Споделена история от Секс и интимност

Не ме възбужда
Здравейте.. С приятелката ми го правим почти всеки ден в продължение на 2 седмици и сега дори като го правим и сменим позата пенисът ми спада.. не се възбуждам и не може да ми стане. Имам чувството че от някой пози не се възбуждам и спада. Дали е от преумора и не трябва толкова често да правим секс? Притеснявам се преди го правехме повече време и нямаше проблем при позите.

Коментари

1.   от колко време сте заедно с нея?

2.   Има много варянти- за преумора дума да не става сигурно си на 20 не е нормално да имаш преумора в сексуалната област :D

3.   Просто прекалявате, макар че ние го правим всеки ден по 2 - 3 пъти...

4.   ми дайте си почивка, не е задължително всеки ден... близко е до ума

5.   Ако го правите всеки път по точно един и същи рутинен начин, нормално е да се отегчиш дори и само за две седмици. До колко намираш за сексапилна приятелката си? Може би имаш известни резерви? Може би тя не работи особено над себе си докато сте интимни? От някои пози ли не се възбуждаш или от никакви? Ако е от някои, трябва да й подскажеш, че не си падаш по тях. Има ли нещо, което ангажира мислите ти и не можеш да се отпуснеш? Как си с утринната ерекция - при събуждане - обикновено ти е надървен или не?

6.   Кажи и да отслабне ;)

7.   Уморила те е, или ти сам се вманиачаваш да "работиш" до припадък, осъзнай се, малкия приятел казва - "стига толкова, уморен съм", а ти още го експлоатираш.

8.   Малко се прекалил. Спрете за 3-4 дни да презаредиш, но все пак трябва да знаеш, че с времето желанието в една връзка намалява.

9.   Като за начало, спрете да правите секс по предназначение, а само тогава, когато ви се прави. И спри порното, защото там партньори/ките всеки път са различни и... е нормално приятелката ти да ти "омръзне", от толкова гледане на порно.