Споделена история от Секс и интимност

Лишена съм от нежност и ми е много зле
Вече няколко пъти пиша това и след това го трия. Не зная колко ще ми помогне да го публикувам тук, но ще опитам да потърся помощ. С приятеля ми се разбираме много, но напоследък сме само приятели. В началото на връзката ни правехме секс всеки ден, дори по няколко пъти, галеше ме, целуваше ме с език и всичко останало, което влиза в рамките на нежното ие сме се целували с език от няколко месеца сигурно. Дори не ме закача. Не говорим за секс, дори намеци няма. Започнах да сънувам други момчета, което страшно много ме измъчва. Не сънувам него, защото вече не го свързвам с това, понеже ме отбягва. Той отрича всичко това, но на мен ми липсва нежност и се чудя къде е проблема. Много ме боли от това. Никой не знае колко и как плача когато съм сама. На него дори не му пука като му кажа директно какъв е проблема, мълчи и след малко подхваща нова тема, сякаш нищо не е било. Дори не му е криво.
Какво да правя? Аз съм жена и имам нужда от нежност, да съм харесвана? Оттам започнах да изперквам психически, постоянно се подлагам на строги диети, за да бъда хубава, но пак не се харесвам. Ако случайно видя любовна сцена по телевизията изпадам в паника и плача неутешимо... Помощ, моля ви...

Коментари

1.   Авторке, най-вероятно той има някакъв проблем с потентността, но може да е и по-зле - ГЕЙ.
Приятелката ми ходеше с такъв, който си беше и мъжествен, направо мачо - с нищо не му личеше, че е гей. Зариби я, накара я да се влюби в него, дори се премести да живее при него, но живя 2 г. с него като братче и сестриче - в едно легло са спали и нищо. Колкото и да се стараеше, нищо.
Накрая не издържа и го остави, а той я обвини пред обществото. Тя много страда, но един негов братовчед се смили над нея и ? е разказал, че човекът е просто гей, спи с други мъже, а винаги е имал някакви момичета, който да ползва за алиби.
Разбери, ако един мъж не харесва жени, на него мисълтта за секс с теб му е отвратителна. Нашето общество обаче очаква да имаш приятелка и ти си му алибито.
Друга причина може би е, че е импотентен и го е страх, но такива изобщо не търсят връзка, не целуват страстно и не отбягват темата, а поне се опитват да правят секс с надеждата, че ще се получи.
Гейовете си знаят, че няма да се получи с жена. Ще те върти доста време, докато не ти писне - после ще си хване друга будала. Те познават много добре женската природа, добри са като приятели и лесно им се връзват жените, но секс правят с хора от своя си пол.

2.   Поредната....
Ами не знам какво да те посъветвам и да ти кажа. Не си само ти. Тук, а по други сайтове и форуми много момичета и жени се оплакват от същото. Самата аз съм в такава ситуация и явно, че проблема е в мъжете, които сме си избрали. Единственото решение, което намирам аз(след като пробвах какво ли не) е че трябва да ги сменим :) мъжете, нали ;))

3.   Номер 1, харесва ми колко си убедена, а май май нищо не разбираш... аха, авторке, в такъв сайт никой не може да ти помогне, всички тука са професори, гледай си живота... не пиши тука такива неща, че само ще ти задълбочат проблема....

4.   номер 1.. авторката казва че в началото на връзката са правили секс.. как аджаба ако той е гей и тя му е алиби ще прави много секс с нея???

5.   Авторке, наистина е гадно това, което описваш. Незнам от колко време си с твоя човек, но според мен няма смисъл да продължавате тази връзка. Не говоря за това, че не правите секс(той не е най-важното), а говоря за това, че го няма най-елементарното общуване между вас. По-добре намери някой, който ще ти даде тази нежност и любов от които се нуждаеш. Успех.

6.   Лишена си от денонощен секс мила ама да наеш, че има хора и за тая работа. Хектор

7.   Здравей, историята ти ми направи впечатление, защото съм в твоята ситуация, само че при теб е малко по лесно ти каза че ти е приятел, а при мен е така с мъжа ми. Ще ти кажа само едно колкото се може по бързо го разкарай не страдай, защото тормозиш само себе си на него не му пука. Намери си човек, който да те прави щастлива

8.   Едва ли е обратен... и аз съм горе долу в същото положение - със съпругата си говорим като "англичани" за времето, имаме си проблеми със споделянето. Твоя човек не го притискай, показвай му че е желан, но с жестове, действия. Поискай, нежно, да излезете - само двамата. Той сам ще те пожелае.
Успех във връзката.

9.   Как го изтърпяваш? Вероятно има друга и за това се държи така с теб. Говори с него открито, не му позволявай да бяга от темата. Имаш право да знаеш истината каквато и да е тя. За мен не е нормално в една връзка да се държите като непознати...

10.   Това порно, до нищо хубаво няма да докара!

11.   Боже тия мъже, моя съпруг е същия от 3 мес. не сме го правили, питам го разни неща, той мълчи и гледа. Ако го направим е защото аз настоява и едва ли не го изнасилвам, мисля за вибратор!

12.   Защо си още с него??? ако си млада си живей живота, че после хептен секс няма да видиш, а това е мноооого важен компонент от нашия живот, биологично ни е заложено

13.   Аз имам вибратор, но това не решава проблема с близостта, галенето, докосването.
Имах такъв човек до себе си, чаках го 2 години и го изоставих накрая.

14.   И аз да се присъединя. В подобно положение съм и съчувствам на авторката. Според мен имаш три избора:
Да го предизвикаш да говорите, да си траеш и линееш или направо да го смениш.