Споделена история от Секс и интимност

Искам девствено момче!
Момиче на 21 години съм. Много искам да си имам девствен приятел. С бившият ми се разделихме миналата седмица, стана въпрос за това, кога ни е бил първият път и той ми сподели, че първият му път бил с проститутка! Погнусих се, направо нямах думи. Знам сега, че ще чета доста негативни коментари, но въпросът ми е ИМА ЛИ, ЗА БОГА, НЯКОЕ РАЗЛИЧНО МОМЧЕ?? Че защо и аз като мъжете да не искам да спя с някой, който е девствен?? Какво е лошото в това? Възможно ли е на моята възраст да има някой, който се е запазил от цялата помия и да не е правил секс? Или сте започнали безразборно да се правите на "готини" още на по 16-17 години? Сериозно, много ми е чудно това. Моля без обидни коментари, наистина ми е любопитно.

Коментари

51-100 от 120

62.   Номер 61, не се прави на умен... От такива умници, виж държавата ни на кво дередже е...

63.   Определено има мъже, които не са правили секс (и аз съм в кюпа- на 26). Мисля, че няма нищо лошо в това да търсиш такъв мъж. То това може да се приеме и като някакъв фетиш дори.

66.   Аз съм момче на 27 години и още съм девствен, просто не съм срещнал подходящо момиче с което да си допаднем и да правим секс

67.   Ооох момиче ела да се запознаем.

68.   Защо по дяволите трябва да е проблем за теб, че човекът когото твърдиш, че обичаш е бил за пръв път с проститутка (единствено би било проблем ако е бил болен от някаква болест, а от коментара ти съдя, че не е). Сигурен съм, че много те е обичал и жестоко си го наранила, както така съм сигурен, че не си го обичала истински защото ако го обичаше истински нямаше да го изоставиш заради една постъпка в миналото му която по никакъв начин не влияе на настоящето и не е свързана с теб!! Защо по дяволите едно момче не трябва да задоволи естествената си нужда от секс само и само за да угоди на твоя как да го нарека... фетиш? ! И защо си мислиш, че ако дадено момче го е правило за пръв път с проститутка е едва ли не някакъв боклук който не знае какво е любов? ! Да ти е хрумвало, че твоят приятел може да не е намерил момиче което иска да бъде с него на онзи етап? !

69.   Не е важно дали е девствено момчето, важно е да е свястно да те разбира обича и поткрепя, ако го имаш, значи имаш най голямото богатство. SLAI

70.   Тъй аз съм девствен обаче тренирам здраво всеки ден малкия разбойник по 4-5 пъти да е готов за действие на 23 съм :P

71.   Защото само един боклук може да е за първи път точно с проститутка...

72.   Изобщо не си права. Нямаш си и представа колко мъже ходят на проститутки и на колко от тях, първия им път е бил с проститутка. На човека явно по една или друга причина не му се е получило с друга жена, ти вместо да му влезеш в положението, го хулиш. Дано не свърша с жена като теб.

73.   Номер 71 не знам мъж или жена си, но с удоволствие бих искал да ми кажеш тези думи в очите да видим ще имаш ли смелост

74.   От 71 до 72, аз съм мъж който не се пречупи само защото не можа да си намери подходящо момиче още на 13 години... все пак тогава не бяха чак такива парцали като сега... сега не би ми било никак трудно, но не знам дали да съжалявам или да се радвам че не съм израснал в такова грозно време... и не че и тогава нямаше, но аз имах принципи, имам ги и сега. Изчаках колкото е необходимо и си струваше.

Да не говорим че трябва да си страшен глупак за да си платиш! Жените трябва да се отучат от това, не да бъдат насърчавани. Айде да си гнусен дядка някак го разбирам да пропаднеш до там, когато вече няма какво повече да губиш, но младо момче да е толкова жалко, това просто не го разбирам, наистина...

Какво може да получи от такъв нещастник една нормална жена, какво друго освен жалките му стотинки?

77.   Не си в позиция да определяш кой е глупак и кой не номер 74

78.   Номер 74 защо по дяволите трябва да разбираш мотивите на когото и да било да отиде да прави секс със проститутка и кой по дяволите си ти та да съдиш когото и да било, че е отишъл и е задоволил природните си нужди от секс. Ти си чакал обаче защо по дяволите някой друг трябва да се съобразява с тебе и да чака като тебе "подходящата" да се появи (при положение че може никога да не се появи ). И нима си фактор та да определяш кой е боклук и кой не е. Ти си никой та да съдиш хората за техните постъпки ясно ли ти е това? !

