Споделена история от Секс и интимност

Клизма преди анален секс?
Здравеите. Бих искала да знам когато отидеш в аптеката какво трябва да търсиш "Уред за клизма" или какво задавам глупав въпрос но не знам и за това питам и също ако може някой да ми каже м/у какви цени варират тези работи необходими за клизма преди анален секс. Питам защото веднъж опитах анален секс с не беше зле като исключим края въпреки че приятелят ми не разбра за това поради други причини но ще се радвам да не ми се повтаря неловката ситуация. Благодаря.

Коментари

1-50 от 133

1.   моля пишете, защото ми трябва спешно

2.   Клизмата се прави със специална помпа. Обикновенно се използват за деца страдащи от запек. Ако не си претеснителна ще е добре да посетиш секс шоп. Там са любезни и ще ти обяснят всичко.

3.   Разгледай споделено номер 11. там е описано подробно всичко, от което се интересуваш
:))))))))))))))))

4.   Тази специална помпа се казва дамски душ. Продава се във всяка аптека. Между другото същата клизма се прави и на бъдещите родилки, така че питай в аптеката точно каква помпа ти трябва. Не е нужно да се издаваш. Струва около 3 лева.

5.   Ами можеш да си пахаш душа в ....... има сащия ефект

7.   Гадно е. Защо правите анален секс? Не е ли опасно?

8.   Дамски душ си вземи струва от 4 до 5 лева

9.   По принцип няма смисал да си купуваш женски душ, достатачно е да използваш и маркуча на душа ефекта е същия само че, със душа става по бързичко

10.   А с какво се прави клизма на 12 годишно дете? Боли ли?

11.   Здравейте аз сам на 13 години и много бих искала да си направя клизма и първо искам да се посъветвам с вас защото не знам дали боли и как точно да го направя. Моля ви пишете ми колкото се може по скоро защото искам да го направя .. имам голямо желание за това.

12.   Отиваш в аптеката и си поръчваш иригатор така се нарича уреда за клизма.

13.   От този анален секс след време не ти ли се случва да се изпускаш, чувала съм че от медицинска гледна точка изобщо не е добре...

14.   Аз правех анален секс близо 4 години почти всяка вечер веднъж след много пръдължителен секс в ....... се легнах и се изпуснах неможах да си стегна дупето близо 3 дена нааквах се постянно слагах си тампони в гъза зада запуша ямата (може да е смешно за вас но на мен ми се плачеше) от тогава не правя анален секс само съм на орален.

15.   До 14: Ама ти сериозно ли? 4 години всяка вечер, еми тооо се почива малко, свинктера ти се е разхлабил, въпреки че невярвам много щото гейовете как го правят непрекъснато и нямат такива проблеми. А колкото до клизмата, с урина е най-добре, в случая с аналния секс се сещате каква клизма става :)

16.   Здравейте искам да попитам за да не се изпусне човек при анален секс ли се използва клизма?

17.   Cфинктер е съвсем друго нещо, 15:))))Ама сте професори големи:))))))Хахаххха

22.   Пробвайте да си направите клезма с вода в която е изтескан лимон

23.   Слагаш лед в дупето и после нямаш проблеми :) много гинеколози са го казвали :)

24.   Звучи много гадно само като си го представя чак дупето ме заболя!

25.   Какво толковА катО се изпyснеш, че позамирише малко, че измиеш после дyпето, ма поне щи олекне и айде после пак :D

26.   За да не се изпускате е много важно партньора да знае какво прави отзад! Не всички мъже знаят, че след като свършат вътре е необходимо да си извадят бавмо, плавно и нежно атрибута, защото в противен случай се получава силин вакуум като от бутало което е последвано от пупуто.
Забавлявайте се разумно и с предпазни средства задължително!

28.   Клизма може да се прави по много начини, аз го правя вече 4 години поне веднъж седмично(и клизмата и анален секс). Най лесния начин е с иригатор(дамски душ). Пълниш балончето със хладка вода, намазваш дупето със интимен сапун и пъхаш накрайника, изтискваш водата и сядаш на тоал. чиния. Повтаряш процедурата няколко пъти, докато не започне да изтича само чиста вода. После усещането е невероятно, не само при аналния секс, но и като усещане за пречистване и за теб самата.

