Споделена история от Секс и интимност

Мога ли да си го удебеля безоперационно?
Голяма психическа бариера е за мен този прословут размер НО не колко е дължината на пениса ами дебелината му, има ли някакъв метод за удебеляване, на близо 19 години съм и обиколката му е 13. 5-14 см, мисля че може и по-добре, но КАК? Дано имате идеи, които биха ми помогнали!

Коментари

4.   А колко ти е дълъг? И искам да попитам колко време след като написахте историята ви се появи, защото аз чакам вече 2 дни? :(

5.   Е, че от това по-лесно няма, пич! Купуваш си едно тиксо (колкото по-широко толкова по-добре), опъваш малкия приятел напред с едната ръка, а с другата навиваш тиксото с къгови движения до достигане на желаната дебелина. :-)

6.   Със сигурност има всевъзможни видове упражнения за увеличаване из нета, само трябва да се разровиш. Моето мнение е, че те са пълна измама (не съм пробвал). За разните хапчета, кремчета, помпички и прочие е сигурно, че не действат, а и по-добре не пробвай да не стане сакатлък.

7.   Съжалявам, няма.
FLJT

8.   Няма ли най-после да удобрите тези коментари, тъй като и аз съм заинтересован?

9.   Не се излагай добре си си

10.   От Автора: Ами пениса ми е около 15-16 см

11.   Пробвай с чилик упражнения. Аз пробвах от любопитсво и при мен лично имаше положителна промяна. Иначе размера ти е даже малко над средния, така че няма за какво да се притесняваш.

12.   Идеален ти е, не се притеснявай. И на дължина и на обиколка. Жена на 35

13.   Всички тия упражнения, кремчета и т. н. са пълна шитня, братле. Не действат, само ще си дадеш парите за тях. Има да ти расте някъде докъм 21 години, споко. Иначе размерът си ти е много добър, не мога да разбера от кво си си филмирал. Е сега, ако искаш да си вадиш от гащите над 20 санта тупалка само операция те оправя.

14.   От Автора : Олекна ми вече, благодаря!

15.   така както гледам и да ти е 20 см след време жените свикват и пак може да не им стига всичко зависи от техниката и вагината на момичето ;)