Споделена история от Секс и интимност

По какво да позная дали е свършвал?
С приятеля ми сме заедно от година и половина и живеем на семейни начала. И двамата сме над 25г. Току - що прочетох една статия за причините, поради които на един мъж може да не му се прави секс и като изключим стреса, другите не се вписваха в нашият списък. Имаше една, която ми направи впечатление - прекалено честото мастурбиране. Приятелят ми ме е оставил с впечатление, че не мастурбира и че е против това. Не харесва, ако разбере че го правя, затова и не го правя вече, но напоследък правим секс много рядко. Сега например, не сме го правили от около две седмици. Дали мастурбира? Няма как. На работа е постоянно зает, а като си дойде е плътно до мен и просто не виждам как да го направи, освен ако не съм някъде по работа и случайно е сам за няколко часа.

Направи ми впечатление, че бельото му мирише на сперматозоиди, въпреки че не сме правили секс, но се чудя дали не е от тялото му просто, защото няколко пъти като му правя френска и тестисите му излъчват лека миризва на сперматозоиди.

Ако един мъж не е свършвал много време как изглеждат тестисите или члена му и има ли разлика ако е свършвал? Прави ми впечатление, че са леко увиснали като торбички, дори и да се възбуди, а последния път му спадна като ми го вкара...

Моля за съвет, чувствам се отхвърлена и дори аз вече нямам желание да правя това с него... но искам да знам :(

Коментари

1.   Според мен е гей. Обърнал е резбата и сега докато уж е на "работа" той топка моркова в задната градина на някой приятел.

Сафрон

2.   изневерява ти....

3.   Мъж съм и ти отговарям, че няма как да разбереш дали е мастурбирал преди това, освен, ако наистина не намираш бели следи по бельото му. „Торбичките“, както ги наричаш, в нормално състояние трябва да са леко отпуснати и се втвърдяват непосредствено преди еякулацията, поне при мен е така. За твърдостта и формата на члена му пък въобще няма как да има разлика, ако се е самозадоволявал преди това, а за „миризма на сперматозоидите“ му и дума не може да става през кожата на тестисите! Това е телесната му миризма, която е по-специфична в областта на гениталиите на всеки човек и по-скоро на това мирише бельото му. Възможно е нежеланието му да правите секс да е продиктувано от умора, стрес или недай боже някакво заболяване, а може и да сте си омръзнали вече. Опитайте с нещо ново, което ще разнообрази сексуалния ви живот и ще събуди отново интереса и у двама ви. Преди време прочетох един пост, който ме развесели изключително много и той гласеше „Ако сексуалният ви живот е станал банален, махнете „б-то“.

4.   Разбирам те как се чувстваш. Първото което бих те посъветвала преди да се филмираш е да погледанеш себе си, не искам в никакъв случай да те обиждам, но дали не си променила фигурата си- да си напълняла или да си се отпуснала, поддържаш ли се, как е хигиената ти? Стараеш ли се да бъдеш интересна и атрактивна? Секси бельо и еротични костюмчета изобщо не са клише. Ако там всичко е ок, преди да си провериш за друга жена, помисли дали няма някакви проблеми между вас, да си го обидила/наранила, карате ли се често?
Не мисли, че няма как да ти изневерява. Винаги си имай една на ум, защото човек, когато реши да кръшка може да бъде ужасно изобретателен. Той познава навиците ти, графиците ти. Най- добре някой път го изненадай без да очаква. Направи му нещо като капан.. А иначе на останалите ти въпроси може да отговори мъжката аудитория. Но честно казано не знам кой нормален мъж би предпочел да мастурбира вместо да прави секс. Освен ако нещо в жената до него не го кара да не я иска....

5.   Първо - какво имаш предвид под миризма на сперматозоиди? Сперматозоидите нямат миризма. Може би имаш предвид миризма на СПЕРМА - целият състав, не само 1%-ия процент съставен от клетките сперматозоиди.

Второ - не няма никакви външни белези, по които да установиш такова нещо

Трето - имаш наистина сериозен проблем, но той не е свързан с приятеля ти.

Ха знаеш ли какво, ако не мастурбира и не правите секс, то може да ти изневерява. Помисли и над това. И дотук с шегите.

Сега сериозно. На над 25 години защо просто не го попиташ това, което те интересува и не говориш с него? Осъзнаваш ли каква глупост питаш непознати хора.

6.   А-а-а, това ми е отколешна мечта - супичка с аромат на сперматозоиди!

7.   Мисля, че твоя приятел или кръшка някъде, или си се занимава сам. Ако не е правил по-дълго време секс, топките му определено ще бъдат доста стегнати. И какви са тези аромати на сперматозоиди? !

8.   Има безпогрешен начин да се определи -
Ако дълго време се е въздържал - спермата е гъста и бяла. Ако го е правил скоро или го прави често - е по-прозрачна и водниста.

9.   Няма да можеш да разбереш по външни белези дали е свършвал. Две седмици е много време. Ако не е правил секс и не е мастурбирал, значи е имал полюция.

10.   Мирише на сперматозоиди :D:D:D:D:D

11.   Има си изпитан начин за проверка дали един мъж е свършвал скоро. Нима не го знаете? Има вицове за това дори, но аз като мъж го изпробвах и се оказа, че е вярно, а не майтап. Съвсем сериозно. Взима се леген пълен с вода и се потапят тестисите ( торбичките ) на мъжа в него. Потънат ли, значи са тежки, което показва въздържание. Ако изплуват - скоро се е празнил. Лесно, изпитано и безпогрешно!
Успех! ;)))

12.   На мен ми прилича на изневяра, знам от личен опит.

13.   Авторке, вкарваш се в някви филми, сериозно. Стари хора казват, че изморен мъж прави секс, обаче кахърен не прави.
Може да има стрес в работата, може да е в депресия, замисли се над това. Не бързай с генералните изводи "не ме желае, изневерява ми или мастурбира ". Едното не изключва другото. Познавам мъже дето си изневеряват, мастурбират и пак правят секс с половинките си.
Всичко щеше да е много по-лесно, ако понякога разбирахме мъжете си, вместо да ги упрекваме. Опитай тактично да разбереш какъв е проблема, но без упреци, защото най-много да постигнеш обратен ефект.
Маги

14.   АЛОООО, №8, правим го всеки ден от седмици и спермата си е една и съща винаги, това зависи от нивото на протеините в нея, което е различно при всеки индивид!

Другото- няма такова нещо като "няма как" да мастурбира. Може да го прави в тоалетната на офиса, докато се къпе, докато се бръсне и т. н., освен ако ти не си с него през цялото време дори и там. Не разчитай на това.

Мъжът прави секс и мастурбира -едното не изключва другото, особено до 30та година, не си правете грешни изводи.

Мисля, че връзката на двамата е в криза и трябва да говорят, като се има предвид тяхната възраст.

ПРАВИЛНО ТИ Е ОТГОВОРИЛ №3 за подробностите, прочети го пак!

16.   Не знам дали на сперматозоиди дали ти мирише, ама на мен на изневяра!!!

17.   Има един начин, има специален спрей с който се напръсква бельото и ако има по него дори и една капка веднага се разбира.

18.   сега кака ще ти каже, явно има здравословен проблем, или чука някоя друга,
моя съпруг свършва във мен/пия хапчета/ и когато се празни спира да мушка чепа, а той пулсира, аз не усешам спермата във вагината ми но по движенията познавам,