29.   Аз имам намерение да си купя иригатор, ама не знам една клизма дали е достатъчна, как мислите?

30.   29 - Една клизма за какво?

31.   Искам да пробвам анален секс, и не се притеснявам толкова от болката, колкото от "мърсотията". Затова се зачетох в тези коментари и ми е интересно, колко дълго след клизма си "чиста" и дали един път седмично е достатъчно да се прави?

32.   Преди секса се прави, не може да си мислиш, че цял ден ще си чиста. Аз го правя като 28, но пак си се притесняваш и не си съвсем чистичка, мирише да ти кажа малко, ние го правим под душа и така се оправя положението. Не е лошо.

33.   а какво се прави с леда, ще пробвам и аз като номер 28

34.   Здравей, аз съм мъж, но мисля, че също мога да съм ти полезен със съвет. И без планиране на анален секс клизмата се препоръчва. Още по-добре е да се практикува така нареченият чревен душ. При домашни условия не е пълен, но при добро желание и редовно практикуване се постигат добри резултати. Докато при клизмата се почиства само правото черво и най-долната част на дебелото черво с душа се постига почистване на по-голямата му част. Тъй като дебелото черво в напреднала възраст става лениво в гънките му се задържат за по-дълго време екскременти, които гният на неправилно място и могат да предизвикат възпаления в по-тежки случаи водещи и до перфорация. Преди секс практикувам душ. При клизма част от водата отива в дебелото черво, размива състава там и при опит да бъдат изхвърлени, не всичко излиза. По време на секса в следствие на притискане на корема, може да изтече във вид на каша и ефекта от клизмата е обратен на желания. Та в домашни условия чревния душ си го правя с дълъг мек маркуч. Прикрепям го на душа пускам хладка вода и така както си тече започвам да си то вкарвам до колкото е възможно. Не трябва да се бърза за да не се огън и началото му да остане при ануса, просто го оставяте сам да си търси пътя навътре. Разбира се през цялото време правите опити да задържате колкото се може повече вода в себе си. Не се притеснявайте, няма де се пукнете. Колкото и да се пълните организма си има граници и волю неволю водата ще започне да изтича сама. Всичко това разбира се трябва да вършите във ваната, защото изтичат какви ли не неподозирани води. Когато започне да тече от вас чиста вода, почакайте 10-15 мин. и повторете всичко отначало. Според това какво сте яли последните 2-3 дни може да се наложи и три пъти да се плакнете. Самият душ е съпроводен с възбуждане, а след това дори да нямате секс се чувствате перфектно. И като гаранция, че почистването е перфектно мога да ви кажа, че нямам проблем да поема пенис в устата си веднага след като го извадят от ануса ми. Имал съм секс с трима мъже наведнъж и тая въртележка и смяна на отворите е била супер както за мен така и за партньорите ми. И последна тайна, ануса има приятен аромат и не смърди, когато е добре почистен. Казвали са ми го тия които са ме лизали там. Лично за мен коктейла от аромат на анус и сперма е направо опияняващ.

36.   Ужас, (коментар-34), тук става въпрос за клизма а не как се прави трансаналнатонзоелектомия.
Колкото и да съм чел за аналния секс (практикуваме го с жена ми) такова нещо срещам за първи път и направо ме отврати.

37.   До 36. от 34. Вероятно със съпругата си сте пристрастени към по-екстремни девиации включващи изпражнения в секса, щом грижата за анала хигиена те отвращава. Отговорих по тоя начин, мисля, че изчерпателно защото въпроса на авторката е как да се предпази от неловката ситуация при анален секс. Виж на вас бих препоръчал съпругата ти два дни преди анален секс сутрин обед и вечер да яде люти чушки. Гарантирам ти, че ако и го направиш без презерватив ще бъде най-незабравимият сеск в живота ти.

