Споделена история от Секс и интимност

Игра на секс и пари
На 18 години съм. От П.. Фотомоделка съм от 3 години вече! Досега съм правила секс точно 3 пъти. Имам си приятел от 1 месец, не сме правили секс(от мерките за сигурност на моя милост). Винаги съм много предпазлива, но става ли дума за алкохол и партита, съм първа. Нямам много приятелки, понеже много ми завиждат!

Запознах се с един култорист, преди 3 месеца. Правихме си кефа, на публични места. Тогава, той си имаше приятелка! След това ме забрави, около 1 месец не ми беше писал, а аз се запознавах с моя приятел и не ми пукаше за него!

Скоро имам рожден ден и ми трябват пари! Преди месец, той ми писа за пръв път и така всеки ден. Моли ми се да правим секс! Луд е по мен. Но на мен ми трябват пари. Неискам да изглеждам, Като курва, но как да му кажа, че ще спя с него, само ако ми даде пари. Засега само го забавям, той ми е предлагал и пари, но все се правя на майка Тереза! Достойнството или парите? Благодаря!

Коментари

1.   Потвърждаваш всички предубеждения за професията си. Не пускаш на приятеля си, но виж - за кинти може. Просто си ги поискай, няма да изненадаш никого. Така е започнала всяка проститутка. Все трябва да има първи клиент, лошото е, че често последните са много

2.   Извинявай обаче само да попитам за какво по - точно ти завиждат? За интелигентсността ли? Много правилно си написала думата "култорист"! Поздравления!
А сега по темата.... Много тъпо ми звучи цялата ти история. Кажи му направо за какво са ти пари и толкова. Какви са тези глупости. Не си малка оправяй се.

3.   Номер 1 го е казал чудесно е обяснил как са нещата кво се чудиш. :) :) :)

4.   Мацка, взимай парите, не се чуди, че може офертата да отпадне ;)

5.   Всеки път като прочета такава история, си мисля, че е измислена. Просто съзнанието ми отказва да признае, че има чак толкова глупави и меркантилни момичета... Обаче като се замисля в какво време и на какво място живеем, явно съм много наивна.

6.   Напълно оправдаваш предразсъдъците за моделките :)

7.   Курвенското мислене го имаш, въпрос на време е и да почнеш да се държиш като такава. За момента единствено се опитваш да залъжеш себе си, че не си лека.

*Syndrome

8.   Много нещо не ми се връзва историиката ти с това че си манекенка и си нямала много връзки преди па си много хубава, че чак на некъв за пари да му се молиш! За съжаление има много хора който си измислят нещо за да видят какви ще са коментарите, тази историйка е такава

9.   Ако искаш и на околовръсното се врътни за няколко часа, барем ти излезнал късмета да си събереш парите да си направиш рожденния ден че от толкова "много" приятелки няма да ти стигнат за алкохол.

10.   Благодаря ви за страхотните коментари вече си имам парички и ми е лекооооо... ! Нека да съм курва зора прави всичко въпроса е там че ще имам най-уникалния рожден ден!

11.   Ха-ха, авторке - продаде се за един „уникален рожден ден“ - честито, станала си к.. ва, но бивша да знаеш - няма. Утре ще ти се поиска някаква друга глезотийка, но ще си готова да си легнеш и с някой беззъб чичко, защото като те минат кУлтурИстите ще останат точно тези, а като те мине целия град, ще те изпрати някой „маниджър“ на Запад да му поработиш. Успех ти желая, и хора като теб трябват. Добре дошла в най-древната професия на света.

12.   Рожден ден можеш да имаш и с малко пари - парти вкъщи, купен алкохол от борсата и някви сандивичи, ама ти явно трябва да направиш нещо грандиозно, за да има за какво да ти завиждат и всички да говорят какво яко и скъпо парти си направила.
Извинявай за грубия тон, но просто наистина се чудя може ли за нещо такова да искаш да спиш за пари като проститутка - да имаше нужда от пари за лечение на някой близък, да янмаше какво да ядеш, дори да ти трябваха пари за следване, за да имаш по-добро бъдеще и да имаш добре платена професия го оправдавам, ама за да се направим на кой е по по най на рождения ден е повече от тъпо.
Ана

13.   Пред меркантилността и боговете мълчат...

14.   Била манекенка ама нямала пари. Рожбо, ти на дядовците от старчески дом ли позираш? !

15.   Фалшива история - намирисва от километри. Поне измислете нещо по-засукано като в многото други измислени истории с въртящи се 2-3 сюжета.

16.   Знаеш ли коя е Майка Тереза?

18.   Споден мен това не ти първия път в които ще правиш секс за пари просто предишмите ти пъти те са ти предлагали а сега ти се опитваш да се научиш как да искаш пари от мъжете за секс. Неможеш да ме убедиш че една жена еи така ще се съгласи да прави секс за пари при условие че ще и е за пръв път. Знам какво ще си помислиш от всички тези критики „Те ми завиждат“ Мила мога да ти кажа че е точно така в твоя бранш и неможеш да ме обедиш в обратното, просто съм била в тези среди

21.   Така... Може да съм на 14 но и на мен ми звучи измислено... А до колкото до темата !? Трябват ти пари за рд-то нали си модел а и имаш гадже и родители от които можеше да поискаш. Момиче

22.   Достойнството или парите??? Грамотността!!!

23.   Ха-ха-ха! "Блазе му" на гаджето ти! Пак там ли ще си бута и той мъкото "достойнство", където и чичко паричко си пъха банкнотите? Лошо няма, ако гаджето ти няма нищо против да ти позва цепнатината като прорез на банкомат. Обаче утре чичко паричко ще си поиска едни екстри, дето не си ги още отработила. Така, че не е зле да почнеш да репетираш туй-онуй. В порносайтовете се намират доста полезни уроци за миндили като теб... И да не пропусна да те помоля да не се обиждаш напразно от думата "миндил". Обръщения като "курва", "пачавра", "кучка", са нещо стандартно в професията, в която навлизаш с такова желание. Ползват се за да повишат либидото у чичковците без самочувствие в секса, но с парички. А нали ти трябват все пак... Трябва да свикваш, трябва да се учиш... Кой казва, че древната професия е лесна и всеки я може, а?