79.   "72. Изобщо не си права. Нямаш си и представа колко мъже ходят на проститутки и на колко от тях, първия им път е бил с проститутка. "

Извинявам се, че се намесвам в разговора ви със 71, но това доказва, че много мъже са боклуци, а не че не е нещо нормално и не са боклуци. :)

80.   Ако става на въпрос и много жени също са боклуци 79

81.   Един женски коментар измежду мъжкият спор. Не те прави мъж това че си го изправил и си го вкарал, а това че си успял да омаеш жената и си я накарал да те иска. Какво се случва като отидеш на проститутка? Тя си ляга и ти си мислиш, че правиш нещо... само и само да не се водиш девствен вече. Жалко ми се струва. 71 е прав за мен.

82.   1. Проститутките са боклуци - съгласни ли сме всички останали, освен малка част от проститутките?
2. Бил си с проститутка, следователно и ти вече си боклук поне колкото нея, с тази разлика че тя поне е изкарала пари от това, а ти си балъкът който си е загубил парите.
3. Що се отнася до болестите, ти всъщност вече си правил секс с всички боклуци с които тя е била преди теб, а с няколко от тях дори може би същия ден... Само 5 минути преди теб някой се е изпразнил на гърдите й, тя ги е забърсала с мокра кърпичка без дори да се измие, а след това ти си ги облизал, честито!
4. Колкото до презервативите, да те може и да те предпазят от много от тези болести, но няма как да те предпазят от моралните последици!
5. Първият ти път е бил с проститутка? - ако отговорът е "да", значи ти си един от най-големите боклуци!

83.   Животът си върви, а биологичният часовник цъка.

84.   Нека погледнем обективно на нещата.

"Че защо и аз като мъжете да не искам да спя с някой, който е девствен?? Какво е лошото в това? "

"Под "девствено момче" разбирай-някой с различно мислене, душевност, интелигентност. "

Първо, желанието да отвориш някое момиче не бих го определил като "мъжко", да си мъж все пак се изразява в малко повече (най-вече в морален аспект) от това да даваш порив на инстинктите си и да се радваш като разглезено и пикливо момченце на нещо толкова тривиално (и честно казано, на никому друг не-му-пукащо) като това да си се забил с девственица.

Второ, обвиняваш противоположния пол в иска му за нещо толкова повърхностно (да го направиш с девствено момиче в крайна сметка служи само за галене на егото), но самата ти искаш да го направиш с девствено момче? При това и ти самата не си девствена? И имаш наглостта и арогантността да си мислиш, че заслужаваш изпълнението на това твое желание? Защо? Явно е, че съдиш на базата на сексуален опит, макар и по друг начин. Въобще поинтересува ли се защо "бившият" го е направил с проститутка? Защото е бил повърхностен лигльо или защото деградиращият социум е упражнил натиск върху него? Съмнявам се, че ти е пукало особено.

Трето, твърдиш че търсиш интелект и морал? А защо просто не каза така в самото начало? Сексуален опит и душевност са две различни неща. Да си си помислила, че може би на този свят има и хора, които въпреки недевствеността си си остават морално чисти? Не претендираш ли ти самата да си такава? Жалкото ти лицемерие ме отвращава.

За отговор на въпроса ти, да има такива момчета, но не мисля, че трябва да си правиш кефа с тях. Все пак, желанието ти да яхнеш някой девствен си е също толкова жалко, колкото и това на поредния сополив тинейджър да отвори някоя кака.

85.   Мило момиче,

аз съм мъж на 37 г. и не съм имал никога друга жена освен жена ми.
Знам достоверно че има и други такива мъже - нито грозни, нито глупави.
Това че при повечето и иначе не значи че при всички е така.

86.   Много злоба строи от коментарите ти номер 82. Много ми е интересно ще имаш ли смелост да отстояваш мнението си на живо по мъжки. Или си избиваш комплексите зад компютара? И ще добавя, че си никой за да раздаваш квалификации кой какъв е. Същото важи и за номер 81 - ти си никоя така, че мнението кое е жалко и кое не няма тежест.