38.   Номер 34, много ти благодаря аз също съм гей и досега си правих само клизма. Един път обаче пробвах с този душ, но не бях сигурен дали всичката вода от мен е излязла. А и после корема ме болеше, иначе секса като чистота наистина си го биваше. Искам да те питам к акъв маркуч ще ми препоръчаш и от къде да си го взема. В аптека или от някой друг магазин. И гаранция ли е че след 3 тата чиста вода всичко е наред. Благодаря ти предварително. Питам защото все пак за мен истинското удоволствие е когато няма никакви последствия.

39.   Ами ако си по сръчен можеш да си направиш силиконов накрайник на същия маркуч, който е на иригатора. Можеш само да го нагрееш и да формираш върха върха му. След третата вода е готово, но малко преди самият секс си направи клизма с много малко вода, като стоиш прав. Така ще ти се изплакна само ректума, тоест там където ще прониква пениса на партньора ти. Чревния душ не е много подходящ точно преди секса, защото не можеш да изхвърлиш цялата от раз и при смяна на позите може да стане фал.
П. С. Говоря за гумен маркуч, защото има и пластмасови такива.

40.   До 39. Благодаря отново, но пак ще питам надявам се може. Дано не ставам досаден. Съжалявам. Но виждам, че ти знаеш доста. Тези маркучи на иригаторите са прекалено тънки, и докато чакам водата да стигне до там, където трябва ще мине бая време, май. А и как да го прикрепя към душа или чешмата-отворите са им бая големи -на чешмата поне? Дали не може , аз ще пробвам де -с един градински маркуч-гумен разбира се. Ще го пъхна на чешмата и ще го завра колкото се може навътре(мале сега вече номер 36 е повърнал вече). А иначе ми е ясно че не трябва точно преди секса да се прави, аз и клизмата я правя по рано и едва най рано след 3 тия час правя секс, защото и при нея има риск от фалове. А и това щях да питам как да съм сигурен че цялата вода е излязла от мен? Просто искам да съм сигурен на макс че съм максимално чист, ама затова явно ще трябва колконоскопия и ректоскопия, а нямам с какво. Мисля че поне с този маркуч ще стане доста бързичко. Мале като пусна чешмата на екс да тече ;) :).

41.   Пак съм аз, номер 40. Също искам и да предупредя всички да не си купуват лубриканти за анален секс от секс шопове. Не стига че ще си дадете парите ама и горчиво ще съжалявате. Аз пробвах с един немски уж -направо цял ден не излязох от тоалетната. Макар, че преди това си правих клизма. По добре си купете нещо от аптеката, хем по малко пари ще дадете, хем няма да ви се разпори задника. Аз това което преживх наскоро на никой не го пожелавам. Вътрешностите ми щяха да излязат накарая, хем лубриканта си беше в срок на годност. Сега ползвам един лубрикант и гел - 2 в 1, струва 5 и 40 от аптеката. Малко е като грамаж -20 грама, но няма последствия после.

42.   Та №41 аз съм 39, виждам, че вече си правиш майтапи. Вместо градински маркуч пробвай с пожарникарски, струята му е достатъчна да те отнесе на 7-то небе.

П. С. А за лубриката, ако го правиш без презерватив най-добре е да използваш маргарин РАМА.

43.   До 42. Никакви майтапи не си правя. Затова мразя така да пиша нонимно. Защото някой може да си помисли тези неща. Щом авторката е одобрилакоментара ми, значи и на нея са и минали подобни мисли през главата. Нормално е, то е тънък маркуча, има чешми с различни канели, как да се мушне, ама аз май вече се сетих. С пожарникарски няма да пробвам максимум до радинския ще се огранича.

МаргаринРАМА е същия като лубрикантите от секс шоповете. Некане се дъвчем все пак и да показваме колко гадни женски черти имат педалите а да помогнем на хората, да изпитат истинско удоволствие от този вид секс.

И да ти кажа вчера пробвах с градинския маркуч-малко трудно влиза, ама върши работа. Все пак обаче сега мисля да пробвам с този на иригатора. Мисля че влизнаето ще бъде по безболезнено. А влизнето в канелата, може да си поставя коркова тапа ако е голяма и на корковата тапа да пробия дупка. Ще го нагрея края както казваш, ти.

