам тази чудесна тема свързана с любимият ми тип секс- аналния!
Да поясня, момиче съм, или вече по точно жена, на 22 години, скоро ставам на 23(да ми е честито остаряването)... Та.. така...
Всеки ден, или всяка божа вечер, правим анален секс с партньора ми.... първо вагинален естествено, свършвам няколко пъти, и се пренасяме в света на аналните удоволствия... Няма по хубаво нещо от това, да усещаш как се изпълваш цялата.. и как дупето ти обхваща еректиралия член на партньора ти.. ммм... ох размечтах се пак, съжалявам.

Незная доколко сте опитните тук и практикуващите, но аз съм наясно вече с абсолютно всички процедури, промивки, хигиена и т. н
Пробвала сам какви ли не видове клизми, с какви ли не маркучи и уреди, но най лесния и бърз вариант за мен си остава този с душа. Някъде нагоре една мацка беше обяснила май, но аз ще повторя.
Най важното преди анален секс е да не сте се натъпчили с тежка храна, защото не се чувствате добре после.
Добре е, ако може преди клизмата, да се изходите по голяма нужда.
После преди да си вземете душ, просто клекнете(все едно че пишкате в тоалетна без седало), пуснете нормална струя вода, не много силна, не и много слаба, топла -нито гореща, нито студена вода и я насъчете към дупето си. След няколко секунди започнете да се напъвате все едно ви се ходи на тоалетна и си допрете средният пръст до ануса, като леко натискате навътре ( в същото време не спирайте да се напъвате). Ще усетите, и видите, как дупето ви се отваря, и няма да почувствате никаква болка. Вкараите си пръста няколко пъти навътре и при всяко искарване си насочвайте струята вода към ануса... ще видите как водата влиза и излиза директно от вас. Понякога аз дори отвъртам душа и си вкарвам малка част от тръбичката в началото на ануса, така че да се напълня с малко вода. Виждате как се изчиствате и всичко си излиза само. Може да си сложите някакъв инттимен сапун или душ гел и да си вкарате пръста пак за да се измиете отвътре... ако има нещо останало, то се напипва, ако ли не, готови сте. Не е нужно да си правите много дълбоки клизми с някакви маркучи и да се пълните с 2 литра вода. Непосредствено след прочистването си вземете душ, или вана, за да се отпуснете. После (как аз процедирам), като излезете от банята, застанете на четири крака, и си дигнете дупето нагоре, така ако имате някакъв въздух вътре, или образували се газове, всичко ще излезе. Ще се чувствате празни.... и повярвайте ми секса ще е невероятен.
От 3 години практикувам анален секс, всяка вечер, и нито ми се е разхлабил задника, както някакви невежи личности се опитват да ви натякат, нито се изпускам, напротив, започваш да умееш да контролираш мускула си по добре дори от останалите, които никога не са опитвали анален секс. Все пак един мускул ако се тренира, какво се случва? Нима се разхлабва или се стяга? Отговорете си сами. В началото имах болка, да, но сега... всичко е окей, стига да свикнете как да го правите, докато той прониква в вас, после е лесно. Исползвайте мнoгoооо лубрикант. Любимата ми поза, в която той прониква най дълбоко и ме чука като животно е, когато аз съм на четири крака застанала на земята, главата ми е на пода а дупето ми е вирнато нагоре, а приятеля ми е леко приклекнал само над мен и вкарва члена си така... много дълбоко проникване, много силни тласъци, и уникален оргазъм за него, и мен... така имам възможност дори и клитора да си масажирам :-)))))

Забавлявайте се и опитвайте от всичко приятели. Не се притеснявайте да задоволявате нуждите и желанията си. Един живот живеем, днес сме тук, а утре ни няма... трябва всичко да се опитва...
Благодаря ви..

83.   До 81 Е то краката на раменете, но гърба ако остане на земята. Ако те побие на тила, в поза свещ тогава разбира се, че ще се получи афекта на вакума в аналчето и ще пръдкаш след като ти го извади.

До 82 много съм съгласна с теб, но това с разхлабването на халкичката не е точна така. Наистина няма опасност от изпускане, но ако сравниш девствено анусче с чукано ще забележиш разлика и във формата. Може и да прекалявам малко с разтягането на ануса, но сама се усещам, че съм си хлабава. А и при мен позата кученце е най-добрата и за двамата. Просто ректума още в началото завива назад и в ляво и в тая поза влиза и тоя най дълъг пенис.
Tranyanka

84.   82 Твоита клизма не е качествена, насрах се! Тази на номер 60 е по хубава и наистина гарантира чистота!