87.   Номер 82 предполагам, че като влизаш тук и наричаш хората боклуци осмисля живота ти защото очевидно той няма друг смисъл :D :D

88.   От 82, само на 30 години съм, но и аз като 85 все още съм с първата си жена. Жена която и днес безкрайно много уважавам и обичам, жена която и до днес желая така както в началото, която избирах и търсих твърде дълго (според мен), при условие че имах достатъчно богат избор, макар че дори при това положение малцина имат късмета да намерят подобна жена още на 20, но винаги ще се питам, а какво ли би било ако се бяхме намерили на 13-15 (за друго не съжалявам).

Проблемът и при мъжете и при жените е един и същ, така че тук съм съгласен и с 84, че и жените са същите боклуци, ако не и по-големи... Т. е. над 90% от хората са боклуци, независимо от пола. Над 99% са просто слабоумни (тогава може би са важни неща като възпитанието (които отдавна липсват), но рано или късно глупостта надделява така или иначе... ), но може би едничката утеха е факта че над 50% са достатъчно привлекателни (за съжаление този процент все повече намалява... ). И след като теглим чертата остава един много нищожен процент, далеч зад десетичната запетая... Това ми беше ясно още когато бях на 13, но аз прецених че е по-добре да съм сам отколкото с който и да е. Вярно че ми беше много тежко и трудно преди да я намеря, но дори в моменти на крайно отчаяние, аз не се пречупих и не се поддадох на изкушението, въпреки безбройните компромисни варианти, но проститутката е може би най-отвратителният от всички...

Бедата е че днес вече е почти невъзможно да намериш девствени момичета над 15, което е странно при условие че законът не позволява под 15, да не говорим че винаги най-много са ме привличали жените 20-30, а модата винаги е била мъжът да е по-възрастен, което адски много ме дразнеше... Дори много каки са ме рязали заради възрастта, когато я научат, въпреки че преди това са били готови да си свалят гащите... Но може би глупостта им е била за мое добро, кой знае. Всъщност една единствена жена съм чул да си признава "колко трябва да си прост, за да откажеш по-младо гадже" каза тя по свой адрес, след което се омъжи за по възрастен по сметка...

Та след като съм изстрадал на собствен гръб това 100% от времето да мислиш само за секс и да няма нищо по-лесно от това да дадеш 5 лева за една свирка (поне тогава такива предложения получавах минавайки през лъвов мост, когато се връщах късно вечер от работа). А сега гледам същите парцали искат по 50-100 лева, което пък е толкова нелепо че няма на къде повече... Че те повечето не биха могли да си намерят нормален мъж и в този ред на мисли, защо трябва на тях да се плаща, след като аз лично не бих им го подал дори да ми платят те. Или казано на кратко "уважавай себе си, за да те уважават и другите". И ако всички хора имаха достойнство, то аз със сигурност щях да имам жена много преди 20. Ето затова ненавиждам жалкото ни пропаднало общество. Да, вярно че аз проблем с това вече нямам, макар че рано или късно ще си загубя жената и дано това стане когато вече нямам нужда от такава, макар че мисля че винаги ще имам и следователно ми остава само варианта да се надявам да се изтърпим до дълбока старост или да имаме уникалният късмет да умрем заедно, но още много преди това децата ми ще се сблъскат с подобни проблеми... Така че няма как да оставя това в миналото... И да, готов съм да отстоявам позицията си и на живо. Което ме подсеща че гледах на скоро някаква там от библейските глупости, където Исус-чо оправда някаква пача с думите "нека този който е безгрешен пръв да хвърли камък", и видиш ли всичките грешни се оказаха, айде бе... Ами аз пък съм този който пръв ще хвърли камък!

90.   86, след като всички сме никои, за да коментираме пред компютАра и нашето мнение не е важно, значи и ти си никой щом коментираш в същия анонимен сайт като нас. Изказах мнение, не те нападам лично, за да ми казваш никоя ли съм или съм някоя. Всеки си има мнение и никой не го интересува споделяш ли го или не. За мен е жалко, за други не е. Ако хората мислеха еднакво, светът щеше да е много скучен и проститутките щяха да стоят без работа.
От номер 81