Искрено се надявам да не съм те засегнал с нещо. Аз се опитвах себе си да иронизирам малко в края на коментара. Не съм целял теб да иронизирам- ни най малко. Огромни извинения и огромни благодарности отново. И нека както е помолила авторката да бъдем полезни на другите, за да може и те на нас. Човек се учи докато е жив. А аз не се срамувам да питам. По добре сега да питам с риск да изглеждам на глупак, отколкото после да не знам нищо.

44.   До "43, за да не съм напълно анонимен ще се наричам Tranyanka всъщност съм фен на дамско бельо(някои му казват травестит) и на аналните игри. Градински маркуч можеш да използваш, но не за чревен душ, защото е твърд и неможе за вземе завоя към дебелото черво. За това си трябва по-гъвкаво маркуче. Аз съм приспособил(А) един дълъг гелов вибратор за тая цел. В средата по дължината му направих отвор в който вкарах гумено маркуче. След като го вкарам целия пускам водата и продължавам да го довкарвам с маркуча. Случвало ми се е да ми влезне и 1м. никога не насилвам, просто го оставям да си плува във водата. Съвсем леко се опитвам да задържам водата, оставям я да си изтича докато стане бистра. Само че това не го правя преди секса, защото цялата вода изтича в продължение на половин час. И един съвет ако си някъде където няма условия за почистване. Много добра работа върши банан. Обели го и си пъхни половинка. след около 15 мин ще се размекне и ще те подкара на голяма нужда. Другата половинка си я пъхни ила дай на партньора ти да го направи. Действа и като лубрикат и прави ануса ти по тесен.

Tranyanka

45.   Oт Мj. ДО Tranyanka. Това за банана не го знаех, наистина ще го пробвам. Ами онова с градинския маркуч , най-вероятно което съм направил е било по дълбока очистителна клизма, но и след това се чувствах доста чист около 2 часа маструрбирах с вибратора и нищо нямаше, мислех си че на сутринта вероятно може и да има, но пак нищо и досега. Аз наистина на моменти пусках чешмата на екс и може би водата да е стигнала по навътре или пък знам ли.... Но ще пробвам и с мекия маркуч. Аз тогава ще се наричам Мj

46.   до Mj Не зная колко силна струя си пускаш, но ако не си вкараш маркуче по дълбоко от 20 см трудно ще ти проникне вода в дебелото черво. А иначе аз си правя клизма и без да си го мушкам в ануса. Достатъчно ми е да го приближа и да пусна по-силно водата. Но това става вероятно защото халкичките са ми по-хлабави от обикновеното. А дали ще остане нещо и след клизмата зависи и от това какво си ял последните два дни. Когато се очертава по-бурна нощ се подготвям така, че държа 2-3 дни млечна диета.
Tranyanka

47.   Ще пазя специална диета и ще си правя през ден клизма, за да ме хакат в анала. Как ли пък не. Аз разбирам веднъж да го направя, но ако трябва всеки път като искам да ме чукат в гъза... не ми се мисли. Аз не си правя клизми и си ям каквото искам. Който иска да ме чука отзад, да заповяда. Досега не съм се насирала и не са хвърчали лайна наляво, надясно, но за всяко нещо си има първи път.