85.   а можели да правиш анален секс без да изпалнеш тези процедури?

86.   до 83 Ами може разбира се, само че чрез клизмата се уверяваш, че не ти е зараснал ануса.

87.   Ама какви са тези примитивни методи с прътче , с шише на Престиж. Пак не си се почистваш като хората. Разхлабително и дълбока клизма му е майката.

88.   В крайна сметка може ли да ми дадете съвет какво да правя :Искам да мога да правя анален секс всеки ден или поне през ден, но ако не си направя изрядна клизма, не мога да бъда сигурен че съм чист. Понякога дори стигам до там че с клизмата изкарвам и последната храна която ям. Искам да сам на макс сигурен че съм напълно чист , но пък ако правя клизма всеки ден ще си убия полезните бактерии и ще ми станат лениви червата, ако направя пък това почиствабне с пръстчето полсе пак си има фекалии, които идват от по горните черва и като ме чукат слизат надолу и зацапват работата, някой ми каза че нз как да си стягам зандника , друг да се напъвам и аз вече нз какво да правя. трети казват че не се изпускат дори само при почистване с пръстчеи ми казват да ходя на лекар ама какво да му кажа :оцапвам пениса на партниора си ако не си направя дълбока климза така че да излезе и последното което ядох ох нз много ми е притеснено и ме е старх кажете какво да правя.

89.   Гледай сега, за да си сигуран, че си чист недей да изплакваш последната храна, защото когато е във вид на лайна трудно можеш за разбераш дали е последната или предпоследната. По добре си помпай вода в ануса, докато не започне да тече чиста водо през устата и носа ти. А иначе сериозно бих те посъватвала да потърсиш психиатър.
Tranyanka

91.   Относно шишенцетата и напъването-докарах си хемороиди

92.   до 91 да от шишенце може да си докараш хемороиди, особено ако го изпразваш редовно. Мини на шишенце с неалко, защото алкохола разширява вените, а хемороидите са един вид разширени вени. Същото се получава и с шишенца напълнени с бяло вино. От личен опит го зная, че ако шишенцето си го пъхаш в ануса сфинктерите са леко отпуснати и не притискат хемороидите. Виж ако след това изкъркваш алкохолното им съдържание могат да се възпалят.

93.   Някой друг освен тази мацка по горе няма ли даде съвет за качествена и бърза клизма. моля. Как да се разтвори задника, със тръбата на душа или както си е със слушалката?

95.   Вижте сега , къде било разковничето на тези клизми и аз се пълнех с вода до тънкото черво, докато не открих тайната на плитката климза. Между ректума и средната трета на дебелото черво има тъничка клапа, която стой затворена при определени условия. Стой затворена като сте седнали и не се навеждате нито напред нито назад, нито пък клякате и така водата не преминава тази клапа и не размазва останалото съдържимо, а си остава само в ректалната част. Аз се пълня като седя на тоалетната чиния и не мърдам а само си вкарвам вода с малка струя, каквото трябва да излезе излиза, повтарям процедурата няколко пъти и след това гледам да видя колко пъти водата ще бъде чиста, ако до 5-6 пъти е значи всичко е ок. След това за по голяма сигурност си бъркам с пръстче в задника, като съм под топлия душ, за да се уверя че не еостанало нищо, измивам си задника с душ гел, но само от външната старан не много навътре че ако се вкара навътре дразни червата и се напъвам за да може ако е останала вода да излезе и всичко е наред с този метод правих секс с двама след това и нямах никакъв проблем.

96.   до 95, почти си прав(а) точно така го правя и аз. Само едно уточнение, между ректума и дебелото черво няма никаква клапа. Там е завой и затова само така ти се струва. Разбира се това е строго индивидуално, на някои завоя е по-остър, на други по-плавен. От това зависи дали можеш да поемеш дълъг пенис или след 15-16 започваш да чувстваш дисконфорт. Аз обаче като зная, че ще имам бурна нощ ден преди това не ям и всичко е ОК.
Tranyanka

98.   Умажаеми, пише се "ПАРТНЬОР", "КОМФОРТ" и "ДИСКОМФОРТ". както и да е. В санитарните аптеки продават балони за "Клизма на бебе"! Престанете с тези маркучи градинарски, пожарникарски и т. н. И ползвайте презервативи, нищо че си имате доверие...

99.   Аз съм мъж и искам да се включа по темата. За мен лично номер 34. дава най-точен отговор. От личен опит, при мен нещата отнемат страшно много време.