91.   До 88
„Т. е. над 90% от хората са боклуци, независимо от пола. Над 99% са просто слабоумни“
На крива ръкета, космосът ? е крив.
Ако беше прав, днес човечеството да е затрито и да ни управлявват маймуните, крокодилите и тем подобните „висши“ същества.
„Бедата е че днес вече е почти невъзможно да намериш девствени момичета над 15, което е странно при условие че законът не позволява под 15, да не говорим че винаги най-много са ме привличали жените 20-30“
В България е позволен сексът с лица, навършили 14 г. (виж параграфи 149 следващи НК).
Какви жени теб лично ще привличат си е твой проблем, но не вярвам мнозинството от жените над 20 г. да са и девствени, за да угодят на вкуса ти, просто защото жените нямат неограничено време за семейство и ДЕЦА - след 25тата година намалява вече много бързо фертилността, а една жена на 30 г е вече с над 30% по-малко плодовита от момиче на 20 г... една жена над 35 г. може да забременее само с 30% вероятност!!!, т. е. тя е почти неплодовита, а след 40 г. вероятността да износи здраво дете е едва 10%... никоя НОРМАЛНА, ЗДРАВА, ПРИВЛЕКАТЕЛНА жена няма да си губи времето да чака някой комплексар като теб да се накани, тя ще трупа опит, докато намери правилния мъж, а и има своите физиологични нужди и нужда от мъж в живота си. Днес все пак се намират някои антисоциални девствени индивиди над 18 г. - напомням ти, че в миналото хората са се женили на 16-18 г., а и по-рано, защото средната продължителност на живота е била 40 г. и са ги женили родителите им, така че извън манастирите по нашите земи преди 50-100-тина години едва ли си щял и една здрава девственица над 20 г да намериш.

„Да, вярно че аз проблем с това вече нямам, макар че рано или късно ще си загубя жената и дано това стане когато вече нямам нужда от такава“
Вероятността да надживееш жената до себе си и да останеш без удобно месо за секс е минимална, защото жените живеем средно 10 г. по-дълго от мъжете. Трябва да се хванеш с някоя с над 10 г. по-възрастна от теб, за да имаш тези притеснения, но аз не вярвам, че ще те търпи тази жена до живот, така че може притесненията ти да не са съвсем безпочвени. На всяка жена рано или късно ? идва акъла...

„Което ме подсеща че гледах на скоро някаква там от библейските глупости, където Исус-чо оправда някаква пача с думите "нека този който е безгрешен пръв да хвърли камък", и видиш ли всичките грешни се оказаха, айде бе... Ами аз пък съм този който пръв ще хвърли камък! “

Лошо няма, просто не си християнин, а атеист, мюсюлманин, мормон и така нататък. Човек не е длъжен да бъде християнин!

Не ти виждам, какъв проблем имаш с хората тук, освен че страдаш от някакво нервно разстройство и си търсиш на кого да си го изкараш в мрежата.

92.   Здравей! Аз съм девствен, суетен съм, търся си аверка с която да сме сплотени, да си паснем много добре и почти винаги да се разбираме много добре, дори и перфектно! От гр. Варна съм!

93.   Номер 81/90 аз съм мъж ти си жена и разликата, е че аз не търпя някой да ме поучава относно действията и постъпките в моя живот след като той няма как да изпадне в положение като моето. Защото за теб е лесната част - ти сядаш в бара кръстосваш си краката и чакаш мъжете да те свалят и си избираш - този ми харесва, онзи не ми харесва. Докато на мен се пада трудната част - да се мъча да се харесам на дадена жена. Е аз нямам вина, че не съм се харесал на никоя. Само, че аз имам нужди и съм в пълното си право да ги задоволя чаткаш ли? ! И за това ти си никоя да съдиш мен или който и да било друг мъж за това, че е избрал да задоволява нуждите си по този начин след като никоя не го е обикнала! Надявам се сега разбра защо коментирам така? !

94.   93, казах да не го приемаш лично, изказах мнение, не можеш да ме убедиш в противното. Не искам да се караме, само ще ти кажа, че си в голяма заблуда ако си мислиш, че на жените им е толкова лесно. Освен ако нямаш славата на леко момиче, мъжете не ти се редят на опашка и ти с пръстче да си избираш: Ти остани, ти отпадаш. Случвало ми се е да си харесам срамежливо момче и аз да правя първата крачка даже. И знаеш ли какво е да си на 18 и да си девствена и момчето, което наричаш точният човек, да ти каже: Ааа... сложно става, не ми се занимава?

