Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя когато свърша?
Здравейте, имам въпрос. Още не съм правила секс и ми е чудно, когато започна да правя и евентуално свърша какво следва? Да речем че партньора ми ми прави френска любов и аз свърша.. е какво ще стане, ще го оцапам ли? Знам, че се отделя секрет ама какво става с него? Дали трябва да го махна с нещо или да си стои там? Знам че звучи доста смешно, но наистина не доумявам какво би трябвало да направя в такава ситуация? :)

Коментари

1.   На колко 10 години си?

2.   Да се подмиеш с водица или да се обършеш с тоалетна хартийка :D :D по безсмислена история не бях чела....

3.   В едно си права - наистина е смешно!

ТТ

4.   Това да ти е проблема. Толкова сложна материя е секса ти за това питаш. Разбирам, че сте малки и искате да знаете, няма нищо лошо, но проверете първо в гугъл и книжки, и ако нещо не е ясно тогава питайте.

5.   Или е под 12 години или е някоя много глупавичка ;)

6.   ще заспиш

7.   Що за въпрос? Прави това, което ти подсказват инстинктите, при такова първично занимание като секса се слушат точно нисшите истинкти, а не разума. При партньора ти е същото, така че сте 1:1

8.   Секретът, за който говориш няма да изтече от теб сякаш е вода. Просто ще те навлажни, така че да не чувстваш сухота и дискомфорт по време на секс. Няма нужда да го бършеш с каквото и да било, нека "да си стои там". А и секрета не се отделя чак когато свършиш, а още когато се възбудиш би трябвало да се навлажниш. "Ще го оцапам ли? " си е въпрос със сложен отговор. Спокойно, нито ще изплискаш нещо в лицето му, ако ти прави френска любов, нито ще застрашиш с нещо половия му орган ако правите секс.

9.   Като за начало баш със френска може и да не стане но пък не е задължително да правиш каквото и да е още повече, ако смяташ да правиш секс бе зависи от предпочитанията на приятеля ти е, ако няма да правиш един душ и толкова

11.   Абе идиоти, вие да сте чували за squirting? Или така наречената женска еякулация? Има жени, от които буквално се излива струя и окъпва човека отсреща. Тая способност я имат много малък процент от жените по света, но за сметка на това пък има доста такова порно. Може би момичето е гледало нещо такова и се притеснява да не и се случи. На някои мъже им харесва, на други не. Различно е за всеки, като фетишите. Що се отнася до това какво да правиш като свършиш, спокойно, жените могат да получават няколко оргазма на "сеанс", така че се връщай в играта и продължавай ;)

12.   Намажи си го на челото. Ако ти остане и за ушите и врата, явно не е секрет а си се попикала.

13.   Да, №11, чували сме за squrting. Поне аз съм чувала, №8 съм, но нали ти казваш, че това се случва при малък процент от жените. Е, тогава от къде знаеш, че ще се случи точно на авторката? !

14.   Пфф... авторката не знае как да се избърше, вие си мислите, че ще стигне до squirting!?

15.   Номер 8 и 13, аз съм номер 11. Не виждаш ли, че съм написала, че МОЖЕ БИ момичето се притеснява да не и се случи и на нея. От поста и разбирам, че май досега не и се е случвало да свърши въобще или поне не толкова интензивно. Много жени не знаят, че "го могат" докато не преживеят страшно силен оргазъм и им се случи --> не се случва всеки път, дори и на тези, които squirt-ват. Т. е. дори те не свършват всеки път така. И да, техният процент наистина е малък. Както вече казах, не знам дали авторката е от тях, но ако е гледала нещо такова, може и да се притеснява, че е. И в този ред на мисли, авторката не възнамерява ли да внесе малко пояснение по въпроса?

16.   Прави секс като пораснеш!!!

17.   ХАХАХАХАХАААХ!!! Не бой се, НЯМА НАЧИН да свършиш поне още 15 години напред, хахахах, че ме развесели!!!

18.   Ало, № 11, а ти да си чувал от "доста такова порно" с какво точно се постига тази струя? Ще ме умориш от смях! Следвам медицина /трета година/ и ще специализирам акушерство и гинекология. За твоя справка, такова изпразване не съществува: ))))) Но ти си вярвай на порното, иначе животът не струва. Също и поразителните крясъци сякаш те дерат жив, докато свършваш, хаха, ама че девствени типове се навъдиха тук!

19.   мили патенца искам да ви кажа че съществуват няколко вида оргазъм и впросният със еякулацията е маточен оргазъм цъкнете си във гооглето и се обогатете ^_^

20.   Ми пиленце, чакай да те питам, вещ(а) си виждам-като е маточен този оргазъм, от матката ли излиза тая течност?
ПП-Мисля, да ти предложа да цъкнеш в Гугъл и да се доинформираш пък после да ни казваш ние къде да се информираме.
ПП 2-Въпросната течност излиза от уретрата, но уж нямала нищо общо с урината.
ПП3- Вие отворковци, дето се подигравате на момичето, се сетете във вашите глави какви въпроси са кръжали, преди да натрупате опит.