При нормален секс си правя бърза клизма която ми отнема до половин час и почиства само правото черво, тоест където ми го вкарва. Това става като вкарвам малко количество вода, колкото изненадите в края да заплуват и излязат, също внимавам да не се напъвам прекалено много, за да не дойдат следващите изненади от по-горе. За сменяне на 1-2 пози и секс /чисто пенетрация/ до половин час - става. Ако планирам да правя продължителен секс, сменяне на много пози и разни други забавни заигравания, това не върши работа.

И при двата случая ползвам маркуча на душа, с хладка вода и не много силна струя, вкарвам го съвсем малко, но когато искам чистота тип порно актьор, задържам КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ вода да влезе, колкото се може по-навътре по пътя. За да влиза повече вода заставам в изправено положение и се навеждам максимално напред, така че водата да влиза реално само надолу. Като я изкарвам, помага ми да подскоча леко няколко пъти или нещо от типа, за да се разбърка вътре всичко хубаво и да излезе, а не да заседне някъде по пътя и после да има изненади. Също за мен е добре клекнала поза, при която краката притискат корема и надолу пътя е свободен.

Отнема ми между половин и един час постоянно миене и изкарване на вода (по-скоро клони към един), като след това в рамките на час ходя пак до тоалетната през 15-20 минути, за да пробвам да изкарам всичката вода, защото почти никога не излиза цялата под душа, без значение колко се кълча. Повтарям всичко още 1-2 пъти, като пак- най-важното според мен е да си вкарам максимално количество вода и то да достигне максимално навътре по системата, също и да я изкарам всичката.

Като равносметка - сигурно за едното чукане изливам над сто литра вода, защото душа постоянно тече, за да не развалям температурата и силата на струята. Трябват ми поне 5-6 часа вкъщи, през които мога да правя и други неща, но все пак съм вързан у нас. Докато направя всичко поне 2 пъти и не изчакам после също час два за резултати. Естествено, важно е нищо да не се яде по това време, за даима полза от тая работа.

Считам, че така всичко се измива, защото също като някой, който беше писал по-горе, ми се е случвало да виждам разпознаваеми обекти от последното хранене. Би следвало по тази логика да няма значение какво ядеш, стига да изкараш и последното, но в повечето случаи когато знам че ще си правя такова почистване, предните 2 денонощия се стремя да се храня колкото се може по-малко и с по-леки храни, при достатъчно воля дори нищо не ям. И да, това е метод общо взето само за неработещи богати съпруги, които да имат времето да го направят и някой да им плати водата, но пък накрая мога цяла нощ/ден да правя секс, което ако е с подходящия/любимия човек се превръща внезабравимо преживяване. Добре е човека насреща да е потентен и да сте планирали приключения, за да не му спадне след първата свирка и да се окаже, че сте похабили половин седмица в глад и киснене в банята напразно.

100.   Ах, че весело :) някои коментари наистина са забавни...

Моля ви, купувайте си от аптеките предназначени за тази цел уреди!!! По маркуча на душа не остават ли бактерии? !? Ужас!!!
После всичко трябва да се почисти... ами ако разнесеш е-коли, пак може да я пипнеш, не е задължително да е от ануса. ДОСТА КОВАРНА И УПОРИТА БАКТЕРИЯ

Наистина не съм очаквала да чуя, че някой си прави клизма с градински маркуч!!! Егати въображението... :)

101.   Аз съм жена и аз обичам да правя понякога анален секс с мъжа ми, но много ме е страх от изцапване. Винаги си правя преди това клизма с вагиналния душ, по няколко пъти пускам вода и после в тоалетната да излезе всичко, но последния път пак го изцапах леко. Той нищо не каза, ама аз умрях от срам. Не че ще ме зареже заради това, защото от години сме заедно и си знаем лайната, дет се вика, ха-ха-ха, ама мисля че все пак вреди на удоволствието. Сега ме е страх пак да го направя да не се получи пак така, а иначе ми се иска. Какво не правя както трябва, защо не мога да се изчистя напълно с клизмата?

104.   Аз не си правя клизма преди анален секс. Просто отивам до тоалетната преди и след това

105.   Здравейте! Правя си клизми от около 2 години и се зачетох във форума при поредната такава. Не знам кое е правилно и кое не, но аз използвам дамски душ на розалгин и го сменям сравнително често. Правя си по няколко клизми една след друга с хладка вода, а на накрайника слагам малко течен сапун. Забелязала сън, че когато водата е по-топла става по-лесно и бързо, НО не знам дали това не влияее лошо на организма, имайки предвид, че температурата на тялото е 36, 6. Правя си клизмите, докато водата не стане бистра и за всеки случай преди секса първо правя няколко опита с вибратор, ако нищо не излиза (вода или в лошия случай нещо друго) забавлението започва.