48.   До 47 от Mj. Ами да права си за всяко нещо си има пръв път. Като ти се случи тогава други приказки ще разправяш. А да ти кажа добре е да си правиш клизма поне преди анален секс. Аз съм студент по медицина и на лекция по Акушерство и гинекология професора се изрази така ''Когато се прави анален секс гаража трябва да е много добре почистен'' И каза още подчертавм го!!! Това е така защото има риск когато не ти е почистен анала да натресеш инфекция и на себе си и на партниора ти. От анала дори и да не го правиш във вагината има риск малки капчици да отидат там -невидими с просто око и така да равиеш инфекция на вагината. После ще се чудиш от къде ти е дошло бяло или някакво си там зеленикаво течение. А мъжа или гаджето ти ще пищи от парене когато ходи да пикае, защото можеш да му докараш уретрит-възпаление на пикочния канал или цистит, а не дай си боже и простатит. Затова грижата за аналната хигиена е много важно нещо. Но за нея си трябва време. Може би и затова професора да каза че е бил привилегия на богатите , защото те имали повече време. Но това не означава, че другите хора не бива да го правят. Та така 47 ти досега така го правиш, ама гледай да не изпищиш някои ден. Аз затова толкова много се интересувам от чистотата на аналния секс, защото искам да опазя не само себе си, но и приятелят ми. Аз вагина нямам, но той има пенис, а не ми се иска да спре да върши работа. Така че 47 добре си помисли. А и някъде бях срещал един коментар че който бил правил анален секс
бил ходил насран-глупости, ама пълни. При това май го беше писала моя колежка, вързала се на майтапа на нейн асистент. Няма такова нещо. Вътрешния мускул около ануса е неволеви-тоест той се отпуска когато ти се приходи до веце и затова имаш чувството на пълнота, но външния си е под контрол-тоест когато ние искаме тогава става. А за да ходи някои насран тези мускули трябва да бъдат скъсани-това може да стане при изнасилване например или сещате се при какви други обстоятелства. Аз се радвам че срещнах Тranyanka тук. Де да имаше повече хора като нея. Питам я защото съм се ровел в доста учебници по медицина, но за чревен душ не пише, само за клизма и то даже не е и описана като хората.

49.   От Mj до Tranyanka. Искам да те питам още нещо ти като си пъхнеш маркуча навътре, го оставяш там и си стои докато водата си изтича или го изваждаш и тогава пускаш водата да изтече? А и аз искам да имам съвсем малко по хлабави халкички, че понякога много ме боли докато ми влезе, как да го постигна? Малко ми е тесен задника май. Може би защото не се чукам доста често-на седмица или две по веднъж. Карам с вибратора ежедневно мислейки че така ще може по лесно да се поотпускам ама незнам дали само вибратора ще ми свърши тази рабоата. При това от скоро почнах ежедневно с него. Гледал съм едни спрейове от шоповете, ама ме е страх да си ги купувам да не се окажат и те боклуци. Много се радвам че те срещнах тука.

50.   От Mj до Tranyanka. Млечна диета -освен мляко ядеш ли и млечни продукти имам предвид сирена, какшкавали, масло? Защото само на мляко не се живвее май много много. Поне аз само ня мляко няма да издържа, за това питам. Леле вече ти досадих сигурно. Дано да не съм.
Mj

51.   Mj, радвам се, че се намерихте, сега почнах да чета - хетеросексуална жена съм - и мисля, че има, какво да допълня.
Първо - не си правете клизми и тем подобни с душа, ако водата в града ви не е питейна и е хлорирана!
Второ - внимавайте със самоизмайсторените накрайници, за да не останат във вас и да правите шоу в болницата.
Трето - не подценявайте нуждата от ползване на кондоми при анален секс.

Иначе, на Tranyanka и МJ мога да кажа да внимават с описания метод. Аз имах след това големи пробллеми - надут корем и май си промих червата и от полезните бактерии. Tranyanka, за мързеливи черва се яде храна с много фибри, има и млади хора с такива.
При клизмата няма проблем, но при по-обстойното миене - да. Получих и цистит в последствие.
Препоръчвам ви за прочистване (не само за секс, при запек, тежест) - диета с прясно мляко и ябълки. Сутрин на гладно се пие прясното пляко (поне литър), ядат се през деня ябълки. Препоръчвам и глауберова сол, тя няма странични действия, евтина е и това ? е проблемът - няма реклама.
MJ да пита чичко Гугъл на английски за „enema“.
И - не се гипсирайте.
На мен не ми се е случвало да се изпускам или да имам други проблеми, дори без клизма, но винаги ползваме с партньора ми кондоми. Препоръчвам лубрикантите от дрогерийте, аптеките, големите вериги. Намерете си приятелКИ-жени, защото сме с десетилетия по-напред с материала (и с мъжете) и не подценявайте съветите на жените тук.