95.   до 93
„Защото за теб е лесната част - ти сядаш в бара кръстосваш си краката и чакаш мъжете да те свалят и си избираш - този ми харесва, онзи не ми харесва. Докато на мен се пада трудната част - да се мъча да се харесам на дадена жена. “
Този проблем го имат и доста непривлекателни жени. Огледай се малко - пълно е с пълнички момичета да кажем, с такива без голям бюст, дълга коса и хубави дрехи-да не мислиш, че им се лепят мъжете?
Съветът ми е да се огледаш и да се целиш в твоята категория. И 100 г. можеш да чакаш и да се пулиш по баровете, но Клаудия Шифър няма да ти се върже. За всеки влак си има пътници - девствениците сами са си виновни

96.   Първо аз в най-красивите не се целя, но не мога да харесам и най-грозната сори. Баровете ги ненавиждам това беше просто пример, а девствеността си съм изгубил още на 18 именно с проститутка. Пък и не съм забелязал грозните момичета от гимназията/университета да имат проблем с намиранетона партньор - напротив имаха си приятели винаги.

98.   И защо чака чак до 18, да беше дал 5 лева на някоя циганка, още на 13...

99.   Аз съм на 18 години ще правя тази година 19 и още съм девствен не съм задръстен досега само с 1 момиче съм се забърквал там а-у обарвам сам я та ми даваше да я обарвам по вагината и до там мачкане на цици и тя беше като дърво-до секс не се стигна и се чудех дали в мен е проблема или в нея - че незнае какво иска? та по темата имаше един коментар които беше много точен на момчетата е по трудно да правят секс докато момичетата дори и да са най грозните на света ако са в 1 стая с 1 мъж и го пипнат за члена и той се възбуди той би преспал с нея и не би казал на никого докато ако некое грозно момче пипне некое момиче най много да го шамароса или да го обиди такъв е живота С ПЛЮСОВЕ И МИНУСИ

100.   то и аз съм девствен, защото все търся най-красивата, все да е моя и само моя, а не някоя платена, но накрая се сдухваш, започваш да се притесняваш и като дойде момента ще си консервиран и няма да можеш да направиш нищо, защото ще отделиш време на мислите си дали ще се представиш добре, дали всичко ще е ок, дали ще се харесаш на момичето и ще стане голям фал. Аз съм имал сексуални контакти под друга форма с момичета (орално), но от опит казвам, че ако един мъж чака перфектната жена, да е с нея и т. н. и тогава да опита да направи проникване, да чука.. то времето си минава и накрая този човек губи увереност и като дойде момента.. или няма да му стане, или ще свърши бързо, но няма да се представи добре. Аз понеже гледам да игнорирам лошите си мисли, които ми вкарват автоголове и вече се чувствам уверен в себе си, но пак търся тъсря търся.. а и порно разваля момчета къто нас, ние всичките сме перверзни, мъже сме.. ако имам приятелка до себе си ще искам да е всичко наред, не съм егоист само с жени, ще с раздавам, но аз нямам.. имам високи критерии, нямам си просто.. а това порно обърква представите ти за реален секс, аз бих се възбудил реално от анален секс, но коя жена го дава.. да го правя мръснишки, да е мръсница, но ще се чувствам гадно, защото не е от душата ми да се държа с жената като с вещ, но вътрешно в мен времето през което не съм чукал и съм гледал порно филмчета (всеки мъж има нужди и го прави), съм си промил мозъка, че да харесвам тези неща, а от душата си не харесвам това, харесвам точно обратното, на жената да й е добре, но ако го правя така, няма да се възбудя, ако е мръснишки ще се възбудя, понеже съм изпадал в подобни ситиацуии и го знам, така че до авторката.. не изисквай това от никой мъж да е девствен, аз съм девствен, защото така съм решил и чакам ли чакам, но вече съм склонен да отделя голяма сума пари за перфектната жена (дори и за час, което след това ще ме убие, защото ще мисля за нея, аз съм влюбчив към визия), но няма да съм консервиран за секса и ще добия опит, въпреки че няма да е с моята жена, после като си хвана приятелка и й кажа.. да бях с проститутка и да ме зареже, но да съм го направил заради самия себе си, че и нея, защото иначе бих бил сдухан и неопитен и въобще секс не би се получил, а аз иначе съм един чувствителен, влюбчив, неегоист и раздаващ се с момичето, което е насреща и което обичам.. и ако ме зареже заради това, че съм опитал какво??? Не си права въобще в случая, но до някаква степен разсъждавам и аз като теб, но съм мъж и просто знам на къде духа вятъра и че идват проблеми, когато не прави секс един мъж и започва да се притеснява ако се стигне до него, това по-добре ли за теб? Да намериш някой 25 годишен и да си мислиш, че е гей едва ли не, защото не може да му стане, защото е девствен и си е промил мозъка с порното, а ти искаш да е с любов... от опит ги казвам нещата, на 22 съм.