106.   E какво излиза сега, че за едната клизма си трябва супер време и супер много вода .Просто има и кратки клизми, но с тях човек не може да бъде сигурен че е максимално чист и да се отпусне по време на секс.Така че най добре си е промивката ,която трае около час минимум,и след нея два три часа поне трябват за да се отдели останалата вода и да се възстанови лигаивцата.Пробвал съм редица мини клизми вариант,и но единствената е тази при която се промиваш дълбоко- иначе не си е работа!

107.   Привет! По принцип съм перфекционист по отношение на клизмите и гледам да се промивам колкото се може повече.Така наистина времето става 2-3 че дори 4 часа за тази процедура а за секс излиза че трябват само 30 минути.Направо се дразния от това.И когато прочета че някои се пълни колкото се може повече и аз съотввтно започвам.Последният път се пълних с толкова много вода че не знам дали не измих и част от епителните клетки на червата си.Само и само да съм сигурен че няма никакви мръсотии.Вследствие на това корема ме болеше задника ми се стегна и не можах да се отпусна както си трябва по време на секс.Това с промиването и на мен и на някои като мен май ни е вид заболяване.Преди си правех клизма с дамския душ.Отнемаше ми около час и нямаше проблем.Сега с тези промивки е ужас,защото водата отива много навътре и не се знае дали няма и стомашен сок в изкарваното.Аз смятам че клизмата с х;адката вода 10 лотровата кофа и постоянното пълнене и изпразване но само до една определена част а не много навътре си е най доброто.Преди съм процедирал така и съм нямал проблеми.
Просто се пълниш и изкарваш
пълниш и изкарваш и така до 5 -7 та чиста вода,но пълниш един път изкарваш един път а не пълниш задника 5-6 пъти пък изливаш един ,защото се размива всичко и навътре и става мазало,после е и дискомфортно абе ужасно е.Затова най добре това 1:1

108.   до 107 Най-добре е да си правиш клизма със собствената си урина, има за това доста литература. Твоя си е и не ти отмива добрите бактерии, които също са си твои. Не говори глупости за стомашни сокове, защото колкото и да се пълниш промива се само дебелото черво. Клизмите технически могат да се разделят на малка и пълна. С малката си промиваш само ректума, а с пълната голяма част и на дебелото черво. С урина е добре, защото тя разкисва много добре всичко, а и не съдаржа хлор както чешмяната вода. За анален секс повякога е достатъчна малка клизма, но само ако е бърз и без акробатични изпълнения. Пълната се препоръчва ако имате намерение да пресексите цяла вечер и най-вече ако практикуваш смяна ва анал с орал. Аз лично при такива случаи понякога не ям два дни... хем е прочиствещо, хем мога да напълно се отдам на секса.

109.   Аз преди година имах една приятелка дето с спринцовката си слагаше нещо

110.   Ох, какво толкова го умувате този анален секс! От години го правим с жена ми по 1, 2 или 3 пъти в седмица без клизми и др. глупости. Наистина, ако тя се чувства неразположена за такъв секс не го правим. Никой от нищо не се е оплакал досега.

111.   И жена ми не си прави клизма преди анален секс. Много рядко има усложнения и това не ни притеснява

112.   Клизмата е манипулация за въвеждане на течности през ануса в дебелото черво. В зависимост от предназначението си клизмите биват: очистителни, лечебни и диагностични.
Очистителна клизма се прави за изпразване на дебелото черво или крайния му отдел от изпражнения. За еднократно изчистване при възрастни се вкарват до 1, 5 литра преварена вода с температура 32—33 С. Може да се прави със сапунена вода. За възрастни хора, за изпразване на червото е достатъчна клизма с 1 литър вода със стайна температура и от 1 метър височина. За повишаване на дразнещия ефект и по-добро очистително действие в сапунената вода може да се постави 1 супена лъжица готварска сол или винен оцет.
Очистителните клизми са безопасни, но честото им прилагане води до подтискане на нормалните рефлекси за ходене по голяма нужда.

113.   Това със маркуча ефективно ли е горе долу колкото клизмата със дамският душ ? Понеже когато за първи път правих анален секс ми казаха да си правя промивки със душа .... било ефективно.

51-100 от 133