Споделена история от Секс и интимност

Не изпитвам оргазми. Защо?
Здравейте искам да ви споделя моита история. Аз съм на 20 години от 4 години някаде водя полов живот спала съм със 2 момчета и с нито едно от тях не съм изпитала оргазъм. Mного ме е срам и незнам какво ми е. Със второто момче, което съм спала ходим 3 години за тия години секс един път не съм изпитала оргазъм аз дори не знам какво е.... Приятеля ми постояно ме питаше защо не сваршвам и аз почнах да симулирам оргазми, наистина ми е много гадно чуствам се сеедно не съм истински жена. Като си говорим с приятелките ми за секс всички разправят по колко пъти изпитали оргазъм как го изпитали а аз почвам да си измислям защото няма какво да кажа... Не че не ми харесва ми да правя секс обаче просто немога да изпитам оргазъм, немога да изпитам истинската наслада. И имам чуството че приятеля ми ако не поиска секс аз мога да не го правя с месеци. Кажете ми какво да правя какво ми е и как да се оправя?

Коментари

1.   Най-вероятно причината е в това, че не си и не мастурбираш, за да опознаеш себе си. Първо всяка жена изпитва оргазмите си при мастурбация, след това с партньора си. Имаш и калпави партньори - това е така, но преди всичко „вината“ е в теб самата. Спри да симулираш оргазми, а започни да мастурбираш. Можеш дори да си купиш вибратор, но като начало стигат собствените ръчички. Иначе сексът не е Олимпиада и оргазмите не те правят жена. За теб самата обаче е хубаво да се опознаеш, защото определено изпускаш страшно удоволствие!

2.   Секс се прави след 18г., дотогава вагината се развива. Ако го направиш по-рано, а ти го направи много рано е възможно вагината да се е деформирала, не се е развила докрай. Щом не изпитваш оргазъм и не ти се иска явно имаш проблем. Ама така е, като бързате да се чукате, вместо да си играете с куклите, лигави момичета...

3.   Ако не го обичаш, смени си приятеля, не подхожда правилно по-въпроса. Ако го обичаш, няма да го лъжеш, а ще си поговорите с него... Разбери какво ти харесва. Това ще стане след дълга любовна игра. Примерно 2-3 часа игра преди секс. След това още минимум 1 час секс. След това би трябвало да си разбрала. Ако не, пробвайте пози, които досега не сте пробвали... Отпусни се най-вече. Психическите задръжки пречат страшно много на жената в това отношение...

4.   Мойта приятелка не изпитва оргазми от половия акт.
НО
Обикновенно малко я стимулирам орално преди да започнем секса, като я усетя че се възбужда ( тресе се ) спирам и почваме да се таковаме нали, и след кат свърша аз, я довършвам пак орално и я докарвам до оргазъм, даже някои път ако не сме го правили много време или е превъзбудена свършва поне още 1 път.
Разнообразете, любовни игри, орални стимулаций, и това е, друго немога да ти кажа :) Успех

5.   Към номер 2 : а ти на колко години си и кога почна да правиш секс