Споделена история от Секс и интимност

Любовника ми е орален фетишист
От три години имам връзка с по-възрастен мъж!
Сега съм на 19г. Първите две години не му давах да прави секс с мен, и я карахме само на орален. Последната година минахме на анален, и от три месеца правим и стандартен, но... Той свикна много с оралния секс и казва че единствено свирките го задаволяват както трябва, и настоява да започваме и свършваме секса с орална любов и с задължително свършване в мен (в устата).
Като правим стандартна любов, той е не повече от 1 минута в мен и след това бързо ми навежда главата за орален. И така вече три месеца. А когато правим секс повече от веднъж дневно държи само орален да правим.
Моля, ви кажете какво да направя, защото се чувствам унизена и не задоволена само от тези орални истории.
Мира

Коментари

1.   На първо време си купи вибратор/дилдо. На второ време си намери друг любовник.

2.   Допуснала си груба грешка. Няма мъж, който да не харесва този тип секс, ако се прави, както му харесва, естествено. Освен това той не си дава никакъв зор, а кефът е съществен. След като си му показала, че си склонна да правиш орален - не всички жени са склонни - той ще те действа и ще си търси точно това, защото го устройва отвсякъде и защото е тотален егоист в леглото. Интересно защо си мислиш, че оралният и аналният секс не са секс, ама хайде! Не виждам как ще го накараш да прави друг секс, той мисли само за себе си. Опитай с разговор, но както го описваш, надали. Остава варианта да го разкараш.

3.   Сама си си виновна. ;)

4.   Ти пък го карай да те лиже постоянно и така го карайте

5.   Не вярвам да е такъв. По-скоро си го разлигавила.

6.   И моя мъж иска всеки път орален. Аз преди не исках, но от известно време се "престраших" и реших да му напрявя това удоволствие. И от тогава човека така си свикна и му хареса, че иска всеки път така. Не, че имам против и на мен започна да ми харесва, научих се как и свикнах, но става така, че след оралния преминаваме на задна(или преди това понякога аз съм отгоре) и така свършваме. И това от дълго време насам.
Но на мен ми липсват ласките, дългите целувки, усещането, че аз съм желана, дългата любовната игра, романтиката.... А сега аз съм в краката му за да му го "обгрижвам" орално дълго и дълбоко и после бърза да си го вкара, дори и да не съм достатъчно овлажнена ме намазва с бебешко олио и си го вкарва, издържа доста, нооо.... Така се чувствам използвана и си оставам незадоволена.

7.   Ами явно правиш хубави свирки, а инъче не можеш да се справиш. Ако не е измислено, че нещо не ми се вързва - орален, анален и чак накрая вагинален? Не знам.