Споделена история от Секс и интимност

Мисля че най добрия ми приятел е обратен
Здравейте, аз съм на 20 г. Най добрия ми приятел е на 18г. Приятели сме от дълги години(около 8-9) и мисълта, че си пада по-мен ме убива. Къпали сме се не веднъж заедно, забелязах как гледа пакета ми... Като се напиваше се държеше странно (прегръщаше ме, галеше ме) дори и да казваше "Обичам те като брат" Пак улавях нещо странно в него. По-някога се заглежда във мен дълго време, като го питам -Защо ме гледаш отговаря: Глупости не те гледам. Кажете какво мислите моля ви.

Коментари

1.   А ти обичаш ли го?

2.   Само внимавай друг път когато се къпите да не си изпуснеш изтривалката...

3.   И ако е обратен какво, няма ли да ти е най-добрият приятел ако го разбереш? И аз съм обратен. Обличам се като жена, имала съм повече от 10 партньори с които съм била в женска роля, но никога не ми е дошло на ум да скоча на приятел. А пакета ти може да го гледа и от завист.
Trynianka

4.   Май ти си влюбен в него и се измъчваш, че не споделя чувствата ти :Д

5.   Ако може да пишеш продължително за вашата история, ако се случват по интересни нещица. Много обичам да чета за ге**ве.

7.   Аз съм ном. 1 и подкрепям номер 4! Ако го харесваш и си забелязал, че и той теб действай, няма нищо лошо в това, гейовете са много скадки (дори понякога съжалявам, че най красивите мъже са гейове).
Хайде успех.
момиче, 15

8.   Ако се разбирате, дори да е гей, това не трябва да разваля приятелството ви. Може да го питаш дали е гей и че може да разчита на теб, но няма да правиш секс него, защото не те привличат мъже. Ако се окаже гей, посъветвай го да внимава с връзките, защото повечето гледат да се изчукат за по една вечер, а също така да се пази от зарази.

9.   Ако е така, какво би с променило между вас?

10.   да обратен е 100% и те желае на 100%-не го режи, защото може да се самоубие заради тебе чу ли- в никакъв случай не го изоставяй

11.   Няма нищо лошо в това да е гей. Питай дали е! Ако изпитваш същото към него, кажи му го, ако не - пак му го кажи! Така той ще разбере, че винаги може да е честен с теб и ще получи същото в отговор.