52.   До 51. Благодаря ти. Точно от това малко се притеснявах аз- от това да не излязат полезните бактерии при този метод. Но аз немога да бъда сигурен че съм чист. Клизмата е добър начин и в гугъл съм се врял сто пъти. Наясно съм с нея. Но този метод интересен ми се стори. За да не излязат бактерииите- полезните имам в предвид, добре е да се прави дори и клизмата с физиологичен разтвор-в домашни условия става като на 1 литър вода се слагат 10 грама сол. Но не повече защото солта започва да дразни лицавиците. А ти си си докарала цистит вероятно от някоя капчица влязла във уретрата ти по невнимание -трябва да внимаваш повече. Жени приятелки имам аз ама са леко задръстенички в тази област. Значи според мен най добрия вариант си остава моята си клизма-слагам топла вода колкото телесната температура и малко сол в една 10 литрова кофа. С дамския душ промивам много пъти докато не изпразня кофата и така докато не започне да изтича чиста вода от мен. Чиста вода трябва да тече до 10 пъти и тогава всичко е ок. Но трябва клизмата да се направи 2 или най добре 3 часа преди секс. Номер 51 откъде да намеря такава глауберова сол? Ти за ядене ли я ползваш или я слагаш в разтвора за климза. Колкото до кондомите -ползвам ги, но при постоянен партниор не са ми нужни. С гаджето ми 3 години го правехме само с кондоми, сега вече си имаме доверие.

53.   ОТ Мj. До 51. Освен кондомите си трябва и лубрикант. А ти можеш ли да ми да дадеш някакъв съвет относно това как да не изпитвам болка при влизането? -имам в предвид как да стана съвсем малко по хлабав? Благодаря. Ще се радвам да си бъдем полезни взаимно.

54.   До 51. Видях глауберовата сол тя била подобна на англииската.

55.   До Мj от 51
При твоя метод ползвай минерална вода или преварена вода.
10 пъти!!! да изтече чиста вода - ти си маняк, стигат ти и 3 пъти
Глауберовата сол си е доста агресивна, добра е при запек. Намира се в добрите аптеки, които сами смесват.
Намери си други приятелки! Имаш много да учиш за мъжете. (ха-ха)... Изобщо, с кого си говориш за мъже?
По-хлабав ще станеш, ако се подготвяш предварително с плуг от подходящ хипоалергенен материал. Аз самата има проблем, защото не практикувам редовно анален секс (имам повече алтарнативи от теб), но ти пък защо? Просто първо трябва да се престрашиш, после редовно да правиш анален секс и така се отпускаш. Мисля, че се стягаш на психическа основа. Болката се случва в главата, изключи я или си внуши, че ти е хубаво. Важно е партньорът ти да не ти обръща внимание в този момент и да го вкара малко по-настоятелно. Веднъж като влезне, после нямаш проблем. Лубрикантът е много важен, но ако не ползвате кондом, защо не ползвате бебешко олио?
За кондомите не съм съгласна иначе, по-хигиенично си е. А и мисля, че няма защо да се страхуваш от ХИВ у нас, дори във вашите среди. Но другите болести? Не знам -аз ако бях мъж не бих го правил без кондом. Същност, нека сме честни - за пасивните в акта няма голяма разлика дали е с или без.

56.   Ами точно затова искам да бъда максимално чист, заради другите болести. Виж коментар номер 48. А и досега с този метод партниорът ми не ми се е оплакал от нещо, именно защото чакам до 10 тия път водата да е чиста. Съгласен съм че с кондомите е по хигиенично, но на мъжете им харесва без тях. Питай който и да искаш мъж. Имам и хетеро приятели, на всички им е мечта да правят анален секс без презерватив. И аз ако трябва да бъда честен напълно и аз предпочитам кондомите, но за да задържиш някого до себе си-налагат се и малко жертвички понякога.

57.   Mj, уф, правиш женски грешки, ама хайде. Ако до сега е минавало добре, тогава всичко е добре, когато завършва добре. Мисля, че остана болката - само отлична лубрикация те спасява и предварителното подготвяне с плуг, освобождаването в главата.

1-50 от 133