Споделена история от Секс и интимност

Искам девствено момче!
Момиче на 21 години съм. Много искам да си имам девствен приятел. С бившият ми се разделихме миналата седмица, стана въпрос за това, кога ни е бил първият път и той ми сподели, че първият му път бил с проститутка! Погнусих се, направо нямах думи. Знам сега, че ще чета доста негативни коментари, но въпросът ми е ИМА ЛИ, ЗА БОГА, НЯКОЕ РАЗЛИЧНО МОМЧЕ?? Че защо и аз като мъжете да не искам да спя с някой, който е девствен?? Какво е лошото в това? Възможно ли е на моята възраст да има някой, който се е запазил от цялата помия и да не е правил секс? Или сте започнали безразборно да се правите на "готини" още на по 16-17 години? Сериозно, много ми е чудно това. Моля без обидни коментари, наистина ми е любопитно.

Коментари

101-120 от 120

127.   Повярвай ми - не ти трябва. В леглото са като препарирани. А и заслужава ли си да я учиш и после тя да прави хубаво на други? Няма смисъл!

128.   Това да се е пазила точно за теб, винаги си заслужава!

129.   само дано не се е пазила 40 години

130.   Момчето и да не е девствено, пак може да бъде внимателен, нежен с душевност и прочие, но помисли добре!!! Първо той няма да те задоволява 1вите месеци, може и година две да минат докато се научи да не свършва бързо, а и няма да знае как да те задоволи орално, къде да те пипа и т. н. Според мен ти прекаляваш. Аз съм девствено момиче на 15 и първия мъж бих искала да е опитен, да знае как да ме възбуди, подготви и да ме дефлорира. Дори, когато момче ми пише и разбера, че е девствен губя интерес. Даже може един мъж да ме заинтригува с това, че е опитен или, че има голям пенис... Знам, че е малко банално, но трябва да призная, че се кефя на големи пениси, сега ако момчето няма голям или среден не е проблем пак ще му се радвам просто такива ме възбуждат много.

131.   Аз съм на 24 и съм девствен. Ако случайно още следиш темата ще се радвам да разменим някак си координати. Макар че вече напълно съм се отчаял и мисля, колкото и глупаво да звучи, да взема, да си сложа край на живота.

132.   Момиче на 23г съм девствена. Имам връзка с момче от 4 години той е на 26г също девствен. не сме правили секс НИКОГА - любовни игри тем подобни да :)

133.   Аз съм на 17 и съм девствен, чувствам се добре.

134.   Въобще не ти трябва девствен. И аз бях девствен до 23 и тръгнах с едно момиче известно време, уж любов едно друго, спахме заедно, обаче после си викам тая кучка е спала с 10-15 момчета, а аз с нея ли да умра и почнах 1 по 1 по 1 докато станат 15, некакъв комплекс ме обзе и рано или късно девствена жена, мъж се извъртат и започват да правят глупости, не че съм го искал, ама дявола ме караше хаха

135.   Аз съм на 15 и съм девствена и съм решила да не правя секс докато не намеря подходящия за мен :))

136.   Аз съм на почти 17, а приятелят ми на 22 и е девствен като мен. Дори аз имах първа целувка, а той нямаше и му беше с мен преди 10на месеца. Имал е възможности и ми е казвал, излизал е с момичета, но никоя не му е била приятелка. Бил влюбен в едно момиче, но тя не в него (а и не знаела). Казва, че просто не е искал. Даже точно преди да излиза с мен е бил с една за седмица някъде, но не я е и целувал, а тя сама се навряла в леглото му, но той не й обърнал внимание. Не е гей, иска да го направи с мен, но поиска чак след 4 месеца, за да е сигурен. Все още си чака :/ И аз искам с него, обаче, и скоро ще стане. Много ми харесва това, че е девствен наистина. Мисля, че нямаше да гледам на него по същия начин, ако не беше. Щях да ревнувам и да тъжа, да се срамувам, че съм по-малко от бившите му. Знам, че е странно. Надявам се да остана само с него до края и той също го иска :)

138.   Мацка, аз съм на 18 скоро на 19 и не съм правил секс.Няма да чакам цял живот да намеря точния човек

140.   "Или сте започнали безразборно да се правите на "готини" още на по 16-17 години? " - Да, мъжете го правят безразборно, но авторката го прави съвсем подборно, сега е ред на девствените!? Кой ли пореден номер са?

141.   "Възможно ли е на моята възраст да има някой, който се е запазил от цялата помия и да не е правил секс? "
Уау...
Не знам, аз не познавам хора които са правели секс, за да се правят на готини. Нормалните хора го правят, защото им се прави.

142.   Това не е добра идея. Аз бях девствен с моята приятелка и исках и аз да намеря девствена, в началото я смятах за смирено момиче, но в последствие разбрах, че още на 16 го е правила и е спала с много момчета между 10 и 12-13, е не ми стана приятно. Не знам аз исках да намеря момиче като мен, но не намерих и ми е неприятно че тя е спала с толкова много пък за мен тя си е единствена и не може да ме оцени така и се чудя кога ли ще си наваксам и аз за да не съм толкова чувствителен и да не ми пука толкова

143.   Няма как да си на 21
На дърта парясница биеш

144.   Ей ме на тук съм!

145.   Не мисля, че е добра стратегия да се търсят девствени, и от двата пола. Друго си е човек с опит, който знае какво му харесва и какво може. За съжаление, както и във всичко останало, човек, докато набере опит неизбежно трябва да премине през редица негативни преживявания.

146.   Имам един приятел на 27 е почти и още не е бил с момиче е готин спортна натура жалко че няма как да те запозная с него

148.   Здравей! Аз съм на 20 години, момче и съм девствен. Според мен това, че желаеш неопитно момче няма нищо лошо. Не искам да прозвуча някак си перверзно, но сега ще ти разкажа за мен и ако желаеш можем да се видим. Първо аз съм в София. Надявам се и ти си от София. Аз съм малко момче. Едвам 50 килограма. Искам да намеря някое момиче, което е склонно да прави секс с девствен, за да мога аз самия да натрупам опит и самочувствие. Не, че нямам самочувствие, но мисля, че така ще натрупам опит и с жените. Искам, ако ти желаеш да се видим, да излезем, да се опознаем и дай боже да ми помогнеш за този мой проблем, защото много се притеснявам как ще обясня на момичето с което ще легна, че съм девствен. Не съм някой задръстен който седи по цял ден вкъщи и играе на компютъра. Излизам с приятели, по кафета и дискотеки. Общо взето се забавлявам както всички други. Надявам се да успеем да се видим някога и да не се отвратиш от това което написах. И най-вече се надявам все още да следиш тази твоя история. Ако наистина си заинтерсувана напиши един коментар и след това ще ти оставя или имейл или скайп. Както ти е по удобно. Благодаря за разбирането.

152.   Мъж съм но те разбирам. И Аз искам да съм с девствено момиче но ако тя ми е гадже, ако е някоя квартална к*рва ми е все едно. Но не искам на първия ми път да съм някакъв страшно развълнуван, а на момичето да и е еднообразно защото не и е за първи път и не е нищо ново. Сигурно и жените имате такава гледна точка, не знам...

101-120 от 120