101.   На 22 съм и съм детствен, има такива момчета, но са рядкост. Повечето се принуждават да отнемат детственестта си зареди компанията защото приятелите задават въпроси от тип "ае ти не още не си ли го праил ти луд ли си" или "аре е не намери ли нещо за е**не виж на колко си другите на 15 вече не са като тебе". Донякаде разбирам бившия ти, защото на тази възраст да не си го правил самия ти се чустваш подтиснат, лично при мен имам чуството че ще прелея. И аз от 2 години насам като минавам по околоврустното се чудя "защо да не й дам на тъз 20 лева и да видя кво е ама се стърпявам, не мога да посмея първия път да ми е с проститутка, тва е унизително, ще ме мъчи мисълта после, точно това ме спира. Имам въшност добра, но като мене са редки случаи. Накратко има момчета които са детствени на тая възраст ама са много малко и те не обичат да коментират това. Ако разберат много хора и живееш в някво малко градче нямаш си на представа как хората ще те знаят като детственяка на града... Просто народа е изтрещял и извратен...
jack___daniels

102.   аз съм девствен :)

103.   Искай имаш право на това, само, че никой не е длъжен да се съобразява с теб :D

104.   До сега всички девствени мъже над 20, който съм виждал имат много ниско самочувствието и още един куп проблеми от различно естество свързани с тяхната личност. Без изключения. В това число включвам и самия себе си. Някак си мога да пиша безпристрастно и без да се залъгвам с ня'кви глупости.

Разбираш ли Авторке? За един мъж девствеността на тия години си е един вид мъчение. Въобще като цяло лишенията от секс за дълги периоди не са особено здравословни за психиката. Водят до разни отклонения и странични ефекти, както разни индивиди са споменали по-горе.

С две думи искам да кажа, че авторката пише глупости, има смотани изисквания и въобще не познава мъжката физика и психика.

Всъщност аз самия до сега съм го правил само с проститутки(10-15 пъти) и съм на 24, въпреки това все още се чувствам девствен. И не съжалявам за проститутките, не ме травмира по какъвто и да било начин.

И разбира се, че има много по-важни неща от това да задоволяваме нагона си. Само че няма лошо из между важните неща да задоволяваш нагона си от време на време. Имам предвид по-важно е първо да изключиш печката за да не загори муската и после да се изчукаш, а не обратното. Защото после няма да има какво да ядеш. Разбираш ли?

btw df7181f173 го каза най-добре.

106.   Аз съм на 19 ,също не съм го правил. Не, че съм нямал възможност, просто реших първия път да ми бъде с момиче, към което имам специални чувства. Повечето ми приятели го направиха ей така, просто да има къде да мушнат салама за едната гъзария и похвала.

Не знам, всеки с вижданията си.

109.   Има единия съм аз :)

111.   до авторката:ще си останеш сама защото никои не иска да разполагат с живота му, а ти точно това правиш. Другият вариант е с тези претенции да попаднеш на такъв какъвто искаш или той ще се представя за такъв и тогава ще ревеш за това момче. Иначе момчето е изкарало късмет и ще го разбере дали по- рано или по-късно

112.   Аз също съм девствен на 21 години и вече не зная какво да правя.. : (

113.   Аз съм момче на 21 години, имам самочувствие, приятели и не ми липсва внимание от противоположния пол. Девствен съм. И не виждам проблем в това, тъй като аз сам съм направил своя избор. Досега не мисля, че съм бил влюбен ИСТИНСКИ в някоя от бившите си и затова просто не съм сметнал за редно да спя с тях. Когато открия момичето, с което искам да водя съвместен живот-тогава и ще правя секс. Не виждам нищо грешно в това.

114.   Аз пък съм на 46, мъж, семеен, имам дете, девствен съм и имам любовница с която само се виждаме, но не правим секс, понеже жената е девствена и се пази за мъжа си. Жена ми също е девствена. Тя не е родила детето ни, леля му го роди. Чета тук сега коментарийте и си казвам: Леле-е-е-еее, колко простотия има по този свят Боже-е-е-еее!? Ам'чи то всичкото кеч девствено бе...? И тия момчетии, дето не са виждали путка в живота си, а само тракат на ръчен режим пред порно сайтовете и си мислят за девственици, а зъркелите им ще изфръкнат пред монитора ще ми градят бъдещето на една държава/ Циганята още на 12 започват да "плющят" и затова ще се претопим като нация. Защото младите се пазели... Да бе...? От 100 коментара-90 са на девственици. Аз за две години им изгубих бройката(сега е сериозно) на 20 до 45 годишни уж закостенели моралистки и не попаднах на нито една девственица. Всичкото тук е бла-бла! Мъж на 46.

115.   Здравей, авторке. Прочетох коментарите бегло. Ще ти кажа сега моята история. Аз се ожениж на 25 години, а мъжа ми беше на 26. Той беше детствен. Аз имах сумати връзки зад гърба си- трайни за по 1 до 2 години и нетрайни за по месец. Бях много хубава с манекенски размери и все още съм. Работата ми беше такава че бях заобиколена от много мъже и свалячки съответно. Аз не съм толкова разкрепостена и свободна. Преди доста години имах приятел, но не интимен, който ми казваше-Ти си доста консервативна ще се ожениш за някой както ти искаш да си първата и последната за него и ще го правите един път в месеца. Е до някъде излезе прав.

121.   Аз съм момиче на 17, почти 18 години. Не съм девствена, напправих го на 14...... сгреших, трябваше поне малко да изчакам докато стана на 16, но човек се учи от грешките си. Забелязала съм че повечето момчета само за секс мислят... Хвана се с някой, обичам го и страдам, а тойй само за секс мисли. След 2-3 месеца късаме... и така с няколко момчета! А моята мечта е да намеря момче което да не мисли пппреди всичко само за секс! Искам да ме обича и да ми го доказва всеки ден, а аз ще му отвърна със същото. Секса просто е допълнение към връзката, удоволствие още повече когато има чувства е много сладък!
А останали ли саа все още такива момчета, които да не търсят само секса от момичетата, както и да са готови за сериозна връзка, а не само за забавления!

122.   Авторката не съм девствен,но щом нямаш гадже може да се чукаме с теб :)

123.   Абе жената в боклук по-долен и от кофа. Едно време са ги използвали само за средство за разплод и нищо повече. Просто една вещ притежавана от мъж-най-висшето създание на света. Жените са раждали между 5 и 9 деца като ако само 2 са умирали се е считало за успех. Рядко срока на годност на една жена е стигал до 40 години.

124.   И аз исках девствено момиче, което да е красиво и да бъде само мое цял живот, да и падна на колене, да я подаря розичка, пръстен, да й се вреча във вярност и завинаги да бъдам заедно и да бъдем неразделни, но света е решил да няма такива момичета, интернет, развратът у хората, не че у мен няма разврат, но го има само с момичето, което е до мен, нито споделям какво се случва там, нито ме интересува какво се случва на другите в леглото, но за съжаление такова момиче не намерих, което да е по моят вкус и критерии. Намерих момиче, което е честно, откровено, не ми прави неща зад гърба, не ме използва и ме обича, може би не е най-красивата на Света, с хубаво тяло е, но за мен си е достатъчно красива с най-красивите очи, наивна като дете, обича животинките, държи се детски, но за съжаление не е девствена, даже знам колко преди мен са били, даже знам и какво е ставало, е със сигурност ми тежи това нещо да съм под номер 10-11 да речем, а тя е на 24 колкото мен, неприятно е, но каква е гаранцията, че другите момичета не са такива, каква е гаранцията, че като е девствена няма да тръгне по други, да изневерява, да ме лъже.. винаги ще ми тежат мъжете на моята приятелка преди мен, но виждам в нея добри качества и държа на нея, няма девствени и добри като от приказките и всичко да е наред цял живот

125.   И аз искам харем ама няма.

126.   Тоя е бил голяма шматка да ти го каже! Груба грешка!

51-100 от 120